Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) lugosi válasza raziel01 (#38632) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Áldott naivitás.
Kívánom neked hogy ne kelljen csalódni a saját bölcsességedben.
Persze csak idő kérdése, hogy mikor fogsz.

Szerintem te még nagyon fiatal és tapasztalatlan vagy. Nem baj, majd idővel másképp látod.

[ Szerkesztve ]

(#38652) zoli62


zoli62
addikt

My T-Mobile kezdőoldalon másnál is lenullűzódtak az utolsó havi és hathavi átag kapcsolatpontok?

(#38653) raziel01 válasza lugosi (#38651) üzenetére


raziel01
veterán

Várjuk akkor tőled az olyan sztorikat amikor úgy lopták el a telefonodat, hogy nem voltál kicsit sem hibás.
Ha meg nincs ilyen sztorid akkor pont annyira vagy tapasztalt, mint én.

Nálam nincs lenullázva a kapcsolat pont.

[ Szerkesztve ]

(#38654) kali válasza pana0017 (#38644) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy nem veszik el, hanem összeadódik a kettő.
szolgáltatós 10 kilobyte kerekítés?

(#38655) Nova96 válasza Nova96 (#38621) üzenetére


Nova96
őstag

UP! :B

+Még egy kérdés ha neten megrendelem a telót lehet, olyat, hogy a T-mobil-ba veszem át? :F :B

(#38656) Blackmirror válasza Nova96 (#38655) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Lehet.Rendelésnél ki kell választani azt a t-pontot ahol át szeretnéd venni.

iPhone X@R, iPad Pro

(#38657) kishozi


kishozi
csendes tag

Nagy az összevisszaság a Telekom oldalán. Most ugye 30%-kal olcsóbban elhozhatnám az általam kiválasztott Nokia Lumia 1520-at. A megrendelés első felében még jó az összeg, a végén viszont nem szerepel a 30%-os kedvezmény, amikor el kellene küldeni a megrendelést :S Ha elküldöm, vajon ők milyen árral számolnak :F

(#38658) adp válasza kishozi (#38657) üzenetére


adp
őstag

szerintem azzal ami a végén van. most pont én is ezen agyalok...
nekem úgy van hogy csak új like300am van számhordozással, így elvileg nem él a -30%, ha rámegyek akkor 1 évnél kiírja, de 2 nél nem..

(#38659) Pudliing


Pudliing
csendes tag

Sziasztok. Telefon vásárlás előtt állok és volna pár kérdésem. Elsőnek is, ha előfizetéses telefont vásárolok és a telefon összegét törlesztem és lejár a 2 éves hűségnyilatkozatom, akkor a telefon az megmarad vagy vissza kell szolgáltatnom? Másodjára pedig, mit takar az, hogy "nincs hűség a díjcsomagra" szöveg? Harmadjára pedig, webshopon keresztül szeretném rendelni a telefont és a helyi telekom boltba szeretném átvenni, de attól függetlenül, hogy ott veszem át a telefont a webshopos árát kell kifizetni vagy a boltban lévő árat?

(#38660) Gery1987 válasza Pudliing (#38659) üzenetére


Gery1987
őstag

1. Már megbocsáss de elég lüke kérdés. Persze ha kifizetted a tied. Nem kell visszaadni. Részletben fizeted ki a telefon árát nem pedig 2 évig kölcsönzöd.

2. A díjcsomagot válthatod, de 2 évig előfizetéses csomagokat vehetsz és olcsóbbat nem mint az aktuális.

3. Igen, webshop-os árat kell fizetned a T-Pontokban is.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#38661) Pudliing


Pudliing
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ. Akkor meg is rendelem már ma a telefont. :DDD

(#38662) Prien válasza kishozi (#38657) üzenetére


Prien
addikt

Próbáld meg 1 éves konstrukcióban,hogy arra mit hoz. A végösszeget fizeted természtesen, később már hiába kéred rajtuk a 30%-ot...

A kevés is több a semminél.

