Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) bopeti98 válasza davenport (#16348) üzenetére


bopeti98
őstag

És az Okostarifa 180-ba is marad a megosztás?

(#16352) Landsmann válasza Pttypang (#16350) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem meg az a véleményem, minden tarifacsomag ÚSZAV.

Én azért roppant kíváncsi leszek mi lesz itt januártól, Matolcsy elvtárs újabb adóemelése után. 3 perces számlázási egység? Kártyásoknak is hívásirány megosztás? Amennyire földtől elrugaszkodottnak tűnnek ezek az ötletek, éppen annyira kitelik ettől a szolgáltatótól.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16353) Melack válasza bopeti98 (#16351) üzenetére


Melack
veterán

Igen, ott marad az 50-50-es elosztás. Ez benne is van a sajtóközleményben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16354) Vangelis válasza Landsmann (#16352) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hívás fogadási díj!

Billentyű lenyomási illeték

A hanghívást szótagokban fogják számlázni.

lesz majd még ötlet!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16355) Landsmann válasza Vangelis (#16354) üzenetére


Landsmann
addikt

Na, ha ne adj isten meglépnék a hívásfogadási díjat, az nálam a mobilszolgáltatás használatának a végét jelentené. Az már olyna mérvű pofáűtln pénzzel való lehúzás kategória, hogy a havi 2-300 Ft-ot sem érdemli meg a szolgáltató, nemhogy ezreseket fizetni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16356) wwenigma válasza Pttypang (#16350) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, a pannon a legnagyobb gonosz, maga a megtestesült köcsögség, a sátán esszenciája.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16357) Vangelis válasza wwenigma (#16356) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nagyon elbánt az előfizetőkkel.

Nekem is volt.. már nincs,.

Most a tmobil thome kombónál vagyok palettában,.

Komplett csomag. Net +tv+vezetékes tel+mobil net+mobil

11.400ft volt. felemelték 300ft al. 11700 ra.

De most jött ki új net csomag. 15 ről 20 ra.

Olcsóbb lett tehát annyit fizetek most mint emelés előtt és nincs semmi apró betűs megosztás stb!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16358) Pttypang válasza wwenigma (#16356) üzenetére


Pttypang
veterán

Most tervezek telefont venni smart 2-vel.. a többihez képest nekem jónak tűnik, mi ennyire nagy szívás vele? :DDD

Everybody lies.

(#16359) Melack válasza Pttypang (#16358) üzenetére


Melack
veterán

A korábbi hozzáállásukhoz képest sokat romlottak, nem feltétlen ügyfélbarát módon cselekedtek. Ha neked az jó, amit ajánlanak, fogadd el. Ha gondod van, kérdezz, segítünk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16360) Prien válasza Csaba1512 (#16320) üzenetére


Prien
addikt

Szuper hír! :C
Kaptam ma sms-t,hogy megint változni fog az ÁSZF Dec.3-tól.
A héten jött az NMHH-tól a végzés és a sárga csekk 3000 Ft-ról, hogy ha el szeretném indítani az ügyet, (a 60-40% miatt) , akkor fizessem be. Na , azt hiszem, ezt kukázhatom. :))
10600 helyett fizetek 11359-et a Mobilkvartett 1000 csomagomra, de legalább lebeszélhetem a 400 percem újra...bárhováááááááááá!!! :DD

A kevés is több a semminél.

(#16361) Landsmann


Landsmann
addikt

Azért van ám egy kis érdekesség a közleményben:

A havidíj módosítása nem érinti a lebeszélhetőséget, azaz az emelés ös�-
szege nem lesz lebeszélhető, s így a lebeszélhetőség – esetleges későbbi
módosításáig
- az ÁSZF-ben meghatározott, 2012. december 3-át megelőző
érték szerint alakul.

Azért a kisördög ott motoszkál ám bennük. ;]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16362) polonic


polonic
félisten

Valami baj van még mindig az online-nal.

Nálatok is ilyen?

És belépésnél sem jön sms, pedig be van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#16363) flash-


flash-
veterán

több nevet-telefonszámot tud tárolni egy mostani(fehér alapon kék virág)telenoros sim kártya mint egy 7 éves zöld pannonos?

másik kérdés hogy mért érdemes cserélni sim kártyát?mit nyer vele az ember?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16364) alba-regia válasza Prien (#16360) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Okos egy ország ez, hogy ha problémád van valamivel, fizess illetéket. Akkor miért fizetünk adót. Egyébként az is a funkciójuk, hogy felügyelő hatóságként eljárnak a hasonló ügyekben.

