Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38901) Zsoo80 válasza vatafakk (#38900) üzenetére


Zsoo80
tag

Arra szerintem is tutira jár! Hívd fel őket!

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#38902) vatafakk válasza Zsoo80 (#38901) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Felhívtam, de olyan magabiztosan utasított el az ügyintéző, hogy hittem neki, és csak utána olvastam el a honlapon, hogy nekem mégiscsak járna.
Azzal érvelt, hogyha a rendelés visszaigazoló e-mail megjött, akkor a kuponnak is meg kellett volna jönnie, hogyha jár.

(#38903) szaszii válasza vatafakk (#38894) üzenetére


szaszii
tag

Az iskola neve: Eotvos Jozsef Iskolaalapitvany Szakkozepiskolaja. Se nem gimi, se nem egyetem.

(#38904) St3ven válasza szaszii (#38903) üzenetére


St3ven
addikt

Az a diák sajnos nem lesz jó.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38905) dptrsk válasza szaszii (#38903) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem gimi, de gimivel "egyenrangú" oktatási forma szerint.
A szakközépiskola is egy középfokú intézmény, nem felsőoktatási.
Csak egyetem vagy főiskola jó a Likehoz.

(#38906) St3ven válasza dptrsk (#38905) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, ez a lényeg: felsőoktatási intézmény igazolja le vele a jogviszonyt. Aztán ez lehet felsőfokú szakképzés vagy PhD képzés is, az már mindegy.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38907) szaszii válasza St3ven (#38906) üzenetére


szaszii
tag

Köszönöm a válaszokat!

(#38908) Blackmirror válasza vatafakk (#38902) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én is több mint 10 napja rendeltem a telefont előfizetéssel és nem kaptam kupont :O
Az oldalukon ezt írják:Hogyan jutok kuponhoz?

A kuponkódot a vásárlást követő kb. 10 napon belül az általad megadott e-mail címre küldjük meg.

iPhone X@R, iPad Pro

(#38909) 1430 válasza Armahun (#38884) üzenetére


1430
senior tag

Számhordozás már nem megy online, viszont ha áthozod a számod és azonnal nem veszel készüléket, 7 hónapot várnod kell. Szóval üzletben intézd és ott is vegyél készüléket.

izoli76
Ha nincs hűséged, értelem szerűen korlátlan ideig szüneteltetheted a számod, az 1100 Ft-os szüneteltetési havidíjért vagy ahogy javasolták, válts Domino-ra.

vatafakk
A kódot tartalmazó levelet "manuálisan" küldik ki, miután a szállító visszaigazolja a sikeres teljesítést. Mivel már 6 napja nincs munkanap, most ez nyilván jobban elhúzódik. Légy türelemmel, mert ha a szállítási értesítéseket megkaptad, akkor az email cím rendben van.

-B-
Telefonon is lemondható, de jól gondold meg, mert erre a készülékre többet nem kérhető biztosítás.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38910) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Jan 1-től változnak-e az eu-s roaming tarifák?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38911) -B- válasza 1430 (#38909) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a választ.

(#38912) Armahun válasza 1430 (#38909) üzenetére


Armahun
addikt

Kösz.

Ezzel csak az a baj, hogy üzletben az plusz 40 ezer forintot jelent.
Ha még hozzáteszek ötezret megvehetem bármely műszaki áruházban függetlenül..

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#38913) izoli76 válasza dptrsk (#38892) üzenetére


