Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12601) elmoraan (r) válasza fokukac (#12600) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

És ki adja a tevéket? A "vevő", vagy Tildy? ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12602) tildy válasza elmoraan (r) (#12601) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem nincsenek tevéim, max egy lovam :U
Most elkezdtem azon gondolkodni, hogy 1000 teve sok vagy kevés... Ex anno "poénból" repülőgépért akart eladni valami arab sejknek , persze csak képzeletben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12603) Wolverine válasza tildy (#12602) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm, ezer tevéért kapsz egy szegényebb sejkséget :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12604) lorcsi


lorcsi
veterán

tegnap a strandon lengyel meg szlovák csajok pakoltak le mellénk :))
alaposan feldobták a hangulatot, tényleg nagyon jók :)
csak egy mukkot nem értettem az egészből, amit karattyoltak :(

[ Szerkesztve ]

(#12605) rarri válasza lorcsi (#12604) üzenetére


rarri
senior tag

És volt valami, vagy csak néztétek őket? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12606) lorcsi válasza rarri (#12605) üzenetére


lorcsi
veterán

sajna semmi :(
de mondom, meg se értettük volna egymást...én meg ezt a kérzzel lábbal mutogatást nem csípem

(#12607) orbano válasza Cs.Orsolya (#12563) üzenetére


orbano
félisten

nekem meg egy kis szőrszálhasogatásra. egyébként értelek :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#12608) Cs.Orsolya válasza fokukac (#12561) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Igaza lett, Uram... :(((

Orbano, semmi gond ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12609) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Voltam kint szigeten.

Nőhegyek...

x gon' give it to ya

(#12610) orbano válasza fordfairlane (#12609) üzenetére


orbano
félisten

hoztál haza szuvenírt? mi holnap megyünk ha minen igaz jamiroquaira :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#12611) fordfairlane válasza orbano (#12610) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem. Jamiroquai-n is ott leszek. Play that funky music white boy! :)

x gon' give it to ya

(#12612) Kokkantas válasza orbano (#12610) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Arra még talán én is elmennék.

(#12613) Viszlát válasza lorcsi (#12606) üzenetére


Viszlát
addikt

De finnyásak vagyunk... :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12614) SzalaiG válasza Cs.Orsolya (#12608) üzenetére


SzalaiG
addikt

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

Kedves Orsi!

Igaz lehet ez? :U

(#12615) Cs.Orsolya válasza SzalaiG (#12614) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Erre nem tudok választ adni Neked. Személyesen kell megtapasztalnod ennek az igazságtartalmát.

Más részről, talán olvass el pár könyvet, ami talán közelebb visz a válaszaidhoz:
Eckhart Tolle: A MOST hatalma.
Müller Péter: Szeretetkönyv.
Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg.
Osho: Az EGO könyve.

Pszichológiai szempontból az ÉN-tudat magjaival együtt születünk, de az ÉN kialakulása, ahhoz való viszonyulásunk, azzal kapcsolatos érzelmi élményeink és értékítéletünk, az ebből kialakuló énképünk, énideálunk, és árnyékunk egy reflexiós folyamathalmaz eredménye. A legelemibb reflektív kapcsolatunkat az anya-gyerek viszony képezi. S minden egyéb más rajtunk kívül álló dologgal való kapcsolatunk ennek alapjaira épül. Még a saját testedhez való viszonyulásod is.
Az én kb. úgy működik, mint egy akarnok: kell, vagy nem kell. Hogy mia alpján szelektál, alapvetően abból áll, miről tanulta meg, hogy kellemes-kellemetlen, jó-rossz, szükséges-felesleges, hasznos-haszontalan, értékes-értéktelen, stb. Bipolárizál. Így védekezik. Aztán elkezd preferenciákat kiépíteni, majd ebben hierarchiákat kialakítani.
Amit szeretetnek kezd el hívni, az általában olyan kapcsolati viszonyulást jelent, amiben mondhatni maximalizálja a kellek arányát. Az ÉN csak így tud működni.

