Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103251) SztiviVander válasza Landsmann (#103237) üzenetére


SztiviVander
őstag

Itt is csak egy tavoli b3 volt elerheto ejfel utan, a szokasos torony leallt. Mivel azt irtak november 13-n lekapcsoljak a megmaradt 3G bazisokat is igy akar annak az elokeszitese miatt is lehetett ez a leallas. Most mar megy rendben.

[ Szerkesztve ]

(#103252) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#103247) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#103253) Apa+Fia válasza tomp (#103249) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

A csatorna sorrend válltoztatása is jó lenne! ;)

Apa csak 1 van!

(#103254) #41123072 válasza Landsmann (#103237) üzenetére


#41123072
törölt tag

Itt Nagykátán is lehetett valami mivel a telefonom átvágta 3G re, az is nagyon gyenge volt, aztán átcsatlakozott 2G re és utána pedig felment a Telekomos b20 ra. Lógott a telefon rajta egy darabig, és most visszajött a b8 és le sem dobja, attól függetlenül hogy nagyon gyenge sebességek jönnek rajta.

(#103255) Landsmann válasza SztiviVander (#103251) üzenetére


Landsmann
addikt

10-15 percig nem ment a helyi bázisállomás. Szomszéd városéra csatlakozott. Nem volt se 2 se 3G.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#103256) timelord1987 válasza sfdrakex (#103236) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

Ha túllépem az adatmennyiséget, akkor többet kell fizetni vagy lassul az internet?

14 napos elállás esetén a mobilt üzletben kell leadni? Hol kell jelezni?

(#103257) 4Grider válasza timelord1987 (#103256) üzenetére


4Grider
nagyúr

Otthonnet csomagnál nincs adatmennyiségi korlát.

(#103258) sb


sb
veterán

Sziasztok!

Kipróbálnám a OtthonNet Pro+Tv-t, visszaolvastam, de nem teljesen világosak a feltételek és lehetőségek.

ÁSZF-ben azt látom, hogy:
1. 3 hónapig 0Ft a bérleti díj is, gondolom ezt is elengedik. (Weblapon azt írják, hogy net+tv 0 Ft, eszközbérlet 12 vagy 24 hónapra 1000-2000Ft/hó.)
2. Lemondás 90 napig "az idő előtti megszüntetési díj megfizetése nélkül" a "tarifacsomagokra és az eszközbérletre" vonatkozóan. (Weboldalon 30 nap is szerepel felmondási időként, 90 nap pedig mint díjmentes időszak van ugyanott...)
Feltétel: "1 éves határozott idejű szerződés megkötése a Yettellel a fenti tarifacsomagok
valamelyikére" A fenti alapján ez a modem bérlésre vonatkozik? Másra nincs határozott időszak.
És ez a (5G) Pro-ra is igaz elvileg?
3. A megszüntetési díjon felül persze lehetne más is, a topicban olvastam a 30e-es telepítési díjat. De ha jól értem akkor ez kikerülhető, ha elhozom és én telepítem. ? ÁSZF-ben is feltételesen írják, ha volt ilyen...

Szummázva: Ha elhozom 5G-vel akkor 90 napon belül visszamondva 0Ft is lehet-e a fizetendő vagy 1/2k havonta és/vagy 30k visszafizetése az alap?

Köszi!

(#103259) Fecó88


Fecó88
tag

Sziasztok jól látom hogy a yettel tv nél el kezdték korlátozni a müsorok vissza játszását. Anyám szokta nézni a fem 3 mond a gyüjtőgetőket meg a kényszeres takarítást edig vissza játszotta de most már tegnap óta nem kíváncsiságbol rá néztem a többi TV2 es csatornánkra és a többin sem lehet vissza játszani. A kérdés hogy ez most hiba vagy le korlátozták? Mer a tlc pl azon simán vissza tudtam egy müsort játszani.

