Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) Mappa válasza Svájcinéger (#21194) üzenetére


Mappa
addikt

Jó de Te nagy hisztis vagy :DDD ;]

+1 DigiFilm. annyit megér

Busman - Sin City 2 néztem meg hétvégén moziban.... hát 10/6 és akkor nagy lelkű voltam. Többet vártam tőle. :o

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#21202) Svájcinéger válasza Mappa (#21201) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kabbe ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21203) Svájcinéger válasza Mappa (#21201) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Már műkszik is a DigiFilm. Ha szar lesz, ugrott a szőlőpáleszod. Nem igazán iszok, de azzal néha szemezgetek. :D

Mikor gyüssz játszani ? + Vegyél már mikit vazze !

RS-re betették Zavodot, tegnap kurva nagy csömör volt. IFÁ-val tele volt a f@szom.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21204) Mappa válasza Svájcinéger (#21203) üzenetére


Mappa
addikt

1.Olyan nincs hogy ugrott :D
2.Lehet ma, de lehet nem :D
3.Nem fogok :D
4. Ezek az IFÁ-k már csak ilyenek :D

;]

nem kötelező megadni

(#21205) Svájcinéger válasza Mappa (#21204) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

1. Majd töltök fel a gigámról videót a lyutyubra, hogy hogyan jár, mikor kortyolom.
2. Bírom, hogy olyan határozott vagy. Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem. De az biztos.
3. KABBE.
4. Tüzér voltam vazze (tüzér felderítő) ! Ráadásul pont sorozatvetőkkel pötyögtettünk. Tudom milyenek.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21206) LamaCube válasza @rglaaf (#21190) üzenetére


LamaCube
addikt

Én megmondtam. :K Nagyon jól tudom, hogy kb. mindenki így lenne ezzel, de tudjuk az elvek... ;]
Nincs most kedvem megkeresni azt a hsz-em, ami arról szól, hogy hajnalig nézi az ember, mert még 1 részt azt alszom stb...

Láthatjátok, hogy a nagyon beharangozott agyonra várt nagy mozifilmek mire jutottak. Felesleges pénzkidobás, ha moziba nézi az ember. Tudják jól buliwoodban is, hogy a sorozatoké a jövő és abban van pénz. Na, de majd csak rájöttök ti is egyszer.
Lackó, Bizarre se volt sorozatpárti és most mi van? ;)

Mappa
Semmi bajom a routerrel teszi a dolgát. Én gyári firmwaret használok, nem bolygatom a többit. Egy hd 7-8 gigás hd film lejön 10-13 perc alatt. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21207) Mappa válasza Svájcinéger (#21205) üzenetére


Mappa
addikt

Estig vagyok bent, nem tudom milyen kedvem lesz egyáltalán gép elé ülnöm. ;)

Lehet benyomok egy jó kis sorozatot ;]

Lama - :R überkasa. Hónap végén én is beújítok egy ugyanilyet.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#21208) @rglaaf válasza LamaCube (#21206) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az a durva hogy nincs is kedvem rendes filmeket nézni mert mire elég 1.5-.2 óra:D

elején ugy voltam hogy nap 1-2 rész aha nagy ló ffszt:D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#21209) LamaCube válasza @rglaaf (#21208) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudom évekkel ezelőtt nekem is ez volt. :K Utána az a szar amikor utoléred a sorozatot és 1 évet kell rá várni megint a köv. évadra. A jó az, hogy amiket írtam sorozatokat az mind jók szerintem. Én úgy csinálom, hogy nyári szünetben nem néztem semmit csak filmeket. Most, hogy kezdődik a suli, így amikor a gyerek edzésen van, akkor 2 részt nézek naponta szigorúan. Kb. 10-12 sorozatot nézek és így nem fogyok ki soha.

