Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) GEPESZ66 válasza cigam (#20300) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha otthon leszek, megcsinálom.

(#20302) GEPESZ66 válasza cigam (#20300) üzenetére


GEPESZ66
veterán

(#20303) cigam válasza GEPESZ66 (#20302) üzenetére


cigam
félisten

Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#20304) tomi7711 válasza Vigneau (#20299) üzenetére


tomi7711
aktív tag

https://pcforum.hu/hirek/26192/microsoft-whql-meghajtok-mwhdp-alairt-driver-kartev-hack-biztonsag

(#20305) akaido válasza tomi7711 (#20304) üzenetére


akaido
addikt

Ahogy a régi vidéki bölcsesség mondta: Ha csak a fele igaz, akkor is "sok_k"...
Ugyan miért is nem lepődök meg rajta :F

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#20306) Vigneau válasza tomi7711 (#20304) üzenetére


Vigneau
félisten

A gyártó hivatalos oldaláról leszedett meghajtókkal azért csak nem valósul meg ez a "cserfesség"... Ha igen, akkor szép dolog.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20308) UserX válasza karlkani (#20307) üzenetére


UserX
őstag

Működik!!! :)
Nagyon szépen köszönöm! :R

(#20309) liszi70 válasza UserX (#20308) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ezeknek a külső jelszókezelőknek mi az előnye a Chrome vagy Edge böngésző jelszókezeléséhez képest?

(#20310) kress válasza liszi70 (#20309) üzenetére


kress
aktív tag

remélhetőleg jobban értenek a jelszavak titkosításához és tárolásához mint egy böngésző 😃

(#20311) jupp008 válasza liszi70 (#20309) üzenetére


jupp008
senior tag

Családon belül több mobilra telepíted mindenki hozzáfér a belépési kódokhoz vagy csak megoszthatsz külön hozzáféréseket jegyzeteket. A jegyzetek külön jó benne, ugyanúgy felírkálhatsz benne bizonyos dolgokat és mégis csak biztonságban vannak amik érzékenyebb adatok.

(#20312) borges7 válasza liszi70 (#20309) üzenetére


borges7
aktív tag

Plusz a 2FA-t is használhatod vele, tehát erősebb védelmed lesz, sok hasznos dolgot tudnak.

(#20313) alratar válasza karlkani (#20307) üzenetére


alratar
addikt

ez online vagy offline?
Nem igaztán bízom az online jelélszókezelőkben.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20314) jupp008 válasza alratar (#20313) üzenetére


jupp008
senior tag

Tud offline is lenni és akkor az otthoni Wifi hálózaton keresztül lehet szinkronizálni eszközök között.

(#20315) Fire/SOUL/CD válasza alratar (#20313) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ahogy írták előttem, tud offline is működni, de telepíteni csak fiókkal(sticky fiókkal) lehet.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20316) karlkani válasza alratar (#20313) üzenetére


karlkani
aktív tag

Beállítható, hogy felhőbe vagy helyi hálón szinkronizáljon, de ki is lehet kapcsolni, én így használom (csak PC-n). Kizárólag bejelentkezési információkat tárolok itt (2 Mozilla Firefox profilom van). Egy dolog viszont nem tetszik, csak az egyik profilt látja (hiába állítom be alapértelmezettnek a 2-est a böngésző profiles.ini-t módosítva, akkor is az 1-est látja. A 2-est úgy tudtam megoldani, hogy bezártam a Sticky-t, átneveztem az 1-es profilmappát, ahonnan már importáltam előzőleg az adatokat. Jelszókezelő indítása (végre a 2-es profilt látta), importáltam egy másik csoportba, majd visszaállítottam az eredeti nevére az 1-es profilmappát.

(#20317) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Véletlenül bukkantam rá erre gyűjtőoldalra, talán érdemes lenne betenni az összefoglalóba is (meg a nem működőket törölni) Tickcoupon Giveaway

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20318) sh4d0w válasza Fire/SOUL/CD (#20317) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

:C

https://www.coreinfinity.tech

(#20319) tibaimp válasza Fire/SOUL/CD (#20317) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :R . Jogos!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20321) Trailblazer válasza LeroyJetro (#20320) üzenetére


Trailblazer
addikt

Elég kva drága még így is... Marad a free, portable verzió.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20322) gézu válasza Trailblazer (#20321) üzenetére


gézu
őstag

10 euróért drága? Remélem viccvót... :U

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#20323) Angie™ válasza LeroyJetro (#20320) üzenetére


Angie™
addikt

Ó ezt szerintem én megveszem, köszönöm! Van róla amúgy tapasztalat? Jó működik?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20324) Trailblazer válasza gézu (#20322) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, drága.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20325) kidnou válasza Angie™ (#20323) üzenetére


kidnou
senior tag

Szerintem a legjobb, évek óta használom.

