Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12851) 7 válasza Pörp (#12850) üzenetére


7
addikt

Majd írj, ha van valami fejlemény :K

(#12852) Majstor válasza Pörp (#12850) üzenetére


Majstor
senior tag

Csak óvatosan. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#12853) Pörp válasza Majstor (#12852) üzenetére


Pörp
senior tag

:) Én óvatos vagyok, mást nagyon úgysem tehetek.

Yetike: Szerintem nem sok fejlemény lesz :( De meglásssuk :D

(#12854) fokukac


fokukac
nagyúr

;]
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12855) elmoraan (r) válasza fokukac (#12854) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ékes tájszóval úgy mondhatnám, hogy ez bizony odab@sz.

:DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12856) Esmein


Esmein
nagyúr

Ez a csajozás komoly vállalkozás :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12857) orbano


orbano
félisten

Hihetetlen gyerekek!!! Írtam randirahívós SMSt egy lánynak és nem estem mély depresszióba :)
Ez az edzőtábor meg mennyei volt... nagyobb az egóm, mint valaha :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#12858) Tim82 válasza orbano (#12857) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne félj, idővel kinövöd. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12859) Dylen válasza orbano (#12857) üzenetére


Dylen
aktív tag

És legalább azért nem estél depresszióba, mert pozitív volt a válasz? :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12860) bandus


bandus
veterán

ha valaki elutazik, majdnem egy hétre, de megadja a számát, mikor érdemes keresni? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12861) orbano válasza Dylen (#12859) üzenetére


orbano
félisten

Neeem még nincs válasz. Én ilyekor szoktam nagyon nagyon szétparázni az agyamat... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#12862) orbano válasza bandus (#12860) üzenetére


orbano
félisten

miben maradtatok? ha abban, hogy majd Te keresed, akkor a hazaérkezte után 1-2 nappal rákérdezhetsz, hogy milyen volt, nincs-e kedve, mittomén. szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12863) bandus válasza orbano (#12862) üzenetére


bandus
veterán

dánke meister :R

mod: amug yigazából semmiben, csak úgy megadta a számát, konkrétum nélkül.

mod2: ha ez számít.én nem kértem-..:)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12864) lorcsi válasza orbano (#12857) üzenetére


lorcsi
veterán

:Y az még tudott nőni ?
:DDD

(#12865) elmoraan (r) válasza lorcsi (#12864) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

:U :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12866) orbano válasza lorcsi (#12864) üzenetére


orbano
félisten

én sem hittem volna, de amikor a csajok invitáltak, hogy inkább az ő házukban aludjak... :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#12867) orbano válasza bandus (#12863) üzenetére


orbano
félisten

2-3 nap :D

ja és methodos tanács: ha felhívod, bemutatkozás helyett valami olyasmi dologgal nyiss, ami kettőtökkel kapcsolatos és asszociál belőle a nő az együtt eltöltött időre. Az sem egy utolsó dolgog, ha ez valami mókás, vicces, kellemes dolog :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#12868) bandus válasza orbano (#12867) üzenetére


bandus
veterán

ismét köszi :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12869) lorcsi válasza orbano (#12866) üzenetére


lorcsi
veterán

mit adtál be nekik?
milyen kábszert?
:DDD
hogy fértek meg egymás mellett az egőddal?
mert ha már akkorára nőtt biztos nem egy testben vagytok :D

(#12870) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#12849) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Privátban megy a válasz.
O.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12871) Kokkantas válasza Esmein (#12856) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

És veszteséges is... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12872) fokukac válasza Kokkantas (#12871) üzenetére


fokukac
nagyúr

viszont aki nem mer, az nem nyer,
és ezt bizton állíthatjuk.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12873) Nordik


Nordik
őstag

Ide még sose írtam :D

Mit gondoltok arról, ha a barátnőm akivel 7 hónapja együtt vagyok, néha összefut a volt barátjával, akivel mellesleg 3 évig volt együtt... :U
Állítja, hogy engem szeret és nem akar tőle semmit... Viszont a srác nem így gondolja. Egyszer hallottam egy olyat, hogy sose a 3.-ik fél a hibás. És szerintem is, itt nem a volt palival van a gond... :D

(#12874) fokukac válasza Nordik (#12873) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem ígérhetek mást, csak vért, verítéket és szenvedést.
tartsd szárazon a puskaport...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12875) Nordik válasza fokukac (#12874) üzenetére


Nordik
őstag

Hasonlóan gondolom én is...
Hiába vannak jóba, legyenek is, persze h 3 évig voltak együtt. De vannak határok!
Ha egyszer engem szeret, akkor még néha se kellene találkozni egy volt palival szerintem.
Ez fáj nekem, veszekedést szül és féltékenységet...

