Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) Landsmann válasza Pttypang (#16198) üzenetére


Landsmann
addikt

Egyszerű.
XY (meghatalmazó születési dátum, anyja neve, lakcím, igazolvány száma) meghatalmazom XZ-t (meghatalmazott születési dátum, anyja neve, lakcím, igazolvány száma), hogy a nevemen lévő 06xxxxxxxxx kapcsolási számú kártyás előfizetést a meghatalmazott a saját nevére átírassa. Az átírás kapcsán felemrült költségeket a meghatalmazott fizeti. Átírás után az előfizetéssel kapcsolatos minden költség, jog, kötelezettség a meghatalmazottat terheli.

1. tanú: (aláírás, név, lakcím, igazolvány száma)
2. tanú: (aláírás, név, lakcím, igazolvány száma)

Meghatalmazó: (név, aláírás) Meghatalmazott: (név, aláírás)

Kelt: Habókfalva, 2012. 10. 28.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16202) alba-regia válasza Pttypang (#16200) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Egyébként akármit viszel nekik, lehet közjegyző által hitelesített is, van rá esély, hogy kötekedni fognak. Ezért Telenor.

Az ÁSZF-ben semmi külön kívánságműsor nincs erre vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

(#16203) Landsmann válasza alba-regia (#16202) üzenetére


Landsmann
addikt

Ha a meghatalmazás a formai követelményeknek megfelel (én írattam már át így, igaz akkor még Pannon GSM-nek hívták őket) nincs min szőrözniük. Ha kötekednek, be kell fenyegetni őket a NMHH-val és a NFH-al.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16204) Pttypang válasza Landsmann (#16201) üzenetére


Pttypang
veterán

Rendben, köszi, akkor már tényleg csak a fizetést kell megvárnom, és beszambázhatok a telóért ^^

Hallottam olyat, hogy a tarifahűséggel kapcsolatban egyesek már pórul jártak, később esetleg "érdekes emelések" történhetnek, etc..
Ezeknek mennyire van valóságalapjuk? o.O

Everybody lies.

(#16205) wwenigma válasza Pttypang (#16204) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha figyeled a szamlat es az sms.ben kapott ertesitoket az aszf modosulasokrol akkor semennyire.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16206) Pttypang válasza wwenigma (#16205) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezen csodálkoztam én is, hogy én mindig kaptam értesítést, ha változott valami, de azért inkább rákérdeztem.. :R

Everybody lies.

(#16207) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Rendelkezem egy djuice számlás élőfizetéssel ami rendesen van fizetve ami mellé felvettem egy telefont.
( cég fizeti, csak az én nevem alatt fut )
Múlt héten saját felhasználásra, felvettem egy Hypernet médiumot.

Ezeket azért írtam le, mert szerintem így lehet pontos választ adni....főleg aki tudja azt.

Na most következő lenne a gondom:

Ki néztem kis magán telefonnak, saját felhasználásra ...( zseből fizetésre ) egy Smart extra tarifa 1-et illetve hozzá egy Samsung galaxy Y-t. A telefon díja: 9900Ft ( 10 * 990 ) amit én szerződés kötésnél egyből kifizetnék, egy összegben.
Illetve az első havi díjat.

Ezekkel a feltételekkel véleményetek szerint nem hajtanak el ?

Azért kérem a ti véleményeteket, mert eddig mindenhol más tájékoztatást kaptam a dologgal kapcsolatban. Telefonos ügyfél szolgálat azt mondta, hogy lehetséges ezzel a móddal...csak 1100Ft ( családi csomagos dologgal ) meg kell terhelni valamelyik előfizetést. Ezzel nem is lenne gond, ha nem mind a két telefon nálam lenne...kicsit fura embernek tartom magam, de annyira azért még sem hogy egyik telefonról hívjam saját magam...és még beszélgessek is magammal. :)

A mai napon bementem az Újpest központba lévő Telenor boltba és ott már a hölgy a telefon teljes árát ( 26 ezer forint környékén ) szeretett volna kifizettetni velem.

Na most kinek a véleményére adjak? ....telefonos ügyfél szolgálat, vagy a boltos csajszi aki inkább facebookozott volna mint hogy velem foglalkozzon ( mint ügyféllel ) ?

Elnézést kérek ha valami helyes írási hiba, vagy fogalmazási gond lenne a hozzászólásomban...de az időre kérek mindenkit hogy legyen tekintettel.