Gratulálok nekik. Az ötmilliós bírság az tényleg elrettentő volt. Szerintem a szolgáltató inkább az ügyfelektől tart, illetve megindult a tömeges elvándorlás. Pertársasággal már fenyegettem őket én is az egyoldalú ÁSZF módosítások miatt.

(#16365) Melack válasza polonic (#16362) üzenetére


Melack
veterán

Én konkrétan be sem tudok lépni.

(#16363) flash-: ha jól tudom, smsből tud többet tárolni. Hogy kell e cserélni? Jó kérdés, nekem 8 éves SIM kártyám van, zöld alapon Pannon felirat :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16366) flash- válasza Melack (#16365) üzenetére


flash-
veterán

nekem is az volt,de amikor vettem a galaxy ace telefonomat akkor az eladó csodálkozva nézett hogy ő ilyet még nem látott(valószinü amikor vettem ő még azt se tudta mi fán terem a telefon),és mondta hogy azonnal ki kell cserélni mert nem fog működni,ahhoz képest édeasanyám régi zöld sim kártyája tökéletesen működik a telefonomban.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16367) Landsmann válasza flash- (#16363) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem tud több adatot tárolni, csak sokkal többet fogyaszt. Hamarabb lemerül az akkud. Ne cseréld le! Én is megbántam már mint a kutya amelyik kilencet kölykezett. 10 éve jöttek ki a nagyobb kapacitású kártyák. Ha ennél fiatalabb, akkor az már a mostaniakkal megegyező kapacitású. De még kisfogyasztású.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16368) nggabi válasza polonic (#16362) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem is volt ilyen. menj a beállítások felhasználói adatok részhez. ott lesz valami ahol a számodat meg tudod erősíteni (újra :DDD ) és működni fog.

"szenyor dzsíííí"

(#16369) flash- válasza Landsmann (#16367) üzenetére


flash-
veterán

én nekem le KELLETT cserélnem a telenoros szerint úgyhogy az van benne mióta megvettem a telefont de akkor anyukámét nem cserélem le

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16370) polonic válasza nggabi (#16368) üzenetére


polonic
félisten

És tényleg. Vajon ez mi a francért van. Mintha új fiók lett volna megerősítetlenül.

(#16371) Landsmann válasza polonic (#16370) üzenetére


Landsmann
addikt

Ilyen már akkor is volt, mikor nem barmolták szét az egészet. Nekem már tavasszal kellett ezzel bohóckodni, mert egyszerűen semmit nem láttam az Online-on.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16372) nggabi válasza polonic (#16370) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem tudom, mert béna a rendszerük. nekem is ez volt...

"szenyor dzsíííí"

(#16373) polonic


polonic
félisten

A roaming adatforgalomnál milyen számlázás van? Ugye nem megabájtonként?
És a perceknél? Percalapú?

(#16374) Landsmann válasza polonic (#16373) üzenetére


Landsmann
addikt

Talán 100 kb-os. A perceknél hívásfogadásnál másodperc alapú, hívásnál az első fél vagy 1 perc után másodperc alapú. Most nem emlékszek, hogy 30, vagy 60 másodperc az első díjtétel.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#16375) zoli62 válasza Landsmann (#16352) üzenetére


zoli62
addikt

És csak ettől a szolgáltatótól....

(#16376) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Na kik figyelnek a böngésző két oldalán be be hajolgatva a készülékkeresőben? CSobot Adél és OG, hát beszarok! :DD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#16377) csernak75 válasza sarkanyolo2 (#16376) üzenetére


csernak75
senior tag

Te, ezek kifigyelik hogy milyen telefont akarok venni. :DDD

(#16378) Prien válasza sarkanyolo2 (#16376) üzenetére


Prien
addikt

De miért pont ők??? :D
Antal Timi a legjobb!

A kevés is több a semminél.

(#16379) darvinya


darvinya
titán

Telenor.hu honlap elérés sebessége korlátozás alatt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16380) Melack válasza Prien (#16378) üzenetére


Melack
veterán

Biztos azért, mert Csobot Adél lábai közül tudod majd megvenni a választott készüléket, és Oláh Gergő hangján fog csengeni az indítódallam, amikor megkapod :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16381) Varszegig válasza Pttypang (#16358) üzenetére


Varszegig
veterán

Majd megtudod, mi a szívás, csak írd alá a hűséget. Okos ember 1 hónapra sem ír alá ezeknek.

