Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39752) erdoke


erdoke
titán

Összesen négy előfizetések van, 3 hang alapú és egy mobilnet. Az egyik hang alapú a saját szám, illetve ezzel engedi az online felület megnézni a számlákat is. Most a mobilnet csomagot szeretném megváltoztatni, de nem engedi. Egyrészt össze-vissza mutat kilépve és belépve (:F), másrészt azt mondja, fáradjak egy üzletbe a díjcsomagváltáshoz. Valami 4e forintos csomagra van hűségem március közepéig, viszont az utóbbi időben Net&Roll L-ben, tehát jóval magassabb szinten voltam. Ezt szeretném áttenni társkártya L-be, amit talán nem lehet online, de semmilyen más lehetőség sincs, tehát pl. normál M-re se tudok váltani. A hosszabításnak is aktívnak kellene már lennie, hiszen decemberben letelt a 21 hónap. Ennek ellenére a rendszer nem is mutatja a meglévő szerződés hosszabbítása pontot. :F
Hívjam a 1430-at? Szörnyű, ami webshop/online üfsz. címszóval megy aug. 1. óta. :((

A legjobb aláírás a héten

(#39753) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami nagyon kedvező előfizetéses alternatívát fateromnak aki közel 180 percet beszél havonta és mobilinternetet alig használja?
Igazából az a baj, hogy Mozaik xs díjcsomagja van plusz baleset biztosítás tehát alapból 4000-ről indul de most is 7300 a számlája.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39754) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mikortól kötelesek felvenni 2 percen belül vagy, hogy a telefont?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39755) erdoke válasza anonymus89 (#39753) üzenetére


erdoke
titán

Next S társkártya szóba jöhet? Feltéve, hogy van egy másik előfizetés, ami alá be lehet pakolni, és hogy többségében hálózaton belül telefonál.

A legjobb aláírás a héten

(#39756) Balazska15 válasza Vangelis (#39754) üzenetére


Balazska15
senior tag

Hétfőtől :) És nem 2, hanem 5 :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#39757) anonymus89 válasza erdoke (#39755) üzenetére


anonymus89
addikt

Inkabb tobb a 20/70-es szam, lehet korlatlant kellene nezni csak az a baj most meg a telefontorleszto is rajon ami 3920.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39758) Vangelis válasza Balazska15 (#39756) üzenetére


Vangelis
nagyúr

8 percnél feladtam :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39759) Balazska15 válasza Vangelis (#39758) üzenetére


Balazska15
senior tag

Kíváncsi leszek 13-ától változik-e a dolog.... :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#39760) Vangelis válasza Balazska15 (#39759) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah ..... vagy nem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39761) biznisz_man válasza Vangelis (#39760) üzenetére


biznisz_man
tag

De legalább 2-3 percenként mondja a gép, hogy "Az ügyintéző kapcsolásáig, szíves türelmét kérjük" :D

Balazska15: Az is jó, de az én kedvencem az amikor nincsenek tisztában azzal mit árulnak, milyen feltételekkel, és nekem kell mondani Nekik, hogy nézzen már utána, mert márpedig lehetséges :) vagy volt már olyan is, hogy mondtam neki, hogy szeretnék kérni egy másik ügyintézőt!

[ Szerkesztve ]

(#39762) Balazska15 válasza biznisz_man (#39761) üzenetére


Balazska15
senior tag

Hétfőtől lehet minden 5.percben kapcsolnak egy ügyintézőt aki élőben mondja neked, hogy pár percen belül kapcsolnak valakit :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#39763) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Üdv,

Kinéztem magamnak egy használt t-mobil függő telefont, még nem tudom, hogy ki van-e fizetve teljesen a telefon.
Az első kérdésem az lenne, hogy ha megveszem, de ő nem fizeti a számláit a telefont le tilthatják-e a t-mobileban?
A második variáció, hogy bemegyek vele a t-mobilhoz és átiratom a nevemre a telefont és ő nem fizeti a számláit akkor letilthatják-e?
A harmadik variáció, ha mutat egy papírt, hogy a telefon teljes egészében ki van fizetve és átiratom a nevemre és nem fizeti a számláit akkor letilthatják-e a telefont vagy sem?

