Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21701) Svájcinéger válasza Winne (#21696) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21702) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ez most tényleg olyan jó TV ? [link] Még egy fél évet minimum várni akarok a vásárlással.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21703) busman válasza Svájcinéger (#21702) üzenetére


busman
addikt

Tv jó,web-os egy kalap fos...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21704) LamaCube válasza Winne (#21700) üzenetére


LamaCube
addikt

Emennnyééé! ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21705) Winne válasza LamaCube (#21704) üzenetére


Winne
nagyúr

Baszki! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21706) Svájcinéger válasza busman (#21703) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21707) Winne


Winne
nagyúr

Hogy ez eddig nem jutott senki eszébe.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21708) LamaCube válasza Winne (#21707) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21709) SipiBcs


SipiBcs
őstag

8-Tól meg lehet lesni elvileg élőben az Advanced Warfare-t.

Hát... 5 perc után elég volt... :D MW3 új mappokkal, jetpack-el! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21710) Rusher válasza SipiBcs (#21709) üzenetére


Rusher
őstag

Raklap fos az egész....szépen lemásolták a titanfallt, de az legalább jó játék....

(#21711) busman válasza Winne (#21707) üzenetére


busman
addikt

Nesze,hogy jobb kedved legyen...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21712) Winne válasza busman (#21711) üzenetére


Winne
nagyúr

Ettől csak rosszabb kedvem lett.. :F :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21713) Winne


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21714) busman válasza Winne (#21713) üzenetére


busman
addikt

Szombathelyen nem lesz felvonulás? Akarom mondani,tüntetés?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21715) LamaCube válasza busman (#21714) üzenetére


LamaCube
addikt

Itt Szegeden volt. Nem is voltak kevesen.

Winne
:D

Más:
Megnéztem a The leftovers-t- 10/10. Az első két rész után kaszáltam majdnem, de én hangoztatom mindig, hogy ne adja fel az ember és nem bántam meg. Rettentő jó dráma.

Mappa

Most kezdek bele "A sebész" című sorozatba és olvasva a kritikákat Dr. House-os feelingje van csak 200 évvel korábbi technikával. Nem próbálkozol be?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21716) Winne válasza busman (#21714) üzenetére


Winne
nagyúr

A FB-on láttam rá eseményt valakinél, de nem tudom. :)

@(#21715) LamaCube : én is megnéztem, nekem is tetszett nagyon, hogy sok volt a kérdés benne, ettől volt végig érdekes. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21717) LamaCube válasza Winne (#21716) üzenetére


LamaCube
addikt

A folytatásra vagyok kíváncsi, mert a könyv alapja elfogyott, tehát onnan már nem tudnak meríteni, viszont sok szál van ahonnan tovább tudják vinni a történetet. Egyébként a kérdésekre nem sok válasz lesz, mert ez is inkább egy karakterdráma, mint a Lost volt anno, csak ott is sokan félreértették a szitut.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21718) Mappa válasza LamaCube (#21715) üzenetére


Mappa
addikt

Utána nézek :K mondjuk a Dr. Housebol is a 4 évad elején járok, pont tegnap kezdtem el.

Leftovers: nálam a 5. Résznél kifingott.... Mondjuk egyhuzamban néztem végig ennyit, lehet egy esélyt még kap. Dög fáradtan néztem.

SPOLIER: kapok válaszokat a kérdésre az évad végére? Mitől némák a fehér ruhások, és kitérnek-e rá miért tűnt el annyi ember? elég ha annyit irtok igen vagy nem. Akkor tényleg adok neki még egy löketet. Mert ha nem akkor számomra ez egy időlopó sorozat.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#21719) Winne válasza LamaCube (#21717) üzenetére


Winne
nagyúr

A Lostban is voltak válaszok, csak el voltak tolva ott is rendesen a kérdésektől. :D

@(#21718) Mappa: az elsőre van válasz persze, a másodikra még nincs. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21720) Mappa válasza Winne (#21719) üzenetére


Mappa
addikt

Akkor kap még egyet :D

nem kötelező megadni

(#21721) @rglaaf válasza LamaCube (#21715) üzenetére


@rglaaf
veterán

mondtam én főleg az évedzáró hasitott rendeset

PSN:BiZzare_0 ️

(#21722) Svájcinéger válasza Mappa (#21720) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Pár napot TDM-mel töltöttem, hogy XP BOOST-ot gyűjtsek. Tegnap alig vártam, hogy beszálljak a tankba, erre Golmudon B-nél 3-4 rpg beszopása után Deserttel kiszedték a seggem alól a tankot. Ez az ami Neked remélem sohasem jön össze. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21723) Mappa válasza Svájcinéger (#21722) üzenetére