(#16382) Pttypang válasza Varszegig (#16381) üzenetére


Pttypang
veterán

De miért? o.O
Mit csinálnak? wtf..

Everybody lies.

(#16383) Varszegig válasza Pttypang (#16382) üzenetére


Varszegig
veterán

Amikor már van hűséged, és max 100e-s lelépési díjért hagyhatod ott őket, akkor majd kb. 2 hetente változik az Ászf, a díjszabás stb. Ráadásul, ha valaki szerint normális a smarttarifa őrületes adatforgalmi megosztása (amit vagy jól mérnek majd, vagy nem), az 50-50%-os lebeszélhetőség (boldog 90-es évek), akkor az még nem látott jó tarifát.
Ennél sokkal jobbak a T mozaik csomagok, ott nem kell egy napig értelmezni az apró betűt. Persze a MediaMánia még jobb volt, de annak már sajnos vége.

De éntőlem aláírhatsz, nem akarlak lebeszélni. Van ismerősöm, aki most 4 előfizura fizet 60e-t, é s már szabadulna, de nem tud...

[ Szerkesztve ]

(#16384) Pttypang válasza Varszegig (#16383) üzenetére


Pttypang
veterán

Tmobile viszont nem forgalmaz huawei g300-at.. na meg a telefonok árai is magasabbak :/ [nekem ugye az xs mozaik lenne jó, ua lenne mint a smart 2 .. csak kicsit értelmesebb elosztással.. de a telenornál van a mostani kártyám, a számot pedig meg szeretném tartani..

Ismerősöd milyen csomagokkal fizeti a 4 előfizut? o.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16385) asdf_ válasza Pttypang (#16384) üzenetére


asdf_
veterán

Aztán számhordozásról hallottál-e már?

(#16386) Pttypang válasza asdf_ (#16385) üzenetére


Pttypang
veterán

18k a pannonnál a g300, a vodánál ~40k lenne és ott még a mobilnet is szar, mivel tudtommal a csomagban levő adatforgalom után lekapcsolja a netet.. -.-"
a t-nél meg konkrétan nincs is ilyen telefon, de miután a samsung galaxy mini 2 ott 28k, gondolom a g300 se lenne épp olcsó ^^

Ezért érdekelne, hogy a 3k-s havidíjas smart2 mennyire vadulhat meg, mi jöhet ki belőle, átlagos használatra gondolok, sms 0, ezért inkább csak a kapcsolási díj jönne rá a kötelező 3120 ft-ra [asszem ennyi emlékeim szerint]

Már alapból onnan indulnak a költségek, hogy a saját nevemre kell íratnom a mostani kártyámat, ami ugye 5k..
~20k a telefon, első hónapot ugye le kell tenni az asztalra az még +3 és akkor még ki tudja mennyit kérnek előre, ha gyanúsnak vélnek :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16387) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Dec 3-tól megint változnak az ÁSZF, viszont nem látom a Számlás 20 csomagot listázva. Pontosan mi változik?

(#16388) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Elnézést, kétszer ment el. De elképzelhető - mintha az Extra díjcsomag erre utalna - hogy eltörlik a 60-40 arányú lebeszélhetőséget hálón belül-kívül? Lehet, hogy most az egyszer nem rosszabbítanak a dolgokon?

[ Szerkesztve ]

(#16389) Heimdallr75 válasza Bone123 (#16388) üzenetére


Heimdallr75
őstag

a változás

+kicsit olvass vissza is a hszek közt.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#16390) Varszegig válasza Pttypang (#16386) üzenetére


Varszegig
veterán

pl. a lebeszélhetőség 50-50%-os megosztása miatt járhatsz úgy hogy több lesz.
SZolgltatónál telefont venni szerintem komoly hiba. Ezzel kötnek magukhoz, és aztán nyugodtan változtathatnak egyoldalúan. Ez sose legyen szempont, mert ennek szívás a vége.

(#16391) Pttypang válasza Varszegig (#16390) üzenetére


Pttypang
veterán

A 3k-t se hiszem ,hogy lebeszélem, ez a felenként ~1500 kb még sok is, de a 60k-s példádra majd rákérdeznél nekem, hogy milyen csomagokból jött össze? Érdekelne, hogy esetleg 4 db smart5, vagy 4 db smart 2.. mert azért messze nem mindegy.. :U :K

A mostani alap kártyás ~50 ftos perc&sms díjhoz képest mindenképpen megérné a smart2 ^^

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16392) Varszegig válasza Pttypang (#16391) üzenetére


Varszegig
veterán

okostarifa, nem tudom hányas, a szokásos 30-40 helyett mostanában lett 60-80.