(#12876) Kokkantas válasza fokukac (#12872) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nagyon kicsi az esélye a nyerésnek...

Úgysem sikerül meggyőznötök arról, hogy megéri csajozni. Szerencsére már a haverok is megunták miután kijelentettem, hogy a WoW olcsóbb, mint egy barátnő. ;]

(#12877) Esmein válasza Kokkantas (#12871) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem biztos ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12878) Esmein válasza Kokkantas (#12876) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azért tartsd nyitva a szemed, hátha összefutsz eggyel, amelyik szeret wowozni és azt szereti benned, hogy olyan átéléssel fejted ki a boszmesterek és rúzsok egymás iránti olthatatlan megvetésének minden aspektusát. Van ilyen.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12879) orbano válasza lorcsi (#12869) üzenetére


orbano
félisten

tudod a profi marketing :)

volt 1-2 balhé, kordában kellett tartani a csajokat, de tündérek voltak. ágyba reggeli, masszázs, sztriptíz műsör reggel, stb :D

Az egómmal meg nehezen férek meg, néha van is rá igényem, hogy belerakjam másba ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#12880) orbano válasza Kokkantas (#12876) üzenetére


orbano
félisten

nem is akarunk. nem éri meg csajozni. a csajozás rossz! ne örökítsd a génjeidet! Darwin rulz! :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#12881) Cs.Orsolya válasza Nordik (#12875) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A ténnyel magával, hogy egy lány találkozik egy régi barátjával, nincsen gond.
Azzal van gond, hogy
a.) Nem bízol benne.
b.) Mire vagy féltékeny?
c.) Ő miért tartja fent a kapcsolatot a volt barátjával? Miért van szüksége erre a kapcsolatra? Mit jelent neki?
d.) Nem beszélsz vele őszintén.

Ezek a problémák. Nem az, hogy valakinek fontos egy régi kapcsolat.
Érett, felnőtt viszonyulás, Uraim! (Röviden)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12882) Cs.Orsolya válasza orbano (#12879) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mégis hány csajról beszélsz?
S miért olyan csajokon hízlalod az egódat, akiket egy hajszál választ el a kurvaságtól? :P
Hízlalhatnád egy olyan nőn, aki tényleg komoly kihívás... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12883) lorcsi


lorcsi
veterán

ha már szóba jött a kurvaság...

volt egy csajom, aki addig volt velem amíg vittem ide-oda és meghívosgattam.
meguntam a dolgot és nem tettem többé, más programokat szerveztem. az lett az eredménye, hogy rövid úton távozott.
ezek szerint nekem kurvám volt ?

(#12884) Tim82 válasza lorcsi (#12883) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem, csak szeretett jól élni a csaj. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12885) Cs.Orsolya válasza lorcsi (#12883) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Vagy apakomplexusos csajod... ;)
Bizonyos csajok azt várják el, hogy gondoskodjanak róluk, és tenyéren hordozzák őket, mint ahogyan az apjuk tette/nem tette... Hogy mi tesz kurvává egy csajt? Konkrétan az, ha csak pénzért fekszik le veled, vagy a testét szexuális célokra árulja. (S itt felmerül a kérdés, hogy az aktok a művészekről és sportolókról végül is milyen célt szolgálnak a Playboyban... :U )
A többi maximum kihasznál, sérült, vagy szimplán nimfomán, esetleg ledér, vagy nem tudja, mik az értékei.

Koki! Te hány éves is vagy?

U.i.: Figyelmeztetés: Ma eléggé ingerlékeny vagyok - komoly okok miatt -, így jobb, ha alaposan megfontoljátok, min nyavajogtok, mert nem kímélek majd senkit! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12886) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#12885) üzenetére


lorcsi
veterán

tudtommal idősebb pénzes fickóval jött össze utánam is -meg előttem is olyannal volt
apakomlexust nem véltem felfedezni benne
konkrétan pénzt nem kapott, de minenféle ellenszolgáltatást talán annak lehet venni..

