Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Zsigi72 válasza kukinyo (#3900) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Igen, gyors, megbízható és nem drága.
Nyugodtan megveheted, nem fogsz csalódni.

(#3902) kukinyo válasza Zsigi72 (#3901) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönöm szépen a gyors választ. :R

(#3903) Hali1975 válasza kukinyo (#3900) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
megeloztek

pont tegnap rendeltem egyet, majd jelentkezni fogok ha megerkezett:-)
De jonak tunik ennyiert.
En samsung fgepbe vettem.
Igaz nem nagyon videozok,de remelem a kepeknel is lesz haszna ,ha igaz ez a sebesseg.

Udv

[ Szerkesztve ]

(#3904) Rainman05 válasza Zsigi72 (#3899) üzenetére


Rainman05
tag

Okés köszi.

(#3905) kukinyo válasza Hali1975 (#3903) üzenetére


kukinyo
addikt

Szia
Neked is köszi.
Nekem is az tűnt fel hogy ilyen kártya, ennyiért.
És információim szerint a tag megbízható.

(#3906) Hali1975 válasza kukinyo (#3905) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,
ez termeszetes :)
A tagrol: mar tobbszor rendeltem tole. Minden OK volt.
A samsung evo 32gigast annyi dollarert vettem ,amennyi fontert a mymemory.uk arulta/es itt meg 2 font rajon/.
Igaz: nem 3-8 nap alatt er ide, de minosegi cuccokat arul.

Most tesztelem a nemet mymemory.
Ha gyorsan kell valami, akkor mymemory
ha van idod ,akkor az ebayes ficko:-)

Udv

(#3907) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok! Egy fényképész ismerősöm szeretne ebay-ről venni sd kártyát 64gigásat. Tudnátok adni pár linket megbízható eladókról? Nem szeretném hogy pórul járjon

/\____/\

(#3908) *Ropi* válasza szabacsik (#3907) üzenetére


*Ropi*
félisten

A fényképész ismerősödnek illene tudnia, hogy az E-Bayen nem kap Artisjus matricával ellátott kártyát. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3909) Zsigi72 válasza *Ropi* (#3908) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Viszont volt már rá példa a történelemben, hogy Artisjus matricával ellátott kártyával is voltak gondok, magyarán nem volt eredeti. :D

(#3910) *Ropi* válasza Zsigi72 (#3909) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kellemetlen...De az igazi férfi veszélyesen él: E-Bayről vásárol kártyát magának és Internet Explorert használ OSX-en. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3912) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Megfelelő mennyiség esetén érdemes lehet...

[link] :U

(#3913) Samu2211


Samu2211
csendes tag

Üdvözletem!

Az ebayen vásároltam sinceritytradingtól egy 32 GB-os Samsung Evo micro sd kártyát. A kártya hátlapjára Korea van írva, Model code: MB-MP32D/CN
A telefonomon A1 SD BENCH appal tesztelve az olvasás 39 MB, az írás pedig 20 MB lett. A számítógépen teszteltem a h2testw programmal, és hiba nélkül végigment, viszont a számítógépen elég gyenge eredményeket adott a sebességéről a Diskmark program (18 MB olvasás, 12 MB írás). A kártyaolvasóm 2.0-ás, lehet ezért kaptam ilyen eredményt.

Szerintetek eredeti a kártya? Nem nagyon akarok kiadni 2 ezret egy 3.0-ás kártyaolvasóra.

[ Szerkesztve ]

Alá van írva.

(#3914) ANOka válasza Samu2211 (#3913) üzenetére


ANOka
őstag

Az általad leírt adatok alapján a kártya rendben van.

(#3915) balu3666


balu3666
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata ezzel a kártyával? Mennyire kamu?

Előre is köszi :)!!

(#3916) Zsigi72 válasza balu3666 (#3915) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Felejtős.

(#3917) Jokko23


Jokko23
újonc

Sziasztok!