(#20326) axlfsi


axlfsi
veterán

Lehet én vagyok a tudatlan, de kérlek segítsetek megérteni; miért jó egy uninstaller alkalmazást használni, ha ezt két kattintással az operációs rendszeren belül is elvégezhetem, ingyen? Hol látjátok igazán érdelmét?
Köszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20327) AlyrArkhon válasza axlfsi (#20326) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Jobb uninstall programok mélyebben képesek kezelni a feltett dolgokat, olyanokat is törölhetnek, amiket a beépített nem. Pl olyan részeket, amiket a program nem a 'saját' könytvárába telepít, hanem különböző 'gyári' win-es mappákba (syste, user stb) pakol a telepítés során. Vagy épp tudják törölni azokat a reg. bejegyzéseket, amiket a sima unistall bent hagy. a végeredmény reklám nyelven szólva, egy tisztább, jobb win... (hogy ne mondjam, hogy szárazabb)
szerk: persze ez általában azokra a programokra igaz, amiket az uninstaller telepítése _után_ raksz fel

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#20328) UserX válasza axlfsi (#20326) üzenetére


UserX
őstag

Szerintem ezek már Win11-nél okafogyottá váltak! XP-s időkben én is használtam... :U
Én, ha törlök egy progit, a windows saját eltávolítójával csinálom, utánna futtatok még egy CCleanert...Tudom-tudom, hogy ez utóbbival is laehet vitatkozni, de nálam évek óta semmilyen galibát nem okozott (Free Version)...

(#20329) nrg_52 válasza UserX (#20328) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem nem valtak okafogyotta. Ccleaner igaz,hogy tud registry pucolast, de abban sem eleg alapos, nemhogy mashova elpakolt felesleges file-ok eltavolitasaban.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20330) Alter válasza gézu (#20322) üzenetére


Alter
tag

Szerintem is drága. Évek óta hibit uninstallert használok ingyen és jók a tapasztalataim.

And all the other voices said, Change your mind , You're always wrong.

(#20331) akaido válasza nrg_52 (#20329) üzenetére


akaido
addikt

Plusz "savazás" Revo Unin_StallerIlonának :)
Pontosan mutatja, mit honnan töröl, és a maradványok utáni kutatás is három szinten skálázható.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#20332) milan26 válasza akaido (#20331) üzenetére


milan26
senior tag

Nekem ezer éve fenn van az összes gépen, amit én telepítek a Free, de normál használat mellett ritkán van rá szükségem.

(#20333) LeroyJetro válasza Angie™ (#20323) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Évek óta használom, segít "tisztán" tartani a rendszert.Gyakran kell kipróbálnom szoftvereket, ezzel telepítem, naplóz mindent, látom mi történik telepítéskor. Plusz, ha már nem kell eltávolít minden maradványt. Sok éve fut a rendszerem újra telepítés nélkül és még mindig rendben van.

(#20334) kress válasza LeroyJetro (#20333) üzenetére


kress
aktív tag

a sima windows sandbox nem elég erre a célra?

(#20335) spacelab válasza kress (#20334) üzenetére


spacelab
tag

De. Én is sandboxot használok.

(#20336) ptesza válasza LeroyJetro (#20333) üzenetére


ptesza
senior tag

Mit értesz azon, hogy mindent látsz a telepítéskor? Pl. azt is, hogy milyen bejegyzéseket készít?

(#20337) LeroyJetro válasza ptesza (#20336) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Igen, ha ezzel telepítesz, minden műveletről naplót vezet, registry bejegyzés, fájlok létrehozása stb.

(#20338) LeroyJetro válasza kress (#20334) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Még nem teszteltem. Mikor elkezdtem használni nem volt még win sandbox.Sandboxie-t használok, de néha problémák merülnek fel. Meg az inkább kétes programok tesztelésere van véleményem szerint. Időm meg igen kevés ezzel foglalkozni. A revo inkább csak egy hasznos segédprogram megunt vagy szükségtelen programok eltávolítására.

[ Szerkesztve ]

(#20339) cigam válasza LeroyJetro (#20337) üzenetére


cigam
félisten

No és mi a helyzet azokkal, amit a program futtatása közben hoz létre/módosít ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#20340) LeroyJetro válasza cigam (#20339) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Háát arra mondjuk pont nem jó :D

(#20341) Busterftw válasza Angie™ (#20323) üzenetére


Busterftw
veterán

Én sok éve az iOBIT Uninstallert használom, mert kb 2 perc alatt lehet több hónapos pro kulcsokat találni neten.

(#20342) GEPESZ66 válasza AlyrArkhon (#20327) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én a free Geek Uninstallert hasznàlom mar régóta.
Ez is megkeresi a maradványokat,s törli.

(#20348) alfa20 válasza LeroyJetro (#20340) üzenetére


alfa20
senior tag

igazából, DE,
telepítést követően el kell indítani a telepített alkalmazást változtatni a beállításokat, stb. majd bezárni a programot és csak utána kell leállítani a telepítés rögzítését.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#20349) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#20342) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem eseti jelleggel a REVO Uninstaller PRO-nak az "erőszakos" eltávolítás funkciója tetszett anno: ha egy programot már töröltél és nincs a gépen de beírod a program nevét akkor ez alapján is meg tudja találni a maradványait (lehet rosszul írtam a nevét már régen használtam )
persze ez csak a 30 napos próbaidőszakra vonatkozik.

A legjobb megoldás "elméletileg" az olyan eltávolító ami "folyamatosan" fut és minden programtelepítést "monitoroz" és ezáltal van egy adatbázis, és ezután ha kijelölsz egy programot eltávolításra aminek korábban végig követte a telepítését és a működését akkor azt gyakorlatilag tényleg maradéktalanul tudja eltávolítani.

(#20350) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Félre ne értsük egymást: szerintem is jó a Revo Uninstaller, csak nem $10-ért, még ha le is van (volt?) akciózva. A free verziót használom, az is elég mindenre. Amire nem, arra ott az azóta szintén említésre kerülő Geek Uninstaller.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.