Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:29:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Kiskutya válasza Ickenham (#498) üzenetére


Kiskutya
veterán

Na ez már tényleg brutál ennyibe ajándék!

hmm...

(#502) Misimókus90 válasza Kiskutya (#497) üzenetére


Misimókus90
kezdő

Ha egy összegben akarnám megvenni, akkor szerintem a Motorola lenne a befutó, de Sajnos szolgáltatótól "kell" kihozzak. (aki jelen esetben a T)

S akárhogy nézem a gyér felhoatalt, ezt a kettőt látom végső győztesnek.

(#503) Novakg2 válasza Ickenham (#498) üzenetére


Novakg2
újonc

Köszi az infót. Töröltettem is az előző emag akciós rendelésem és újra rendeltem így.

(#504) Kiskutya válasza Misimókus90 (#502) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha az órát el tudod külön adni talán jól jössz ki árban!

hmm...

(#505) Misimókus90 válasza Kiskutya (#504) üzenetére


Misimókus90
kezdő

Ebbe bele se gondoltam eddig 😅 köszi a tippet.
Megnézem mit képvisel.

(#506) tkonya válasza Kiskutya (#476) üzenetére


tkonya
aktív tag

Én is leveleztem velük...nagyjából a "verdikt"...ami készüléket Yettel kishazánkba forgalmazott, vagy forgalmaz, és a VoLTE listában benne van, ott működhet/működik. Amit nem forgalmaznak, ott nem. Viszont, ha forgalmazták de listában nincs, ott is műkődhet, de nem garantálják. Mert ugye mondtam két típust, ami nem volt listában soha de mégis működött (Note9/Mi11i). Na erre jöttek a fenti válaszok. Sőt, az sem számít, hogy az adott gyártó más típusa elérhető náluk, az sem oszt szoroz. Szóval én nem nagyon várok változást ezzel kapcsolatban, de ne legyen igazam.

Motorola Edge 30 Fusion

(#507) Kiskutya válasza tkonya (#506) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nemtom mennyiből tart egy típust betenni de nem hiszem hogy nagy munka lenne. Elég szégyen hogy egy hivatalosan forgalmazott telefont több ügyfél kérésére sem foglalkoznak vele......

hmm...

(#508) tkonya válasza Kiskutya (#507) üzenetére


tkonya
aktív tag

Számukra a lényeg, náluk vegyél készüléket. Persze ha rákérdezel, hogy az általad kinézett típus lesz-e náluk, elhajtanak, mondván ezt ők előre nem tudhatják vagy nincs róla információjuk.
Motorolaval is leveleztem, ők is azt írták, Yettel az általam használt készüléket nem támogatja, úgy hogy kapirgáljak tovább náluk. Yettel meg xarik bele igazából, minimal létszám a felhasználók között a Motorola..

Motorola Edge 30 Fusion

(#509) Kiskutya válasza tkonya (#508) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ez ok de azért kíváncsi lennék technikailag mennyiből állna betenni?

hmm...

(#510) tkonya válasza Kiskutya (#509) üzenetére


tkonya
aktív tag

Technikai oldalát abszolút nem ismerem, úgy hogy erre nem tudok válaszolni.

Motorola Edge 30 Fusion

(#511) HWSW válasza Dimond G (#491) üzenetére


HWSW
tag

(#512) Dimond G válasza HWSW (#511) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm, de nem voltak ezek letöltve!
Viszont az a tény, hogy vannak appok amik hírdetéseket dobálnak, na de random az app használata nélkül, de a háttérben futva? :O :W

(#513) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok van elérhető frissítés.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#514) Kiskutya válasza Scooter74 (#513) üzenetére


Kiskutya
veterán

Most jött nekem is!

hmm...

(#515) Dimond G


Dimond G
senior tag

Szeptemberi biztonsági pach. Kicsit nincsenek lemaradva? Bár jobb későn, mint soha! :D

(#516) Ronyn válasza Dimond G (#515) üzenetére


Ronyn
senior tag

Van új/felújított funkció is, nem csak biztonsági frissítés

Ego sum... Ronyn 🧔

(#517) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Ez volt eddig? Most dobta fel nekem:

hmm...

(#518) atosan válasza Kiskutya (#517) üzenetére


atosan
addikt

Eddig nem volt. Nekem nem is hiányzott. Mikor olyan telóm volt, azonnal kikapcsoltam.

Maine coon

(#519) Ronyn válasza Kiskutya (#517) üzenetére


Ronyn
senior tag

Meg ilyen is van

Ego sum... Ronyn 🧔

(#520) sarkan válasza Kiskutya (#517) üzenetére


sarkan
aktív tag

ezt hol találtad?

(#521) goccer


goccer
aktív tag

Látott valaki esetleg kiállítva ilyen telefont valahol? Szolgáltatóknál, MM-ben nem sikerült eddig megnézni, de jó lenne kézbe fogni döntés előtt.

(#522) sarkan válasza goccer (#521) üzenetére


sarkan
aktív tag

Én az Alza bemutató termében láttam kiállítva

(#523) adabra


adabra
senior tag

Tudtok ajánlani tokot a telefonhoz?
A gyári nem véd eléggé és csúszós.
Rendeltem egy ilyet: [link]
Jó a fogása, nem túl vastag. De nem működik vele a közelség érzékelő (ez valószínűleg orvosolható egy szikével) és az oldalsó gombok helyét nem találták el :W

Most ezen gondolkodom, csak kissé sokallom az árát...

(#524) fenky válasza adabra (#523) üzenetére


fenky
tag

Én az Aliexpressen rendeltem mágneses, kitámasztós, ujjbedugós, strapa tokot. 1300 ft, 2 héten belül megjött. Érdemes körbenézni.