Esküszöm nektek oda vissza végig olvastam az összes bejegyzést . Oké hülye voltam meg naiv bevásároltam én is ebayrol 32 gigás kártyákbol, filérekér. Tesztet lefutatom. Kb 8 gigányi vagy 7 gigányi hely marad. Könyörgöm irlya le valaki pontosan hogy most akkor elkel dobni me azt a 7-8 gigát nem lehet letizstázni használatra, me oké nem 32 giga meg oké lehet az se garancia ha megcsinálja az ember akkor lehet arol is eltünek dolgok, De mondjuk arra hogy egy filmet rádugjak tv megnézem meg ilyenek azé csak lehetne valamire használni. Kérésem az lenne , már hetek ota olvasgatom de semi értelmes kivitelezhetős dolgot nem ir senki , se programot. Valaki legyen olyan szíves irja le hogy 32 gigás hamis kártyán megmenthető 8 giga. Milyen programal, hogyan particionálja , hogyan csinálható belőle 8 gigás kártya vagy 7 vagy amenyi kiir a testw er . Me kiirja hogy enyiből enyi jó... akkor csakmeglehetcsinálni. elöre is köszönöm

(#3918) Hali1975 válasza Hali1975 (#3906) üzenetére


Hali1975
tag

Sziasztok!

Megjott a nemet mymemorytol a ket pendrive.
1en rendeltem es penteken a kezemben volt:-)
Azt hiszem ,hogy ez meg mindig eleg jo sebesseg ,ha gyorsan kell valami.
Es nincs plusz koltseg.

Udv

(#3919) sanzi89 válasza Jokko23 (#3917) üzenetére


sanzi89
addikt

Nézd meg, hogy pontosan mennyit ír ki a program, mint olvasható rész, valószínűleg az első x gigabájt lesz a kártyán. Ha ez megvan hozz létre egy akkora, kicsi partíciót a pendrive-on, majd formázd meg, végül teszteld úgy, hogy telemásolod majd megpróbálod visszaolvasni a fájlokat. Ha ok, használd. Ha nem, dobd veszélyeshulladék gyűjtőbe.

u.i.: Én viszont biztos nem szívatnám magam vele, eBay-en refund, aztán gyűjtő.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#3920) Jokko23 válasza sanzi89 (#3919) üzenetére


Jokko23
újonc

Köszönöm a korrekt és értelmes választ.

(#3921) sanzi89 válasza Jokko23 (#3920) üzenetére


sanzi89
addikt

Még annyit, hogy ha az olvasható rész több darabban van össze-vissza a kártyán, akkor sajnos nem fog összejönni a dolog, és kuka a kártya. A fent leírt módszer csak akkor működik, ha a kártya elején vannak az olvasható szektorok. Valószínűleg egyébként a kártya elején lesz.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#3922) kerti008 válasza Hali1975 (#3918) üzenetére


kerti008
aktív tag

A német mymemory 16,43 €-ra 2,93 € költséget számolt fel Nekem. Be kell valamit jelölni vagy ez így normális?

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#3923) Hali1975 válasza kerti008 (#3922) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
hat nem tudom
en most kiprobaltam egy 16,79euros cuccal es nem szamolt fel semmit pluszban.
En 22,4ert vettem a pendrivekat.

Nekem nem szamolt semmit.
Nem tudom neked miert teszi.

Udv

(#3924) kerti008 válasza Hali1975 (#3923) üzenetére


kerti008
aktív tag

Köszi megoldottam. 12,69 USD-ért rendeltem az Ebay-ről. Most várom a postást. :DD

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#3925) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Sziasztok,

Egy kis segítségre szorulok. Nemrég vettem egy Sony 32 GB-os SDHC kártyát, kikapcsoltam a telefont mielőtt kivettem belőle, csak számok illetve képek voltak rajta. Most újakat raktam rá, megfelelően eltávolítottam aztán visszaraktam a telefonba ami már az indításnál lefagyott, aztán sikerült elindítani, a telefon látja a kártyát, de azt írja, hogy nem nyitható meg, mert írásvédett.. cmd-be sikerült rájönnöm, hogy az egyik számmal van gondja, rosszul másolta fel, de emlékszem is, hogy kiírt egy hibát ott, de tovább ment, nem kínált fel semmilyen lehetőséget.

