Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22401) LackoMester válasza busman (#22399) üzenetére


LackoMester
addikt

Gyere fel este TS- re, én benne vagyok az MW2- be. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22402) busman válasza LackoMester (#22401) üzenetére


busman
addikt

Akkor már ketten vagyunk.. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22403) Mappa


Mappa
addikt

MW2 nekem is fent van, szóval mehet az akimbo ranger :D

nem kötelező megadni

(#22404) Svájcinéger válasza Winne (#22400) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

BF3 nekem nincs lenn/fenn.

Meg hát ma lesznek a Darts elődöntők. De ha ennyien lesztek MW2-őn, lehet még meggondolom. A döntőt valami SportM közvetíti, ami nekem nincs. Az összes meccset előtte meg a Sport 1-2. Milyen üzletpolitika ez ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22405) LackoMester válasza busman (#22402) üzenetére


LackoMester
addikt

Váratlanul bejlentkeztek a rokonok, szóval nemtudom, h. ma leszek- e? :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22406) Svájcinéger válasza LackoMester (#22405) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát eddig nincs dübörgés TS-en. Asszem marad a darts.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22407) Winne válasza Svájcinéger (#22406) üzenetére


Winne
nagyúr

Voltunk pedig egész este. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22408) LamaCube


LamaCube
addikt

Cheap Thrills-jó kis fekete humor. Szinkronosan ne is várják, akik nem szeretnek olvasni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22409) tupacamaru


tupacamaru
veterán

[link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22410) SipiBcs válasza tupacamaru (#22409) üzenetére


SipiBcs
őstag

:W

Egyébiránt meg: :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22411) LamaCube válasza tupacamaru (#22409) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD OMG!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22412) Svájcinéger válasza tupacamaru (#22409) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22413) busman válasza tupacamaru (#22409) üzenetére


busman
addikt

Hol találsz ilyeneket? :C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22414) tupacamaru válasza busman (#22413) üzenetére


tupacamaru
veterán

Itt. Néha vannak gyöngyszemek. ;) :B Akinek még nem lett elege Sándorunkból......[link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22415) LamaCube válasza tupacamaru (#22414) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ezt nem hiszem el... :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22416) tupacamaru válasza LamaCube (#22415) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem tudom hogy embereknek hogy lehet ennyi esze egyáltalán.... :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22417) LamaCube válasza tupacamaru (#22416) üzenetére


LamaCube
addikt

Én sem. :N
Amúgy mi van veled meg a kis családdal, meló lakás stb. Milyen a győri élet?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22418) tupacamaru válasza LamaCube (#22417) üzenetére


tupacamaru
veterán

Elvagyunk. Sajnos még nem sikerült eladni otthon a lakást, így még az is viszi a pénzt. De szerintem még így is megéri itt lenni. A belvárosban van albérletünk, itt egész jó lakni. Minden közel van, nincs sok ember az utcákon, csak akkor ha valamilyen esemény van. A gyerkőcnek az ovi 5 percre van, az asszonypajtás munkahelye szintén. Én nem bántam meg hogy eljöttünk.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22419) LamaCube válasza tupacamaru (#22418) üzenetére


LamaCube
addikt

Na ezt örömmel olvasom! Ugye országon belül is mekkorák a különbségek...sajnos :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22420) Svájcinéger válasza tupacamaru (#22418) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Asszony is talált melót ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22421) tupacamaru válasza Svájcinéger (#22420) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, akitől béreljük a lakást az szólt hogy náluk lenne állás. Bábszinházba dolgozik, a gyerek minden előadáson ott van. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22422) tupacamaru


tupacamaru
veterán

...és ha még nem lett volna [link] Csak saját felelősségre.. :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22423) Svájcinéger válasza tupacamaru (#22421) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez így korrekt akkor.

#22422: ekkora egy hombárfejet.