De az Önvalód alapvetően másképpen működik. Az kicsit globálisabb, és komplexebb az énnél. A dolgokban nem polarizál, és nem értékel, hanem belátó, és felismerő. Emellett felfedező, örök tanuló, és a tapasztalásban leli "örömét". Békével konstatálja azt is, ha valami jó, azt is, ha rossz. A szeretet benne állapot, nem érzés, nem feltételhez kötött élmény, hanem a határok nélküli összekapcsolódás alapélménye, amiben nincs sem idő, sem tér, sem korlát, hanem végtelenség. Ez az alapélmény az, amit Szeretetnek hívnak bizonyos vallási, filozófiai tanítások. Innen indulsz, ide térsz vissza.
Ez az élmény elvileg bármikor elérhető a tudatod számára, és énélménnyé alakulhat, ha az éned is képes azonosulni vele, akkor is, ha szubjektíven valami fájdalmasat, vagy nagyon rosszat él át pl. testileg, érzelmileg. Ezt az állapotot a bölcsek szerint úgy lehet elérni, ha nem állunk ellen a rossz tapasztalatnak, hanem teljesen befogadjuk, és azonosulunk vele, azaz teljesen énné válik.

A két szeretet között azzal tudsz leginkább különbséget tenni, hogy az egyik szeretet elmúlik, és megkérdőjeleződik, átveheti a szerepét harag, düh, gyűlölet, utálat, undor, vagy bármi más érzés. Míg a másik szeretet akkor is valahol ott van benned, és érzékeled, amikor éppen nagyon fájdalmas dolgot mond, tesz veled egy másik ember.
De ezt nem szabad összekeverni sem a megszokással, sem a függőséggel, sem a ragaszkodással, ami szükségletekből, és félelmekből fakad.

Summázva talán ennyit érdemes tudni.
S nem is bonyolódnék bele jobban.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12616) tildy


tildy
nagyúr

Mai napi beszólásom , a hisztis csajokkal kapcsolatban:
" a nők a kemény pasikat szeretik"
:DDD :DDD
PEdig nem ilyen félreérthetően szántam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12617) Wolverine válasza tildy (#12616) üzenetére


Wolverine
félisten

Aha :U :P :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12618) elmoraan (r) válasza tildy (#12616) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

De mit lehet tenni, ha egyszer így van, mi? :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12619) lorcsi


lorcsi
veterán

szóval
vagy inkább nyelvvel

[ Szerkesztve ]

(#12620) SzalaiG válasza Cs.Orsolya (#12615) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszönöm a teljes és kielégítő választ. Egyetértek. :)

(#12621) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Kulcs a nőkhöz: [link] :)

x gon' give it to ya

(#12622) rarri válasza fordfairlane (#12621) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem amelyik nőnek van önbecsülése, annak eszébe sem jut írni ennek a fiúnak. És kíváncsi lennék, hogy a fiú miért ilyen módon keres barátnőt ha olyan jó srác , és miért ilyen nőket lealacsonyító szöveggel jön.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12623) qdak


qdak
addikt

egész nap az van kiirva a drágának h ne irj ... ti mit tennétek ? elözönap sokat beszéltunk meg azelöt is ( a ne irj nem nekem szol szeméjre szabottan ) de nagyon rossz nem tudom mi baja le7 :(

mod: és akor még nem irtam h a 14 éves lány mindig szeret ...
tökre megörülök ma csk a NŐk miatt iszok
de mit tegyek a drágával ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#12624) orbano válasza qdak (#12623) üzenetére


orbano
félisten

egyél búzakorpát

A vér nem válik VAZZE!™

(#12625) orbano válasza rarri (#12622) üzenetére


orbano
félisten

én meg arra lennék inkább kíváncsi, hogy a srác milyen átverést tartogat :D de én a tutipasy helyett inkább az antipasy nevet adnám neki

A vér nem válik VAZZE!™

(#12626) qdak válasza orbano (#12624) üzenetére


qdak
addikt

:D
másnap ;)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#12627) bandus válasza qdak (#12623) üzenetére


bandus
veterán

te hány éves vagy amúgy?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12628) Wolverine válasza bandus (#12627) üzenetére