(#12887) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#12885) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nyavaly-nyavaly-nyavaly. Most nyavalyogtam. :P És ráadásul különösebb ok nélkül. Ezért mi jár a jelenlegi árfolyamon? :U

"A többi maximum kihasznál, sérült, vagy szimplán nimfomán, esetleg ledér, vagy nem tudja, mik az értékei." Szóval most akkor bizonyos csajok qrvák, a többi meg a fent felsoroltak közül valamelyik? Szép kilátások. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12888) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#12887) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Oké. A terápiás óradíjam csak ma, és Neked, a fizetésed 10%-a, ha szimpla okok nélkül akarsz nyavajogni, és csak mert a barátom vagy. :P

Ha normális nőt akarsz, akkor menj egy másik bolygóra. ;] :U

Lorcsi: A csaj apakomlexusos: pénzes idősebb pasi, aki megfelelő anyagi biztonságot nyújt, és ő meg felelősségek és kötelezettségek nélkül élhet mellette, alapvetően saját sorsát illetően passzív cselekvőként, az mindig apakomplexusosság, és éretlenség. Gyermeki viszonyulás az élethez, önmagához, a sorsához, és ebben a szexualitás csak annyit jelent, hogy ezen a szinten/területen tud csak a két fél egyenrangú lenni.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12889) 7 válasza Cs.Orsolya (#12885) üzenetére


7
addikt

Ilyesmi oka van?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12890) Cs.Orsolya válasza 7 (#12889) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:D :P
Nem, Kedves. Olyasmi oka van, hogy anyám kórházban van, és elveszítette az állását is. És a következő hónaptól havi plusz 80 000 kell minimum kipengetnem, ahhoz, hogy életben maradhasson, mindaddig, amíg meg nem gyógyul, és lesz új állása. Közben meg van egy öcsém, akivel együtt élni olyan, mintha lenne egy gyerekem is mellé... S persze mindezek mellett két városban élek, és három helyen dolgozom. Ez elég indok?
A hormonjaimmal pedig alapvetően teljes békét és harmóniát élek meg minden nap. A menstruáció számomra szent dolog, és olyankor nem az agyam menstruál, hanem a méhem. Hmm? :P

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12891) 7 válasza Cs.Orsolya (#12890) üzenetére


7
addikt

Hmm. És hogyan tudok segíteni?

(#12892) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#12888) üzenetére


lorcsi
veterán

akkor is ez a helyzet ha erős jellem?
nem az a könnyen irányítható labilis
hozzáteszem 2 állása volt, elég stabil lábakon állt

az anyakomlexus miből áll?
ugyan ez csak nő iránti vonzalommal?

(#12893) Cs.Orsolya válasza 7 (#12891) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Köszönöm, kedves vagy! Talán azzal, ha imádkozol értünk. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12894) 7 válasza Cs.Orsolya (#12893) üzenetére


7
addikt

Az mókás lesz, lévén nem igazán foglalkoztat, hogy van-e felsőbb hatalom, és így gyakorlatilag úgy élek, hogy ha volna is, figyelmen kívül hagyom. Nem baj, szorítok. :K

(#12895) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#12888) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ööö, a napi, heti, havi, évi, vagy az eddigi életem során kapott összes fizetésem 10%-a az a bizonyos óradíj? :U

Amúgy ki mondta, hogy én most konkrétan akarok egy nőt? Csak mondom, ha már a világ népességének kicsit több, mint fele már alapból nem normális, meg a másik felével is akadnak gondok (itt vagyok pl. én, ha az kevés, akkor vehetjük Kokit, de ha valamilyen fatális véletlen folytán ő sem lenne elég, akkor még mindig vizsgálhatjuk pl. Kukacot :P ), akkor meglehetősen sötéten látom a bolygó jövőjét... :D

Nem megyek másik bolygóra, elég bajom van ezzel az eggyel is. És különben is, benne vagyok a SETI-ben, és még nem találtunk intelligens lényeket a bolygón kívül. (Jelen állás szerint még a bolygón sem.) ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12896) Cs.Orsolya válasza lorcsi (#12892) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Na, várj. Mindenkinek van mind anya-, mind apakomplexusa. A komplexus egy információs csomag a tudatodban, amihez tartalmak és energiák társulnak.