Lehet fel kell hívnom a Sándort, mert valami megfog dögleni a gépemben. Remélem a hw-hoz is ért. Tegnap "durrant" egyet a roccat, aztán alig volt hang.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22424) Mappa


Mappa
addikt

Ez a védelmező nagyon jó film volt.

Tegnap meg ezt néztük meg Mr.Nobody Jó a sztori de nagyon nehéz film.

nem kötelező megadni

(#22425) @rglaaf válasza Mappa (#22424) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem tudom ezek a tipikus boszzú muvik valahogy nem jönnek már be

PSN:BiZzare_0 ️

(#22426) albert8


albert8
addikt

Tudnátok osztani pr oldalra meg lájkolni...omg ilyet se irtam még :D
Szóval van pár képem amin van a nevem főleg azokra, de a többit is lájkoljátok ha tetszik.
Köszi előre is! :R [link]

A képek megvannak nagy méretben ha esetleg...érdekel valakit.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#22427) Mappa


Mappa
addikt

Komolyan mondom ezt a kormányt meg az összes létező vigyorgó politikust a faszuktól fogva kellene felakasztani, :W :((( Ebből a útdíj rendszerből akkora gigabotrányos tüntetés lesz mint a picsa! Itt a finomság :((( Lehet traktor kellene venni azt át a mezőn :F főőőj de mocskosul felhúztam ezen magam.

Szerk.: Ja arról meg nem is beszélve, hogy meg sem tudom venni a mocskos Pest megyei matricát mert "túlterheltség miatt pillanatnyilag nem üzemel" Benzinkúton meg annyian vannak mintha ingyen lenne az üzemanyag. Gratulálok ezeknek a seggfejeknek ezt is bele az ember pofájába a logika meg a kivitelezés ismét sehol nincs.

Bocs mindenkitől nem akartam ilyennel szemetelni, általában letojom mi zajlik itt az országban meg ellen úgy sem kezdhet semmit az ember.. de ez így most kijött. :o

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#22428) LamaCube válasza Mappa (#22427) üzenetére


LamaCube
addikt

Ugye-ugye mindenkinek előbb-utóbb az ingerküszöbe fölé megy ez a cig.ny banda... Erről írtam nagyon sokszor, hogy ez lesz a vége. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22429) LamaCube válasza albert8 (#22426) üzenetére


LamaCube
addikt

Lájkoltam! :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22430) @rglaaf válasza Mappa (#22427) üzenetére


@rglaaf
veterán

Megpróbáltam megkerülni a túlterhelést és az angol nyelvű felületen regisztrálni és vásárolni. Gyorsan, gördülékenyen sikerült. Ezért ha nem akarsz idegeskedni, akkor regisztrálj és vásárolj az angol, vagy a német nyelvű felületen. Ilyen szép kis angol nyelvű matricát fogsz kapni e-mailben.

444

PSN:BiZzare_0 ️

(#22431) Mappa válasza LamaCube (#22428) üzenetére


Mappa
addikt

Benzinkútnál (nem álltam végig voltak vagy 25-en előttem) egy idősebb házaspárral beszéltem. Ürömről jöttek le egészen idáig dél Pestig. 11 kútnál nem kaptak matricát, ez alatt míg beértek a főváros határig kb. 3 szakaszon jöttek ami részben fizetős. M0-M3 bekötő - M0-Vecsés - Majd M0-M5-re. Közben kijöttek minden "nagyobb" településnél a kutak miatt. Mondta már lelkiekben fel van készülve a zsíros bírságra, de nem tudott mit tenni. Mondtam neki van +1500 Ft-os türelmi idő február végéig, ha felhajtott már a fizetős szakaszra. Ennyit kell kicsengetni pluszba az éves 5 rongy/megyei díj mellé. Fel sem fogják egyes emberekkel mit művelnek, milyen idegi állapotba kerülnek, szegény öregen látszódott, hogy az agyvérzés kerülgeti. :(

VAN der BOSS - Köszi.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#22432) LamaCube válasza Mappa (#22431) üzenetére