[ Szerkesztve ]

(#525) Kiskutya válasza sarkan (#520) üzenetére


Kiskutya
veterán

hmm...

(#526) Kiskutya válasza Ronyn (#519) üzenetére


Kiskutya
veterán

Bekapcsoltam ezt is ki tudja egy tesztet megér! :D

hmm...

(#527) Ronyn válasza Kiskutya (#526) üzenetére


Ronyn
senior tag

Csak nem tudom hogy, ez az alap Android része ,vagy Motorola kreálmány?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#528) Kiskutya válasza Ronyn (#527) üzenetére


Kiskutya
veterán

Fogalmam nincs de eddig nem tapasztalok semmi gondot. Pörög minden!

hmm...

(#529) atosan válasza Ronyn (#527) üzenetére


atosan
addikt

A Samsung, Xiaomi már egy ideje használja. Talán a Honor is, Oneplus.

Maine coon

(#530) SpydeR3412 válasza atosan (#518) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Miért?

(#531) atosan válasza SpydeR3412 (#530) üzenetére


atosan
addikt

Általánosságban azt írják, hogy picit lassítja a telefont, döcögősebb. A tárhely írási/olvasási sebessége nem olyan gyors mint a ram modulé.

Maine coon

(#533) adabra válasza FrankDrebyn (#532) üzenetére


adabra
senior tag

a passziánsz nem akad :D

(#534) atosan válasza FrankDrebyn (#532) üzenetére


atosan
addikt

Meg a CoD sem.

Maine coon

(#536) Kiskutya válasza adabra (#533) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nálam a pubg is tökéletesen fut!

hmm...

(#537) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Emagon jól felment az ára... legyen miből engedni Black-Friday-kor
Nem tudom enyémből lesz e valami, mert a Norton antivírust, meg Voda simet (ajándékok) az ma jön boxba és fizessek érte 11000ft. de maga a telefon meg az elem az még csak "megrendelésre került" :U

(#538) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Sziasztok!
Itt még új vagyok (mármint, ezen a fórumon), de lett egy véleményem az Edge 40-nel kapcsolatban. Nemrég megáztam, kabátzsebemben a telefonnal (IP68-as védelemmel rendelkezik elvileg) és ekkor még azt gondoltam, hogy ez semmi neki. A vonatozás során kezdtek előjönni a hibák. Először is, az alsó kamera bepárásodott. Meghökkentem, hisz ez csak akkor jöhetne elő, ha a kameraszigetnél víz jut be. Utána kezdett akadozni, majd a képernyő elsötétült. Újraindítás után, a telefon képernyőjén keresztben, le-fel futkos egy vízszintes vonal és érezhetően nem úgy viselkedik ahogyan kellene. Nem érzékeli az ujjlenyomatokat, meghalt az érzékelője. A javíttatása garanciába megy, hisz -elvileg IP68-as- nem mehetne bele víz sehol és ez nem lehet kifogás a garancia érvénytelenítésére.
Ti tapasztaltatok ilyen beázást? Tesztelték a telefont ilyen szinten?
Már bánom, hogy ezt választottam a Telekom kínálatából, maradhattam volna a Samsungnál.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#539) krizitomo válasza Biriboyka (#538) üzenetére


krizitomo
tag

hello, en elso nap tobb, mint fel orat voltam vele viz alatt, nem tapasztaltam semmi problemat azon kivul, hogy a hangszoro lassabban szaradt meg (amin jutubon talalt hangszoro tisztito videoval tudtam gyorsitani, olyan frekin rezegteti a membrant, hogy konnyebben kihajtja a vizet). fiam sokat uszik, juliusban vettem meg, augusztus vegeig legalabb osszesen 10 orat viz alatt volt.


Ez pl ezzel keszult. Se a folia nem azott le, se semmi baja nem volt sosem tole.

(#540) Biriboyka válasza krizitomo (#539) üzenetére


Biriboyka
senior tag


Így néz ki az alsó kamera.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#541) krizitomo válasza Biriboyka (#540) üzenetére


krizitomo
tag

akkor ott valami illesztesi hiba biztos van valahol, nem tul szep latvany. nekem semmi nem kerult a lencsen belulre sosem. csak intezik gariban igy.

(#542) Kiskutya válasza Biriboyka (#540) üzenetére


Kiskutya
veterán

Próbáld meg gariztatni!

hmm...

(#543) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Nem tudom ki hogy van vele de a frissítés óta és a fentebb berakott képeken látható opciók bekapcsolása után mintha egyre jobb lenne az üzemidő. kb 97% volt reggel fél 6kor és még mindig 42%-on vagyok! Már vagy 2 órája Tiktok Facebook és társai és nap közben is volt böngészés bőven plusz videó hívás is kb fél óra. Azért ez így elég fasza!

hmm...

(#547) Kiskutya válasza FrankDrebyn (#544) üzenetére


Kiskutya
veterán

Emag 127990ft [link]

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#548) Ronyn válasza Kiskutya (#543) üzenetére


Ronyn
senior tag

Igen,ez nekem is úgy tűnik ,hogy úgy müködik ahogy kell (ellentétben a Samsung saját megoldásával )

Szerintem nem rossz

Ego sum... Ronyn 🧔

(#550) Kiskutya válasza FrankDrebyn (#549) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nyilván ez is ember függő! Én pl csak feketét néztem a színes telefonok nem az én világom. Aki meg színes tokba használja annak meg végképp mindegy milyen.

[ Szerkesztve ]

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.