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#39764) Vangelis válasza Mike Farrel (#39763) üzenetére


Vangelis
nagyúr

max ha átíratod magadra az előfizetést és fizeted, ha még van rajta hűség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39765) motoflug válasza Mike Farrel (#39763) üzenetére


motoflug
őstag

Az elsőre a válasz: igen, tilthatják. Hiába van a telefon kifizetve, ha a számlát nem fizeti. Ezek szerint nem jól tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#39766) club1 válasza Mike Farrel (#39763) üzenetére


club1
veterán

1., Persze.
2., Nincs ilyen lehetőség.
3., Nem, hiszen ki van fizetve.

(#39767) biznisz_man válasza Mike Farrel (#39763) üzenetére


biznisz_man
tag

A 3.-al is vigyázz! Mert, ha interneten rendeli meg havi részlettel, akkor is kap egy számlát a teljes árról, amit hiába mutat be Neked, attól még részletfizetés is van rajta!

szóljatok, ha rosszul tudom, de nálam is volt így, hogy kaptam egybe számlát

[ Szerkesztve ]

(#39768) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Értem, köszönöm, akkor arra figyelek, hogy teljesen kifizetett telefon legyen és az én nevemre írva. De akkor az is járható út, hogy ezen felül én iratok vele egy adásvételit a telefonról és ha esetleg tiltja a t-mobile, akkor bemegyek hozzájuk és megmutatom hogy én ezt a telefont megvásároltam és nem az ő tulajdona és vegyék le a tiltást. Vagy ez annyira nem járható út?

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#39769) raziel01 válasza Mike Farrel (#39768) üzenetére


raziel01
veterán

Álomvilágban élsz. A szolgáltatót totál nem érdekli az adásvételi.
Úgyis átfognak verni aztán majd jössz ide sírni, hogy mi történt.
Egy nagy szerencsejáték a használt teló vásárlás. Teljesen felesleges pénzt adni érte.
Inkább vegyél részletre 0% THM-el. Nem csak a T-nél vannak 0% THM akciók hanem néha független telókra is pl Edigitalnál-

(#39770) Balazska15 válasza raziel01 (#39769) üzenetére


Balazska15
senior tag

Azért ez így elég erős :U ,,Úgyis átfognak verni aztán majd jössz ide sírni, hogy mi történt... Teljesen felesleges pénzt adni érte."

Ennyire nem biztos azért :DD Persze, kicsit lutri, de volt már "pár" telefonom az elmúlt másfél-két évben, de egyszer sem tiltottak le semmit :)

Az viszont igaz, hogy a szolgáltató kineveti az adás-vételi szerződést!

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#39771) biznisz_man válasza raziel01 (#39769) üzenetére


biznisz_man
tag

Főleg azért sem érdekli az adásvételi a szolgáltatókat, mert benne van a szerződésbe, hogy amíg nincs kifizetve addig a készülék az Ő tulajdonukat képezi!

(#39772) Vangelis válasza biznisz_man (#39771) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Biztos benne van ez?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39773) lugosi válasza Mike Farrel (#39768) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sajnos ha ez járható út lenne, akkor mindenki akinek tiltják a telefonját írna valakivel egy adásvételit, hogy feloldják. Tehát nem járható út.

(#39774) sarkanyolo2 válasza Vangelis (#39754) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kötelesek, inkább azt mondanám, hogy kellene nekik, sajnos a fogyasztóvédelmis nö nem használta a kötelező szót.

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#39775) biznisz_man válasza Vangelis (#39772) üzenetére


biznisz_man
tag

Igazad van, ez már nincs benne, helyette ez van a szerződésben: "a Szolgáltató jóváhagyása nélkül harmadik személyre nem ruházhatja át"!
És még egy: "a kedvezményesen vásárolt készülék a jelen megállapodás hatályba lépésétől 24 hónapig kizárólag a Szolgáltató Előfizetői Kártyájával használható"

(#39776) lord.lakli válasza Balazska15 (#39756) üzenetére


lord.lakli
őstag

Megfogják oldani. Minden telefonos azonnal felveszi, majd meg sem hallgat, hanem közli majd, hogy kapcsolom a szakterületet. ;]

(#39766) club1: simán letilthatják, ha a havidíjat nem fizeti.

