Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) szekra


szekra
őstag

Na ma mar nem fog hivni a T jovahagyas miatt... :(

(#38402) beci válasza szekra (#38401) üzenetére


beci
őstag

Engem sem hívtak,mégis úton van már.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38403) szekra válasza beci (#38402) üzenetére


szekra
őstag

Honnan tudod?

(#38404) beci válasza szekra (#38403) üzenetére


beci
őstag

1430.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38405) szekra válasza beci (#38404) üzenetére


szekra
őstag

Ja ok. Am like-csomagnal pl. szerintem alapbol tobb ido, mert ugye ellenorzik, hogy tenyleg van-e ervenyes hallgatoi jogviszonyod. Meg hat reszletre veszem, multkor kerdezoskodtek mibol tudom majd torleszteni :)

(#38406) Mercutio_ válasza kali (#38395) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippeket srácok:R

A webshopos felületen belépve már a 30%-kal csökkentett árat látom, vagy abból még lejön a kedvezmény?

Ja és 20k alatt/körül van valami bestbuy (2 év díjcsomagra és előfizura vállalt hűséggel, vagy ez nem jelent lényeges további kedvezmény, így nincs értelme lekötni magam?)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38407) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Pedig érte volna! :)

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38408) Vangelis válasza Mercutio_ (#38406) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ACE 3..... talán 30 körül.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38409) djculture


djculture
félisten

Páran már kérdezték itt a kötbért, van a honlapon is róla tájékoztató:

(#38410) St3ven válasza csoki46 (#38396) üzenetére


St3ven
addikt

Azért az a 35 Ft-os percdíg meg 38Ft-os sms kicsit soknak tűnik így elsőre. (mostanában nem nézegettem tarifákat, úgyhogy nem tudom hogy a többi tarifába, többi szolgáltatónál milyen percdíjjak vannak!!)

Márpedig ez a tök átlag percdíj ebben a kategóriában.

És itt legalább nincs 60/40 vagy 50/50 %-os megosztás hálózaton belülre és kívülre felhasználhatóság szempontjából, illetve az SMS sem a havidíjon felül számlázódik, továbbá nincs kapcsolási díj... Na melyik kedves szolgáltatóra utalok? :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38411) Vangelis válasza St3ven (#38410) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÖÖÖ hány tippünk lehet ?

telenyomor talán?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38412) St3ven válasza Vangelis (#38411) üzenetére


St3ven
addikt

Talált. :C

Fel nem tudom fogni, ilyen feltételekkel hogy lehetnek versenyképesek. Ja igen, a készülékárakkal. Na de ilyen áron!? :W

És igen, az sms-ek a Mozaikokkal megegyező tarifacsomagjaiknál a többezres havidíjon felül számlázódnak, illetve ha nem telefonálsz eleget hálózaton belülre vagy éppen kívülre, bukod a havidíj egy részét, és még akár rá is fizethetsz, ha a másik irányban túllépted a megadott %-ot. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38413) djculture válasza St3ven (#38412) üzenetére


djculture
félisten

Készülék árak miatt mégis majdnerm minden haver átment oda..

(#38414) Vangelis válasza djculture (#38413) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Bezzeg flottában meg xarok az árak...... telenyomoréknál... :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38415) djculture válasza Vangelis (#38414) üzenetére


djculture
félisten

flotta az egy szívatással egyenlő ha bármi baj van a flotta tulajánál..Most ebben az évben változtatták az állami flottákat is össze vissza, sok havernak egyik napról másikra a flottás előfizetése is inaktiválódott se szó se írás róla hogy mivan ..

[ Szerkesztve ]

(#38416) St3ven válasza djculture (#38413) üzenetére


St3ven
addikt

Ha többet nyertek a kedvezőbb készülékáron, mint amennyit adott időszakra vetítve vesztenek az előfizetéses feltételek miatt, akkor érthető. Csak éppen nehezen tudom elképzelni.

