Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12051) Integra válasza orbano (#12049) üzenetére


Integra
titán

sok gondod van vele:P :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12052) tildy válasza orbano (#12049) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem minden férfitól, de az életemet végignézve elég reprezentatív a minta. Üditő kivétel persze néha akad , de az amolyan fehérholló.
Mondjuk lehet bennem van a hiba :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12053) edipqe válasza frame>24 (#12036) üzenetére


edipqe
senior tag

márpedig képes károsítani, ha nagyon magas szintre viszed.

többféle orgazmust lehet átélni, van akinél az orgazmus pl egy fulladásszerü állapottal egyszerre áll be. az élvezettől befeszülnek az izmok vonaglik, és a teste élvez, de emiatt eszébe se jut levegőt venni, de ha eszébe is jutna nem vsz hogy tudna, ha ez sokáig, tart akkor máris nem annyira jó az agynak. + az oxigén szegény állapot is dob az átérzett dolgokon, jobban kábul az agy. A másik version például az oxigénben tuldősított agyi állapot. AMikor nagyon mély mégis gyors a levegővétel, de nem 1-2 percig! Magas pulzusszám, stb a magas oxigén - orgazmu olyan mint egy drog. És nem hiszem h örülnek neki az agysejtek. Bár kétségtelen hogy élvevzik ;]

és ez csak 1 példa volt.

sajna én még ilyet nem kaptam, mindíg csak adok :((( pedig megkockáztatnám én a károsodást, csak hát én nem ismerem magam elég jól, és nincs kivel kitanunom magam igazán jól.

Tildy: tavaly láttam 1 db fehér hollót a nyugatinál azóta ezt a kifejezést nem használom :P

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12054) Viszlát válasza edipqe (#12053) üzenetére


Viszlát
addikt

Életem második szerelme egyszercsak elájult orgazmus közben. Azt hiszem életemben nem voltam még úgy betojva, mint akkor, mozdulatlanul feküdt, előtte pár pillanattal még zihált, de akkor még a légzése is lelassult. Nem tudom mi volt az agysejtjeivel, de én mikor végre magához tért, megittam húzóra egy üveg bort, szóval az én agysejtjeim látták kárát az ő orgazmusának, nem is kicsit. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12055) #54715584 válasza Viszlát (#12054) üzenetére


#54715584
törölt tag

en egyszer majdnem rosszul lettem :D
szivtajeki fajdalom es teljes zsibbadas testben...huuuh, eletem legrosszabb 5 perce volt :D
szerintem atestem egy mini-infarktuson :)

(#12056) Tim82 válasza #54715584 (#12055) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hasonlót átélt életem nagy szerelme - szabályos mellkasi fájdalmak stb. ... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12057) orbano válasza edipqe (#12053) üzenetére


orbano
félisten

azért nem biztos, hogy az orgazmus közbeni hiperventiláció a hétköznapi esetek közé tartozik :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#12058) orbano válasza Integra (#12051) üzenetére


orbano
félisten

neszójjábe, kimoderáltatlak :D így is idegállapotban vagyok!

A vér nem válik VAZZE!™

(#12059) edipqe válasza orbano (#12057) üzenetére


edipqe
senior tag

az emberek többsége egy féle orgazmusra való reagálást tanúl meg mint testi reakció (nem összekeverendő az orgazmussal magával, mert abból sok félét elsajátíthatsz).

Ha olyannal van dolgod aki fulladós, és jól csinálod a dolgodat, akkor bizony Vele elég gyakran fogsz érdekes perceket átélni, amikor vagy túléli, vagy nem.

+ van az amikor annyira röhög h nem kap levegőt! Olyan is volt már.

Áhh engem miért nem veszélyeztet senki?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12060) tildy válasza edipqe (#12059) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne hisztizz, amúgysem vagy egyedül a problémáddal :P ;]
nézz csak rá pl. kokira ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12061) fordfairlane válasza tildy (#12052) üzenetére


fordfairlane
veterán

Mégis mekkora ez a minta, hogy "reprezentatív", vagyis a mintasokaság hűen tükrözi az alapsokaságot? :P

x gon' give it to ya

(#12062) orbano válasza fordfairlane (#12061) üzenetére


orbano
félisten

én inkább csak azt mondanám, hogy alaposan beválasztott :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#12063) tildy válasza fordfairlane (#12061) üzenetére


tildy
nagyúr

ööö a kérdés jogos.
10ből 1 mondjuk aki kilóg a sorból?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12064) fokukac


fokukac
nagyúr

most láttam egy aláírásban :

"A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős."