LamaCube
addikt

Ilyen az amikor kapkodva, hatástanulmányokat mellőzve 1 hónapon belül hoznak egy törvényt és be is vezetik. Sajnos ez megy már 5 éve. Előtte se volt jobb, csak nem tudták ilyen eszetlenül csinálni. Azt hiszi ez a degenerált banda, hogy a 2/3-ad mindenre feljogosítja...ja tényleg feljogosítja csak ezt sok birka nem értette meg, hogy milyen hatalmat adtak a kezükbe, amikor nem mentek el szavazni vagy ezekre szavaztak. Mondom én assan a levegőért is adót fizetünk... Jól jegyezzük meg ezt a hsz-t. :K

Ja és mi a jó édes szájbatekert anyjáért kér még 1500 ft büntetést vagy késedelmi pótlékot? Itt szegeden röszke felé 1 kúton se lehet kapni, internet halott vagy pl. akinek nincs az mi a lóf.szt csináljon? Dilettáns banda, kb. most vagyok ott, hogy rohadjon meg aki rájuk szavazott. :(((

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22433) Mappa válasza LamaCube (#22432) üzenetére


Mappa
addikt

Egyetértek :K

Ami a 1500 Ft illetve egészen pontosan 1470 Ft. Azt az itt leírtak alapján: mintha elhagytál volna egy parkoló kártyát kb.

Miért kell 1470 forintot pluszban megfizetni a január végéig megvásárolt matrica után?

A díjrendelet átmeneti rendelkezései értelmében azok az autósok, akik a díjköteles szakaszokat januárban matrica nélkül használják, mentesülhetnek a 14 875 forintos pótdíj megfizetése alól, ha legkésőbb február végéig a NÚSZ Zrt. ügyfélszolgálati irodájában a szolgáltatási díj megfizetése mellett (1470 Ft) az adott szakaszra érvényes megyei vagy országos éves matricát váltanak.

A matricával kapcsolatos bármiféle ügyintézés szolgáltatási díjas. Azonos összeget, 1470 forintot kell fizetni pl. a matrica autó értékesítése, ellopása, totálkárja miatt szükségessé váló átíratása, visszavásárlása, a rendszám vagy a díjkategória módosítása miatt is. A szolgáltatási díj mértéke az időalapú matricák árához hasonlóan három éve változatlan.

Nem kell azonban pótdíjat fizetni a januári jogosulatlan használat után, ha az autós február végéig az adott szakaszra érvényes éves megyei vagy országos matricát vált. A matricavásárlással az általános szolgáltatási díj megfizetése mellett a pótdíj minden további adminisztráció nélkül kiváltható.

Ha valaki január végéig akár több alkalommal is matrica nélkül használja a fizetős szakaszokat, akkor az utólagos e-matrica vásárláskor hányszor kell kifizetnie az 1470 forintos szolgáltatási díjat?

A szolgáltatási díjat egyszer kell kifizetni, de az éves megyei matricát mindazon megyékre meg kell váltani, ahol jogosulatlan úthasználat történt. A jogosultság utólag nem váltható meg heti-10 napos illetve havi matricákkal.

A 2015. január 1. és 2015. január 31. között észlelt jogosulatlan úthasználat esetén a pótdíj utólagos elengedésének van helye, amennyiben a pótdíj megfizetésére kötelezett 2015. március 1-jét megelőzően a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. ügyfélszolgálati irodájában szolgáltatási díj megfizetése mellett, a jogosulatlan úthasználat helye szerinti éves megyei, vagy éves (országos) jogosultságot vásárol.

