Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) Urguru válasza mepet (#20250) üzenetére


Urguru
tag

:DD

Azokat bele se számoltam :Y

:R

(#20252) icemad válasza GoodSpeed (#20248) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, nem magyar vonás. 20 éve dolgozok külföldön, 9 éve kint is élek. Itt is megy az okoskodás... Némelyik ember 1 euróért az anyját is...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20253) sztanozs válasza mepet (#20250) üzenetére


sztanozs
veterán

En is sok eredeti program es jatek birtokosa vagyok :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20254) Urguru válasza sztanozs (#20253) üzenetére


Urguru
tag

:)

Te is Epic gyűjtő vagy ;)

Jó is az , heti program csütörtökre :)

:C

(#20255) sz.j válasza GoodSpeed (#20248) üzenetére


sz.j
nagyúr

"... igen ez egy magyar vonás..."

Ez többnyire nem egyéni hanem rendszerszintű, mert például mit kellene annak a "kisnyugdíjasnak" (vagy minimálbért keresőnek) tennie aki saját hibáján kívül (pl. betegség, leszázalékolás, stb) került olyan élethelyzetbe hogy a nyugdíja még a 100 k-t sem éri el? Fizesse a rezsijét, és ha marad egyen vagy költse szoftverre és ne egyen?

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20256) sztanozs válasza sz.j (#20255) üzenetére


sztanozs
veterán

az a baj, hogy ez rendszerszintu problema...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20257) sz.j válasza sztanozs (#20256) üzenetére


sz.j
nagyúr

Arról írtam ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20258) sztanozs válasza sz.j (#20257) üzenetére


sztanozs
veterán

tehat egy rendszerszintu problema kialakitott egy rendszerszintu szokast....
Pont attol "magyar" szokas, hogy egy rendszerszintu problema adja az alapjat.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20259) tibaimp válasza Urguru (#20249) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akinek nem inge, ne vegye magára! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20260) karlkani válasza GoodSpeed (#20246) üzenetére


karlkani
aktív tag

Ezt miért nekem írod? Örök licencem van (Standard).

(#20261) GoodSpeed válasza karlkani (#20260) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Te írtad be a tippet, vélhetően ezért :D : "Azt szokták javasolni, hogy a telepítés idejére vissza kell állítani a dátumot."

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#20262) liszi70 válasza icemad (#20252) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Nem, nem magyar vonás. 20 éve dolgozok külföldön, 9 éve kint is élek. Itt is megy az okoskodás... Némelyik ember 1 euróért az anyját is..."

+1

(#20263) cigam


cigam
félisten

Aomei Backupper Pro 1 éves licence:
AMAB-SEFRM-KNWD7-AKR9M (2024.10.26-ig érvényes)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#20264) Angie™ válasza cigam (#20263) üzenetére


Angie™
addikt

Macrium Reflect-et nem szokták vhol akciózni?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20265) tibaimp válasza Angie™ (#20264) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Abból nincs ingyenesen használható verzió?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20266) Angie™ válasza tibaimp (#20265) üzenetére


Angie™
addikt

Van, csak sokat használom és bosszantanak a felugró ablakok, hogy lejárt meg vegyem meg :) És meg is venném ha lenne vmi jó akció rá :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20267) cigam válasza Angie™ (#20264) üzenetére


cigam
félisten

Nem jellemző, ahogy a Total Commander promók sem ;) .

tibaimp
Már megszüntették az ingyenes verziókat. Itt-ott, programgyűjteményekben elérhető, de az ingyenes verzió csak lemezképekkel tud zsonglőrködni, a fájl szintű mentések kezelése csak a fizetős verziókban elérhető.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#20268) tibaimp válasza Angie™ (#20266) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Angie™: Értem, így OK.

cigam: kösz a pontosítást :R , erről nem is tudtam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20269) GoodSpeed válasza cigam (#20267) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy 18 éve írta a PCW-s fickó a fórumon, hogy megkeresték a fejlesztőjét a Total Commandernek, hogy nem e lenne kedve hozzájárulását adni, hogy a magazin CD lemezére felkerüljön a TC promócióval... nem volt kedve hozzá .

