Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:29:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) vinpilu válasza Steve198310 (#795) üzenetére


vinpilu
senior tag

Furcsa egy jószág az biztos. :) Körbe ragacsos lehet, mert egyáltalán nem úgy cuppan fel, mint a sík kijelzőre helyezett társai. Valószínűleg az ív miatt lett ez a megoldás. Egyébként olyan, mintha lenne még egy fólia rajta, ami a kijelző felé néz, de lehet, hogy ez a ragacsos rész. Le is vettem többször felrakás után, hogy valamit még nem távolítottam el, de végül nem bántottam.
Mennyi idő után esett le neked a kijelzőről?

(#802) Unitek


Unitek
csendes tag

Sziasztok! Másnál is megállt a Moto Watch alkalmazás? Mikor elindítom, jelzi, hogy új alkalmazás van, migrálhatom az adataim, de az új alkalmazás a Google Play szerint nem érhető el az országomban. :W
Szóval a régit nem tudom használni, az újat nem tudom letölteni... Marha jó...

(#803) foglaltvagy


foglaltvagy
kezdő

116790-ért kivehető egy emagos rendelés easyboxból
Győrben! Ajándék voda kártyával!
Ma teszik boxba! Írj privátot ha érdekel!
Fekete!

(#804) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Sziasztok! Fólia felrakáshoz van valami tippetek?
A kamera köré szépen el tudom osztani, de ugye az csak egy kör, ezért ha nem párhuzamos a fólia a telefonnal, az ott akkor is megfelelő. Emiatt mindig elfordul és lesz a 2 oldal között 0.5 - 1/3 mm eltérés.

(#805) darál0w válasza foglaltvagy (#803) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:W :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#806) Ájvé válasza SpydeR3412 (#804) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem illeszd úgy hogy kamera benne legyen és a felső része a fóliának párhuzamos legyen a telefon üveg lapjának felső részével, így se lesz tökéletes, de szerintem nem ez a lényeg, hanem hogy fedje és lehető legnagyobb részt fedje az üvegen. Fólia majdnem biztos hogy kicsit kisebb mint az üveg lap.

(#807) SpydeR3412 válasza Ájvé (#806) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Köszönöm a választ! Az a baj, hogy 2 nap után felvált a Huaweiemről is, mert max 1mm-el lejebb volt az egyik széle, mint a másik. Végül sikerült párhuzamosan felrakni kb 15ödjére. De nagyon nehéz számomra, hogy felül illesztek, de az alsó harmadában ragad, addig meg nyaklik össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

(#808) Ájvé válasza SpydeR3412 (#807) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát akkor a fólia nem jó, az enyém ragad a teljes felületén.

(#809) SpydeR3412 válasza Ájvé (#808) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Gondolom azt a hajlást nem tudja lekezelni, túl nagy. Egyébként meg szuperül ragad mindenhol máshol. Remélem akkor a Motorola nem ilyen lesz.

(#810) Ájvé válasza SpydeR3412 (#809) üzenetére


Ájvé
veterán

Az enyém simán rajta marad és nincs gond a hajlattal. Eddig lekopogom nem jött fel sehol, szóval jól rá ragadt. Szerintem viszont sok múlik a fólia minőségén.

(#811) pietrrr válasza Ájvé (#810) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Hali!
Te milyen fóliát használsz, ami ilyen szupernek tűnik?
Tokokból is várom az ajánlottakat, elvileg maholnap érkezik a készülék :C

(#812) Ájvé válasza pietrrr (#811) üzenetére


Ájvé
veterán

Fólia ez volt.
Fólia egyébként kicsit kisebb mint az előlap, de nem is gond, könnyebb ráilleszteni.
Tok pedig sima szilikon saját fotóval illetve van egy tok ami nyitható (wallet), de ilyen sok fajta van.