Mappa
Kezdd el azt a rohadt walking deadet ;]

Egyél batyut vagyis vegyél routert :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21210) Mappa válasza LamaCube (#21209) üzenetére


Mappa
addikt

Azt még mindig nem, viszont a Breaking Bad szemezek. Most, hogy nyert is a legjobb dráma sorozatok között Emmy díjat, csak nem lehet rossz :DDD most mindjárt leöltök tudom :DDD

10-12 sorozat? omfg!!!! időmilliomos :P

nem kötelező megadni

(#21211) LamaCube válasza Mappa (#21210) üzenetére


LamaCube
addikt

Heti négy edzés a gyereknek az ötödik napon meg úszás. Mivel nem vagyok milliomos, hogy ide-oda kocsikázzak a városban, inkább megvárom. :K Elő a tabletet és várakozás közbe nézem, majd mikor hazaérek vele, akkor még tanulás. Ja és ez egyből munkából menet, tehát reggel 6-kor kelés, munka, munkából suli, suliból edzés, majd haza. Kb. 19.30-ra otthon is vagyok vacsi, fürdés, tanulás. Ez heti 5 nap. Hozzáteszem, eddig mindhárom évben kitűnő lett, jutalom könyv, igazgatói dicséret stb. Egyre nehezebb nekem is és a srácnak is, de valahogyan megoldjuk. Az asszony meg intézi munka mellett a háztartást. Így állapodtunk meg anno.
Ja és, ha túlórázom, akkor hétvégén is meló és hét közben is minden nap +2 óra.
Tehát sajnos időből van a legkevesebb. :(

Az BB első évad első részei nyögvenyelősek, de utána letehetetlen sorozat hidd el és ne add fel. :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21212) Winne válasza Mappa (#21210) üzenetére


Winne
nagyúr

Az nem csak most nyert, tavaly is nyert több kategóriában is. :)

Senkit sem kell meggyőzni, hogy mit nézzen meg mit nem, de aki meg se próbálja, hogy milyen egy minőségi sorozatot elkezdeni, az sosem fogja tudni, mondom ezt úgy, hogy szerintem nálam több időt itt senki sem ölt bele sorozatokba és mégsem sajnálom egy percét sem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21213) Mappa válasza LamaCube (#21211) üzenetére


Mappa
addikt

Nagy respekt.. :R

nem kötelező megadni

(#21214) LamaCube válasza Winne (#21212) üzenetére


LamaCube
addikt

+1 Jól emlékszem, hogy te vittél bele a sorozatokba és én sem bántam meg egyiket sem.

Mappa
:B :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21215) @rglaaf válasza Winne (#21212) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az a baj hogy annyi sorozat van amit meg akarnék nézni,vannak régebbiek is amit annak idején a tv abba hagyott az első évad felénél azt annak is van vagy 3-4 évada, jönnek az újak szóval igy kapásból van 20-30 sorozat és még mennyi ami most igy nem jut eszembe vagy a magon pörgetem mik vannak és akkor ugrik hogy ezt is megkéne nézni, szóval van fogyasztani való dögivel

PSN:BiZzare_0 ️

(#21216) LamaCube válasza @rglaaf (#21215) üzenetére


LamaCube
addikt

Na akkor már csak idő kell :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21217) Mappa


Mappa
addikt

Nálam most Dr. House visz mindent :D Imádom, leülök elé és megnézek 4-5 részt pik-pak. Örökzöld sorozatokat meg sokszor veszem elő újra és újra. Pl. múlthéten elkezdtem a Jóbarátokat, pedig már vagy 10x megnéztem a 10 évadot. Új sorozatokat meg nem nagyon kezdek el amíg nincs befejezve. Ott a Trónok Harca... 4. évad lement és a falat kaparom, hogy mi lesz de 1 évet kell rá várni. :D

nem kötelező megadni

(#21218) LamaCube válasza Mappa (#21217) üzenetére


LamaCube
addikt

Olvasd el könyvben /Trónok harca/ 10000000x jobb. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21219) Mappa válasza LamaCube (#21218) üzenetére


Mappa
addikt

Jaja azt már írtad anno :K majd beszerzem.

nem kötelező megadni

(#21220) albert8 válasza Mappa (#21217) üzenetére


albert8
addikt

Az nálam is a topon van. Én most starsky és hutchot nézek pl. problem? :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#21221) Mappa válasza albert8 (#21220) üzenetére


Mappa
addikt

Elnök szinten tolod :DDD

nem kötelező megadni

(#21222) LamaCube válasza albert8 (#21220) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD Ajánlom Petrocellit is ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21223) Mappa


Mappa
addikt

Láncikli hát ez kurva nagy :C :DD

nem kötelező megadni

(#21224) SipiBcs válasza Mappa (#21223) üzenetére


SipiBcs
őstag

Old meg!!! Kategória :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21225) tupacamaru válasza albert8 (#21200) üzenetére


tupacamaru
veterán

Van még béta kulcsod? Lehet ránéznék. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21226) Svájcinéger válasza albert8 (#21220) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Esetleg az Onedin család ?