(#38415) djculture
Néha meg tudnám csapkodni a flottás ún. kapcsolattartókat is.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38417) Vangelis válasza djculture (#38415) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Itt az én neveme van.... nincs hűség semmi.
10 forintér hívok bárkit.. mp alapon.

ha változik akkor lépek!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38418) csoki46


csoki46
senior tag

Kifizettem a kötbért /4200 Ft/ most belépek a T-mobile oldalára és azt látom, hogy 3%-os kedvezményt ad ha neten veszem a telefont?
A Like 300 díjcsomag miatt van ez vagy miért? Kicsit kezdek ideges lenni :W

(#38419) djculture válasza Vangelis (#38417) üzenetére


djculture
félisten

Narancsos flotta is ilyen 12ft/perc haveroknak az van de én eleve ebben az évben minden előfizuetést lemondtam a fenébe ami nem szükséges. Telekomnál is a t-home internet ami kell telefont is lemondtam volna már rég ha nem lenne ez a dupla kedvezmény.
Minimalizálni kell a kiadásokat mert semmi jóra nem lehet számitani.

[ Szerkesztve ]

(#38420) szekra válasza csoki46 (#38418) üzenetére


szekra
őstag

Valaszd ki a keszuleket: uj havidijas elofizetes, 2 ev huseg, gorgess lejjebb es ott van h like300 dijcsomagban mennyi. Ott van 30% kedvezmeny!

(#38421) csoki46 válasza szekra (#38420) üzenetére


csoki46
senior tag

Ezt tudom én is, de beléptem a MyT-mobile-be és ilyen 3-4 % kedvezményt ír ki minden készülékhez

(#38422) vatafakk válasza csoki46 (#38421) üzenetére


vatafakk
aktív tag

de minek lépsz be? csináld új számmal, mintha még sosem lettél volna T-s, aztán maximum 6500-ért átteteted a régi számra. én így fogom csinálni pénteken, de előbb be kell mennem a T-Pontba

(#38423) szekra válasza csoki46 (#38421) üzenetére


szekra
őstag

Melyik telefon? Lehet arra pont nincs. Illetve lepj ki es ugy nezd meg hatha nalad a hiba, akkor meg csinalj egy uj reget, vagy asszem reg nelkul is tudsz rendelni.

Vatafakk: Csak vigyazz, szerintem akkor cserelj szamot ha megvan az uj es atvetel utan azzal a lendulettel szuntesd meg, mert ha elotte megszunteted azt a szamot akkor ugye az ujra forgalomba kerul. Ezt mondta nekem ugyintezo, mert igaz kicsi ra az esely, hogy kiadjak masnak, de nem vallalnak erte felelosseget.

[ Szerkesztve ]

(#38424) szekra válasza vatafakk (#38422) üzenetére


szekra
őstag

Szerkesztes... Mobilrol mindig elfelejtem hasznalni, elnezest...

[ Szerkesztve ]

(#38425) vatafakk válasza szekra (#38423) üzenetére


vatafakk
aktív tag

igen, azon is gondolkodtam, hogy nem szüntetem meg, hanem csak áttetetem dominó csomagra. elvileg van valami költsége, de azt megkapom egyenlegként a kártyán.

(#38426) szekra válasza vatafakk (#38425) üzenetére


szekra
őstag

De a megszuntetesnek ugye nincsen? Mert azt tervezem h atveszem, szepen leulok ugyintezovel es megcsinalom a procedurat: elozo like elofizetes off, szam cserel az ujra, 6500 kifizet helyben, majd orul.

(#38427) vatafakk válasza szekra (#38426) üzenetére


vatafakk
aktív tag

lejárt hűségidővel nincsen költsége, erre rákérdeztem

(#38428) Mercutio_ válasza Vangelis (#38408) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elég gyengus ez az árcsökkentés, illetve az olcsóbb típusokat kevesebbért nyomják itt aprón :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38429) Vikt0r válasza szekra (#38405) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Tegnap rendeltem ACE3-mat Like csomagba részletre.Rendelés utàn jött az e-mail, hogy ma du àtvehetem. Ma bementem 2 papirt alàìrtam és ide is adtàk. Nekem még a kuponkódot is elfogadta.