:))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12065) orbano válasza fokukac (#12064) üzenetére


orbano
félisten

ha jó a rutinod, bárhova beférsz ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#12066) fordfairlane válasza tildy (#12063) üzenetére


fordfairlane
veterán

Bocsi a gonoszkodásért. :)

x gon' give it to ya

(#12067) tildy válasza fokukac (#12064) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon vicces vagy ma. Bár te mikor nem. :P És hihetetlen érzéked van mikor nyögd ezt be.

De mondd a csajod melyik volt amikor megismerted? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12068) orbano válasza tildy (#12067) üzenetére


orbano
félisten

buszmegálló ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#12069) Wolverine válasza orbano (#12068) üzenetére


Wolverine
félisten

Én erre a beszólásra megadom a 10 pontot :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12070) edipqe válasza orbano (#12068) üzenetére


edipqe
senior tag

:C :C :C húúú de rég nevettem ekkorát! :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12071) philoxenia válasza tbs (#12040) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez ... :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12072) fordfairlane válasza fokukac (#12064) üzenetére


fordfairlane
veterán

[link]

x gon' give it to ya

(#12073) elmoraan (r) válasza orbano (#12068) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag


B@szki Orbi, te nem vagy kauzális... :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12074) Kokkantas válasza tildy (#12060) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Amióta WoW-ozok kussban vagyok. Szerencsére leköt, és nem gondolkodok közben.

(#12075) Integra válasza orbano (#12058) üzenetére


Integra
titán

mert? wasistlos?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12076) Integra válasza Kokkantas (#12074) üzenetére


Integra
titán

de így nem lesz csajod:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12077) edipqe válasza Kokkantas (#12074) üzenetére


edipqe
senior tag

Te is? neeeeeeeeeeeeeee. így kihal a Föld! Ha mindenki elkockul mi lesz itten kérem?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12078) fokukac válasza tildy (#12067) üzenetére


fokukac
nagyúr

szex után mindig viccesebb kedvemben vagyok :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12079) Integra válasza fokukac (#12078) üzenetére


Integra
titán

de közben azért ne röhögd el magad:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12080) tildy válasza Integra (#12079) üzenetére


tildy
nagyúr

Tyú erről eszembe jutott valami :DDD :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12081) fordfairlane válasza Integra (#12079) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az még oké, ha te röhögsz, na de ha a nő kap röhögőgörcsöt... Mesélhetnék, 18 éven felülieknek. :D

x gon' give it to ya

(#12082) Integra válasza fordfairlane (#12081) üzenetére


Integra
titán

nekem még soha nem sikerült röhögnöm ilyenkor szerencsére:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12083) 7 válasza fordfairlane (#12081) üzenetére


7
addikt

Mesélhetsz, van Szextopic. :K

@válasz: Várom a rés(z)leteket ;]

[ Szerkesztve ]

(#12084) fordfairlane válasza 7 (#12083) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ő röhögött, aztán én is, de nekem kicsit fájt közben. :)

x gon' give it to ya

(#12085) Xantomas


Xantomas
őstag

Új témát vetnék fel.

Előző félév végén, BMF nyelvi intézetben tengtem, kerestem egyik angol tanárom, jegybeírás miatt. Összefutottam egy felsőbb éves levelezős, második diploma elött álló Neumanos, vagy Kandós lánnyal. Be nem állt a szája, szinte majdnem minden mondatára emlékszem. Informatikus akart lenni :) Nem mondanám, hogy beszélgettünk, inkább beszélt, én meg hallgattam, hümmögtem, néha beleszóltam. Teljesen magával ragadott a hangja, stílusa, megjelenése.
Kandó-Neumann épületkomplexum fele sétáltunk vissza, majd elköszöntünk, elváltunk. Rossz napom volt, de felvidította. Nem emlékszem a nevére, pedig bemutatkoztunk.
Azóta nem láttam, vagy nem vettem észre. Sőt, az arcára, szeme színére se emlékszem már, de a haját, és a hangját 100 közül is kiszúrnám, ha minden ugyanúgy lenne.
Néha eszembe jut. Vajon levágta a haját, átfestette, lenyírta kopaszra?