(#16393) Bone123 válasza Heimdallr75 (#16389) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm, a Számlás20 is meglett. Én ezzel sokkal jobban járok, 260Ft-al nőtt a havidíj (ez nem lebeszélhető) de hálón kívül az elmúlt hónapokban csak 1036Ft-ot beszélhettem le, most 2590-et, nem kis különbség.

Kíváncsi vok, h pereskedések, állami nyomás vagy előfizetői távozás miatt tértek-e át egy sokunknak jobb megoldásra.

Szerk: "Sajnos a szabályozási háttér folyamatos változtatása miatt rá vagyunk kényszerítve, hogy esetenként módosítsuk a tarifáinkat – azonban számunkra továbbra is az ügyfél az első." - pofa az van. :))

[ Szerkesztve ]

(#16394) alba-regia válasza asdf_ (#16385) üzenetére


alba-regia
aktív tag

A számhordozásról én is hallottam. Olyannyira, hogy ettől a retek szolgáltatótól már egy hónapja nem tudok megszabadulni. Tegnap este lett volna a 7. számhordozási időablak. És megint nem jött össze, annak ellenére, hogy a retkek már hozzájárultak, ill. a Vodafone is azt látja, hogy minden rendben.

Annak csak gratulálni tudok, aki ezeknél aláír hűséget!

(#16395) Pttypang válasza Varszegig (#16392) üzenetére


Pttypang
veterán

Kaptak rá vmi magyarázatot, vagy ráleletek vhol a magyarázatra?
Valami nagyon eldugott apróbetűs részben csak leírják..

Everybody lies.

(#16396) Varszegig válasza Pttypang (#16395) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem.

(#16397) Pttypang válasza Varszegig (#16396) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem is startolt el instant egy üzletbe az asztalt csapdosni? o.O

Everybody lies.

(#16398) wwenigma válasza Varszegig (#16396) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mar nem azért de miert akarnatok lelépni? Milyen dolog mar ezt felhozni negatívumként? Az hogy magas a lelépti díj? Hát jól volt összerakva amikor ÖNSZÁNTÁBÓL aláírta az 1-2 évet?

Bakker nem hiszem el mit művel már itt néhány ember. Ha valakinek az adott feltételek megfelelnek, akkor MIÉRT NE KÖTHETNE ELŐFIZUT? Egyébként felfelé lehet ingyen váltani, ha kevés lenne a bennefoglalt perc/net, de akinek elég, miért ne köthetne előfizut?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16399) Varszegig válasza wwenigma (#16398) üzenetére


Varszegig
veterán

ÉN már nem akarok lépni, hanem léptem egy ideje, és nemsoká jön a család többi tagja is.
Csak óva intenék mindenkit attól a csapdától, hogy egy készülékért 2 évre leláncolja magát a telenyomorhoz.
Azt meg ne mond, hogy felfele lehet váltani, mert azt hiszem épp ez a legkevesebb gondja az embereknek manapság. Mellesleg az összes csomagotok szar, szóval ebben nehéz lenne ugrálni:)
Én még a T-mobilnál sem írtam alá hűséget, pedig az ő csomagjaik sokkal jobbak. De ha valami bajom lesz velük, akkor ne legyek láncon.

Értem én, hogy véded a munkaadódat, de nem kell az előfizetőket hülyének nézni.
(AMikor már pár éve nem volt hűségem, akkor hívtak párszor a telenyomortól, hogy írjak alá 2 évet, és milyen jó lesz nekem, ajánlottak mindenféle vicces dolgokat, elhajtottam őket, pedig akkor még nem akartam lelépni. Fél év múlva lett tele a tököm, és akkor jól jött a döntés szabadsága. 12 telenyomoros év után léptem, egy jó szóval nem akartak megtartani.)

[ Szerkesztve ]

(#16400) Pttypang válasza Varszegig (#16399) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez oké, de még senki se írt itt, akinek valós tapasztalata lenne a smart 1-2 vagy akéármelyik smart csomaggal, vagy tévedek? Nem lehet így határozni, mert kétségtelenül náluk a legolcsóbbak a készülékek, és náluk lennének a legjobb csomagok, ha nem lenne felosztva, meg nem lenne ez a mizéria a lassítással..
A másik két szolgáltatónál pedig drágábbak a telefonok, és a netes csomagokkal vannak problémák, nekem pedig épp a net lenne a fontos, tulajdonképpen az lenne a lényeg..

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.