Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) Sanyaman válasza juve600 (#38850) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Én a T-nek még soha semmilyen leveket nem küldtem vissza még T-home ot sem, gondoltam majd szólnak ha nagyon kell vmi. De soha nem szóltak. Persze nem tudom tőled mit akarnak csak a szokásos szám titkosítás és adat egyeztetés van benne akkor én azt alapból kihagyom ha nincs változás.

(#38852) juve600 válasza Sanyaman (#38851) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R

(#38853) 1430 válasza zoli62 (#38831) üzenetére


1430
senior tag

Ha 7 számjegyű, akkor az nem a folyószámla szintű jelszavad, hanem a folyószámla számod. ;)
Pár éve elfogytak a 6 számjegyűek, azóta minden új folyószámla 7 számjegyű.

Jaded
Új készüléket nyilván vehetsz, mert ha nem is leszel már jogosult a Like-ra, a szám aktív marad, legfeljebb változik a díjcsomagod. A helyzetet legfeljebb az bonyolíthatja, ha tarifahűséget válalsz, mert ha kis díjcsomagba vált a rendszer, kötbéres lesz, amit persze visszavonhatnak, ha nagyobb csomagra váltasz.

adequate_cou
Ez egy 1-2 hetes folyamat. Gyanus vagy te nekem. ;]

juve600
A "normál" Domino SIM-et az első fizetős hívással aktiválod és nincs már vele dolgod.
Amihez utólag kell szerződni (Domino Quick) ott korlátozás is van a számon, ami a szóbeli szerződéskötéskor kerül le, illetve a hitelesség megerősítése végett a hívószámról vissza kell küldeni egy kódot, ami postai úton megy ki.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38854) Jaded válasza 1430 (#38853) üzenetére


Jaded
senior tag

Ezért nem értem pl azt, hogy lejárt a hűségem, de a mytmobile-ban nézve most is azt írja, hogy a jelenlegi csomagom like300. Amikor kötöttem 2éve, akkor arról volt szó, hogy automatikusan átraknak másik díjcsomagra, amire kb egy hónapja azt mondták, hogy az a szerződés egy oldalú módosítása, ami törvényellenes. Nekem itt valami nem tiszta :F

Renault Megane IV Limited

(#38855) raziel01 válasza Jaded (#38854) üzenetére


raziel01
veterán

2 éve még marhára nem volt Like 300 díjcsomag. Úgyhogy itt valami gáz van.

(#38856) 1430 válasza Jaded (#38854) üzenetére


1430
senior tag

Ez nem egyoldalú szerződésmódosítás, mivel benne van az ÁSZF-ben a Like kezdetek óta (illetve a Like induláskor még promóciós nyilatkozat volt), hogy átváltják a díjcsomagod, ha lejár a jogosultságod. Biztos most járt le a 2 éved? Mert ez egy automatizált folyamat, ráadásul a lejárat előtt 30 vagy 60 nappal figyelmeztető SMS is megy.

raziel01
Like-ból vagy Like 50-ből be lehet váltani Like 300-ra, attól a 2 éves jogosultsági idő nem változik.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38857) Jaded válasza 1430 (#38856) üzenetére


Jaded
senior tag

Azt elfelejtettem mondani, hogy like50-nem indultam 2011.novemberben és 2013.májusában váltottam like300-ra. Tehát elvileg lejárt,sms nem volt (a novemberi számlán volt feltüntetve,hogy hamarosan lejár ha jól emlékszem). Nem igaz hogy a neten nincs normális segítség meg nem írja,hogy most lejárt/átraknak/maradok/menjekapics@ba :D stb

Renault Megane IV Limited

(#38858) 1430 válasza Jaded (#38857) üzenetére


1430
senior tag

Májusban esetleg be lett mutatva a diákod? Bár elvileg csak 60 nappal a lejárat előtt lehet újabb 2 évre meghosszabbítani a jogosultságot, de ki tudja, talán sikerült ezt is átállítani a kollégának. :D
Ez a jogosultság egyébként nem hűség, tehát attól függetlenül is létezhet, és ez önkiszolgálón nem ellenőrizhető. Úgy rémlik, van a Like hívószámokon egy technikai szolgáltatás, ami a díjcsomag kiváltást is vezérli, telefonálj be és kérdezz rá egy ügyintézőtől.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38859) Jaded válasza 1430 (#38858) üzenetére


Jaded
senior tag

Nem lett,mivel telefonon intéztem. De ha nem járt volna le, most telefont sem tudnék venni, nem?