Csak úgy eszembe jutott :B

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12086) tildy válasza Integra (#12082) üzenetére


tildy
nagyúr

adj a nonek pharmatexet, majd .... majd fogsz:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12087) Integra válasza tildy (#12086) üzenetére


Integra
titán

dehogy adok:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12088) Kokkantas válasza Integra (#12076) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ne is legyen. Csak a baj van velük. Úgyis "Ez nem jó, az nem jó blabla... " lenne.

[ Szerkesztve ]

(#12089) fordfairlane válasza Kokkantas (#12088) üzenetére


fordfairlane
veterán

Most épp kifogásokat gyártasz, ugye tudod? ;)

x gon' give it to ya

(#12090) Kokkantas válasza fordfairlane (#12089) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Mi mást csináljak? Ha olyan balfasz vagyok, hogy egy csaj sem össze.

(#12091) Integra válasza Kokkantas (#12090) üzenetére


Integra
titán

küzdeni, próbálni, fejlődni, nem feladni
ezekhez mit szólsz?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12092) elmoraan (r) válasza Kokkantas (#12090) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Gyárthatnál szívgyógyszert is a kifogások helyett. :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12093) Wolverine válasza Kokkantas (#12074) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem gondolkodni WoW-ban életveszélyes :P Kivéve, ha prot palával AoE farmolsz épp, esetleg affli warlockkal teszed ugyanezt :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12094) tildy válasza Integra (#12087) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig röhöghetnél, mikor csíp:D:D vicces:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12095) Xantomas válasza Kokkantas (#12090) üzenetére


Xantomas
őstag

Ismerkedni, ismerkedni, ismerkedni.

Nem szeretnék magammal pedálozni, pedig lehetne. Igaz csak részben :) Hidd el, még évek kellenek, hogy akár mellőled ne hendikeppel indulhassak.
6 éves korom óta dadogok, pláne akkor ha lányokkal kellett beszélni. Nagyon sokáig megszólalni sem mertem ha lány volt a közelben, sőt, nem hogy megszólalni, rohantam előlük messze el, ha hozzám akartak szólni. Aztán egyszer csak poénból nekiálltam a héven leülni teljesen ismeretlen lányok mellé leülni, majd akármit mondani nekik. Ki van kötve a cipőfűzője, akármi. Első alkalmakkor, mondjuk annyit tudtam mondani, hogy "kikikiki", majd fölálltam, és mentem a kocsi másik végére. Néztek rám, mint egy Első emelet rajongóra.
Ha végig mondtam, és hozzám szólt, ismét rohantam a vonat másik végébe.

Elsőre nem ment, másodikra se, harmadikra se, de századjára igen. Ezredjére, már beszélgetni is tudtam, sőt, telefonszámot is kaptam.
Sőt, még időt se pazaroltam rá, mert hazafele csináltam, ahelyett, hogy értelmesen néztem volna ki az ablakon.

Ha elesel, felpattansz, vagy ottmaradsz, mert tudod, hogy lejjebb már nem eshetsz?
Jól írta Integra. "küzdeni, próbálni, fejlődni, nem feladni". Enélkül semmire se jutsz.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12096) orbano válasza Integra (#12075) üzenetére


orbano
félisten

há' a nőügyem miatt. itt agonizálok már napok óta :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#12097) orbano válasza tildy (#12080) üzenetére


orbano
félisten

erről nekem is :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#12098) Xantomas válasza Xantomas (#12095) üzenetére


Xantomas
őstag

ne a mondatszerkzeti hibákat nézzétek... :U
Különben is, Koki,

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12099) orbano válasza Integra (#12082) üzenetére


orbano
félisten

pedig annál nincs egyszerre viccesebb és siralmasabb dolog, mint amikor a hajrában jön rátok a röhögőgörcs :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#12100) orbano válasza Xantomas (#12095) üzenetére


orbano
félisten

dehogynem jut, ő lesz (marad) a fórum legszerencsétlenebb tagja :) sőt, egyszer lehet bekerül a rekordok könyvébe is, mint a leghosszabb ideig facér PH! member.

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.