Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:29:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) krizitomo válasza espi38 (#250) üzenetére


krizitomo
tag

az fasza, nekem sajnos telekomos, aztan nem volt valasztasi lehetoseg, pedig en sem feketet valasztottam volna (nem is a pirosat). elotte a p30 pro is szep kek volt. de igen, szep kis telefon ez is, nekem ez a sztereo hang is kurvara tetszik, p30 elotte mate 10 prom volt, az is sztereo volt, de ott nagyon huzott a hangero az also hangszoro iranyaba, ez tok jol be van love. raadasul ha vizbe teszem, egesz hamar visszajon a hang utana :) csak fel orat-orat recseg :)

(#252) espi38 válasza krizitomo (#251) üzenetére


espi38
őstag

hát igen!
nagyon szép ebben a zöld színben-azt hittem csajos beütése lett de nem az :)

(#253) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
látom nagyon csöndes ez a topic-ami azt is jelentheti,hogy okés a készülék és nincs probléma vele. :R
Viszont én egy kis segítséget szeretnék kérni:
Ha a telefonra kötök egy külső merevlemezt-akkor látja a telefon de ha például másolni akarok egy fájlt a készülék tárhelyéről a merevlemezre akkor nem látja.
Nem is ajánl fel semmit a telefon ha rádugom a külső merevlemezt-esetleg ötlet hogy mi lehet a gond?
Segítséget előre is köszönöm

(#254) sixabi


sixabi
csendes tag

Sziasztok,

már szállítás alatt a készülék.

persze a leírtak alapján félek egy kicsit a fotó minőségétől.

GCAM-et letöltötte valaki? valóban okoz javulást ha azt használom?

(#255) krizitomo válasza sixabi (#254) üzenetére


krizitomo
tag

Hali, nekem eleg sok helyzetben bevalt, szebbek a szinek, nincs olyan eros elesites. Gyenge fenyben tobb a reszlet, szebbek a szinek.

Vinyos kerdesre nem tudok valaszolni, utoljara zte blade 3ra dugtam pendriveot, de az sem most volt mar :)

(#256) sixabi válasza krizitomo (#255) üzenetére


sixabi
csendes tag

köszi!

honnan töltötteed le és melyik verziót?

(#257) krizitomo válasza sixabi (#256) üzenetére


krizitomo
tag

Innen es az MGC fele 8.7-et.

Sot most vegig is olvastam a cikket, van benne config fajl is, ugy meg nem is probaltam :)

(#258) krizitomo


krizitomo
tag

sot, addig nyomkodtam, amig 4k 60fpst talaltam es teljesen akadasmentes felvetelt csinal, bar visszanezni csak vlcben tudtam, viszont pcn lehet vele operalni

(#259) Ronyn válasza espi38 (#253) üzenetére


Ronyn
senior tag

Eleve milyen fájlrendszer van rajta? Gondolom az Android még nem látja az ntfs és tsait...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#260) krizitomo válasza Ronyn (#259) üzenetére


krizitomo
tag

utoljara olyat olvastam, hogy fat32, ext3, ext4 meg talan exfat-ot tamogat

(#261) espi38


espi38
őstag

A telefon látja a merevlemezt!!! De ha a telefonra letoltottem valamit és átakarom tenni a vinyora, akkor ezt nem tudom megcsinálni mert a fájkezelő nem látja a merevlemezt :R

(#262) krizitomo válasza espi38 (#261) üzenetére


krizitomo
tag

total commandernel nekem beallitasok > alkalmazasok > kulonleges alkalmazas-hozzaferes > hozzaferes minden fajlhoz menuben kulon be kellett kapcsolnom. itt mar jartal?

(#263) Ronyn válasza espi38 (#261) üzenetére


Ronyn
senior tag

Az kevés hogy a telefon látja,mint usb eszköz,ha azonosítani vagy kezelni nem tudja,vagy esetleg nincs hozzáférése...
Egyáltalán milyen fájlkezelővel próbálod?
Milyen fájlrendszer van a vinyón?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#264) espi38 válasza Ronyn (#263) üzenetére


espi38
őstag

Exfat asszem a vinyo fájl rendszere. A telefon lejátssza a rajta lévő filmeket,csak másolni nem tudok rá. A gyári android fájkezelőt használom, de majd kipróbálom mással is :R

(#265) sixabi


sixabi
csendes tag

Megvan a telefon pár napja, szerintem totál rendben van a kamera, a videónál valóban tapasztaltam a cikkben is említett problémából, de nem vészes, abszolút használható.