(#38663) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok!
Van egy Domino Kártyás telefonszámom, amihez a My T-Mobile oldalán kértem egy jelszó emlékeztetőt. Meg is kaptam SMS-ben, de nem tudok belépni vele mert a betűket nem engedi beírni a My T-Mobile oldalán a jelszó mezőbe. Hogyan tudnák belépni?
Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#38664) djculture válasza DataTraveler (#38663) üzenetére


djculture
félisten

Jegyzettömbe beirod és bemásolod úgy bármit belehet irni:) Elég pancser a rendszer programozó..

[ Szerkesztve ]

(#38665) Sragi válasza DataTraveler (#38663) üzenetére


Sragi
őstag

Ha jól értem jelszó emlékeztetőt kaptál? :/ Én úgy tudom ,hogy ideiglenes jelszót kapsz ha elfelejtetted.Nem is igazán értem hová akarod az emlékeztetőt írni,mivel a my t-mobile jelszó csak számokból állhat.

[ Szerkesztve ]

(#38666) 313313 válasza Gery1987 (#38660) üzenetére


313313
addikt

2. pontot annyival módosítanám, hogy a "nincs hűség a díjcsomagra" szöveg azt jelenti, hogy bármilyen előfizetési díjcsomag választható, még olcsóbb is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#38667) Sragi válasza djculture (#38664) üzenetére


Sragi
őstag

Hát katasztrófa mióta az új van...Chrome alatt be sem lehetett sokszor lépni.Most már javították.

(#38668) pigmeus


pigmeus
tag

Sziasztok nem tudom, hogy volt e a tema, de azt szeretnem tudni, hogy 8 napos webshop elallasnal a telefont le adhatom abban a boltban ahol atvettem, vagy a webshop cimere kell e postaznom? Amivel az lenne a gondom, hogy serulhet a telefon. Esteleg volt e vagy van e valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban itt valakinek?

(#38669) Akve válasza pigmeus (#38668) üzenetére


Akve
tag

Én egy szervízzel rendelkező t-pontba vittem be, akik továbbították a központba. Ne szerződött partnerbolt legyen, hanem eredeti telekomos. Ne hagyd magad, ne küldd postán, ők is át kell, hogy vegyék.

@38657kishozi: az akció az iphoneokra és a 1520ra nem vonatkozik, azt olvastam

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#38670) pigmeus válasza Akve (#38669) üzenetére


pigmeus
tag

Király! Köszönöm :)

(#38671) dedike válasza Akve (#38669) üzenetére


dedike
addikt

Csak az Apple telefonokra nem vonatkozik. Minden másra igen. Egyébként az első nap valóban úgy volt, ahogy írtad!

Jó szerencsét!

(#38672) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Itt már nagyon elkapkodták!

:)

1!
3!
4!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38673) #41133696 válasza Vangelis (#38672) üzenetére


#41133696
törölt tag

1! 2! és 4! az :)

(#38674) kavics325i válasza Vangelis (#38672) üzenetére


kavics325i
őstag

Magyarul Te is elkapkodtad :D

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#38675) Pttypang válasza 313313 (#37912) üzenetére


Pttypang
veterán

Fától az erdőt.. :W köszi :R

Everybody lies.

(#38676) Vangelis válasza #41133696 (#38673) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah.. az ital :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38677) tylerddd


tylerddd
veterán

Lejárt a garancia az i4S készülékemen, de még fizetem a biztosítási díjat. Valszeg eszközölnék egy akksicserét, mert kicsit meg van fáradva.

Ha ilyen célból megbontják a készüléket, ugrott a biztosítás vagy lehet ez kizáró ok a későbbiekben, ha esetleg kár érné és szeretném igénybe venni a cserét?!

Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#38678) #41133696 válasza Vangelis (#38676) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

Az utolsó napi kalendáriumos ajánlatnál (LG P710 Optimus L7 II) fekete csak személyes átvételre van, fehéret tudnak szállítani.

(#38679) kavics325i válasza tylerddd (#38677) üzenetére


kavics325i
őstag

És ha készülék cserét eszközölnél biztosításra "valahogyan"?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#38680) tylerddd válasza kavics325i (#38679) üzenetére


tylerddd
veterán

Ömm, azt majd ha nagyon muszáj lesz. 25k önerő kell hozzá, ha jól néztem, 8k meg az akkucsere.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#38681) szekra


szekra
őstag

Hali, csütörtökön vettem telefont, és most van ez az akció, hogy az első hónapban az adatforgalmat és a perceket megduplázzák. Mikortól számít ez?

