Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22251) Mappa válasza LamaCube (#22250) üzenetére


Mappa
addikt

Te ne viccelsz :Y elég komolyan rácuppantál erre a fotózásra.
Jóók :K

nem kötelező megadni

(#22252) LamaCube válasza Mappa (#22251) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi! :R
Itt van még 3 mai termés és többet nem szemetelem a topikot egyelőre.
[link]
[link]
[link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22253) Winne válasza LamaCube (#22252) üzenetére


Winne
nagyúr

Jól ráfeszültél a cseppekre! :DDD

Melyik obival nyomod milyen beállításokkal?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22254) LamaCube válasza Winne (#22253) üzenetére


LamaCube
addikt

A linkelt oldalon a kép alatt legörgetsz és ott vannak az exifek, amire kíváncsi vagy. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22255) Winne válasza LamaCube (#22254) üzenetére


Winne
nagyúr

és tényleg.. :DDD

Jó az az obi amúgy, én is próbálgattam az STM-est a héten, az egy csoda. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22256) LamaCube válasza Winne (#22255) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez nem stm-es, de nem rossz ez sem. Viszont fele annyiba kerül. :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22257) Mappa válasza LamaCube (#22252) üzenetére


Mappa
addikt

Ráklakkoltam a Canon 1100D-re aztán feldobta az oldalon azokat akik ilyen géppel durrogtatnak. Nem semmi képek vannak.

nem kötelező megadni

(#22258) Winne válasza Mappa (#22257) üzenetére


Winne
nagyúr

Elsősorban nem a gép adja a jó képeket, hanem a jó perspektíva és a tehetséges fotós. :K

Lehet valakinek 3 milliós gépe is, ha nincs érzéke hozzá, vagy nem tudja jól megragadni a pillanatokat, vagy megválasztani az érdekes témákat. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22259) LamaCube válasza Mappa (#22257) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint Winne írta, tényleg nem a gép számít. Persze, aki már kinövi a kezdő szettet, mert korlátolja a tehetségét annak muszáj fejlesztenie, főleg ha abból él. Egyébként a váz nem annyira fontos, mint egy jó objektív. Sajnos az L-es obik több százezer és milliós tételek. Egy profi váz pedig max. 1.5 milla. Egy jó obi, pl. természet fotóhoz 3-4 misi.
Ezekből következik, hogy én sose fogok ebből élni és fejlesztenem sem kell, mert olyan messze vagyok még az amatőr fotóshoz is, mint Makó Jeruzsálemhez. Én csak magamat szórakoztatom ezzel. Mondjuk obi parkon fejleszteni szeretnék előbb-utóbb.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22260) LamaCube


LamaCube
addikt

Egy jó film: Holtodiglan- 10/9

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22261) Svájcinéger válasza LamaCube (#22252) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lassan Te leszel Vízcseppmester ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22262) LamaCube válasza Svájcinéger (#22261) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22263) Mappa válasza Winne (#22258) üzenetére


Mappa
addikt

Ja inkább csak az újdonság varázsa miatt írtam - mármint az oldalon ha ra klikkelek a gépre akkor kidobja a találatokat. Tisztába vagyok az általad leírtakkal. Mivel én semmi ilyen megosztós, feltöltős oldalon nem vagyok jártas, mondom beírom ide hátha mást is érdekel, de ezek szerint ez csak nekem újdonság :D

nem kötelező megadni

(#22264) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Erre előfizetett valaki ? [link]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22265) busman


busman
addikt

Jah.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22266) v-paci válasza Svájcinéger (#22264) üzenetére


v-paci
aktív tag

Mi ez, valami Netflix szerű VOD szolgáltatás?

@Busman: mesélj milyen?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#22267) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok urak!

Kicsit elhanyagoltam a fórumozást az utóbbi időben, inkább csak passzív figyelője voltam a topiknak. :B Mi a helyzet errefelé? Megy még a a BF3/4 vagy már mindenki más biciklit tol? TS-en vagytok még?

Erre még emlékszik valaki? [link] :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#22268) busman válasza Pickle Rick (#22267) üzenetére


busman
addikt

Jaja, nekem fenn van.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22269) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#22267) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azért a kicsit illett volna idézőjelbe tenni, nem ? Itt egy nagy szmájli van, amit nem tok beszúrni. BF4-et max. Bizarre, Mappa és én tolom tudtommal. Lacko van TS-en. Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22270) Pickle Rick válasza Svájcinéger (#22269) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Jogos. Asztali gépet már eladtam, már csak HTPC meg céges laptop van, uh a játékot nehezen oldom meg. Úgy komplett egész PH fórumozást állítottam passzív üzemmódra. Beszívott a pesti élet, meg az új munka.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#22271) LackoMester válasza Svájcinéger (#22264) üzenetére


LackoMester
addikt

Ezek a FilmBox csatornák nagyon gyengék, ingyen se kéne ( de van, mert a előfizetés része ) nemhogy fizetni érte. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22272) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#22270) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Beszippantott ? Ejnye ! A sok suna mi ?

Új meló ? Ahhoz grat.