(#266) espi38


espi38
őstag

Eddig használt készülékeim között a legjobb telefon.
Amire nekem kell tökéletes, tényleg jó megfogni ránézni sokan nem veszik meg mert motorola és a kínai gyártmány, de szinte már minden az kivéve a Samsung és az iPhone. Hajrá Kína csak igy tovább :R

(#267) gixxergabi válasza sixabi (#265) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Gcam-al is csinálja?

(#268) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok!
Nálatok van Volte, a sim kártyám jó mert ha beteszem egy másik telefonba ott jelzi a Volte-t.
[link]
A videoban lévő beállítási lehetőség sem jelenik meg nálam. Nálatok?

(#269) espi38 válasza sarkan (#268) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Sajnom nem megy-vodás kártyával használom és hívás közben nekem is EDGE vált-állítólag csak telekomos kártyával megy VoLTE a típuson.
Engem is érzékenyen érintett de már nem érdekel-mert ezen kivül hibátlan készülék.

(#270) krizitomo válasza sixabi (#265) üzenetére


krizitomo
tag

ha kinyomod a stabilizalast, akkor az a "pattogas" megszunik, igaz remegosebb lesz kicsit, de az ois igyis segit valamennyit.

(#271) navigator7


navigator7
lelkes újonc

Sziasztok véletlen érintés mód megakadályozása van e ebben a telefonban?

(#272) navigator7


navigator7
lelkes újonc

Erre gondolok

(#273) navigator7


navigator7
lelkes újonc

(#274) navigator7


navigator7
lelkes újonc

Másik kérdésem,hol találom a gyári zenelejátszót,ami az Android 13 zenelejátszója egyben.Huawei telefonom volt annak volt egy zene nevű appja,onnan indítottam a zenéimet,de itt nem találok ilyesmit.Segítségeteket kérem,köszi!

(#275) krizitomo válasza navigator7 (#274) üzenetére


krizitomo
tag

alapbol nincs benne, sem a veletlen erintes, minimalisan van az androidhoz nyulva. nekem p30 pro telefonom volt, sosem volt veletlen erintes bekapcsolva, ugyhogy annak nem erzem hianyat. lejatszonak ott is aimp-ot hasznaltam, bosszantott a huawei zene hogy telet%sztak reklammal. egy valamit hianyolok, a video csengohangot vagy csengovideo vagy mi volt a neve. nekem egyelore csak ez faj a valtas ota, minden mas teljesen jo.

ha valakinek lett azota megoldas erre, szoljon! :R

(#276) navigator7 válasza krizitomo (#275) üzenetére


navigator7
lelkes újonc

Köszi letöltöttem az aimpot jónak tűnik,még egy kérdés hívásfogadás fülhôz emeléssel vagy automatikus hívásfogadás ilyet se nagyon keressék?

(#277) krizitomo válasza navigator7 (#276) üzenetére


krizitomo
tag

nem talalkoztam vele meg meg most ahogy nezegetem nem is latok ilyet, csak nemitast meg a feloldast

(#278) Kocsis Péter


Kocsis Péter
csendes újonc

Üdv. Hogyan lehet a Motor edge 40-re mondjuk egy xiaomi alap csengőhangot áttenni? A rajta lévő pár db hát enyhén szólva sem tetszik. 🥴

(#279) krizitomo válasza Kocsis Péter (#278) üzenetére


krizitomo
tag

hali, elvileg ha a /storage/emulated/0/Ringtones/ mappaba masolsz barmilyen m4a, mp3, ogg filet, akkor megjelenik a csengohangok kozott. de kulon filet is lehet a lista aljan betenni, akkor ha letoltod telefonra megkeresed es kesz.
hogy a xiaomin hol vannak a gyari csengohangok az jo kerdes. a gyariakat hirtelen nem talalom itt sem motorolan, de gondolom xiaomi alap csengohangokat is szedtek mar ki korabban

[ Szerkesztve ]

(#280) nightshadow


nightshadow
veterán

Sziasztok, kinéztem magamnak ezt a mobilt. Ez nagyjából tudja azt amire szükségem van. Egyetlen egy dologról nem találtam infót: mégpedig, hogy az USB-C csatlakozó OTG képes-e. Nekem fontos, hogy fájlokat, fényképeket tudjak másolni pendrivera, illetve pendriveról. Akinek van ilyen telefonja, le tudná nekem csekkolni. Illetve engemet csak fekete színben érdekelne, és hogy tényleg könnyen összeszedi a koszt a műbőr hatású hátlap s nehéz tisztitani?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#281) krizitomo


krizitomo
tag

hello, az otgt nem tudom, bar volt elozo hozzaszolo, aki vinyot dugott ra es latta az adatokat rajta.
nekem fekete van, hat ha csak siman bedugom a zsebembe, akkor valoban gyujt szoszoket, de a mellekelt atlatszo tokkal mar nem, meg azert annyira nem veszes. szerintem meg par szosszel is sokkal mutatosabb, mint egy fenyes fekete hatlap tele ujjlenyomattal.