(#813) emery2 válasza emery2 (#751) üzenetére


emery2
tag

A tegnapi nap végre megérkezett. Még nem üzemeltem be. A tesztekben illatosított dobozról irtak, én illatot nem éreztem amikor kibontottam.

Van valamelyikőtöknek 1 darab eladó kijelzővédő fólia ? kb 2 hét mire külföldről megjön és addig is jó lenne használni. Ha valakinek lenne egy kérem, hogy privátban irjon üzenetet. Köszönöm.

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#814) krizitomo válasza emery2 (#813) üzenetére


krizitomo
tag

nekem amikor atvettem olyasmi volt, mintha raborult volna egy kis husveti locsolokolni a dobozra, meg hetekkel kesobb is ereztem, magan a telefonon is

(#815) intuicio válasza emery2 (#813) üzenetére


intuicio
aktív tag

Párom se érezte annyira a dobozon levő illatosítás, viszont a töltőn nagyon lehetett érezni.

(#816) bobby_30


bobby_30
tag

Sziasztok! Ma nekem is megérkezett a teló, egy Huawei Mate 10 pro - t fog váltani. A beüzemelés nagyján túlvagyok, szerintem gyorsan összehaverkodunk majd. Viszont annyit kérdeznék hogy az alkalmazásokat mivel érdemes átrakni a régi készülékről, van-e valami speckós program ami megkönnyíti a dolgot. Előre is köszönöm a segítséget.

(#817) Ájvé válasza emery2 (#813) üzenetére


Ájvé
veterán

Covid? :D
Viccet félre téve én nem szagolgattam és nem is éreztem rajta semmi különösebbet, pedig elvileg bontatlan volt, de ennél nagyobb gond ne legyen :)

bobby_30
Én össze kötöttem a két telefont type C kábellel (előző Xiaomi volt) és lebokszoltàk egymás közt, kb fél óra alatt mindent áthúzott, előtte esetleg töltsd fel. Simán ment pedig mint írtam teljesen más márka volt az előző. Egyébként ezt a készülék ajánlotta fel ilyen első beüzemelés során, neked nem írta?

[ Szerkesztve ]

(#818) Kiskutya válasza bobby_30 (#816) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem sok idő kell majd hozzá és már jobban fogod szeretni mint a mate 10 pro-t! (tapasztalat :D )

hmm...

(#819) Viktork800 válasza bobby_30 (#816) üzenetére


Viktork800
csendes tag

Hello, én is próbáltam mindenféle alkalmazást (mate 20 pro-ról váltottam) , de végül a gyári kábellel összekötöttem a két telót, hamar átment minden 👍

(#820) p00h válasza Viktork800 (#819) üzenetére


p00h
tag

Ilyenkor csak az appokat viszi át vagy minden adatot is az appból? Pl netbankot úrja kell aktiváltatni telefonon vagy átmegy az is úgymond aktiválva?

(#821) Viktork800 válasza p00h (#820) üzenetére


Viktork800
csendes tag

Nem, sajnos újra aktiválni kell

(#822) XSiGma válasza p00h (#820) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Változó, volt ahol újra be kellett jelentkeznem, és volt ahol simán működött másolás után.

(#823) Ájvé válasza XSiGma (#822) üzenetére


Ájvé
veterán

Én is úgy emlékszem hogy gond nélkül működött a k&h bank az új telefonon másolás után.

(#824) bobby_30 válasza Viktork800 (#819) üzenetére


bobby_30
tag

Köszi mindenkinek, viszont pont azért kérdeztem mert nincs olyan kábelem aminek mindkét végén type c csatlakozó van, de akkor beszerzek egyet.

(#825) Viktork800 válasza bobby_30 (#824) üzenetére


Viktork800
csendes tag

Alkalmas a gyári töltőkábel is amit kaptál a telóhoz, legalább is én azzal csatlakoztattam össze

(#826) XSiGma válasza bobby_30 (#824) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Ahogy előttem is írták, a dobozban lévő kábel tökéletes erre a célra, felesleges külön venni.