Mappa: nem gyenge. :C

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21227) Winne válasza @rglaaf (#21215) üzenetére


Winne
nagyúr

Beviszed magaddal melóba, aztán pörgeted sorban, amikor időd van. :DDD

@(#21211) LamaCube: :R a gyerekhez és a hozzáállásodhoz is, mondjuk már mondtam korábban is. Követendő példa, manapság azt látni, hogy sokan lesz@rják a gyereket, mert nincs idejük, vagy inkább csak nem arra fordítják a szabadidejüket, amit egy gyerekkel járó felelősséggel vettek a vállukra. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21228) LamaCube válasza Winne (#21227) üzenetére


LamaCube
addikt

:R Ez a kötelességem! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21229) Svájcinéger válasza Winne (#21212) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kinek mi a minőség. Mindenkinek más az ízlése és a minőség iránti vágya cipőben, ruhában, TV-ben, stb., és ki mit bír megfizetni (bár az itt nem játszik). Azért a halálos ágyamon, ha lesz olyan és egy gondolat bánt engemet, nem az lesz az, hogy Bakker ! Nem láttam a TWD-ből egy évadot sem. :R
Én jelenleg szívesebben nézek Discoveryket, NatGeokat, mert szeretem még lecsapolni az infokat.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21230) LackoMester válasza Svájcinéger (#21229) üzenetére


LackoMester
addikt

Igazad van, és értem amit mondasz, csak sajnos a NatGeo- n meg a ( főleg ) Disc. szinte már kihaltak a ( rendes ) dokumentum filmek, minden áttment a Reality felé, hát ezeket én meg már nagyon unom.
Talán még a DigiWorld, aki még ad rendes ( főleg BBC- s ) ismertterjesztő vagy dokumentum filmeket, bár ezeket meg halomra ismétli.
A TWD meg tényleg rohadt jó sorozat. :K

más
a hétvégén lesz a Viking ( teljes 2. évada ) a Viast 3 ( csak kurva sok a reklám ), igaz én megvárom míg fent lesz a vírágboltba, napok kérdése az egész. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21231) Winne válasza Svájcinéger (#21229) üzenetére


Winne
nagyúr

Pedig jusson csak eszedbe! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21232) Svájcinéger válasza Winne (#21231) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Sajnos már van más, ami eszembe fog jutni.

LackoMester: nem tom mire gondolsz. A sok túlélő showra ? Azok annyira nem hatnak meg. De 3 Discovery + Animal Planet + 2 NatGeo + 2 Spektrum + Ozone Network csatorna közül mindig találok valami érdekeset számomra. Ha meg nem, akkor ott a Sorozat+. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21233) LackoMester válasza Svájcinéger (#21232) üzenetére


LackoMester
addikt

pl. Licitvadászok, aranyásók, rákhalászok hát ezek már a könyökömön jönnnek ki. Ugyan az megy körbe, körbe. :K A horror csatonám pedig a TLC, na attól rohadtul végem van. :N
Talán még a Spektrum, nem a kertészkedős, ( igazad van ) ott egész jó filmek vannak. :K
Én ezeket az állatos csatoprnákat, filmeket nemnagyon szoktam nézni. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21234) Svájcinéger válasza LackoMester (#21233) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Pedig a rákhalászok is Emmy díjat kapott egyik évben. Raktár és konténervadászokon mindig jókat röhögök.
Aranyásókat, természetfilmeket is marhára szeretem. Mondjuk a Kinn az orosz vadonban már egy kicsit sokat ismétlik. Ismétléseket nem szoktam nézni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21235) Mappa válasza Svájcinéger (#21234) üzenetére