Renault Megane IV Limited

(#38860) zoli62 válasza 1430 (#38853) üzenetére


zoli62
addikt

Az egyik folyószámlám hét jegyű, és anno szintén hétjegyű jelszó lett beállítva. A rendszer elfogadta, azóta is azt használom. :)

(#38861) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
T-homos vagyok (internet és vezetékes telefon). Annyi volna a kérdésem, hogy így kapnák kedvezményt a t-mobilnál?
Az online felületre belépek, de nem találom hol tudnám megnézni, mert mikor a t-homeról átlépek a mobiltelefonokra (ügyfél azonosítóval vagyok belépve), azonnal kilép és mobil számmal lehetne belépni, de ugye azom nincs.
Segítségetek előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#38862) Frenky89 válasza 1430 (#38856) üzenetére


Frenky89
őstag

És akkor mi a helyzet, ha a régi lezárt Like-kkal veszek telefont a meglévő havidíj megtartásával. Maradok a lezárt Like-kal továbbra is? Azaz a következő minimális csomagba átpakolás csak akkor lép életbe, ha nem nyilatkozom semmit, ugye?

(#38863) mikersz1


mikersz1
senior tag

Hali
T-mobilenál lehet kapni lumia 520 hátlapot?

(#38864) Vikt0r válasza Frenky89 (#38862) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Nekem maradt a lezárt Like tovább most vettem új telefont.

mikersz1: tokok, hátlapok

[ Szerkesztve ]

(#38865) Blackmirror válasza mikersz1 (#38863) üzenetére


Blackmirror
senior tag

[link]

Ilyet találtam.

Szerk.:közben látom már válaszoltak :B

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#38866) Jaded válasza Frenky89 (#38862) üzenetére


Jaded
senior tag

Mit értesz lezárt alatt? Nekem is elvileg lejárt, de mégsem pakoltak át másik csomagba, ezért nem tudom hogy most megvegyem-e/megvehetem-e like-kal a telefont vagy sem. Lesz-e buktató vagy sem? Lehet hogy így marad minden és mindenki boldog marad :D

Renault Megane IV Limited

(#38867) mikersz1 válasza Vikt0r (#38864) üzenetére


mikersz1
senior tag

Vikt0r és Blackmirror: Köszi mindkettőtöknek, elég jó áron van, egyre beruházok. :)

(#38868) Vikt0r válasza Jaded (#38866) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

A lezárt Like az első csomag volt ( 3szám 100óráig, 15Ft-os percdíj) amiből lett a Like 50.

(#38869) 1430 válasza Frenky89 (#38862) üzenetére


1430
senior tag

Válasszuk ketté a dolgot:
1.) A Like jogosultág 2 év után lejár, de még a lejárat előtt (a feltételek megléte esetén) meghosszabbítható újabb 2 évvel. Ekkor csak egy "validálás" megújítás történik, a díjcsomaghoz nem nyúlnak, vagyis maradhatsz a mára már lezárt "sima" Like-ban.
2.) A készülékváltás szabályainak megfelelően vehetsz új készüléket meglévő, Like "sima"/50/300 díjcsomagos előfizetésedhez (akár előrehozottan is), legfeljebb ha idő közben lejár a Like jogosultságod, akkor Eco XS-be (vagy ami akkor a legolcsóbb) tesz a rendszer, de a hűség nyilván marad. Bonyodalmat legfeljebb az okozhat, ha tarifahűséget is válalsz, mert akkor legalább Mozaik XS (vagy ami lesz akkor) díjcsomagra fel kell váltanod, különben megy a csekk a kötbérről.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38870) dedike


dedike
addikt

Arról tud valaki valamit, mi lesz a Next-ek helyett januártól? :F

(mert ugye csak dec. 31-ig értékesíthetőek....)