Visszaolvastam, de amiket találtam neten, illetve itt a fórumon az nem segített, tudna esetleg valaki segíteni? :(((
Köszönöm előre is :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#3926) Karamazov


Karamazov
csendes tag

Sziasztok,

Vettem a Panasonic fz200 gépemhez egy Transcend márkájú sdxc 64 gb-os memóriakártyát. Azonban a géphez kapott szoftver nem ismeri fel a memóriakártyát, sem maga a számítógép. Már vettem egy kártyaolvasót, de az sem ismeri fel. Mi lehet a probléma? Először azt gondoltam, a fényképezőgép egyszerűen nem kezel ekkora tárhelyű kártyát, azonban a kártyaolvasó miért nem ismeri fel? Teljesen járatlan vagyok a témában, kell egyáltalán ezeket a kártyákat formázni? Èn azt gondoltam, beleteszem a fényképezőgépbe és rögtön felismeri a számítógép.

(#3927) rejtőzködő válasza Karamazov (#3926) üzenetére


rejtőzködő
csendes tag

Megbízható forrásból vetted?
Mert pl. az ebayról beszerzett kártyákkal sok gond van.

(#3928) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Egy 64 GB-os microSD kártyát szeretnék venni, ami egy Xperia SP telefonba menne bele és csak zene lenne rajta - javarészt FLAC kiterjesztésű fájlok. Mit tudnátok javasolni? Sincerity-től rendelnék, a következőket néztem ki:

SANDISK ULTRA C10 UHS-I 30MB/S 64GB MICROSD MICROSDXC 64G G GB MEMORY CLASS 10
TOSHIBA MICROSDXC CLASS 10 64GB 64G 64 G GB MICRO SD XC UHS-I U1 FLASH MEMORY
SAMSUNG MICRO SDXC EVO 64GB 48MB 64G 64 G GB MICRO SD UHS-1 C10 MEMORY CARD NEW
TRANSCEND MICRO SDXC 45MB 64GB UHS-I U1 CLASS 10 300X PREMIUM 64G 64 G GB SD NEW

Esetleg valami mást? :)

Előre is köszönöm. :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3929) ANOka válasza Willie (#3928) üzenetére


ANOka
őstag

Szerintem erre a célra teljesen mindegy a márka.
Ugye megnézted és a telefonod kezeli ezt a kapacitást?

(#3930) Balinov válasza Willie (#3928) üzenetére


Balinov
félisten

Ha eredeti, egyikel sem losz melle. Ha eredeti.... :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3931) Willie válasza ANOka (#3929) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm, ez és az összefoglaló alapján kezeli a készülék. :) De ha nem tudok dönteni, akkor melyikkel járok a legjobban? :D

(#3930) Balinov: Én úgy tudom, hogy sinceritytrading eredeti termékeket postáz. Rendeltem már tőle 2 db JF790 (16, 32 GB) pendrive-ot és egyelőre egyikkel sincsen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3932) Karamazov válasza rejtőzködő (#3927) üzenetére


Karamazov
csendes tag

Ez a fura, hogy boltból vettem, már arra is gondoltam, hogy visszaküldöm, hiszen így nem tudom használni.

(#3933) ANOka válasza Willie (#3931) üzenetére


ANOka
őstag

Dobjál kockát! :DD

Elvileg a leggyorsabbal, de itt mit érsz vele, ha a készülék úgy sem tudja kihasználni azt a sebességet?