(#282) espi38 válasza krizitomo (#281) üzenetére


espi38
őstag

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Működik az otg rajta látta a külső merevlemezt, viszont ha másolni akartam telefonról merevlemezre, ebben az esetben a fájkezelő nem látta :W
Nekem zöld színű van, eddigi legjobb választás nem látni rajta a szöszt és ha éppen a hátlapot látom, az jut eszembe milyen jól nez ki ebben a színben,ráadásul végre nem fekete a telefonom, eddig mindig az volt.
Meg mindig azt mondom, hogy nagyon jó készülék bár most jött az edge 40 neo, szinte ugyanaz gyengébb hardverrel de olcsóbban.
Sajnos sokan nem mernek venni Motorolát, én is félve vettem meg, de maximálisan segítségemre van a szerkezet :R

(#283) m.lala


m.lala
aktív tag

Én teljesen beleszerettem a tesztek alapján, realme gt master editiont váltana. 130 körül meg lehet csípni. Ilyen àrszinten van valami komoly alternatívája ami nem xiaomi?

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#284) espi38 válasza m.lala (#283) üzenetére


espi38
őstag

Hát azt nagyon jó áron vennéd-én 190 ért csíptem el havi 9 ezer ft részlettel-nekem így jobban megérte mint egyben kifizetni szinte meg se érzem.
Nincs alternativája szerintem de úgy gondolom a motorola edge 40 topicban amúgy se kapnál mást alternatívát még ha lenne is :)
Nekem minden téren hibátlan készülék-soha nem volt még ilyen jó telom-pedig volt már jó pár-majdnem "válás" volt a vége :Y

(#285) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Engem a videó felvétel pattogás, és a kérdéses támogatás-frissítés (Xda-n sincs fóruma csak a pro-nak) ami miatt még nem szaladtam venni egyet...

(#286) PpenoO válasza gixxergabi (#285) üzenetére


PpenoO
őstag

A pattogás már vagy hat éves bug szinte az összes Moto telefonnál. Ez a hozzáállás sok mindent elárul a Lenovorol.

(#287) Kocsis Péter


Kocsis Péter
csendes újonc

Tud valaki edge 40-hez valami jó tokot? Létezik hogy sehol nincs ehhez tok??? Átlátszó nem érdekel.

(#288) mhydas99 válasza espi38 (#253) üzenetére


mhydas99
tag

Androidos telok nem kepesek kezelni az NTFS formatumot. Ha kulso merevlemezed van az magy esellyel igy van leformatalva. Az exFat viszont mukodik PC-n es telon is, de a legtobb TV-n meg az nem :(

Ha a fajlfor.atumod jo, akkor telefon beallitasaiban kell engedelyezni h mit csinaljon kulsos merevlemeznel a telo. Alapesetben masolni nem enged csak engedelyeztetes utan.

[ Szerkesztve ]

(#289) krizitomo válasza Kocsis Péter (#287) üzenetére


krizitomo
tag

ranezesre van jopar tok
olyan is van, ami jol is nez ki :)

(#290) mhydas99 válasza t-joco (#207) üzenetére


mhydas99
tag

A Huaweiek mindig is erosek voltak tereroben, de oket ertheto okokbol mar nem ajanlom. De a Honor 70 vagy 90 sztem teljesen jo valasztas lehet neked. Sajat tapasztalatom nincs veluk es mivel a terero foleg antennaelhelyez3s es modem kerdese (Honorokban Snapi van) igy nem hinnem h gond lenne veluk.

(#291) m.lala válasza espi38 (#284) üzenetére


m.lala
aktív tag

Lentebb ment az ára az utóbbi időben. 150 emagon is. Szerintem ennyiért már már Best Buy.
Nagy várakozással tekintek elé, ha ilyen stabil lesz mint a realme volt, akkor akár 3 évig is marad, bár picit tartok a telefon kihangosító résztől kocsiban de majd kiderül.

