Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) Mappa válasza Svájcinéger (#12000) üzenetére


Mappa
addikt

Na küldtem felkérést Originen megtalált AK_63D :K majd igazolj vissza

nem kötelező megadni

(#12002) Svájcinéger válasza Mappa (#12001) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Megtaláltam, csak kérdés elindul-e a játék.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12003) Pickle Rick válasza Svájcinéger (#12002) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Na úgy látom akkor én ide már nem kellek. :P Bocsi hogy nem válaszoltam nem voltam itthon, csinálták a konyhabútort a lakásban és azt "felügyeltem".

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#12004) Mappa válasza Pickle Rick (#12003) üzenetére


Mappa
addikt

inox? beépített? rejtett világítással? meg minden :D

nem kötelező megadni

(#12005) Pickle Rick válasza Mappa (#12004) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#12006) albert8 válasza Pickle Rick (#12005) üzenetére


albert8
addikt

Nem is lett rossz. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12007) LackoMester válasza Pickle Rick (#12005) üzenetére


LackoMester
addikt

Jó lesz. :R

A hútő jó választás El. ERD 24310X, bár a ez egyel nagyobb 28xxxxX is elfért volna.
Grat. :R

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12008) Winne válasza Pickle Rick (#12005) üzenetére


Winne
nagyúr

Fasza lesz, már csak meg kell tanulnod főzni és megyünk az avatóra! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12009) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#12003) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem gond. Jó ez így.

Már csak egy menyecske hiányzik a konyhából. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12010) Pickle Rick válasza LackoMester (#12007) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

A hűtő azért lett kisebb mert, egy nincs nagyobbra szükségem, kell egy mikró a tetejére. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#12011) Winne


Winne
nagyúr

Új videó a mostani DLC-ről: [link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12012) LackoMester válasza Pickle Rick (#12010) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja értem. :R

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12013) Raidon


Raidon
őstag

Winne!

ASROCK Z77 Pro4

Ez szted eleg lenne?

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#12014) Winne válasza Raidon (#12013) üzenetére


Winne
nagyúr

Elég. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12015) Raidon válasza Winne (#12014) üzenetére


Raidon
őstag

Kosz mester :) Mondjuk ha minden gond nelkul huzhato es elbirja a Hyper TX3 mam akkor teljesen jo :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#12016) Winne válasza Raidon (#12015) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem lesz gond. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12017) Raidon válasza Winne (#12016) üzenetére


Raidon
őstag

[link]

Ez szerinted?

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#12018) busman


busman
addikt

Majd jól a valagadba rúgok...nem is jàtszol, tök felesleges pénzkidobàs.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12019) Winne válasza Raidon (#12017) üzenetére


Winne
nagyúr

Elég az olcsóbb is, de ennek a tápellátása jobb. Te tudod. Ahogy mondtam a "Milyen alaplapot" topicba írj be és lesz ott pro/contra. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12020) Raidon válasza busman (#12018) üzenetére


Raidon
őstag

Majd levezetem BOF-be a feszkot :DD
Bulizni meg egy evbe ha 3 szor elmegyek ennyi kikapcsolodas meg jar mert mas nagyon nem kot le...
De tudom erre szoktak azt mondani hogy inkabb olvassal xD

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#12021) Winne válasza Raidon (#12020) üzenetére


Winne
nagyúr

Alapvetúen azért szoktuk ezt mondani mindkettten, mert ez sem köt le, minimális órát tolsz bele ezekbe a 10e forintos játékokba, annak a pénznek meglenne a helye később máshol is gondolom. (de természetesen mindenkinek el kell tudnia dönteni, hogy mire költi a megkeresett pénzét. :K)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12022) LamaCube válasza Raidon (#12017) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem ilyen alaplapom van. Perfect :K TX3-al hűtöm a procit.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12023) Raidon válasza Winne (#12021) üzenetére


Raidon
őstag

A lenyeges dolgokra is felre lesz teve nem kell aggodni :)
Egyedul igaz eleg nehez osszehozni de majd meglesz vhogy aprankent :)
De koszonom hogy igy torodtok velem :R

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#12024) busman válasza LamaCube (#12022) üzenetére


busman
addikt

Köszönöm az esti daràlàst...jól működött a csapat... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12025) Pickle Rick válasza busman (#12024) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

+1 :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#12026) tupacamaru válasza busman (#12024) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, egész jó volt. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12027) busman válasza tupacamaru (#12026) üzenetére


busman
addikt

Te ne egyél több gombàt...valamit benéztél.....
:K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12028) tupacamaru válasza busman (#12027) üzenetére


tupacamaru
veterán

:B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12029) @rglaaf válasza tupacamaru (#12028) üzenetére


@rglaaf
veterán

b+ tényleg ezt a nevet szokni kell még fel se tüntél:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#12030) Winne válasza LamaCube (#12022) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem tudom kérdeztem-e, de a te procid maláj, vagy costa ricai?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12031) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát én nagyon lelombozódtam azon a böszme nagy mapon. Semmi esélyem sem volt. Ráadásul mindig ez ellenbe kerülök.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12032) Takhanto


Takhanto
őstag

Naqgyon szépen megkérlek titeket,hogy működik a játék? Valakinek van saját szervere és azon mentek fel?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#12033) @rglaaf válasza Takhanto (#12032) üzenetére


@rglaaf
veterán

melyik játékra gondolsz bf3, mw2,mw3, ?