(#38682) polonic


polonic
félisten

Jelszót lehet telefonon is újat csináltatni?

(#38683) #41133696 válasza polonic (#38682) üzenetére


#41133696
törölt tag

Levelet küldenek ki.

(#38684) polonic válasza #41133696 (#38683) üzenetére


polonic
félisten

Az meg van. Online változtattam jelszót és azt írták jön a levél a megerősítő kóddal. Mindezt egy hete. Azért nem kéne ennyi ideig tartania ennek. A megerősítésig gyakorlatilag nem tudok semmit intézni az előfizetésemmel kapcsolatban.

(#38685) beci válasza polonic (#38684) üzenetére


beci
őstag

Azért elég sok mindent tudsz.
Én ideiglenes jelszóval vettem készüléket,hosszabbítottam hűséget,pontokat váltottam be...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38686) polonic válasza beci (#38685) üzenetére


polonic
félisten

Jó, persze. Csak teljes körűen nem tudok ügyet intézni, így kellett volna írnom.

(#38687) #41133696 válasza polonic (#38684) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az még egy dolog... nekem ami jött jelszó, egyszer tudtam vele belépni, azóta sem :D (Nem változtattam meg)

Szerk: de nem izgat annyira, mert faterom kapja ezt a kártyát Karácsonyra a telóhoz, és nem fogja igényelni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#38688) kishozi válasza dedike (#38671) üzenetére


kishozi
csendes tag

Így van, ahogy mondod... Közben online chaten kiderítettem kedves Gabriellától, hogy az Iphone-ok mellett a lumia 1520-ra sincs kedvezmény. Csak érteném, hogy akkor miért vették ki 1 nap után a főoldalon a kivételek közül...

(#38689) Pudliing


Pudliing
csendes tag

Srácok. Mi az a kötbér? Ezt azért kérdezem, mert ez lesz az első előfizus telóm.

(#38690) Vangelis válasza Pudliing (#38689) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Amit akkor fizetsz , ha nem fizetsz!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38691) Varszegig válasza Pudliing (#38689) üzenetére


Varszegig
veterán

A szerződés egyoldalú megszegése (pl. nem fizetés), vagy felbontása (a hűségidő vége előtt) fizetendő összeg.

(#38692) Pudliing válasza Vangelis (#38690) üzenetére


Pudliing
csendes tag

Köszi a gyors választ! :R

(#38693) dedike válasza kishozi (#38688) üzenetére


dedike
addikt

Tehát a weboldaluk úgy trágya, ahogy van.... :(((

Jó szerencsét!

(#38694) Sragi válasza dedike (#38693) üzenetére


Sragi
őstag

Rettentő trágya! A régit szidták de szerintem az új szarabb! :(((

(#38695) jenei1994


jenei1994
addikt

Az új weboldalatok tényleg nagyon sz@r :(((

[ Szerkesztve ]

(#38696) izoli76


izoli76
tag

Sziasztok!
Szeretném az egyik számomat megszüntetni. Ezzel egy flottában vagyok benne, nagyon jó csak most felesleges.
Hogyan lehet megszüntetni és ez mennyiben kerül? HA csak felfüggesztem (ha van ilyen) akkor az hogyan működik és annak mennyi a havidíja?
Milyen más lehetőségek vannak?
Köszönöm.

Boldog Karácsonyt!

(#38697) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Boldog Karácsonyt minden boldog és elégedett t-mobile weboldal és webshop használónak :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#38698) erdoke válasza lord.lakli (#38697) üzenetére


erdoke
titán

Beszéltem velük, köszönik mind a ketten! :DD

A legjobb aláírás a héten

(#38699) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Köszönök Mindent TELEKOM!

Legalább ilyen évet jövőre is!

A Windows Phone-telefonomról küldtem

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38700) lord.lakli válasza Vangelis (#38699) üzenetére


lord.lakli
őstag

Jövőre is csodás kuponokat :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.