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#292) espi38 válasza m.lala (#291) üzenetére


espi38
őstag

Jó vétel lehet a Motorola Edge 40 neo is.
Igen lejjebb ment az ára a típusnak-de őszintén szólva még 150 ezer ftot se adnák ki a készülékért egyben.
Nem tudom mi a baj a kihangosítással nekem tökéletesen műkődik az autóban?

(#293) mhydas99 válasza Lami66 (#135) üzenetére


mhydas99
tag

Frissitetted a Play servicet? Most vettem at a telot, zsinorban 2 frissitest ra is raktam. Angolul hasznalom szoval a route:
-settings- security and privacy-updates. Es itt tudod csinalni.

(#294) krizitomo válasza espi38 (#292) üzenetére


krizitomo
tag

en is hasznaltam mar 2 autoban is, de nem volt problema vele

(#295) Lami66 válasza mhydas99 (#293) üzenetére


Lami66
őstag

Köszönöm a segítséget, de már nincs meg. Pár hete eladtam, S23 lett helyette.

(#296) mhydas99 válasza Lami66 (#295) üzenetére


mhydas99
tag

Azzal mindenkepp jobban jartal :)

(#297) espi38 válasza mhydas99 (#296) üzenetére


espi38
őstag

Nem hinném, hogy jobban jártál, amennyivel drágább az s23 annyival nem jobb, de közlések és pofonok :R

(#298) Lami66 válasza espi38 (#297) üzenetére


Lami66
őstag

"amennyivel drágább..." Mennyi az az "amennyi" ? 400 ezret nem adtam volna érte, az biztos.
Az Edge40 eladásából bejött összeget 50 ezerrel kellett megtoldanom az S23-hoz. Annyival pedig bőven jobb. Sajnos. Örültem volna, ha marad az Edge40, mert tetszett

(#299) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok! Egy kis rövid összefoglaló a benyomásaimról ha nem bánjátok.
2 napja nyúzom a készüléket, eddig nagyon bejön, szerintem 151k-ért bestbuy (eMAG). Második telónak vettem de simán elmenne elsődlegesnek is annyira megszerettem a kényelmes méretét, nagyon kézbe simul pedig nem vagyok lekerekített kijelző fan.
Kamera is pozitív csalódás volt, pedig sokan szidják pedig egy 14 Pro Max van a másik zsebemben ami nyilván nagyobb minőséget képvisel de ennyiért szerintem kiváló. Frissítést tekintve júniusig frissült, sehogy se tudtam megerőszakolni, hogy felfobja az augusztusit, próbáltam VPN-t is. Aztán eszembe jutott mi lenne ha kiveszem a SIM-et (még jó, hogy nem csináltam eSIM-et) és lám egyből feldobta az augusztusi frissítést...
Hálózati szempontból hibátlan (Telekomnál legalábbis), VoLTE/VoWiFi illetve 5G is tökéletesen működik, Bp-n simán mértem 800-900 Mbit körül ahol volt C típusú 5G. Hangszórók nagyon erőteljesek és szépen is szólnak. Kijelző fényerőben elég toppon van, nem mondom, hogy nem volt már erősebb a kezemben de verőfényes napsütésben is jól használható.
Vas szeret melegedni, nem játszok telefonon de azért vannak folyamatok amiktől rendesen fel tud forrósodni. Laggal ritkán találkoztam, inkább csak az első setupnál amikor több minden is történik a háttérben, mondhatni nagyon fluid az élmény, appok gyorsan nyílnak, multitasking is elég jó.
Akksival is meg vagyok elégedve, simán össze lehet hozni vegyes használattal 5-6 óra kijelzőt.
1 idegesítő dolgot vettem észre, ha PiP módra van küldve egy videó (kis képernyő) akkor laggol nagyon a rendszer, valami képfrissítés gond lehet ilyenkor. Augusztusi update meglátjuk orvosolja-e, pont most kért rebootot.
Elsőre ezek a benyomások, jelenleg szerintem ebben az árszegmensben nincs jobb opció, nálam szempont volt a gyári közeli Android rendszer.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#300) espi38 válasza heidrich (#299) üzenetére


espi38
őstag

Végre valaki elismeri, hogy valóban milyen készülék ez az edge 40 :)
Pláne most az emagnal 152 ezer ft+10%visszájár utalvány formájában amu már csak 135 ezet ft.
Én 190 ért vettem de kamatmentes részletre, már már azon a határon vagyok, hogy megbántam a vásárlást, hiszen ez már 55 ezres különbség a kedvezménnyel együtt :W :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.