Mappa
addikt

Pffff :D jó rég már vagy 1 hónapja nem toltuk együtt.... Ma esetleg?

nem kötelező megadni

(#21724) Svájcinéger válasza Mappa (#21723) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Elvileg leszek.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21725) Winne válasza Mappa (#21720) üzenetére


Winne
nagyúr

Én meg inkább azt nem értettem, hogy minek erőltetik ezt a láncdohányos témát, tök béna..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21726) LamaCube válasza Winne (#21725) üzenetére


LamaCube
addikt

Mivel nem beszélhetnek így valamivel le kell fojtani a stresszt. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21727) Mappa válasza Winne (#21725) üzenetére


Mappa
addikt

Na az nálam is kiverte a biztosítékot. Minden rész végén kényszert éreztem, hogy nekem is rá kell gyújtani :DDD

Lama - Stresszt ??? :Y Ilyen nyugodt,csendes alakokat még sorozatban nem láttam. Már már idegesítően nyugodtak :D

Svájci Úr - Tegnap elmaradt a lövöldözés, meló után elmentem bevásárolni aztán kedvet kaptam egy jó kis tejszínes gombás csirkemell ragú elkészítéséhez. Negyed 10-kor tettem le magam a kanapéba de már alig láttam, így nem erőltettem a monitor bámulást. Ma meg nem leszek, mert megyek a sörözni :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#21728) LamaCube válasza Mappa (#21727) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondold el, hogy pár szavas kommunikáció van köztük és az is csak írásban. Az egész idejüket csak bámészkodással töltötték hosszú órákon át. egyértelmű, hogy így vezették le a kommunikáció hiányát. Persze ez csak az én felvetésem, de lehet erre is választ kapunk a köv. évadban. ;)
Elkezdtem A sebészt- eddig tetszik. Annyit tévedtem, hogy nem 200 évvel ezelőtti orvoslás, hanem az 1900-as évek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21729) Mappa válasza LamaCube (#21728) üzenetére


Mappa
addikt

Ahogy írtam eddig nem nagyon fogott meg a sorozat, bele sem tudtam mélyülni, egyáltalán nem jött az "együtt érzés" feeling eddig, viszont írtátok kapunk erre választ. Végignézem az évadot azt akkor visszatérünk.

A sebész: Azt hiszem ez ki marad....

nem kötelező megadni

(#21730) Winne válasza Mappa (#21729) üzenetére


Winne
nagyúr

Az a legnagyobb baja, hogy pont akkor lesz vége, amikor végre elkezdődne... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21731) Mappa válasza Winne (#21730) üzenetére


Mappa
addikt

Igen ezzel is számoltam, mondjuk ez érthető is, hogy nem lőnek le mindent egy évadban (szép is lenne)... Ott a trónok harca. Elkezdtem szinkronosan nézni, amikor már megvolt az első 3 évad. Aztán jött a 4. - Oh mondom majd ha lepörgött a 10 rész meg ha majd kijön szinkronosan, akkor leszedem. Hát nem ez történt :D inkább néztem végig eredeti nyelven.. és most mivan? tűkön ülök básszámeg mert annyira durva! és még fél év az új évadig.

Tanulság - sosem szabad új sorozatot néznem :DDD

nem kötelező megadni

(#21732) Winne válasza Mappa (#21731) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekema Trónok harca az sosem volt nagy durranás. Megnéztem, aztán annyi. Valószínűleg a sok hype ölte meg nálam, mert nagyon sok sorozatot láttam már, amire ugye az embernek alakul az ízlése és sokkal többet vár valamitől, ha ennyire ajnározzák, de hát ez van, kinek a pap.. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21733) Mappa válasza Winne (#21732) üzenetére


Mappa
addikt

Én is így voltam vele. Nővérem mondta, hogy szedjem le neki. Végig nézett belőle 2 évadot - mert akkor még csak annyi volt. Aztán megint megnézte, na akkor csatlakoztam, adjunk neki egy esélyt... és most függőség :B . A vikingeket fogom majd itt a téli napokon beindítani. Egyszerre 5-6 sorozatot én nem tudok nézni, annyi időm sem lenne :D

nem kötelező megadni

(#21734) Winne válasza Mappa (#21733) üzenetére


Winne
nagyúr

5-6 sorozat nem sok, mert ha csak este egy részt is nézel meg valamelyikből, akkor legalább marad mindig, amit lehet nézni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21735) LamaCube válasza Winne (#21734) üzenetére


LamaCube
addikt

Én most 18 sorozatnál tartok, ezért mindig van mit néznem. Mire valamelyik lefut jön a következő.