izoli76
tag

Ezt a dominós dolgot nem tudtam!
Ez lesz a megoldás!
Köszönöm! :C :R :C

(#38914) Yocooka


Yocooka
csendes tag

Sziasztok!
Tavaly decemberben vásároltam előfizuval a T-Mobile-nál egy S3-mat amire kötöttem biztosítást is. Úgy pár hónapja baleset érte, bepókhálósodott a kijelző feletti üveg fele. Mivel a működést nem befolyásolja, nem jelentettem le, mondom várok vele. (Meg úgy nem is igazán volt felesleges 25 pénzem az önrészre). A gondolat ami foglalkoztat: A T-Mobile azt írja az oldalán, hogy csere esetén egy típusazonos készüléket kapok. Amennyiben azt már nem forgalmazzák, úgy az utolsó listaár maximum 110%-án választhatok készüléket. Na most ez a telefon még nem LTE képes S3, viszont amit most forgalmaznak az már az. A kérdés, hogy szerintetek ezt LTE s3-ra cserélik, vagy választhatok az árban mást, mert ha szőrszálhasógatóak akarunk lenni,akkor az LTE képes verzió már egy másik fajta készülék? Kb. 130 körül lehetett az utolsó ára. Ebből most s4-re lehetne cserélni. Mi a véleményetek? Esetleg hasonló tapasztalat?

(#38915) 313313 válasza Yocooka (#38914) üzenetére


313313
addikt

Amennyiben a kijelző tört be csak, azt lehet helyben orvosolják egy kijelző cserével és marad a régi telefonod.
Persze fizetős ez is.

Szerk: Árazásnál a mindenkori kisker árlistát nézik...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#38917) polonic válasza 313313 (#38915) üzenetére


polonic
félisten

Azért elég durva kisker árak vannak.

(#38918) Bogyooka


Bogyooka
tag

Sziasztok!

Vettem egy Iphone 5 T-mobilós készüléket magánszemélytől (Tehát nem a Telekom üzletben, de Telekom függő). Kaptam hozzá a számlát ami 12.13ai kiállítású tehát ha jól gondolom akkor onnantól számít az 1év garancia. A kérdésem az lenne ha bármi gondom van a készülékkel akkor a garancia levelet is kérni fogják vagy elég lesz a számla a gariztatáshoz? Mert garancia levelet nem kaptam, csak számlát.
A másik kérdésem pedig, hogy van egy Telekomos előfizetésem megtudom oldani, hogy biztosítást kössek erre a készülékre? Még 60 napon belül vagyok ha a számlát nézzük. Vagy csak az kötheti a biztosítást aki vette a készüléket?

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Iphone 5 16GB White

(#38919) Yocooka válasza Yocooka (#38916) üzenetére


Yocooka
csendes tag

S3: GT-I9300, S3 LTE: GT-I9305. Véleményem szerint mivel már a T-Mobile,csak a GT-I9305-öt forgalmazza és én egy éve GT-I9300-at vásároltam, így elvileg a GT-I9300 utolsó kiskereskedelmi listaárának maximum 110%-nak megegyező árú telefont vásárolhatnék. Nem tudja valaki, hogy a nem LTE képes (GT-I9300) S3-mat mikor forgalmazta utoljára a T(ré)-mobile és mennyi volt az utolsó ára? Másnak mi a meglátása?

[ Szerkesztve ]

(#38920) dptrsk válasza Bogyooka (#38918) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak a készülékhez tartozó hívószám kötheti meg a biztosítást(=aki vette)

(#38922) adequate_cou válasza Varszegig (#38921) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Plusz a Telekom pont arról híres hogy ha kulserelmi nyom van a telon de nem az okozza a hibát akkor is szarnak rá magasról. Egy hete ezzel volt tele a net.

(#38923) perge666


perge666
veterán

Halihó.
A telekomnál van korlátlan mobilinternet?
3-4 hónapon belül költözni szeretnék el szülőktől albérletbe,és ilyen hordozhatós USB stickre gondoltunk.

(#38924) polonic válasza perge666 (#38923) üzenetére


polonic
félisten

Nincs

(#38925) Zsoo80 válasza Blackmirror (#38908) üzenetére


Zsoo80
tag

Nekem azt mondta az ügyintéző anno, hogy a rendelésnél nem adtam meg az e-mail címemet szért nem jött meg a kupon! Hívja tok őket és ragaszkodjatok hozzá! :DD

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#38926) ShadowX válasza Yocooka (#38919) üzenetére


ShadowX
őstag

Most is lehetett kapni sima S3-at a karácsonyi kalendáriumi akcióban, úgyhogy nemrég még biztos forgalmazták.