Mappa
addikt

Ameddig volt Discovery én is csak azt bámultam. OCC, Mythbusters, Autókereskedők. Ezeket nagyon csipáztam :K

Lötyizés: Sehogy sem tudtam volna, tegnap játszani. 0:40-kor jött vissza a net. Ismét elvágtak valamit itt a környéken a melósok. 1 hét alatt ez volt a második. Fel van túrva minden 4. utca, épülnek a stadionok :o

nem kötelező megadni

(#21236) LackoMester válasza Svájcinéger (#21234) üzenetére


LackoMester
addikt

A History- s Raktárháborúkat legalább 2x láttam az összes részt, szerettem nagyon, főleg az öreg Barry -t, de már sokadikra uncsi. :K
A rákokhalászokat, na az nagyon nemérdekel, még a Tonhalcsaták, úgy, ahogy de a többi nagyon nem. Na meg ugye az a rohadt sok reklám ( főleg a Disc. meg a Naton ). :W
A Discoveryn csak aAutókereskedők és a Édesvizi szörnyetegek- et szeretem, szoktam nézni. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21237) Svájcinéger válasza LackoMester (#21236) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Itt is készül új évad szinte mindenből. Édesvízi szörnyek szombatonként délelőtt 10-kor.

Mappa: hát akkor talán majd ma. Bár néha kurvára unom már a tankozást is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21238) Mappa válasza Svájcinéger (#21237) üzenetére


Mappa
addikt

Egymagam nem is megyek fel már járműves szerverre, csak gyalog. Ma köztes vagyok, olyan 7-8 között már fent lehetek....meg ha a munkások is úgy akarják :D

nem kötelező megadni

(#21239) Svájcinéger válasza Mappa (#21238) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

TDM-től már eleve agyhalott leszek vazze ! Lackó tegnap le is törölte a játékot a picsába. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21240) LackoMester válasza Svájcinéger (#21239) üzenetére


LackoMester
addikt

De ma már vissza is tette, mert ugye ez a jobbik sz@r. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21241) albert8 válasza LackoMester (#21240) üzenetére


albert8
addikt

Megvettem én is a héten, de kétlem, hogy a közeljövőben sokat fogom tolni. :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#21242) busman


busman
addikt

Tegyétek fel az Mw2-őt ,aztán azzal tolhatjuk..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21243) Svájcinéger válasza LackoMester (#21240) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:DD

Busman: ha feljössz TS-re, fel fogom tenni, ígérem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21244) Mappa válasza Svájcinéger (#21243) üzenetére


Mappa
addikt

Nekem még fent van .... asssszem.

nem kötelező megadni

(#21245) busman válasza Svájcinéger (#21243) üzenetére


busman
addikt

Ha adtok Ts elérhetőséget... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21246) Svájcinéger válasza busman (#21245) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nehogy már, hogy elfelejtetted. Annyi elég, hogy reddawn.hu ? A szobák és a jelszavak is kellenek ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21247) LackoMester válasza busman (#21242) üzenetére


LackoMester
addikt

Jó, én is benne vagyok, de szerintem leghamarabb csak holnap. :K Ma már nemhinném, h. letudom tölteni, örülök, h. ha 8- ra hazaérek. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21248) Mappa válasza LackoMester (#21247) üzenetére


Mappa
addikt

Ja, dettó most közölték velem, hogy túlóra szag lesz... :o

nem kötelező megadni

(#21249) @rglaaf válasza LackoMester (#21247) üzenetére


@rglaaf
veterán

A multkor én is letöltöttem de minek :F toltam 2 kört azt rájöttem hogy felesleges volt csak tdm indul el az meg uncsi meg már nincs meg az a feeling töröltem is le

PSN:BiZzare_0 ️

(#21250) LamaCube válasza @rglaaf (#21249) üzenetére


LamaCube
addikt

Én múltkor toltam a gyerkőccel privátban. Viszont fél óra után úgy el kezdtem szédülni, hogy inkább ráhagytam. Nekem már lezárult a pc játék egyelőre az életemben. :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.