(#827) Ájvé válasza bobby_30 (#824) üzenetére


Ájvé
veterán

Én is hozzá adott kábellel csináltam, ahogy előttem is írták.

(#828) bobby_30


bobby_30
tag

Köszönöm mindenkinek,megoldottam.

(#829) emery2


emery2
tag

Valami jóféle hivásrögzitőt tudtok ajánlani ami működik is ?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#830) tomazin


tomazin
veterán

csodas ez a telefon...
aki szeretne megcserelni a navigacios gombokat annak itt egy leiras hogy lehet:
So after a little digging Its very simple to do, no need download any app, on home screen hold until options show, select widgets, search widgets for settings widget, add to homescreen, click on it, it will show you a series of different settings functions, select 3 button settings, you will be able to select between 2 options 1 will reverse navigation button order

#navigációs gomb #invert #inverz

(#831) XSiGma válasza tomazin (#830) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Ez nagy találat, köszönet érte - nem gondoltam volna, hogy gyárilag megoldható a csere. Kicsit mondjuk rakhatták volna könnyebben megtalálható helyre is 🤔

(#832) tomazin


tomazin
veterán

itthonrol van ajanlott kijelzovedo?
nem szeretnem ha osszecsikarodna amig megjon alirol az uveg.

(#833) Ájvé válasza tomazin (#830) üzenetére


Ájvé
veterán

Zseniális! Köszönöm szépen, óriási segítség!

Esetleg innen üvegfólia?
Volt több találat, de nem ismerem az üzleteket. Nem próbáltam!

[ Szerkesztve ]

(#834) mhydas99 válasza bobby_30 (#816) üzenetére


mhydas99
tag

Szemely szerint nem javaslom az ilyen app klonozasokat. Tudom mar egy ideje tok jo sajat appok is vannak erre en is hasznaltam mar. De egy uj telefonnal celszerubb egyszer nekiulni es manualisan felrakni mindent. Mar csak azert is mert hiaba klonozod az appokat ugyanugy be kell jelentkezni mindenbe egyesevel. Amugy Google backup jo erre ha akarod. De ugy emlekszem mikor eloszor bekapcsolatam a Motot az is felkinalt egybol atvitelt regirol.

(#835) tomazin válasza Ájvé (#833) üzenetére


tomazin
veterán

rendeltem egyet majd megosztom milyen.

ezt a gomballitas temat meg nem is ertem miert nem ez a dafault, mert a vissza gombot 200x annyit hasznalom,mint az appvalasztot. nalam amugy dealbreaker lett volna ha nem lehet megoldani.

(#836) XSiGma válasza mhydas99 (#834) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Mondjuk ez ebben a formában nem teljesen igaz, elég sok appot is másoltam át a régiről, és nem mindenhol kellett újra bejelentkezni, ami azért eléggé megkönnyítette és lerövidítette az átköltözést. Azóta is gond nélkül használom azokat is.

(#837) tomazin válasza XSiGma (#836) üzenetére


tomazin
veterán

atkoltozes temakorhoz: google mentes telefonrol nem mukodott, mert nincs rajta az a service ami ehhez kellene

[ Szerkesztve ]

(#838) Ájvé válasza mhydas99 (#834) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem ez nem klónozás, egyszerűen újra telepíti az appokat és átmásolja a hozzá tartozó adatokat, ami nagyon nagy segítség ha nincs online mentés egy appban. Van amibe nem kell újra bejelentkezni, mert a szükséges adatokat is hozza, de van amihez viszont be kell újra jelentkezni, hát ez biztos az adott apptól függ.

