Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 15:58:25

LOGOUT.hu

Milyen belső merevlemezt vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53079) andatti


andatti
senior tag

Nekem is vennem kellene valamilyen merevlemezt, így itt érdeklődöm...
Most egy 80 Gb-os van a gépben, ami még sata1-es, vagy 2-es... Vettem közel 3 éve egy 500 Gb-os hordozhatót, ami ma már csak 76%-os a HDS szerint. Boltos megnézte és mondta, hogy vennem kéne másikat, mert ez döglődik... Sőt, megjegezte, hogy jóval több, mint 1 évet futott már, és sokallta a 2200 feletti indítás-leállás értéket... A aptop, amivel használom képes naponta 3-8x is lefagyni...
Itt az ajánlásban sata 3-asok vannak és én is tudom, hogy inkább vennem kéne egy komplett gépet... :(((
Szóval külső helyett vennék inkább egy belsőt adattárolásra, mentésre, 1-2 Tb körül, bár a 3 Tb-os is jó árban van... Ami elbizonytalanít, az a csatlakozás, (3,5 2.5, illetve sata hanyast, /+átalakítót/ és esetleg usb-st, mobilrack-et komplett, vagy mit és hogyan...) illetve ez a 2200-as érték, amit nem tudok hova tenni... Elvileg op rendszer is menne rá, mert nem tudok most ssd-t is venni. A régit meg ki kell dobnom, mert nincs annyi csatlakozó az alaplapban, hogy az is maradhasson... nos, miután tücsköt-bogarat összehordtam, talán látszik, hogy mennyire nem értek hozzá... De azért egy-két jótanácsnak nagyon örülnék... :DD

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.