Wolverine
félisten

20 fölött van, úgy emlékszem korábbról :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12629) Tim82 válasza Wolverine (#12628) üzenetére


Tim82
nagyúr

22 már megvan. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12630) elmoraan (r) válasza bandus (#12627) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azt hiszem, úgy lehetne kifejezni, hogy sok, de nem elég. :U (De a kor ugye nem érdem, hanem állapot. :K )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12631) bandus


bandus
veterán

akkor bennem van a hiba, hogy az írása alapján kb 15-nek saccoltam? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12632) Tim82 válasza bandus (#12631) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, már legalább egy éve megtéveszti az embereket. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12633) bandus válasza Tim82 (#12632) üzenetére


bandus
veterán

és az meg se fordult a fejében,hogy ez is lehet a barátnője baja? ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12634) Tim82 válasza bandus (#12633) üzenetére


Tim82
nagyúr

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12635) Integra


Integra
titán

Sör vs punci :)

1. A sör mindig nedves. A puncinál ehhez fáradni kell.
Egy pont a SÖRNEK
2. A meleg sör íze borzalmas.
Egy pont a PUNCINAK
3. De a hideg sör fenséges!
Egy pont a SÖRNEK
4. Ha belenyalsz a sörödbe és szőrszál megy a fogad közé, könnyen elhányhatod magad.
Egy pont a PUNCINAK
5. Ha sörtől bűzösen mész haza, a feleséged a plafonon lesz, jelenetet rendez, nem enged be, stb. Ha punciszagúan mész haza, a plafonon lesz, nem enged be, akár még el is hagy. Nézőpont és egyéni megítélés kérdése, legyen DÖNTETLEN.
6. Tíz sör egy este és nem tudsz hazavezetni. Tíz punci egy este és nem is akarsz.
Egy pont a PUNCINAK
7. Ha nyilvánosan sok sört teszel magadévá, megvetnek. Ha akár csak egy puncit is magadévá teszel nyilvánosan, legenda leszel.
Egy pont a PUNCINAK
8. Általában nem traktálják az embert öreg sörrel.
Egy pont a SÖRNEK
9. Lehúzni a cimkét a sörökről unalmas. Bugyikat lehúzkodni jó móka.
Egy pont a PUNCINAK
10. A legtöbb országban a sört megadóztatják.
Egy pont a PUNCINAK
11. Ha iszol egy második sört, attól az első még nem borul ki.
Egy pont a SÖRNEK
12. Mindig tudhatod, hogy te nyitottad ki elsőnek.
Egy pont a SÖRNEK
13. A söriváshoz nem kell búvárruha.
Egy pont a SÖRNEK
14. Mindig pontosan tudod, a söröd mennyibe fog kerülni. Amúgy is, a sör olcsóbb.
Egy pont a SÖRNEK
15. A sörnek nincs anyja.
Egy pont a SÖRNEK
16. A sör nem várja el, hogy fél óráig ölelgesd miután megittad. A sört mindig könnyű ledönteni.
Egy pont a SÖRNEK
17. Több sör együtt sem beszél hülyeséget.
Egy pont a SÖRNEK

VÉGEREDMÉNY: SÖR-PUNCI 10-6
A sör simán győzött!
Ui. Ha nő vagy, és most dühösnek, megalázottnak, lealacsonyítottnak érzed magad, jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei, legalábbis nem fejezi ki őket, szóval még egy plusz pont a SÖRNEK!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12636) rarri válasza orbano (#12625) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem egyszerűen szánalmas dolog így reklámozni magát valakinek, mint ahogy ez a srác teszi. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12637) fordfairlane válasza Integra (#12635) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha nő vagy, és most dühösnek, megalázottnak, lealacsonyítottnak érzed magad, jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei, legalábbis nem fejezi ki őket, szóval még egy plusz pont a SÖRNEK! :))

x gon' give it to ya

(#12638) elmoraan (r) válasza fordfairlane (#12637) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ha sör vagy, és most elégedettnek, felmagasztaltnak, győztesnek érzed magad, jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei sem (szóval ezt buktad, buborékos barátom), valamint sörnyitó van nálam. Ettől függetlenül még egy pont a sörnek. Azaz két sörnek két pont. Touché. :K :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12639) orbano válasza rarri (#12636) üzenetére


orbano
félisten

ha úgy besszük, jobb, mint ha kurvázna :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#12640) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

hülyee

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#12641) fordfairlane válasza rarri (#12636) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem ez egy poén akar lenni.