Megnézted a Falling skies idei termését?

Mappa

Együttérzés? Én egyikkel se tudtam együtt érezni viszont maga a történet megfogott vagyis akkor a történéssel együtt érzek vagy valami ilyesmi, vagy tököm tudja, de jó sorozat. Mint írtam én is majdnem feladtam, de a végére nagyon összejött.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21736) Mappa válasza LamaCube (#21735) üzenetére


Mappa
addikt

"vagyis akkor a történéssel együtt érzek" Na ilyesmire akartam gondolni én is :D ami még itt a leftoversben "nem volt meg"

Más: Baszki, most már tudjuk honnan jön az élénk színeket használó iOS7

http://hvg.hu/tudomany/20141030_tim_cook_buszke_vagyok_ra_hogy_meleg_vagy

nem kötelező megadni

(#21737) Winne válasza LamaCube (#21735) üzenetére


Winne
nagyúr

Persze! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21738) LamaCube válasza Winne (#21737) üzenetére


LamaCube
addikt

Neked is tetszett?

Mappa
Be akartam én is linkelni, de nem akartam trollkodni. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21739) Winne válasza LamaCube (#21738) üzenetére


Winne
nagyúr

Tetszett, talán a legjobb évad volt. A vége picit fura, de lássuk mit hoznak ki az új vonalból. :K

Jah meg fura, hogy az öreg már két évaddal korábban is a halálán volt, most meg semmi baja. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21740) LamaCube válasza Winne (#21739) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem is :K Melyik öregre gondolsz, a copfosra?
Egyébként úgy tudom, hogy jövőre az utolsó évad jön.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21741) Winne válasza LamaCube (#21740) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen rá. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21742) Mappa


Mappa
addikt

BRÉKING!

visszavonják a netadót!

nem kötelező megadni

(#21743) Mappa válasza Mappa (#21742) üzenetére


Mappa
addikt

Jelen körülmények között nem tartja bevezethetőnek a távközlési adó kiterjesztését a miniszterelnök. Orbán Viktor a Kossuth Rádió reggeli műsorában azt mondta: a kormány egy adótechnikai természetű adóra tett javaslatot, amit az emberek félreértettek, ezért januárban nemzeti konzultáció indul a kérdés tisztázására.

ja még mi vagyunk a birkák... pfff fákju

nem kötelező megadni

(#21744) LamaCube válasza Mappa (#21743) üzenetére


LamaCube
addikt

Fut a gyáva fut... ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21745) LamaCube


LamaCube
addikt

Viktor üzente a Kossuth rádióban:

"Miután az emberek internetadókén élik meg a kormány javaslatát, azt ebben a formájában nem szabad bevezetni, tehát módosítani kell az adótörvényt, január közepén pedig nemzeti konzultációt kell indítani az internetről, annak a szabályozásáról és a pénzügyi kérdéseiről."

Ugye mindenki tudja hogyan zajlik a nemzeti konzultáció?
Megint elköltenek pár milliárdot a kiküldött levelekre és azután erre hivatkozva más néven bevezetik.
Megint csak a terelés...hogy baszódjanak meg!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21746) Svájcinéger válasza Mappa (#21742) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Viktor ! Te vagy az én hősöm ! :C

Ma megnéztem pár Casio Edifice órát. Nagyon bejövősek.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21747) LamaCube válasza Svájcinéger (#21746) üzenetére


LamaCube
addikt

Kapd be akkor neki hősiesen... ;]
ÓRA:
Nekem is az van 2.5 éve vettem és az pc órájához állítom, 1 év alatt 2mp különbség van a két óra között. Ja és hozzáteszem 20 ropi volt anno, tehát nem egy drága óra.
Erről van szó. [link]
A fotó minőségét ne nézd én készítettem :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21748) Svájcinéger válasza LamaCube (#21747) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Most nincs kedvem. Amúgy meg kapja be neki a fogaskerék.

Talán ez tetszik legjobban közülük: [link] Bár ez még elemes, olyat meg többet nem veszek.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21749) LamaCube válasza Svájcinéger (#21748) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi a bajod az elemessel? Most, ha beleszámolom, hogy mikor megvettem, akkor raktak bele elemet és még mindig jó, akkor mi gond?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21750) busman válasza LamaCube (#21749) üzenetére


busman
addikt

Az hogy az óra mechanikus... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.