(#38430) csoki46 válasza Vikt0r (#38429) üzenetére


csoki46
senior tag

Megkaptad a 30% kedvezményt rá?

(#38431) Vikt0r válasza csoki46 (#38430) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Igen.

(#38432) csoki46 válasza Vikt0r (#38431) üzenetére


csoki46
senior tag

Nagyszerű, hogy fölhívom a 1430-at, hogy miért ad 1% kedvezményt a telefonra a kiváló webshopjuk, mire a nő felháborodva közlik, hogy az nem lehet.. Leállok veszekedni vele, hogy de mire ő 15 perc gondolkodik egy szó nélkül végül közli, hogy akkor erre a készülékre nincs akció. Nem tudtam neki elmagyarázni, hogy de van rá csak nem 1% hanem 30 ezt kéne valahogy orvosolni. Erre ő mondja, hogy ez tuti nem így van nézzek samsung készüléket arra tuti van 30% , mondom arra már 2-t ír ki nekem... Ekkor emelte föl a hangját, amiből elegem lett és rácsaptam...
Tényleg 1%-ot enged...:/

(#38433) Vangelis válasza csoki46 (#38432) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor inkább vegyél új előfizetéssel ....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38434) szekra válasza Vikt0r (#38429) üzenetére


szekra
őstag

Erdekes.. :) lehet az ar fuggvenye is.

[ Szerkesztve ]

(#38435) kezdő


kezdő
senior tag

Nekem is csak 1%ot ad 2 évre, 1 évre viszont 30%-ot (Like300) :D

(#38436) dedike válasza csoki46 (#38432) üzenetére


dedike
addikt

Sajnos a T telefonos ügyfélszolgálatának színvonala rettentő módon süllyed. Nincs, rosszul van, hibás, nem mondanak igazat, terelnek. Jobb esetben elnézést kérnek.

Úgy tűnik a régi, megbízható, mindenre csípőből válaszolni tudó gárda (és a mögöttük álló kiszolgálás) már a múlté, pedig ők nem ismertek lehetetlent... :(((

Jó szerencsét!

(#38437) csoki46 válasza kezdő (#38435) üzenetére


csoki46
senior tag

És valóban! :DD Viszont így nincs részlet fizetés. Lehet mégis muszáj lesz új előfizetést kötni, pedig ezt meg akartam úszni. Köszi a segítséget mindenkinek :R

dedike tényleg sokat változott a telefonos ügyfélszolgálat, bár a t-pontokban se sokkal jobb a helyzet pár ott dolgozónál..Sokszor viszont találkozok nagyon kedves emberekkel is akik munkáján látszik, hogy odafigyelnek az ügyfélre. Volt, hogy olyan kedvezményeket kaptam amikről nem is tudtam :)

(#38438) kezdő válasza csoki46 (#38437) üzenetére


kezdő
senior tag

Amúgy ahhoz lehet köze, hogy Like csomag maximum 2+2 évig lehet valakinek a nevén és a rendszer mindenképpen csomaghűséghez akar kötni, nem csak szimplán a Telekomhoz.

(#38439) motoflug válasza 313313 (#38376) üzenetére


motoflug
őstag

Beszéltem egy ügyintézővel, elvileg meghatalmazás kell hozzá. :(

(#38440) csoki46 válasza kezdő (#38438) üzenetére


csoki46
senior tag

Ebbe mondjuk van valami

Szerk.: Most nézem Mozaik M, Next S-re is 4%-ot ad 2 év hűséggel, szóval gyanús ez nekem.

[ Szerkesztve ]

(#38441) vatafakk válasza csoki46 (#38437) üzenetére


vatafakk
aktív tag

ez egy vicc, kb ahányszor belépek ma a webshopba, mindig mást ad ki :DD

-volt, hogy 1%-ot adott
-volt, hogy azt írta ki, hogy meglévő előfizetésemmel nem válthatok akciósan készüléket
-volt, hogy 73 444 volt az Xperia Z, most 78 900, de még ez sem rossz :)

(#38442) csoki46


csoki46
senior tag

Na másik immáron férfi ügyintéző elintézte, webshop hiba, holnapi nap során javítják :)
Bocs, hogy 2 komment, csak nem tudtam szerkeszteni az előzőt...