Ipone13 Samsung Galaxy A22 5g Samsung galaxy tab s6

(#103260) szaboi6512 válasza Fecó88 (#103259) üzenetére


szaboi6512
őstag

Egyes adókon már nem lehet a műsorokat rögzíteni, visszajátszani.
A Fem 3-on speciel lehet, a TV 2 tulajdonú csatornáknál nem mindet.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#103261) Viktor0610 válasza Fecó88 (#103259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez feature, nem bug.
A TV2-csoport csatornái nem nézhetők vissza.
Nyilván a sajàt felületükre való terelés miatt.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#103262) Dave1984 válasza sb (#103258) üzenetére


Dave1984
őstag

Egyértelmű adnak egy routert,tv előfizetést választhatsz 3 csomag közül, és 3 hónapig 0ftos számlákat fogsz kapni, illetve ez időszak alatt kötbér nélkül lemondható.
Nekem eddig semmit nem kellett fizetni,de van itt olyan akitől kértek előleget
Ha 1 évre írsz alá akkor 2000ft a router bérleti díj,ha 2 évre akkor 1000ft.
Nincs már szerelő telepítés.Neked kell beüzemelni.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#103263) Fecó88 válasza Viktor0610 (#103261) üzenetére


Fecó88
tag

Igen most már tudom mer közben fel hívtam a yettelt és ott mondta az ügyintéző hogy október 6 óta nem nézhetők vissza a müsorok a tv 2 es csatornákon. A gyakorlatban viszont érdekes mert tegnap előtt müködött. Hát én értem ezt is csak ha lassan nem lehet vissza nézni semmit meg van olyan müsor amit online nem lehet megnézni akkor mire várják a szolgáltatók hogy az emberek előfizesenek tv re. Ha a gyakorlatban meg akar az ember nézni egy gyüjtőgetőket akkor azt nézem a TV2 aplikácion ha pl egy való világot akar nézni pl akkor nézek a rtl+ alkalmazást. Ja és a poén akkor ha nem akar 5 percenként reklámot nézni akkor még azért is fizessen az ember pluszban itt most nem arról van szó hogy falhoz vág 500 Ft pl a TV2 aplikácionál hogy ne legyen reklám de akkor mit vár az ilyen olyan tv szolgáltató hogy mire fizessen elő náluk az ember. Most ez nem a yettel re értem hanem úgy ám blokk mindre. Nem igaz nem tudnának normálisan meg állapodni velük hogy ne legyen ilyen ez mind a spórolás miatt van.

Ipone13 Samsung Galaxy A22 5g Samsung galaxy tab s6

(#103264) Dave1984 válasza Fecó88 (#103263) üzenetére


Dave1984
őstag

Maximálisan egyet értek veled,lineáris tv adást én már szinte nem nézek.Sokáig szívóznak a tv társaságok akkor tv előfizetés lemond és torrentre vissza térek.
@Feco
Vannak műsorok amelyek visszanézhetőek tv2 es csarornákon is csak nem mind. Úgy nézem a saját gyártású műsorokat nem engedik.
Felvenni viszont már semmit nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#103265) Krystal_s válasza Fecó88 (#103263) üzenetére


Krystal_s
addikt

Ezt én most átverésnek érzem. Lemondtuk a korábbi szolgáltatónál a tv-t is pont ezért, mert a Yettelnél akkor néztem vissza azt az amúgy is kevés műsort ,amikor akartam. Most meg egyre több olyan műsor van, amit nem enged, 2 hete ua. még visszanézhető volt. :/
A hülye csatornákat sem értem. Nekik nem a nézettségszam számít? Nem mindegy mikor nézem meg a műsort , este 8-kor ,vagy 10-kor ?

(#103266) 4Grider válasza Krystal_s (#103265) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha átpörgeted a reklámokat, akkor nagyon nem mindegy. Ha megakadályozzák, hogy átpörgesd, akkor is számíthat a reklámozóknak, hogy mennyi lineáris tv-zőhöz jut el a reklám.
Az összes műsorszolgáltató abban érdekelt, hogy minél több pénzt lehúzzon a nézőkről és a hirdetőkről. Utóbbihoz viszont minél kevesebb olyan előfizetőre van szüksége, aki lineárisan tv-zik.