(#38927) Gedeon31 válasza ShadowX (#38926) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az nem sima volt , hanem LTE . A sima verziót már jó pár hónapja nem árulják.

(#38929) ShadowX válasza Gedeon31 (#38927) üzenetére


ShadowX
őstag

Esküszöm meg voltam gyōzōdve, de aztán eszembe jutott, hogy az a vodánál volt. Csak le kell állni a piával na... :D

(#38930) perge666 válasza polonic (#38924) üzenetére


perge666
veterán

Értem.
Fellépek a honlapjukra,és megnézem mik vannak.

(#38931) Blackmirror válasza Zsoo80 (#38925) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Majd holnap felhívom őket,mert most senki nem dolgozik. :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#38932) kali válasza Yocooka (#38928) üzenetére


kali
legenda

szia,

[moderálva]

az s3 (gt-i9300) és az s3 lte (gt-i9305) nem azonos típus, nem véletlenül különböztetik meg a két típust, utóbbiban dupla ram van, adott az lte képesség...stb.
volt már rá példa, hogy bár már nem forgalmaztak egy adott típust, de cserére tudtak még adni belőle raktárról, szóval ez nyitott kérdés, csak az aktuális illetékesek tudnak majd rá válaszolni.
az sem kizárt, hogy biztosítás keretében sem cserélik, hanem csak javítást eszközöl(tet)nek, amennyiben a csere kevésbé gazdaságos a biztosító számára, mint a javítás.

[ Módosította: bnss ]

(#38933) polonic válasza perge666 (#38930) üzenetére


polonic
félisten

(#38934) perge666 válasza polonic (#38933) üzenetére


perge666
veterán

Közben már megnéztem,de azért köszönöm. :R
Az igazat megvallva elég drágák szerintem. :F

(#38935) polonic válasza perge666 (#38934) üzenetére


polonic
félisten

Így van, ez nem kérdés. Amit én maximum árat el tudok képzelni mobilnetre, az a 8 gigás csomag mondjuk táblagéphez. Bár az is mocskosul drága 8 gigáért.

(#38936) perge666 válasza polonic (#38935) üzenetére


perge666
veterán

4000-5000 ft körüli netet szeretnék,a 8 gigás kijönne annyiból,csak szerintem az fél hónapig se lenne elég. :F
Bár nem tudom hogy mérik az adatforgalmat,mert soha nem volt még korlátozott netem.

(#38937) polonic válasza perge666 (#38936) üzenetére


polonic
félisten

Hogy érted, hogy számolják? Teljesen pontosan, minden fajta forgalom beleszámít a keretbe.
Én annyit tudok nyilatkozni, hogy tablethez nekem elég a 8 giga. De pc-hez, rendes netként használva szerintem is kevés lesz.

Van egyébként vezetékes net Telekomtól a családban? Mert akkor a mobilnetből 25 % kedvezményt kapsz, ha van legalább egy év hűség a vezetékes netre vagy aláírsz 1 évet újból. Azt hiszem egy néven nem is kell lenni az előfizetéseknek, csak a címnek kell egyeznie. Ebben nem vagyok biztos. De a honlapon megtalálod az infokat a duplanet 25 kedvezménynél.

(#38938) raziel01 válasza perge666 (#38936) üzenetére


raziel01
veterán

Vodánál 5500-ért van 12 GB-os mobilnet.
Plusz jár hozzá +100 GB éjszakai net is. (0:00-tól reggel 6-ig)
Nappali net könnyen elfogyhat, olyankor csak lassítják.

(#38939) Blackmirror válasza perge666 (#38936) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Másik szolgáltatónál most elég kedvező 8 gigás csomag van,sztem 3500ftért baráti.Nézz körül máshol is.

iPhone X@R, iPad Pro

(#38940) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

MTSMS-t T-mobile-nál hogyan kell letiltani?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#38941) Bogyooka


Bogyooka
tag

Megint gariztatással kapcsolatos kérdésem lenne, de most nem az én készülékemről lenne szó, de szintén Iphone 5.