De ugye nem csak ennyi történt 1 év alatt ?! :D

Ha elfut a TS a céges laptopon várunk szeretettel. :D

Lacko: ahogy elnézem a film kínálatot nem nagy szám, de majd kipróbáljuk.:D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22273) LamaCube válasza Pickle Rick (#22267) üzenetére


LamaCube
addikt

Te meg kiatökömvagy? ;] ;)

Svájci

Frissítsd a firefoxot, ha az van vagy az ABP/adblockplust-t tiltsd le ezen az oldalon/ Nálam a frissítés megoldotta anno.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22274) Pickle Rick válasza Svájcinéger (#22272) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Hat inkabb a pia meg a gaz szippantott be. :D egy ev nem sok ido am. Nagyjabol ennyi tortent velem. Sajnos elvesztettem egy kozeli rokonom. Az elegge foldhoz vagott. Meg a munkakereses is kicsit kiidegelt mar a vegere. Most szeptemberben sikerult egy jo ceghez bekerulnom. Ahol van elorelepesi lehetoseg is vegre. Uh most kezdenek egyenesbe jonni a dolgok. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#22275) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#22274) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát akkor gyere gyorsan le róluk. Részvétem. Hát a melókereséstől - ha arra kerül a sor-, én is félek. Pesten nem félnék, de itt vidéken lóf@sz nincs, jobban mondva csak az van. :D

Hyper: chrome-t használok. Lehet újrarakom.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22276) @rglaaf válasza Pickle Rick (#22267) üzenetére


@rglaaf
veterán

nézzenek oda ki került itt elő:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#22277) Winne válasza Pickle Rick (#22267) üzenetére


Winne
nagyúr

Na jó, hogy hallatsz magadról, dumálhatnánk valamikor. :K

Ha már videó, egyből ez jutott eszembe róla: [link]

Ennek az elődjével mennyit toltuk ohh: [link]

Esküszöm megjött a kedvem hozzá.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22278) Winne válasza Winne (#22277) üzenetére


Winne
nagyúr

[link] [link] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22279) @rglaaf válasza Winne (#22278) üzenetére


@rglaaf
veterán

rpg-s baromkodás de jo is vót :K jó kis mw2

PSN:BiZzare_0 ️

(#22280) @rglaaf válasza @rglaaf (#22279) üzenetére


@rglaaf
veterán

kis bf3 helizést kéne már tolni nem?

PSN:BiZzare_0 ️

(#22281) Winne válasza @rglaaf (#22280) üzenetére


Winne
nagyúr

Lemegy a decemberi agybaj és nyomhatunk! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22282) Svájcinéger válasza Winne (#22278) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:C :C :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22283) LamaCube


LamaCube
addikt

Szép idők voltak a sok ökörködéssel! :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22284) busman válasza Winne (#22281) üzenetére


busman
addikt

BF3 vagy MW2?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22285) LamaCube válasza busman (#22284) üzenetére


LamaCube
addikt

Bizarrenak válaszolt, aki a helizést említette, ennek következtében gondolom BF3. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22286) Svájcinéger válasza busman (#22284) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Valamelyik este felőlem tolhatunk MW2-őt. Amikor többeknek jó.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22287) Winne válasza busman (#22284) üzenetére


Winne
nagyúr

BF3 inkább, de egymás ellen az MW2-ben is benne vagyok, ha összejövünk annyian. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22288) @rglaaf válasza Winne (#22287) üzenetére


@rglaaf
veterán

én már le nem töltöm ujra a nyáron is leszedtem azért hogy toljak 2 kör tdm-t aztán rá is untam más semmi nem indul már el

PSN:BiZzare_0 ️

(#22289) Svájcinéger válasza Winne (#22287) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jó kis SPAS-12-vel. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22290) Winne válasza @rglaaf (#22288) üzenetére


Winne
nagyúr

A BF3 le van szedve?

@(#22289) Svájcinéger : ne is mondd, jó idők voltak. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22291) @rglaaf válasza Winne (#22290) üzenetére


@rglaaf
veterán

perpill nincs

PSN:BiZzare_0 ️

(#22292) LackoMester


LackoMester
addikt

Fú MW2, az jöhet. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22293) Svájcinéger válasza Winne (#22290) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Esetleg jöhet az RPGMÓKA2 ! Igyekszem nem előbb elsülni ismét. :D :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22294) Mappa


Mappa
addikt

VFTS jó kis örökzöld videó. Kell gépészkedni keményen :C

nem kötelező megadni

(#22295) LamaCube válasza Mappa (#22294) üzenetére


LamaCube
addikt

:D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22296) Winne válasza @rglaaf (#22291) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem azóta is a gépen van, szedd le akkor és nyomatjuk. ;)

@(#22293) Svájcinéger: ha összejön a csapat, akkor jövök én is, rajtam nem fog múlni. ;)

@(#22294) Mappa: a többi hozzá képest 30-al megy? Miezmár? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22297) Svájcinéger válasza Mappa (#22294) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Engem a koszos ablak idegesített a legjobban. Azt hittem sohasem kapcsolja be az ablaktörlőt. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22298) @rglaaf válasza Winne (#22296) üzenetére


@rglaaf
veterán

okés ma leszedem

PSN:BiZzare_0 ️

(#22299) busman válasza Winne (#22296) üzenetére


busman
addikt

Akkor most melyiket? :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22300) Winne válasza busman (#22299) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem a BF3 lent van, az MW2-t csak akkor szedem le, ha egymás ellen veretünk egyet valamikor. Ma volt itt a Polgármester, azt mondta Ő is jön.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.