(#103267) donjohnson válasza Krystal_s (#103265) üzenetére


donjohnson
addikt

nekik gondolom az a lényeg hogy a saját platformjukon nézd vissza a saját reklámjaikkal, mert akkor direktben kapják a pénzt. :((
a tv2-nél fent vannak teljes adások a saját honlapjukon.
https://tv2play.hu/sztarban_sztar_leszek/4/videok

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#103268) Dave1984 válasza donjohnson (#103267) üzenetére


Dave1984
őstag

adblocker a böngészőben és máris nincs reklám! Akkor mit érnek el vele? Igy se úgyse nézek reklámot!
Fizetek tv havidijat legyen elég annyi nekik.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#103269) SztiviVander válasza Dave1984 (#103268) üzenetére


SztiviVander
őstag

Adblockerrel nem szurod ki a streambol a reklamot :DD Tv-rol van szo nem web bongeszesrol.

(#103270) zelikocc


zelikocc
senior tag

Alföldi kisváros (Kiskőrös)
Jól látom, hogy azok ott N78 AAU-k? [kép]

(#103271) SztiviVander válasza Fecó88 (#103263) üzenetére


SztiviVander
őstag

mindigtv, ci kartya tv-be, tv meg barmit rogzit ugy hogy csak az agya kapcsol be. olyan ugyis szokoevente van hogy ket csatornan ugyanakkor lenne erdekes musor, meg hat eleve keves van amit erdemes visszanezni. sweet tv meg a yettelnel is rosszabbul jart, ott nemhogy visszanezni nem lehet de a tv2 csoport csatornain bizonyos musorokat/filmeket meg elo streambe se engednek, kiirja sweet h bocs ezt a filmet a jogtulajdonos nem engedi. rtl csoport valamivel kevesbe degec de ok is csinaljak. le is mondtam azt is, minek, reklamokat nezhetem, arra elofizethetek, musornal meg ja bocs az nincs? csak hat tvkre nemigen fejlesztenek a tv csoportok, nem is tudom mit gondolnak hogy majd telefonon egermozin nezem a sajat applikaciojukban? penzert? biztoshogynem.

[ Szerkesztve ]

(#103272) tomp válasza zelikocc (#103270) üzenetére


tomp
félisten

Igen!

(#103273) 4Grider válasza zelikocc (#103270) üzenetére


4Grider
nagyúr

Úgy látom, megjöttek az arabok ZTE eszközei...

[ Szerkesztve ]

(#103274) Viktor0610 válasza 4Grider (#103273) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vat?
Tudtommal még jóvá sem hagyták a tranzakciót.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#103275) 4Grider válasza Viktor0610 (#103274) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mostanában gyanúsan sok aau jelenik meg. Most egy héten annyi kerül fel, mint nyáron egy hónap alatt.

(#103276) Viktor0610 válasza 4Grider (#103275) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Zajlik a modernizáció.
Gondolom, simán csak nagyobb fokozatra kapcsoltak. (Nincs erről infóm, csak ötletelek.)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#103277) mucsgyver70


mucsgyver70
aktív tag

Tudja valaki miért nem működik a lefedettségi térképnél a kereső mobilon? Folyton csak teker, de nem talál semmit.

(#103278) donjohnson válasza mucsgyver70 (#103277) üzenetére


donjohnson
addikt

nekem működik laptopon ha erről van szó: https://www.yettel.hu/map
beírod a címet bal felül és odaugrik a térképen egy zöld jelölő.
milyen böngészőt használsz mobilon?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#103279) tomp válasza 4Grider (#103273) üzenetére


tomp
félisten

Szóval az arabok akik még technikailag le sem zongorázták a pénzügyi részt már hozták a technikát... Kérek én is abból amit szedsz. :DD

(#103280) mucsgyver70 válasza donjohnson (#103278) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Igen, errő van szó. Chrome, firefox és samsung böngészönél is csak teker a kereső és nem talál semmit. Firefox alatt legalább már tud zoom-olni és rá tudok nagyítani a térképre.Laptopon működik rendesen nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#103281) sb válasza Dave1984 (#103262) üzenetére


sb
veterán

Köszi, a router/modem tiszta volt, hogy adnak, a 1/2k-s díj nem volt az, ill. ez a hűségidő dolog a lemondás kapcsán. (1-2k-t ha fizetni kell nyilván az sem számít 3 hónapra)

Utóbbi még a kérdés továbbra is: 90 napon belül így költség nélkül lemondható?
Erre láttam a topicban ellentmondó infókat a 30e-ről - akkor ez szerelés híján már nincs ha jól értem.
Ill. még az 1-2 éves hűségről olvastam itt, hogy meg van különböztetve, ez ÁSZF szerint is így tűnik, valamiért csak az 1 évest említik költségmentesen lemondhatónak.