Válaszokat előre is köszönöm.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16208) Ryle


Ryle
tag

Ez kimaradt:

Szomorú, hogy még én könyörgök a +2 év hűségért hogy had fizessek még havi fix 2790-es díjat illetve még + 1100-at a családi csomaghoz.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16209) Tomaaasz válasza Ryle (#16207) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Szerintem egy ember nevén simán lehet több előfizetés, csak van egy max. (magánszemélynél 3 talán).
Lásd pl.: 2 szülő, 3 gyerek esetet, és amikor én voltam "gyerek", és édesanyám nevén volt a kártya, meg még mellé a tesómé is, hírbe se volt családi csomag. :U

Most jut eszembe, az én nevem 3 djuice kártya van, 2 előfizus(asszony, családi csomag miatt), meg munkatársamé aki ugye már 26 felett van, csak tetszett neki az egyik kártyás csomag, és megkért. :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#16210) Ryle válasza Tomaaasz (#16209) üzenetére


Ryle
tag

Kártyát mondta a csajszi is hogy adnak bármikor, de hogy telefont is adnak a kártya mellé ?

Mert "okos" tarifa csak okos telefonba jó...legalább is szerintem.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16211) Tomaaasz válasza Ryle (#16210) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Azt nem tudom... :(
A telefonomat kártyásan vettem(4. kártya, bumm).
Nincs hűségem aláírva, bár nagyon erősködtek anno. Szerintem, ha nincs élő hűséged, akkor tudsz "kedvezményesen" venni telefont.

Az meg, hogy okos tarifa, csak okostelefonba lehet, szerintem egyszerűen f.szság. :K

Oda mentem, ahol vagyok!

(#16212) alba-regia válasza Ryle (#16207) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Miért nem rendeled meg az online shopban? A smarttarifával azon az áron kapod, amit írtál.

A családi csomagot nem igazán értem. Ha most aktív, az összes számlás előfizetésedre aktiválni fogják.

Az általad választott készülék valóban ezeknél olcsóbb. De ha rám hallgatsz, nem írsz náluk alá újabb két évet.

(#16213) Ryle válasza alba-regia (#16212) üzenetére


Ryle
tag

Igen, csak az első mobil számlámat nem én fizetem.

Az online shopban azért nem tudom megrendelni, mert másodlagos igazolványnak nem tudom megadni a jogsimat...mert a másik lakásban van. Sajnos most tudom el intézni a hétvégén a dolgokat, mert utána már nem lesz rá időm.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16214) Ryle válasza alba-regia (#16212) üzenetére


Ryle
tag

Nem aktív a családi csomag, csak a hölgy mondta a telefonban hogy úgy kapok csak készüléket...ha valamelyik kártyára családi csomag opciót raknak rá.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16215) alba-regia válasza Ryle (#16214) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Családi csomaggal kapsz csak készüléket??? Visszakérdeztél azért, hogy hol van ez leírva? Ilyenről még nem hallottam, ez egy választható szolgáltatás tudomásom szerint.

(#16216) Ryle


Ryle
tag

Kis harc után a telefont megkaptam 0-forintért, és még a törlesztőket is elengedték.
Csak a tarifához tartozó összeget kell fizetnem a törlesztés nélkül.

Ismételten el akartak hajtani, de a végén meg tudtam győzni a hölgyet...hogy a rendszer engedni fogja hogy felvegyem a telefont. Meg ígértem neki ha kidob egy összeget, azt én ki fizetem a helyszínen.

38100Ft-ot szeretett volna beszedni tőlem előlegként, de megmagyaráztam neki hogy kicsit hülyeségnek tartom, mert hiszen a készülék nem ér annyit, és még én könyörögjek hogy fizethessek nekik ? :)

Magyarul, el lehet érni amit szeretne az ember náluk...csak kicsit harciasan kell a dologhoz állni. :)))

Akik írtak a kérdésemmel kapcsolatban, azoknak ezúton szeretném megköszönni.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16217) Prien válasza Ryle (#16216) üzenetére


Prien
addikt

Sajnos eléggé képzetlenek az ügyfélszolgálatosok, gyakorlatilag csak azt tudják megoldani, ami egyszerű vásárlás, de ha már van egy kis kérdőjel vagy kreativitást igénylő megrendelés, akkor jönnek a kifogások...:((

A kevés is több a semminél.

(#16218) Pttypang válasza Ryle (#16216) üzenetére


Pttypang
veterán

Előlegként?
Ilyen szerződési akármi, mint ami nálam esélyes? o.O

Everybody lies.