Az, hogy ki hogyan reagál minderre, az az egyén érettségétől, tapasztalataitól, pillanatnyi állapotától függ.

Attól, hogy valaki akaratos, és látszólag erős jellem, még vágyhat egy apaszereplőre, aki azt biztosítja, amit ő nem kapott meg, vagy amiért önmagának kell megküzdenie, de ez terhet jelent neki. A teher mivolt, a küszködés az, ami idézőjelesen komplexusossá teszi az embert. Ha egy másik emberben nem a szerepkörének megfelelő szerepeket keresel, főleg tudattalanul, az komplexusosság. Minden kapcsolatod hordoz ilyesmit, de nem mindegy, milyenek az arányok. Ha dominál a komplexus, azt hívjuk kompenzáló kapcsolatnak. Ha a szerepkörben a viszonyulásban a normális, kiegyenlített helyzet dominál, még akkor is, ha alá-,fölérendelt egy viszony, akkor minden oké. Az emellé társuló esetleges komplexusos hatások csak a fejlődésedhez adnak plusz adalékot.

Ha valakinek anyakomplexusa van, az megjelenik mind az anyjával való viszonyulásában, mind a nőkhöz való viszonyulásában. Sőt, olykor a férfiakhoz való viszonyulásában is.
Ez elég összetett dolog, és egyénenként változó, miben konkretizálódik.

Yetike: Mindegy minek az erejében hiszel, ha az a sajátod, akkor az a legtöbb, amit tehetsz értünk, hogy ezzel az erővel támogatsz minket is. Hálás vagyok érte, köszönöm!

Elmo: Az intelligencia miből áll? Szerintem az az intelligencia, ha hatékonyan tudsz alkalmazkodni a jelenlegi körülményeidhez. Ennek megfelelően, ha a MArson képesek voltak akár egysejtűek is életben maradni, akkor azok a legnagyobb intelligenciával bírtak, amit az Univerzum megadhat. Az emberi faj tagjait is az teszi ostobává, hogy nem ismerik fel mind a lehetőségeiket, mind a képességeiket, amelyekkel a pillanatnyi helyzetükhöz a maximális mértékben alkalmazkodni tudnak. S az alkalmazkodás nem azt jelenti, hogy lemondok arról, amiben a saját életképességemet definiálom, mert az nem alkalmazkodás, hanem önmagunk kifosztása, beteggé tétele, azaz önpusztítás. Az alkalmazkodás lényege az optimális létezés. Az emberi faj legtöbb tagja szélsőségesen létezik. S aki ezt nem ismeri fel, az szenved, és szenvedést teremt újra és újra.
A felsosoltakat illetően nincs jogom ítélkezni az életképességüket, és intelligenciájukat illetően. Nem ismerlek Benneteket eléggé ehhez. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12897) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#12895) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az óradíjat illetően: amennyit megér Neked... :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12898) frame>24 válasza 7 (#12894) üzenetére


frame>24
addikt

hmm-hmmm...ilyenkor szoktuk mondani 1-2 barátommal:

-> Tegyük fel, hogy 1% esélye van annak, hogy igaz, amiről olykor "rizsázunk" másoknak v. egymásnak (Isten + velejárók)

Ha mi, a buta és naív lelkünkkel leéljük itt a Földön szánalmas kis életünket ezen szemlélet elvei szerint (úgy, hogy közben jól érezzük magunkat), akkor semmi extra nem történt, megmurdálunk azt' jóvan; blank screen.
Viszont, ha az az 1% igaz, akkor Te *urva nagy bajban vagy! ;] ;] :U

u.i.: volt már lottó ötös a történelemben

(Jajj, már megin OFF vagyok, bocsánat.)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12899) brownus


brownus
veterán

egy kis segítség csajok felszedéséhez:D

udvarlás generátor :D

(#12900) Viszlát válasza lorcsi (#12892) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kell mindig exusokat keresni a dolgok mögött. Elég sok embernél ez egyszerű jellemhiba, önzők, egoisták, kihasználják a környezetüket és csak addig érdekeltek bárminemű dologban, amíg valamiféle előnyük származik belőle.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.