Vezetékes Voda szolgáltatás mellett, vagy ha annyira jó akkor helyette próbálnám ki, de fogalmam sincs milyen sebesség/stabilitás lesz és HO miatt ez fontos lenne. Ezért próbálok nem beleszaladni vmi problémába ha mégsem jönne be 90 napon belül.

(#103282) zelikocc válasza 4Grider (#103275) üzenetére


zelikocc
senior tag

Amúgy ez már szerintem nyár óta biztosan fent van. Ez előtt csak messzebbről láttam és kicsinek tűntek, azt hittem valami más ami hasonlít rá. De ma közelebbről megnézve rájöttem hogy azok bizony AAU-k

(#103283) TeeJay válasza Viktor0610 (#103276) üzenetére


TeeJay
félisten

Helyes helyes nyomják csak mert Yettel TV-t is ad meg flották tucatját korlátlan nettel így kell a hálózatba a kakaó akkora forgalomhoz.
3G leállításkor meg tolhatnak még kakaót 4G-re nyugodtan több band-en is amelyik torony már tudja :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#103284) Krystal_s válasza 4Grider (#103266) üzenetére


Krystal_s
addikt

Az RTL úgy oldotta meg, hogy engedi visszanézni, csak nem lehet léptetni közben, így a reklámokat sem hagyja ki. Ezzel a nézettség is marad, az idegesítő reklámok is, de a néző legalább akkor nézi vissza, amikor akarja. A TV2 meg azt érte el a korlátozással, hogy 1 percig sem nézem pl az Ázsia expresszt, ami annyira már nem érdekel, hogy a neten akárhol is rákeressek.
A 2 csatorna szándékosan egy időben egymással versenyezve ad le mindent, most pár hét, hónap alatt, aztán egész évben semmi, 20 éves ismétlések. A színvonal meg...hát nem úgy tűnik, hogy ők nézettséget akarnának.

donjohnson: Akkor is kapnák a pénzt a reklámokból, ha úgy oldanák meg, mint az RTL. Mi a TV-t többnyire csak megszokásból, háttérzajnak használjuk. Nagyon ritkán nézünk valamit. Ezért szerettük meg a Yettelt, mert néha el lehet csípni 1-2 nézhető tudományos, vagy vicces műsort, amit akkor nézünk meg, amikor kedvünk van. Ha ezt megszüntetik, akkor a tv előfizetésnek sem lesz értelme...

.....
Nem értem erről a korlátozásról miért nem kaptunk értesítést. Csak annyit vettem észre, hogy x napja ment a visszanézés, másnap meg kiírta Lejátszási Hiba, Próbád újra, miközben ott voltak az Epizódok is, mintha a Yettelnél lenne valami hiba.

(#103285) leo81


leo81
aktív tag

Tegnap tették fel a már korábban modernizált állomásra (2856) az 5G-t és a mikrós antennát nem szerelték le. Ezek szerint mikrós kapcsolattal is lehet N78-as 5G-s tornyot üzemeltetni. Nem kell hozzá feltétlenül optika. Elvileg a 324-esről kapja a jelet. Viszont a letöltés kicsit szerényebb 700-800Mbit szabad rálátással, több teszt után sem ment ennél feljebb...

(#103286) 4Grider válasza leo81 (#103285) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez elég kockázatos döntés, nem tudom miért erőltetik. Ha erre előfizet 40-50 otthonnetes ügyfél és még néhány yeti TV-s, akkor borítékolható az ügyfélpanasz.
Mondjuk ha van B terv (pl. könnyen behúzható ide utólag az optika), akkor megreszkírozható az ilyen fejlesztés.