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#20270) fogselyem


fogselyem
tag

Naná, hogy nem akarta a Total Commander fejlesztője, hogy kulcsot adjanak a programhoz, mert ha megveszed a kulcsot akkor "örök élet" (lifetime) kulcsot kapsz.

Anno 2016 végén tizenkétezer forintért megvettem a Total Commandert, akkor a 8.52a volt és azóta használom a kulcsot.

De kulcs nélkül is használható a TC.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#20271) GoodSpeed válasza fogselyem (#20270) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igazából akkor időkorlátos verzióra gondoltak.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#20272) sztanozs válasza fogselyem (#20270) üzenetére


sztanozs
veterán

En egy 1999-es official kulccsal hasznalom a cegnel... 4.0-as verzio abban az evben jott ki.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20273) Angie™ válasza GoodSpeed (#20269) üzenetére


Angie™
addikt

Ne is mondd, az a másik amit meg szeretnék venni eredetiben és soha nem látok róla SALE-t :) A harmadik pedig a WINRAR :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20274) vlevi válasza tibaimp (#20265) üzenetére


vlevi
nagyúr

Régen volt, de már nincs.
Én is az utolsó reflect free-t használom mentesre.

(#20275) tibaimp válasza vlevi (#20274) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem a 6.0 van fent. Ez lenne az, vagy van esetleg újabb?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20276) sz.j válasza tibaimp (#20275) üzenetére


sz.j
nagyúr

Az utolsó free változat a v8.0.7279, amit még itt-ott be lehet szerezni, például itt is.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20277) AtHoS válasza sz.j (#20276) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vagy inkább a 8.0.7690

read-only mode on the forum

(#20278) GEPESZ66 válasza AtHoS (#20277) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ezek minek kellenek?
A legfrisebb ISO-kat mindig le lehet tölteni.
Ugyis pendrive-ről boofolva történik a mentés-visszaàllítás.

(#20279) sz.j válasza AtHoS (#20277) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én "fenntartásokkal" kezelem a v8.0.7690 frissítést ... Link, de ha neked az a megfelelő ám legyen.

@ GEPESZ66
Amit előzőleg megadtam linket onnan nem muszáj a komplett MR-t letölteni, csak az ISO-t is le lehet, ez meg mindenre elég. :K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20280) cigam válasza GEPESZ66 (#20278) üzenetére


cigam
félisten

Pontosan honnan?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#20281) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Total commander helyett én a Multi commander-t használom. Vannak eltérések, van amiben ez, van amiben a tc jobb. Én évekkel ezelőtt álltam át a Multi commanderre. Egyébként a Multi commander teljesen ingyenes, magyar nyelvű. Ha valaki még nem hallott róla, tegyen vele egy próbát. Hátha jó alternatíva lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20282) Vigneau válasza icemad (#20281) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezt örömmel olvasom, kipróbálom. Amúgy meg SpeedCommander párti vagyok, de abból nem igazán lehet találni ingyenes verziót. Vagy csak én vagyok béna...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20283) icemad válasza Vigneau (#20282) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nagy ritkán újra kell telepítenem itthon valamelyik windowsos gépet, akkor telepítés után első dolgom a ninite.com oldal felkeresése. Erről sem sokan hallottak még. Az a lényege, hogy kiválasztod a számodra szükséges ingyenes programokat és ezekhez letöltesz egy telepítőt. A telepítőt pl lemented az asztalra. Onnan indítva automatikusan letölti a kiválasztott programokat vagy frissíti őket. Eléggé sokminden van benne, zene/videó lejátszó, böngésző, office programok, tömörítő, vírusírtó, torrent kezelő, stb. Semmilyen adware vagy más káros dolgot nem tesz fel, és teljesen automatikus. Szüleim már elég idősek, így nem foglalkoznak frissítésekkel, de 2 hetente ezt elindítják az asztalról és a telepítő megoldja a frissítéseket. Faék egyszerű az egész és jól működik. Fiatalabb gyerekek gépére is hasznos lehet. Biztos van egyéb, hasonlóan egyszerű megoldás, nekem ez jött be. Talán másnak is hasznos lehet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20284) Vigneau válasza icemad (#20283) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem semmi, erről nem is hallottam még. :R