Jó szerencsét!

(#38871) ShadowX válasza dedike (#38870) üzenetére


ShadowX
őstag

Remélem olcsóbbak lesznek. :DDD

(#38872) polonic válasza dedike (#38870) üzenetére


polonic
félisten

Ja, hogy nem is állandó díjcsomagok? Ez elkerülte a figyelmemet.

(#38873) 1430 válasza dedike (#38870) üzenetére


1430
senior tag

Abból kiindulva, hogy a Red-ek is maradnak, szerintem a Next-ek is maradni fognak. :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38874) Vangelis válasza 1430 (#38873) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A kartell dübörög tovább :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38875) atosan


atosan
addikt

[Erre], van ötlet, összekapcsolható a kettő? Elvilig egy cég.

Maine coon

(#38876) Frenky89 válasza 1430 (#38869) üzenetére


Frenky89
őstag

Köszönöm!

(#38877) dedike válasza 1430 (#38873) üzenetére


dedike
addikt

Akkor csak megtévesztésből hagyták benne a január 1-től érvényes ÁSZF-ben?

Cseles, nagyon cseles.... :)

Jó szerencsét!

(#38878) szaszii


szaszii
tag

Sziasztok!

2 éves, OKJ-s, emelt szintű szakképzésen veszek részt és érdekelne, hogy igénybe vehetem-e a Like csomagot bármelyikét? Valaki azt mondja igen, valaki azt, hogy nem. Szóval most már érdekelne a pontos válasz is.

A diákigazolványom így néz ki: [link]

(#38879) 1430 válasza atosan (#38861) üzenetére


1430
senior tag

Választhatsz társkártyás díjcsomagot az új mobil számodhoz (pl. Fun, Next), de ezt az online rendszer nem igazán fogja kezelni, amit már párszor kitárgyaltunk, ezért nem írnám le megint. :)

dedike
A pozitív (előnyös) változásokat nem kell előre jelezni, ezért lehet, hogy januárban már más lesz a díjszabásban. :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38880) lord.lakli válasza 1430 (#38879) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az jó, ha kedvezőbb lesz. Az a kérdés, hogy felmenő rendszerben lesz jobb, ha jobb lesz?

(#38881) 1430 válasza lord.lakli (#38880) üzenetére


1430
senior tag

Az előnyös változást nem úgy értettem, hogy kedvezőbb lenne a díja, hanem hogy kitolják az értékesítési határidőt.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38882) lord.lakli válasza 1430 (#38881) üzenetére


lord.lakli
őstag

Pedig lehetne kicsit kedvezőbb is :) főleg a nem aranytárskártyás csomagnál a havidíj.

(#38883) atosan válasza 1430 (#38879) üzenetére


atosan
addikt

Kösz az infót.

Maine coon

(#38884) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.

Ha szeretnék kötni egy előfizetéses szerződés számhordozással azt kötik hűségszerződéshez?
Szeretnék hozzá készüléket is, de azt a netshop-os áron.
Netes rendelésnél nem találtam számhordozási lehetőséget.

Az járható út lenne szerintetek, hogy egy üzletben intézem az előfizetést és a számhordozást, ott megkapom a kártyát, és a már t-hez tartozó telefonszámhoz a shopban rendelek készüléket (azt már hűséggel)?
Akár rögtön a szerződés kötés után személyes átvétellel abban az üzletben.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#38885) StLui válasza Armahun (#38884) üzenetére


StLui
veterán

én hordoztam így számot, raknak rá hűséget, de utána vehetsz telefont, nem befolyásolja

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38886) Armahun válasza StLui (#38885) üzenetére


Armahun
addikt

Köszi.
Körülbelül mennyi idő volt míg átállt a szám?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#38887) StLui válasza Armahun (#38886) üzenetére


StLui
veterán

Órára megmondták, azt hiszem 2 vagy 3 nap és este 10 után volt várható, úgy is történt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38888) izoli76


izoli76
tag

Van valakinek erre valami infója?