Egyik kedves barátom 5 hónapja vásárolt egy Iphone 5ös készüléket, magán személytől (aukciós oldalon). A telefon akkor volt 1 hónapos, tehát most fél éves.
A készülék kamera hibás lett pár napja.Ugye az Iphonokat a Telekom nem szervizeli hanem cseréli.
A gond ott kezdődik (vagy is nem tudom gond-e), hogy a készülék nem az ő nevén van. Ebbe mennyire kötnek bele készülék cserénél? Mindenképpen elő kell kaparnia a tulajt akitől vette? Van adás-vételi de hát az ilyenkor gondolom pont semmit nem ér. A számla is megvan.
Tehát a kérdés magyarul gondot fognak csinálni a cserénél belőle, hogy nem az ő nevén van a készülék?
Ha ezt a gondot még le is küzdi akkor a másik gond, hogy ezt a készüléket már a Telekom nem forgalmazza, ilyenkor még az Appel tud biztosítani cserére telefont, vagy mi történik ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

Iphone 5 16GB White

(#38942) perge666 válasza polonic (#38937) üzenetére


perge666
veterán

Na ez az hogy PC-hez kell nekem!
Van telekomnál net jelenleg,de ha elköltözök,a szülők nem fogják igényelni,így a -25% az felejtős.

raziel01 Pont az imént néztem,és a telekomot már tutira kizártam!

Blackmirror Láttam,de szerintem a 12gb-os lehet jobb lenne!

[ Szerkesztve ]

(#38943) Jaded


Jaded
senior tag

Srácok!
Tegnap rendeltem telefont online. Várható átvételre jan. 6. utánt ír. Mennyire lehet ennek hinni? Idén ezekszerint nem is lesz már meg? :U :(

Renault Megane IV Limited

(#38944) Dondenis válasza Jaded (#38943) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Futár hozza?

(#38945) szaszii válasza Jaded (#38943) üzenetére


szaszii
tag

Szerintem 3.-án, azaz pénteken már nálad lesz. Holnap fogják feldolgozni a rendelésed, és adják át kézbesítésre, de inkább csak kedden. Szerdán ugye nem dolgozik senki, csütörtök-péntek fele meg csak kiviszik már.

(#38946) Jaded válasza Dondenis (#38944) üzenetére


Jaded
senior tag

Pick Pack pontra kértem.

szaszii gondoltam, hogy kicsi az esély mondjuk a keddre. Csak nekem az nem fér bele hogy azt írják 1-2 munkanap, aztán jan. 6. utánra írják ki. Nem vagyok különösebben ideges, csak jó volna nyomkodni már :DD

Renault Megane IV Limited

(#38947) Dondenis válasza Jaded (#38946) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Esetleg próbáld meg, a rendelésed személyes átvételre módosítani valamelyik Telekom üzletbe. Szerintem keddig meg lehet. Nézted hogy melyik üzletekben van raktáron, hozzád legközelebb??

[ Szerkesztve ]

(#38948) Jaded válasza Dondenis (#38947) üzenetére


Jaded
senior tag

Nincs sehol a közelemben sajnos, dolgozom is, ezért kértem Pick Packra. De mondom nem sürgős, csak hátha tudtok valami biztosat, azért kérdeztem. :R

Renault Megane IV Limited

(#38949) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Ha sima SIM-kártyás mobilról váltanék micro SIM-es gépre, akkor tudom vágatni is a kártyát egy n+1-edik gsm-üzletben, vagy külön kell kérnem egy újat a szolgáltatótól?

Létezik vmilyen adapter, amivel az új, kisebbik kártyát tudnám használni a régi készülékben is?

Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38950) Logeeen válasza AxBattler (#38949) üzenetére


Logeeen
senior tag

1.) Mindegy, elvileg ha nem T-nél veszed az új telefont, akkor 4500.- a kártyacsere.

2.) Igen, van. 100.- körül.

#Xiaomi 13T#

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.