[ Szerkesztve ]

(#39777) pepe091 válasza ANDROID??? (#39751) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Annó a 2. kuponos sztoriban vettem egy ilyet, elég jó, azóta is használom telefonhoz és géphez is. Össze lehet csukni kisebb méretűre, így könnyű magaddal vinni bárhová. 13k-t talán azért nem adnék érte, de 7-8k-t mindenképp megér.

[ Szerkesztve ]

(#39778) Onderon válasza kali (#39710) üzenetére


Onderon
senior tag

ezen most majd dob egy kicsit vodafone irányba t-mobile ellenében, hogy az állam lepaktált a vodával :D csodálatos lesz.

(#39779) vatafakk válasza szekra (#39720) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Én december 19-én rendeltem, 20-án átvettem, és sehol semmi :W

(#39780) ANDROID??? válasza pepe091 (#39777) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tudsz róla összecsukott állapotában fotót küldeni, milyen hosszú a kábel rajta?

(#39781) 9991


9991
újonc

Vitába keveredtem egy barátommal, leírom röviden, hogy min vitatkozunk:) : Adott egy bármilyen szolgáltató mobil előfizetése mondjuk Kis Pista nevén, Kis Pista, de az előfizetését nem ő hanem a felesége használja, a számlák Kis Pista nevére jönnek, rendesen fizeti is, szerintem ez korrekt, barátom szerint ez törvénysértő.

Szerintetek kinek van igaza? :)

(#39782) Balazska15 válasza 9991 (#39781) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szerintem a T-Mobile-t nem különösebben érdekli, hogy ki fizeti, amíg rendszeresen fizeti :DD TÖRVÉNYT biztos, hogy nem sértesz vele, maximum szerződést, de ebben sem vagyok biztos :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#39783) Armahun válasza 9991 (#39781) üzenetére


Armahun
addikt

Akkor ha a feleségem nevén van a vízóra én már nem is fürödhetek otthon? :DDD

Különben is a törvények nem azért vannak, hogy betartsák őket, hanem ha valakit meg akarnak szívatni, akkor legyen mire hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#39784) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

3-as metrón mennyire használható a net? mennyire szakadozik? trének ha jól tudom nincs huzalantennája lent, szóval bázisállomást vált mindig.

(#39785) D@ve89 válasza #89874944 (#39784) üzenetére


D@ve89
tag

Már jóideje huzalozva vannak a metrók, úgyhogy egyenletes 3G (HSPA) lefedettségre lehet lent számítani. :)
(Egyébként így is vált bázisállomást, csak kicsit furcsábban és észrevétlenebbül működik a dolog.)

[ Szerkesztve ]

(#39786) #89874944 válasza D@ve89 (#39785) üzenetére


#89874944
törölt tag

zsír, köszi :D akkor lehet trés leszek...

(#39787) freeknight válasza 9991 (#39781) üzenetére


freeknight
őstag

Nincs ilyen kitétel a PTK-ban. Röviden: csak a szerződésben leírt kötelezettségeket kell teljesíteni - ez nagyjából a számlák időben történő fizetése.

Most gondolj bele: a 18-at be nem töltött gyereked nem használhat előfizetéses telefont, mert nem köthet szerződést? :U

(#39788) lord.lakli válasza #89874944 (#39786) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ezek szerint leköltözöl M3-ba? ;] :DDD

(#39789) 1430 válasza erdoke (#39752) üzenetére


1430
senior tag

Mobilinternet díjcsomagot csak ügyintéző tud módosítani, tehát telefonálj be. Arany szintű a mobilinternetes szám? Mert ha nem, akkor azért nem engedi az előrehozott készülékváltást.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#39790) erdoke válasza 1430 (#39789) üzenetére


erdoke
titán

A fő szám platina, a mobilnet szerintem arany (az összes előfizetésem minimum arany). Maga a Net & Roll L 9550 havonta, de szokott még rajta lenni 1-2 roaming csomag aktiválás is. Már ha számít a pontok gyűjtögetésében, soha nem követtem a rendszert...