A matricával kapcsolatos bármiféle ügyintézés szolgáltatási díjas. Azonos összeget, 1470 forintot kell fizetni pl. a matrica autó értékesítése, ellopása, totálkárja miatt szükségessé váló átíratása, visszavásárlása, a rendszám vagy a díjkategória módosítása miatt is. A szolgáltatási díj mértéke az időalapú matricák árához hasonlóan három éve változatlan.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#22434) LamaCube válasza Mappa (#22433) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt én értem, hogy ez a jogszabály, de ha valamit nem tudok megvenni rajtam kívül álló ok miatt, akkor ne büntessenek meg. Na mindegy dögöljenek meg mind egy szálig. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22435) Mappa


Mappa
addikt

Ryan Gosling nem eszik gabonafalatot

Mennyire marha aki ilyet kitalál :DDD

nem kötelező megadni

(#22436) LamaCube válasza Mappa (#22435) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD Hát ez kiütött rendesen! :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22437) SipiBcs válasza Mappa (#22435) üzenetére


SipiBcs
őstag

Beteg! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22438) Winne


Winne
nagyúr

[link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22439) LamaCube válasza Winne (#22438) üzenetére


LamaCube
addikt

Ötletes és nagyon igaz! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22440) Trident28 válasza Mappa (#22435) üzenetére


Trident28
tag

:DDD

-"-

(#22441) Winne válasza LamaCube (#22260) üzenetére


Winne
nagyúr

Én meg ilyen elba*zott egy filmet idén (de az utóbbi időben sem..) még nem láttam. Dögunalom volt, már az elején tudni lehetett mi a a story, a végére tett "fordulattól" meg csak még bénább lett. Elpazarolt idő volt. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22442) LamaCube válasza Winne (#22441) üzenetére


LamaCube
addikt

Ízlések és kotonok... :D Nekem tetszett. Benne volt minden egy házasság viszontagságairól. Relative arról is szólt. Lehet, hogy csak a házasok értik ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22443) LackoMester


LackoMester
addikt

Véletlenül találtam ezt a fotót a telómba,( és egyből beugrottak, a foltok a kártyán ) sajnos jobb minőségbe nincs. Na ezért nemtudták ( akarták ) kicserélni a hűtőt a Sapphire R 290 Trixx kártyámon, mert volt ott más is ( a csapágyos ventin kívül ), szürkés, fehéres elszineződés a nyákon. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22444) SipiBcs válasza LackoMester (#22443) üzenetére


SipiBcs
őstag

Rárecskáztak a manók vagy mijaszösz? Nedvesség érte?

Végül is mi lett a történet vége? Kicserélték a kártyát?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22445) LackoMester válasza SipiBcs (#22444) üzenetére


LackoMester
addikt

Nemtudom, nemhiszem, h. nedvesség érte, bár lehet, h. manó recska van rajta. :B
A történet vége egy csere kártya lett, amit én választottam a nagykerből. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22446) SipiBcs válasza LackoMester (#22445) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azért gáznak tartom, hogy egy ilyen értékű, új kártyánál szepeghet az ember alsó fertálya, hogy cserélik-e vagy sem meghibásodásnál! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22447) LackoMester válasza SipiBcs (#22446) üzenetére


LackoMester
addikt

Igazából ez nem is zavart de a ciripelő venti az nagyon. :K
Egyébként be volt tervezve, h. a Karácsonyi, ünnepi időszakba küldöm el gariba, mert ilyenkor minden lassabb, bíztam benne, h. nem jön meg időre, ( 30 nap nálunk ) és csere lesz belőle, igaz, h. egy kicsit harcolni kellett a nagykerrel, de sikerült. ;) Megérte. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22448) SipiBcs válasza LackoMester (#22447) üzenetére


SipiBcs
őstag

Okos! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22449) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát tegnap kemény 8 FPS-eket mértem BF4-ben. Jobban mondva össze-vissza ugrált, de játszhatatlan volt. MW2-vel még tudtam tolni, de abban is voltak textúrahibák. Cseréljek tápot vagy egyből gariztassam a VGA-t ? A hétvégén valami progival még megfingatom.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#22450) LackoMester válasza Svájcinéger (#22449) üzenetére


LackoMester
addikt

Szerintem a kártya az, ha kell, megbeszéljük, tudok küldeni csere kártyát amíg nem cserélik. Mert szerintem csere lesz a rörténet vége. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.