(#16219) jbl


jbl
aktív tag

Viber nekem nem működik! Elképzelhető, hogy a Telenor tiltja? :W

Mert ha igen húzok a Vodához TE+ÉN szolgáltatásba 4forint percenként, most néztem. :C

(#16220) Melack válasza jbl (#16219) üzenetére


Melack
veterán

Nekem gond nélkül megy az üzenetküldés része, fotót is tudtam vele küldeni ma. Amit te mondasz hiba, az nálam előző héten volt, egy reggelen, és azóta se.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16221) jbl válasza Melack (#16220) üzenetére


jbl
aktív tag

Oké köszi! Akkor még kitartok itt.

(#16222) Qru válasza jbl (#16219) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tegnap este nekem még működött. Vadul sms-eztem Viberen gond nélkül. Ma még nem néztem.

#nincsbennetarcsi

(#16223) polonic


polonic
félisten

Ausztriában a telenor roaming partnere az orange AT. Nem éppen acélos a 3g hálózata. Épületeken belül nagyon gyenge a jel. Leopoldbergen edge is alig van.

Csak gondoltam, hogy megosztom.

Azt hol tudom megnézni, hogy mennyit roamingoltam Ft-ban. Telenor online-on nem látom. 172-t felhívva kiderül?

(#16224) Varszegig válasza jbl (#16219) üzenetére


Varszegig
veterán

Tegnap a feleségemnél ugyanez volt, már kerestem neki a T-s díjcsomagokat:)
Ma reggelre megjavult, de már csak egy dobása van a telenornak nála.

[ Szerkesztve ]

(#16225) darvinya válasza Varszegig (#16224) üzenetére


darvinya
titán

Tm-nél és V-nél egyáltalán nem megy a Viber, mivel tiltva van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16226) Melack válasza darvinya (#16225) üzenetére


Melack
veterán

A hívás lehet, de párom T-s, és tudunk Viberen smsezni. Ez így kezd egyre jobban összekuszálódni... Nem szeretem az ilyeneket :F

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16227) Varszegig válasza darvinya (#16225) üzenetére


Varszegig
veterán

T-nél tiltva van? Mit nem mondasz, én T előfizető vagyok és nincs tiltva. :DDD
Van még ilyen biztos infód?

Melack: semmilyen tiltás nincs a T-nél VOIP-re.

[ Szerkesztve ]

(#16228) Varszegig válasza darvinya (#16225) üzenetére


Varszegig
veterán

De a kedvedért átnyálaztam a legfrissebb ÁSZFet is, és akkor még egyszer: a T az egyetlen hazai szolgáltató, ahol nincs voip korlátozás. De ha más infód van, akkor mutass rá az ÁSZF-ben. (Leszámítva még azt az apróságot, hogy kismillió t-s ismerősöm is vidáman viberezik.)

(#16229) darvinya válasza Varszegig (#16227) üzenetére


darvinya
titán

Talán elő vagy fizetve erre?( Családbarát kedvezmény:[link] )

És ezt is olvastad mi várható nov. 1-től?[link]

De ha te Tm-es vagy miért csinálod itt feszt?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16230) Varszegig válasza darvinya (#16229) üzenetére


Varszegig
veterán

Nincs családbarát (mi a fene köze van ehhez??), és pont a nov 1-től érvényeseket olvastam. Mutass rá melyik pontban van szerinted a viber tiltás. Várom.
(Nem vagyok T-s dolgozó, csak előfizető.)

[ Szerkesztve ]

(#16231) Varszegig válasza darvinya (#16229) üzenetére


Varszegig
veterán

Látom nincs válasz. No csak azért emeltem szót, mivel láthatólag tudás nélkül tévinfókat terjesztesz. :(

(#16232) darvinya válasza Varszegig (#16231) üzenetére


darvinya
titán

Legyen igazad és tévinfót terjesztek.

Amúgy rettentően nem érdekel a Viber, mivel nem használom.

Gtalk ezerszer jobb mint a Viber és nem jönnek idétlen/kéretlen üzik, hívások és reklámok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16233) Varszegig válasza darvinya (#16232) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor meg nem kéne talán kitalálni dolgokat. Pláne nem beírni egy nyilvános fórumba, mert esetleg az érintett cég képviselője olvassa, és rossz néven veszi, esetleg beperel egy komolyabb összegre.
(Mellesleg láthatólag nem láttál még vibert, soha nem jön rajta reklám, kéretlen üzenet stb. Az a skype, amin ezek jönnek:) )

[ Szerkesztve ]

(#16234) Latency


Latency
senior tag

Úgy látszik bekövetkezett az elkerülhetetlen, tegnap jött az sms és tényleg belassítottak.