A legjobb aláírás a héten

(#39791) kali válasza Onderon (#39778) üzenetére


kali
legenda

ez nekem, mint t-s előfizetőnek, csak jó! :))

(#39792) Bogyooka


Bogyooka
tag

Sziasztok!

Ma rendeltem az online shopból telefont, azt írja hogy "Sales Support kezelésre vár tartozással".
Ez mit jelent pontosan?
Tudtommal nincsen semmi elmaradt befizetetlen számlám.
Az e-havi még nem járt le, a múlt havim meg be van fizetve, ha meg annál régebbi lenne arról tudnék.
Ilyenkor mi a helyzet? Felhívnak és elmondják, hogy mi ez és rendezhetem a tartozást (amiről még azt se tudom mi) és utána gond nélkül megy tovább a jóváhagyás, vagy törlik és majd újra kell rendelnem? :F

Iphone 5 16GB White

(#39793) Onderon válasza kali (#39791) üzenetére


Onderon
senior tag

miért jó ha kevesebb t-mobile előfizető lesz és több vodafone?

(#39794) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Ma járt le a 21 hónapom, így tudok telefont venni.
Mozaik XS-ben vagyok most, de gondolkozok hogy váltok felfelé. (net miatt jól jönne)
Mozaik S vagy Next S.
Mondjuk a Next S-t Aranytárskártyával néztem, mert akkor csak 90Ft-al drágább mint a Mozaik S.
Az lenne a kérdésem hogy mi a buktató a társkártyás megoldással? Vagy nincs benne semmi?
Mire jó az Aranytárskártya?
Bocsi a sok kérdésért. :B

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv Gyuri :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39795) 9991


9991
újonc

Köszi a válaszokat, akkor én gondoltam jól :)

(#39796) kali válasza Onderon (#39793) üzenetére


kali
legenda

nem lesz túlterhelt a hálózat, a nagyobb tömegeket kisebb helyre tömörítő rendezvényeken... :C
nem hiszem, hogy a változás annyit számítana, amitől a jelenlegi részededési arány megfordulna.

gyuromoj; szia, a társkártyában csak annyi a buktató, hogy fizetni kell mellé a főkártyás előfizetést is, de ha az nem gond, akkor mehet.
amennyiben csak a net kevés a mozaik xs esetén, úgy semmi értelme felfelé váltani, hiszen nem sokat nyersz vele, inkább nyomj rá 1000 ft ellenében net&roll 1gb bővítést, akár lte verzióban is, így 4200 ft lesz összesen, és lesz benne 1.2 gigabyte adatforgalom, akár lte eléréssel.

[ Szerkesztve ]

(#39797) sarkanyolo2 válasza gyuromoj (#39794) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy csomó tarifát most fognak kivonni, vagyis egy jópár napja ezt írta valaki a fórumon, úgyhogy lehet vátrhatnál egy kicsit. 1430 majd erősíts meg légyszives.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#39798) n@p@lm válasza 9991 (#39781) üzenetére


n@p@lm
őstag

first world problem. :W :D

(#39799) dptrsk válasza Bogyooka (#39792) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Fel fognak hívni, elmondják mi a szitu, ha azt te már befizetted beküldöd nekik(nekem volt, hogy postai befizetést nem könyveltek s felhívtak, hogy elmaradás van, mondtam, hogy befizettem időben, beküldtem a scan-t és engedélyezték) e-mailben a scan-t és engedélyezik a rendelést, s megkapod a telót.

Az is lehet, hogy részletfizetést(ha van) érzékeli a rendszer tartozásnak, ilyenkor lehet, hogy fel se hívnak csak az operátor jóváhagyja, mert csak a részletek miatt akadt fenn az automata rendszeren.

De ha gondolod, te is felhívhatod a 1430at, vagy a webshop számát és megmondják neked azonnal miért írta ezt ki.

(#39800) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

2 előfizetés van a nevemen, szeptemberben fog lejárni mindkettő. Ha az egyiket felmondom, annak a kötbérében benne van a fennmaradó telefonrészlet is, vagy azt külön ki kell fizetni?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.