(#38443) szekra válasza csoki46 (#38437) üzenetére


szekra
őstag

De amugy errol beszeltem vegig ha visszaolvasol...

Szerk.: vagy most lehet majd hosszabbitassal is 30% vagy mi? :o mert akkor megusznek en is 6500 at.

[ Szerkesztve ]

(#38444) vadászcsiga válasza D@ve89 (#37994) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eszembe jutott valami, nem is tudom hogy tudtam elfelejteni. Két elofizetesem van, a másikat a feleségem használja vagy 3 éve, ma előveszi az iPhone-ját hogy megnézzunk valamit, belép a megfelelő menupontba es bekapcsolja a mobilnetet, mire felül azonnal megjelent a 3G ikon. Kérdezem tőle hogy soha nem volt gondja a kapcsolodassal? Azt mondja soha.
Összefoglalva: ugyanaz a város, ugyanolyan készülék amit én is használtam a mostani elott, es neki működik.
Rejtélyes

Előzmény

(#38445) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Egy bennfentes meg tudja nekem mondani, hogy meglévő, de hűség nélküli üzleti/flottás ügyfeleknek él ez a 30% karácsonyi kedvezmény? :)

(#38446) csoki46 válasza szekra (#38443) üzenetére


csoki46
senior tag

Lehet hosszabbítással is ha neked is csak pár %ot ír akkor hívd a 1430-at, nekem azt mondták holnapra javítják, hívd föl te is, hogy tuti legyen

(#38447) szekra válasza csoki46 (#38446) üzenetére


szekra
őstag

Hát csak én már megrendeltem ugye.. :S

(#38448) 1430 válasza csoki46 (#38355) üzenetére


1430
senior tag

Akkor ez a belépési díj kedvezmény lesz, ami valóban kizárja (még) a készülékváltást. Ha kifizeted a 4200-at, akkor a meglévő számodon nem lesz hűség, tehát ahhoz is vehetsz új telefont, nem kell trükközni a szám újrakérésével. Viszont ha nincs legalább arany szinted, akkor 2-3 ezerrel drágább a készülék, mint új előfizetéssel, illetve weben nem lesz részletfizetési lehetőség.

Mercutio_
Leválthatsz kisebb csomagra (pl. Eco XS), és ahhoz aktiválhatsz adatcsomagot, vagy a hasonló havidíj kategóriás Mozaik XS-re is válthatsz, ahol nincs túlforgalmazási díj (de akkor is marad a feleslegesen kifizetett havidíj, de a Mozaik XS-hez is aktiválhatsz például KapcsolatNet adatcsomagot, így több kereted lesz és túlforgalmazási díjjal sem kell számolnod (bár a feleslegesen fizetett havidíj megmarad).

Nordik
A havidíjon felül, legfeljebb 500 Ft. Tehát ha 3500-at forgalmazol, akkor a havidíjon felüli 300 Ft-ot írja jóvá a rendszer.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38449) polonic


polonic
félisten

Megváltoztattam az egyik előfizetésemnek a jelszavát. Majd küldenek postán egy aktiváló kódot. Ez mikorra várható? Hétfőn igényeltem az online felületen új jelszót.

(#38450) D@ve89 válasza vadászcsiga (#38444) üzenetére


D@ve89
tag

Próbáljátok már ki, ha tudjátok egy napra mondjuk, hogy megcserélitek a SIM-kártyákat, és akkor melyik készüléken lesz a gond. Ha a hiba a SIM-mel vándorol, akkor SIM-mel van gond valószínűleg. Ha marad ugyanúgy a te készülékeden, akkor pedig ott keresendő a hiba (valamilyen alkalmazás, amit mindig felteszel minden telefonodra?).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.