(#38889) izoli76 válasza izoli76 (#38888) üzenetére


izoli76
tag

Ez találtam:
"Hűségidő alatt is lehet szüneteltetést kérni a meglévő előfizetéseidre, de maximum fél évig. Ez alatt egy minimális szüneteltetési díjat kell csak fizetni (1100 Ft/hó). A szüneteltetés időtartalmával viszont kitolódik a hűségidő."

Nekem nincs hűségidőm.
Ilyenkor mennyibe kerül a szüneteltetés? A fél év ebben az esetben is aktuális?

(#38890) Beca1990 válasza szaszii (#38878) üzenetére


Beca1990
senior tag

Nem, mivel a tanulói jogviszonyt igazoló intézmény nem Főiskola vagy Egyetem.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#38891) Tibee86


Tibee86
veterán

Üdv!
i5-öm kijelzője hibás, viszont vasárnap lévén érdemes szerintetek ma bevinnem a Westend-be, vagy Mammut-ba?
Tudtommal ezeken a helyeken van esély az azonnali cserére. Viszont a honlapon azt írják, hogy szerviz csak hétfőtől péntekig van.

(#38892) dptrsk válasza Tibee86 (#38891) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

hétvégén nincs szervíz a T-pontokban, ezért ma semmi esélye, majd holnap, ha 3 napon belül vetted akkor lehet hogy cserélik, viszont ha már idősebb akkor csak szervíz cseréli.

#38889: Ha nincs hűséged, azt javasolnám váltsd át Dominora(2700 Ft ha jól tudom, ami lebeszélhető 100%ban) és akkor arra kell ügyelni, hogy évente 1x tölts rá pénzt, s addig megmarad amíg akarod, ha mondjuk 9 hónap után visszaváltanál előfizusra semmi akadálya, a megmaradó Domino egyenleget lebeszélheted az előfizetésből.

[ Szerkesztve ]

(#38893) Tibee86 válasza dptrsk (#38892) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi!

(#38894) vatafakk válasza szaszii (#38878) üzenetére


vatafakk
aktív tag

hello, ha FSZ képzésben veszel részt, amit az egyetem indít, akkor igénybe veheted. ha középsuli által meghirdetett OKJ-n vagy akkor azzal nem!

más:
Tartozékkupon akciót mikor vonták vissza? 20-án vásároltam, és azóta várom a kupont, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#38895) Zsoo80 válasza vatafakk (#38894) üzenetére


Zsoo80
tag

Hívd fel a 1430-at. Nekem is kellett mert az általuk is ismert e-mail címemet valamiert nem társítottàk a rendeléshez. Az ügyintéző ezt megcsinálta és 2-3 napra rá meg is jött a kód e-mailben.

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#38896) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

A készülékbiztosítást csak az üzletben lehet lemondani?

(#38897) vatafakk válasza Zsoo80 (#38895) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Mik voltak a feltételei a tartozékkupon akciónak? Mert nem találom a listát, hogy melyik készülékekhez járt.

szerk: Legalábbis a 1430-on azt mondták, hogy Xperia Z-hez nem jár, de ez szerintem bullshit, mivel én úgy tudom hogy hűségidő aláírása esetén jár.

[ Szerkesztve ]

(#38898) Vikt0r válasza vatafakk (#38897) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Új hűség előfizetésre vagy előfizetés hűségének meghosszabítás online rendelés esetén.

[ Szerkesztve ]

(#38899) Zsoo80 válasza vatafakk (#38897) üzenetére


Zsoo80
tag

Jo kérdés! Azt hiszem ha bármilyen készüléket rendeltél online akkor jár a kupon. Én ipad mini-t vettem ahhoz tutira adtak :))

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#38900) vatafakk válasza Vikt0r (#38898) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Hát, akkor nekem is járna, mert lejárt hűségidővel írtam alá az újat.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.