(#839) mhydas99 válasza XSiGma (#836) üzenetére


mhydas99
tag

En egeszen 2 evvel ezelottig folyamatosan appokkal koltoztem, kivetel nelkul mindenhol be kellett ujra jelentkeznem. Hozzateszem google jelszomentest sosem engedelyeztem de az appokban mindenhol engedelyezve volt a biometrikus azonositas. Azota manualisan telwpitek mindent, igy nyugtatom magam az esetleges glitchek miatt. Eddig bevalt.

(#840) mhydas99 válasza Ájvé (#838) üzenetére


mhydas99
tag

Pontosan, azaz klonozas :D
Ha adatokat masol at az ujonnan telwpitett appokba az klonozas. Bocsi ;)

(#841) Ájvé válasza mhydas99 (#840) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem klónozás, mert újra telepíti az adott apk-t az új eszközre, az adatokat meg átmásolja ami hozzá tartozik.
Xiaomi átköltözés nevű appja lehet hogy klónoz, de ez másol.

[ Szerkesztve ]

(#842) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
A nord 2 utódját keresem,igazábol semmi baja de ez a.telefon tetszik,megérné váltani rá? Esetleg van valaki aki erre cserélte? Olvastam gsm arenán többektől akku problémát,találkozott már.valaki ilyennel?Meddig támogatja a Motorola a készülékeit? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#843) adabra válasza Bass (#842) üzenetére


adabra
senior tag

Nálunk a családban van mindkét típus. Szerintem nem éri meg Nord2-ről erre váltani, az is egy nagyon jó telefon. Gyorsaságban (érzetre) kb ugyanaz, a kamerája szerintem jobb.
A Moto mellett a csí töltés szól, meg talán a kicsit karcsúbb kialakítás.

(#844) Ájvé válasza Bass (#842) üzenetére


Ájvé
veterán

2 főverziót és 2028 januárig biztonsági frissítést ígérnek.

(#845) Milka 78 válasza Bass (#842) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A Nord 2 ennek a telónak a konkurense, nem a váltó típusa. Én max Nord 3-ra váltanék róla, de a Nord 2 egy nagyon jó teló.

(#846) Bass válasza Milka 78 (#845) üzenetére


Bass
addikt

Köszönöm nektek akkor maradok még vagy nord 3 ,igazábol szeretem a nord 2-t semmi baj vele 2 év után is tökéletes csak a kíváncsiság.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#847) tomazin


tomazin
veterán

raktam bele sim kartyat.
viszont az edge light csak es kizarolag akkor mukodik, hogy nem fogadott hivasom volt, hogyha lefele van forditva a kijelzo. teljesen mindegy mit allitok be az edge light beallitasaban, akkor is csak lefele allapotban mukodik. ez masnal is igy van, vagy en vagyok ilyen szerencses?

(#848) tomazin válasza tomazin (#847) üzenetére


tomazin
veterán

kicsit guglizgatva kiderult,h ez feature es nem bug. le is teszteltem:
ha lefele forditod akkor frankon mikodik.
ha felfele all, akkor ha ki van kapcsolva az "only show when facing down" akkor a hivas KOZBEN van edge light, ha be, akkor akkor sem. iszonyat hasznos funkcio. hatalmas nagy agy lehetett az a pm/analyst/dev/qa kvartett akin ez igy atment.

tehat adodik a kerdes,h ti hogyan ertesultok arrol,h nem fogadott hivasotok volt anelkul,h hozzanyulnatok a telefonhoz? vagy ez csak nekem ekkora fajdalom, mert a redmi note 8t-n van notif led?

(#849) Milka 78 válasza tomazin (#848) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem a Note 5-ön volt utoljára értesítési le, azóta egyik telómon sem, viszont van okos karkötőm/órám ami ezt a problémát megoldja.

(#850) mhydas99 válasza Ájvé (#841) üzenetére


mhydas99
tag

Miota vilag a vilag nem lehet programot caak atmasolni hogy mukodjon is. Fel is kell telepiteni. Ha a telepiteskor atmasolja a mar mwglevo adatokat, az klonozas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.