(#16235) lugosi válasza darvinya (#16229) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Összefoglalnád hogy mi jön náluk nov.1-től? Én nem nagyon igazodok el rajta. Elég pár mondatban, hogy mi változik. Köszi és bocs mindenkitől az off-ért de az infó az infó :)

(#16236) darvinya válasza lugosi (#16235) üzenetére


darvinya
titán

Majd Varszegig T-s munkatárs felvilágosít.
Ő olvasta az áfsz -t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16237) Varszegig válasza darvinya (#16236) üzenetére


Varszegig
veterán

1) Nem vagyok T-s munkatárs. (Ha az lennék az neked sokba kerülne:) )
2) Nem összehasonlítottam az előzővel, hanem átolvastam, VOIP tiltás ügyében, mivel arról terjesztettél hamis állításokat. (Sőt a 2. esetben hamisan sugalltál dolgokat.)
3) Mi az az áfsz?:)

(#16238) darvinya válasza Varszegig (#16237) üzenetére


darvinya
titán

Úgy látom gyakorlott besúgó voltál(vagy). :D

Áfsz?????? :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16239) lugosi válasza darvinya (#16236) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs, én teljesen függetlenül a vitátoktól csak infót szeretnék.
Ha tudod, akkor írd már le légyszi.

(#16240) darvinya válasza lugosi (#16239) üzenetére


darvinya
titán

Bocs más szolgáltató ászf -ét ritkán olvasom, pláne trémobilét.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16241) Varszegig válasza darvinya (#16238) üzenetére


Varszegig
veterán

te írtad, hogy áfsz, azért kérdem, hogy mi az?:)

(#16242) darvinya


darvinya
titán

Kár, hogy Telenor-os munkatárs nem olvassa a fórumot.
Mert a kezd elegem lenni a lassítás okozta szémet halmazból amit most küldenek valós adat helyet.

És még sorolhatnám még mik fordulnak elő a lassítás óta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16243) Ryle


Ryle
tag

Na most teljesen kuszálva érzem magam, akkor a telenornál nem lehet viberezni ?...vagy talán külön percdíjat számol fel ?

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16244) wwenigma válasza darvinya (#16242) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

bocsi de ez opera mini hiba. Habzo szajjal 2 telenor szidas kozben gondoljunk mar ilyenekre is.

Egyebkent hol irjak az aszf- ben hogy a lasssitas az folyamatos 32kbps-ot jelent? ....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16245) Varszegig válasza Ryle (#16243) üzenetére


Varszegig
veterán

Egyelőre megjavult a feleségemnél, de ha tiltani fogja a telenyomor, akkor azt jelenti, hogy tiltja, és pont.
Egy megoldás van, a vpn, de amikor régen volt telenyomor céges mobilnetem, akkor 5 percenként lebontotta a vpn-t, mert a köcsögök nem tudták ellenőrizni, milyen az adatforgalom. (Céges, vazze, dolgoznánk, ha alkalmas lenne rá. Ráadásul abban a csomagban tökmindegy volt milyen adatforgalmat generálok, mert nem volt szelektálva, de ugye a telenyomornak mindegy volt, bontotta a vpn-t, így meg nem tudtunk külső ügyfélnél dolgozni. Amint lejárt a hűség lemondtuk mind az 5 céges szart, dugják fel maguknak a sticket, ahová akarják...)
Szóval aki viberezni akar: felépít egy vpn-t, a szolgáltató meg bekaphatja.

(#16246) Ryle


Ryle
tag

Esetleg privátban nem tudsz ajánlani vpn szolgáltatót ? aki olcsó ? :D

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16247) Varszegig válasza Ryle (#16246) üzenetére


Varszegig
veterán

Bocs nem, mert nekem itthon vpn-es routerem van, azzal megoldanám, ha kéne, de szerencsére a T-nél nem kell :DD

(#16248) Ryle válasza Varszegig (#16247) üzenetére


Ryle
tag

Bakker, akkor lehet marad a vps szerzése...aztán ott csinálni egy vpn szervert, és bérbe adni az ilyen felhasználóknak elérhető áron :D

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16249) Ryle


Ryle
tag

Sikerült be lőnöm a vpn-t a telefonomhoz. Nem fog megvágni a cég valami bírsággal emiatt ?

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16250) lugosi válasza darvinya (#16240) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, akkor csak blöfföltél, mikor azt kérdezted a másiktól, hogy aztán azt olvasta-e hogy milyen változások jönnek nov.1-től? :F

Na ne fárasszál már legközelebb! :W

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.