PSN:BiZzare_0 ️

(#12034) Takhanto válasza @rglaaf (#12033) üzenetére


Takhanto
őstag

Bocsi,MW3 (eredeti)

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#12035) @rglaaf válasza Svájcinéger (#12031) üzenetére


@rglaaf
veterán

Pedig már az elején leléptünk serverről mivel már eleve amikor bementünk csak a baserape ment, még mondtuk is hogy mentünk metrózni még tupa is ránk joinolt meg is nyertük mind 2 kört

Takhanto nincs itt saját servere senkinek mert akik játszanak még vele azok lobby-ba mennek

PSN:BiZzare_0 ️

(#12036) Takhanto válasza @rglaaf (#12035) üzenetére


Takhanto
őstag

Mit jelent? Lobby?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#12037) @rglaaf válasza Takhanto (#12036) üzenetére


@rglaaf
veterán

amikor nem serverre csatlakozol hanem az IW(infinity ward)által fejlesztett matchmaking rendszer random össze dobál embereket egy party-ba, lehet közösen haverokkal is keresni játékot és akkor együtt lesztek

PSN:BiZzare_0 ️

(#12038) Takhanto válasza @rglaaf (#12037) üzenetére


Takhanto
őstag

Értem,valamiért csalódott vagyok. Cod4-nél sok magyar szerver van,de ennél? Siralmas.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#12039) Svájcinéger válasza @rglaaf (#12035) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Na fasza ! Pedig én mintha láttam volna néhány embert. Kurva járművekbe ülve soha nem hallok semmit. :D Zero haverotoktól meg mellnézést. Tököm sem tudta, hogy ott van TS-en a kis camper. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12040) Winne válasza Svájcinéger (#12039) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs itt pH-n. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12041) busman válasza tupacamaru (#12028) üzenetére


busman
addikt

Bàsszki....nem vettelek észre.Néma Levente, legalàbb tetszett?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12042) Svájcinéger válasza busman (#12041) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azt én is akartam tőle kérdezni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12043) LamaCube válasza Winne (#12030) üzenetére


LamaCube
addikt

Made in maláj. :K Miért?

Basszus Tupa? :Y Miért nem jelezted, hogy itt vagy? Hogy tetszett? TS-en is voltál? :Y

Svájci pedig szóltunk, hogy elmentünk métrózni :P

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12044) tupacamaru válasza LamaCube (#12043) üzenetére


tupacamaru
veterán

Voltam TS-en is, de még azt se tudom hogy hogyan kell a játékban írni, már ha lehet. Délután a konténeresen toltam egyedül TDM-et, az szörnyű volt, de így csapatban elvoltam veletek. Meg ezt a pályát ismertem a bétából.:B :K A fegyvereket hol lehet baszkurálni? :F :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12045) albert8 válasza tupacamaru (#12044) üzenetére


albert8
addikt

Battlelog vagy játékon belül costumize

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12046) LamaCube válasza tupacamaru (#12044) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt hiszem alapesetben z vagy u a chat, de én is úgy elállítottam, hogy most nem tudom mivel lehet. A fegyvereket, majd ha unlockolod hozzá a dolgokat azt a customizer menüben, de még én is bénázom vele. A gyakorlottabbak, majd leírják pontosan.
Egyedül tdm-en érdemes játszani és ha megszokod a mapokat, akkor jó lesz az :K Nagyon sok mapon még én sem játszottam, de nekem eddig tetszik a játék.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12047) Rusher válasza tupacamaru (#12028) üzenetére


Rusher
őstag

Én levágtam volna, hogy Te vagy, mert az Origined is ez tehát beugrott volna. ;)

Akartam tegnap jönni, de nem jött össze, talán majd ma. Egy kérdés, miért nem a saját voice chatet használjátok? Én is felmennék lehet, ha beszélni nem is tudok, de nem kellene TS hozzá minek...teljesen jó a saját, tiszta a hang nagyon jól működik. :K

[ Szerkesztve ]

(#12048) LamaCube válasza Rusher (#12047) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom a voice chat-ben mindenkit lehetne hallani, aki azon a szerveren van és beszél. Vagy nem? :U
Miért nem teszed fel a ts-t semmiből se tart. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12049) tupacamaru válasza LamaCube (#12046) üzenetére


tupacamaru
veterán

Áttettem t-re. Meg megtaláltam a fegyver-beállításokatz is.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12050) LamaCube válasza tupacamaru (#12049) üzenetére


LamaCube
addikt

Én azt fogom, ha megtalálom :Y Codban már megszoktam. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.