(#103287) tomp válasza 4Grider (#103286) üzenetére


tomp
félisten

Tudok olyan helyet budán ahol mikróval kezdték az N78-at és most már optika van. Szerintem nem raknának fel N78-at ha esetleg nem lehetne mégis optikára váltani. Csak megnézik mennyire lenne rá igény mert ha normálisan elviszi a mikró akkor minek húzzák ki az optikát.

(#103288) Viktor0610 válasza 4Grider (#103286) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy engednek annyit.
Időnként ellenőrzik a hálózat, az egyes tornyok, területek telítettségét, és kiveszik az OtthonNet listából a címet, ha az "nem bír" már el több előfizetőt.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#103289) leo81 válasza 4Grider (#103286) üzenetére


leo81
aktív tag

Az is kérdés, hogy egy cellára jut ennyi sávszélesség vagy a 3-ra összesen...?
Mert ha a 3-ra akkor az tényleg gáz lesz előbb utóbb...
Mekkora sávszélességet lehet kisajtolni egy ilyen mikrós kacsolatból? Az tudható, hogy a 32GHz-es pályázaton a Yeti vitte a legkevesebbet.... talán ~110MHz-et. Vagy ezen kívül még használhatnak valamit jeltovábbításra?

[ Szerkesztve ]

(#103290) bopeti98


bopeti98
őstag

A ZTE TV boxon az Extrák menüpont alól nálatok is eltűntek a Google meg a telepített appok? Egyedül azt a 3 db Yetteles videót adja be, amire rányomva ugyan elindul a YouTube kliens, de minden más eltűnt.

(#103291) donjohnson válasza bopeti98 (#103290) üzenetére


donjohnson
addikt

tedd fel a sideload launcher-t a play áruházból és ez egy mappába rakja azokat az app-okat amik nem kompatibilisek a rendszerrel de mégis futtathatóak: Sideload Launcher - Android TV

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#103292) pjen válasza bopeti98 (#103290) üzenetére


pjen
félisten

A beállításoknál nálam megvannak.

(#103293) jose999 válasza bopeti98 (#103290) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem is eltűnt. Frissült a Yettel tv app is a boxon, 2.17.2. Most már ha nézek egy programot és megnyomom a fölfelé nyilat, megjelenik a csatorna lista, mint a mobilos appban. (Ezt vártam már rég!)

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#103294) bopeti98 válasza donjohnson (#103291) üzenetére


bopeti98
őstag

Én eddig megnyomtam a távirányítón az "Extra" gombot és ott a Yetteles launcher listázta az összes telepített appot. Ez tűnt most el.
Ha bemegyek a beállításokba, és ott az alkalmazásokba onnan el tudom indítani, de ez így elég körülményes.

[ Szerkesztve ]

(#103295) donjohnson válasza bopeti98 (#103294) üzenetére


donjohnson
addikt

pont ezért van a sideload launcher android tv-re.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#103296) Fecó88 válasza Krystal_s (#103265) üzenetére


Fecó88
tag

Igen éngen is ez bosszant se egy értesítés semmi. Egyszer csak annyit ír ki hogy lejátszási hiba a tartalom nem érhető el. Mindegy hát ha nem kell nekik a tv előfizető akkor nem. Amúgy a direct one ézért hagytam ott pedig minden más téren elégedett voltam vele csak pont ott is ezt kezdték el csinálni csatorna kinálatilag tökéletes volt meg kép minősége is jó volt az ára sem volt rosszabb mint a yettel tv é.

Ipone13 Samsung Galaxy A22 5g Samsung galaxy tab s6

(#103297) lala666 válasza bopeti98 (#103294) üzenetére


lala666
senior tag

Ezt jól elcseszték! A visszanézési lehetőséggel együtt...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#103298) pourri


pourri
aktív tag

Viszont a yettel tv app frissülésével, mintha gyorsabb lenne a box. :D Néha tetű lassú volt.

[ Szerkesztve ]

(#103299) tomp válasza lala666 (#103297) üzenetére


tomp
félisten

A visszanézéshez mondjuk semmi közük...

(#103300) pjen válasza lala666 (#103297) üzenetére


pjen
félisten

Van amit a yettelnél nem viszont a vodánál vissza lehet nézni és felvenni. Ez fordítva is igaz..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.