(#3934) Willie válasza ANOka (#3933) üzenetére


Willie
őstag

Úgy gondolom, hogy később még lehet máshol is használni egy ilyen kártyát. Esetleg adapterrel egy fényképezőgépben, nem? :D

(#3935) *Ropi* válasza Willie (#3934) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem ajánlott: kontakt hibák melegágya, ami adatvesztést okozhat. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3936) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok..
Sony xperia m2 telefonomba szeretnék valami sd-t venni mert a mostani megadta magát..
32gb-ig lehet bővíteni de nem tudom kezeli-e a 64gb-es karit-e :( mint a régi telefonok..
Azt tudom h class10-es a leggyorsabb kártya osztály .. De van ez a UHS-I U3 meg UHS-I U1 ezek mit takarnak? És melyik a jobb?

(#3937) *Ropi* válasza balzs12 (#3936) üzenetére


*Ropi*
félisten

A sima UHS-1-et sem használja ki: felesleges bele gyorsabbat venned, maximum akkor, ha PC-n USB3.0-ás olvasóval másolsz rá, úgy ki tudja kihasználni a sebességet.

Samsung 64-essel működik, Sandiskkel és Kingstonnal fagy.

UHS1 vs UHS3.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3938) balzs12 válasza *Ropi* (#3937) üzenetére


balzs12
tag

Akkor nem érdemes megvenni [ezt] mert fagy is akkor vele.. ? :( :W
De a [32Gb-es] verzió olcsóbb mint a sima UHS-I U1-esek vagy nem jobb náluk? :F :F
Pl melyik samsung kártyát olvassa ami 64Gb-es küldenél róla linket? :R

[ Szerkesztve ]

(#3939) *Ropi* válasza balzs12 (#3938) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pölö.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3940) Samu2211


Samu2211
csendes tag

Egy hozzáértő megnézné nekem légy szíves ezt a kártyaolvasót? Samsung Evo micro sd kártyákat tesztelnék vele (48 MB/s). Vagy ennyiért tudnátok ajánlani egy jobbat? Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=331085244916&alt=web

Alá van írva.

(#3941) Zsigi72 válasza Samu2211 (#3940) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Ez a Transcend teljes jó, nyugodtan veheted.

(#3942) Samu2211 válasza Zsigi72 (#3941) üzenetére


Samu2211
csendes tag

Rendben. :) A 48 MB-os sebességet elő lehet hozni ezzel a kártyaolvasóval?

Alá van írva.

(#3943) ANOka válasza Samu2211 (#3942) üzenetére


ANOka
őstag

Elő, mivel USB3-as. (...és USB3-as portba is fogod dugni...)

(#3944) Samu2211 válasza ANOka (#3943) üzenetére


Samu2211
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

Alá van írva.

(#3946) Ebort


Ebort
csendes tag

Üdv! Samsung Galaxy S5-be szeretnék 128 gigabájtos memóriakártyát, többnyire zenék,videóanyagok tárolására, vagy hogy ide rögzítsen a készülék felvételeket. Milyen kártyát ajánlanátok erre a célra? Lehetőleg a legolcsóbban! Tudnátok linkelni mellé? :$ Köszönöm a segítséget

(#3947) *Ropi* válasza Ebort (#3946) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ezt olvastad már?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3948) Ebort válasza *Ropi* (#3947) üzenetére


Ebort
csendes tag

nem még, eléggé hadilábon állok az angollal :$ de kisözönöm, igyekszek valamit kisilabizálni

(#3949) kerti008 válasza kerti008 (#3924) üzenetére


kerti008
aktív tag

5 nap alatt megjött és hibátlanul működik... :DD

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#3950) *Ropi* válasza Ebort (#3948) üzenetére


*Ropi*
félisten

A lényeg, hogy a figura vett E-Bayen 2 db 128 GB-os Sandisk kártyát (A kérdés, hogy eredetiek vagy hamisítványok-e?), és mindkettő furcsaságokat művelt...

Én Samsung EVO-t vennék: itthon is kapható és nem is rossz az ára.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.