Eddig csak az IObit termékét ismertem, de az is fizetős és ráadásul driver frissítő, nem programokat frissít. Számomra manapság kényelmes, bár sokan ágálnak ellene. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20285) Trailblazer válasza icemad (#20283) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én ismertem ezt, de mivel jobbára portable verziót használok mindenből (amiket ugyanúgy, ugyanonnét használok tovább, mint egy esetleges Windows reinstall előtt - és erre szintén vannak bevált megoldások), ezért nem veszem hasznát.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20286) icemad válasza Trailblazer (#20285) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, aki ezzel foglalkozik, pl rendszergazda vagy ilyesmi, az jót röhög az ilyen megoldásokon. Szerintem otthonra, olyanoknak mint én (aki már nagyon nem naprakész, család és meló mellett, ráadásul öreg is.) ez kezdésnek jó lehet. Meg, ha valakinek van kedve kipróbálni és még tetszik is neki, akkor miért ne? Portable megoldásból is volt egy ilyen cuccom, de kb 10 éve nem használtam. Abban viszont minimum 1000 program volt. Talán L kezdőbetűs volt. Nem tudod mi lehetett az? USB pendrive kellett hozzá, és arra rakta fel a programokat. Talán 3 csomag volt, egy kicsi alap, egy közepes, meg egy nagy extra. Nagyon jó cucc volt, főleg olyan gépekhez, amire a házirend szerint nem lehetett telepíteni semmit. PDF szerkesztő biztos volt benne. Azt sem tudom, hogy ma még működik e, lehet, hogy 15 éve is van már, hogy használtam.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20287) Trailblazer válasza icemad (#20286) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tippre LiberKey.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20288) icemad válasza Trailblazer (#20287) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az volt az, köszi. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20289) milan26 válasza icemad (#20281) üzenetére


milan26
senior tag

Én sz Unreal Commenderrel vagyok ugyanígy. :)

(#20290) baloo79 válasza milan26 (#20289) üzenetére


baloo79
tag

Én pedig a Double Commanderrel. :D

(#20291) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Sajnos ez is megszűnt: :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#20292) niof válasza Vigneau (#20284) üzenetére


niof
addikt

Jó az! Csomószor talált régebbi desktophoz drivert, amit már nem lehet, vagy nem egyszerű megtalálni egyéb módon. És az ingyenessége alig korlátozza a használhatóságot/hasznosságot.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20293) GoodSpeed válasza niof (#20292) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ráadásul sokszor van hozzá promóció a PRO verzióhoz. Most is van.
Főleg most, hogy a DUMo is megszűnt. :(

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#20294) tibaimp válasza sz.j (#20276) üzenetére


tibaimp
nagyúr

sz.j, AtHoS: Hatalmas köszönet!! :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20295) Vigneau válasza niof (#20292) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen a megerősítést. Akkor csak nem vagyok ezzel így egyedül... :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20296) niof válasza Vigneau (#20295) üzenetére


niof
addikt

Persze nem hibátlan ez sem. Párszor előfordult, hogy olyan drivert telepített (főleg laptopoknál) amit a gyártó nem hagyott jóvá, és papíron hiába volt megfelelő, mégsem működött jól az eszköz. Ez főleg videókártya driverek esetén problémás, erre azért nem árt figyelni. És persze ezek miatt szokták azok szapulni, akik egyszer ráfutottak egy ilyenre, és valami nem működött, majd egyből ez a progi lett a hibás... De ez más téma...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20297) Vigneau válasza niof (#20296) üzenetére


Vigneau
félisten

Én az alaplapi driverek miatt szoktam leginkább használni. Azokkal szerencsére nem volt még gondom.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20298) niof válasza Vigneau (#20297) üzenetére


niof
addikt

Jellemzően a "nem aláírt" driverekkel van gond, ha van. De nagyon ritka. 1000 esetből talán 1...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20299) Vigneau válasza niof (#20298) üzenetére


Vigneau
félisten

Szerencsére igyekszem odafigyelni a WHQL dolgokra. Nem volt jellemző nálam a bétázás. Kivéve az MSI Afterburner, de az meg már más tészta.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20300) cigam válasza GEPESZ66 (#20278) üzenetére


cigam
félisten

Nem látom hogy linkelted volna az uptodate 8-as kiadás ISO fájljait.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.