x gon' give it to ya

(#12642) rarri válasza orbano (#12639) üzenetére


rarri
senior tag

De tulajdonképpen kurváz, és ezért nem értem, hogyha komoly amit ír, akkor mennyire fogja gondolni hogy majd önmagáért szereti valaki, nem a pénzért. Hajlok Fordfairlane véleményére, hogy ez csak egy vicc lehet, vagy valaki esetleg a mai lányokból írja a disszertációját a pszihológiai vizsgájához, és így keres hozzá alanyokat. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#12643) Ticsi. válasza Integra (#12635) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Ezt tetszik. :) Ezt valahonnan beírtad, vagy te találtad ki?

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#12644) Wolverine válasza rarri (#12642) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez egy hülye-filter csajoknak :U Aki megbukik rajta, az bizony a q kategóriába esik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12645) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Egyéként a férfiak mikor tartanak egy nőt k-nak? :) Hülye kérdés, de érdekel.

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#12646) elmoraan (r) válasza fordfairlane (#12641) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Az a baj, hogy azon se lepődnék meg, ha nem poén lenne... :( Szerintem simán benne van, hogy komoly.

Csak lazán kapcsolódik, de:
azt írta a helyi pravda szombaton, hogy a Sziget rangot ad manapság, ha részt veszel, te vagy az istenkirálycsászárzsírgyerek. Hogy a címoldalon, az már csak hab a tortán. (Nem kicsit lehet uborkaszezon, úgy látszik.) Személy szerint semmi bajom a Szigettel, sőt. A Sziget szép és jó. REM meg IM rulz, példának okáért. De a belső cikkben amik voltak... Ugye idevalósi népeket kérdeztek meg, hogy hogy érzik magukat, stb. Megnéztem az online videós verziót is, az már eleve gyanúsnak tűnt, hogy az első tíz riportalany nem tudott értelmes mondatban válaszolni a kérdésre, vagy azért, mert matarészeg volt, vagy azért, mert nem ivott eleget... Aztán kicsit megnyugodtam, mert később találtak olyan figurákat is, akik értettek és beszéltek emberi nyelven. (Mondjuk a riporter se tudott rendesen fogalmazni, és ez azért már valahol gyász.)
Hogy nőkről is legyen szó, voltak képek a vizespólós versenyről, én pl. most tudtam meg, hogy újabban a vizespólós verseny azt jelenti, hogy ha vizes lesz a pólód, akkor gyorsan leveszed. De rögtön az első néhány csepp víz után ám. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12647) elmoraan (r) válasza Ticsi. (#12645) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Klasszikusan azért, mert:

a, tényleg az,
b, fűvel-fával lefekszik,
c, velük nem.

Dióhéjban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12648) tildy válasza fordfairlane (#12621) üzenetére


tildy
nagyúr

Erről nekem ez jutott az eszembe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12649) tildy válasza rarri (#12642) üzenetére


tildy
nagyúr

És azokhoz mitszólsz, akik meg "elvetetik" magukat, eltartatják magukat a férjükkel,beülnek a kész jóba azt jó ha van kéthetente egyszer szex? Az jobb?
Az elfogadottabb cska mert házasságban teszik? Szerintem az nagyobb k-ság, mer tmégcsak ki sincs mondva, sőt igazándiból az sme látszódik mit kap ki és miért?
Csernus könyvében lehet szép történeteket olvansi erről.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12650) Wolverine válasza elmoraan (r) (#12647) üzenetére


Wolverine
félisten

És persze van a modern nő egy változata, aki azonnal szóbaáll veled, amikor a karodon 100k-s óra, a kezedben sportkocsi slusszkulcsa van, de addig meg sem lát :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.