Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) Tails111 válasza FID (#16350) üzenetére


Tails111
aktív tag

Ne haragudj de most nagy butaságot írtál.

Ő nem egy erősítőbe vezeti át a jelet! Csak meghajt egy hangfalpárt. Ha erősítőbe vinné át a jelet akkor érdemes alaphangot átvinni és majd az erősítővel beállítani a hangszínt.

De ha ráköt két hangfalat akkor kénytelen a hangkártyán beállítani a hangszínt és ezt a grafikus szabályzóval tudja. A grafikus hangszínszabályozó a hangkártya programjában ebben az esetben megfelel az erősítő mély és magas hangszínszabályzójának.
Olyan nincs ilyenkor hogy alapon használom. Honnan tudod hogy az alap beállítás minden hangfalhoz és füleshez jó. Millió hangfaltípust tudsz rákötni ugyanannyi fejest és mind más
és más tulajdonsággal rendelkezik más hangon szólal meg. Azért van a hangszínszabályzó hogy a hangfalhoz vagy fejeshez belője a hangszíneket. Azt hogy nem használ speciális mély kiemelést vízhangosítást és más csecsebecséket az teljesen rendben van.

(#16352) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Hali!

Nekem egy olyan kezdő kérdésem lenne, hogy mit lenne érdemes vennem a laptopom és a hangszóróim/fejhallgatóm közé?

A laptopban nyilván integrált hangkártya van (talán ilyen), valamint rendelkezem egy aktív hangfalpárral és egy fejhallgatóval. Ha az integrált hangkártyát szeretném lecserélni/javítani a hangzást, akkor miben érdemes gondolkodnom inkább, valamiféle külső hangkártya, vagy inkább DAC? Ezeket egyébként USB-re vagy a jack-kimenetre kell kötni?

Köszi a segítséget! :R

(#16353) Tails111 válasza pietrrr (#16352) üzenetére


Tails111
aktív tag

Creative Xfi HD USB csatlakozós. Hangkártya egység elején fejes mikrofon csatlakozó hátulján van a hangfaladhoz kimenet. Tartalmaz fejhallgató erősítő részt ami növeli a fejes dinamikus hangzását.
Asus U5 vagy U7 is hasonló megoldás.

(#16354) Tails111 válasza Tails111 (#16351) üzenetére


Tails111
aktív tag

Még annyit saját írásomhoz hogy a hangkártya programjában lévő grafikus hangszínszabályzóban lévő kész profilokat ne használjátok mert ezek csak sablonok és egyáltalán nem biztos hogy jók a ti hangládátokhoz vagy fejesetekhez. Készíteni kell saját profilt és beállítani a nektek megfelelő hangszínt.

(#16355) Rossi


Rossi
addikt

Sziasztok !

Jelenleg egy ASUS Xonar DG-t használok, kb. bő két éve van meg.

Valamivel nagyon nincs jóban a gépemben, valószínűleg a VGA-val, sok a fagyás, kék, illetve piros halál.

Mivel a többi hardverrel elvileg nincs probléma, rá gyanakszom.

Kérdésem, hogy hasonló árkategóriában, max 15.000 Ft-ért mit érdemes néznem helyette, ha csak fejhallgatóval (Razer Carcharias) történő játékra kell?

Szerk.: Ennyiért csak Xonar DGX-et találtam.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#16356) Tails111 válasza Rossi (#16355) üzenetére


Tails111
aktív tag

Először győződj meg biztosan ő a ludas. Vedd ki használt egy ideig az alaplapit ha nem jelentkezik a probléma lehet vele van gond. Másik slotod szabad nincs amibe átrakhatnád? Ez többször segített már.

(#16357) FID válasza Tails111 (#16351) üzenetére


FID
őstag

Én soha nem kapcsolom be teljesen mindegy mi van rákötve Logitec, Genius, Gembird stb.. Az már régen rossz ha valami szoftveres cuccal kell utána állítani. Minden szám más és más akkor minden szám után állítanom kellene. Olyan nincs, hogy egy eq beállítás mindenre jó.
De ez kb ugyan ez: "Millió hangfaltípust tudsz rákötni ugyanannyi fejest és mind más"

Nincs harag! Korrekt hsz volt.

Bár itt a fő probléma, hogy nem veszi észre a különbséget. Eq-t meg a régin is lehet állítani akkor meg ugyan ott van csak kidobott egy csomó pénzt.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16358) Tails111 válasza FID (#16357) üzenetére


Tails111
aktív tag

Persze nincs harag. Csak megbeszéljük. Én egy profilt használok minden zenéhez mert nekem sincs kedvem állítgatni állandóan. Kicsit kiemelem a mélyet és magast közepet pedig kicsit visszafogom vigyázva hogy ne színezzenek erősen. Sokkal jobb mint az alap beállítás. De ugye ezt hangfala fülese válogatja mennyire.

(#16359) Rossi válasza Tails111 (#16356) üzenetére


Rossi
addikt

Megpróbálom áttenni, köszi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#16360) FID válasza Tails111 (#16358) üzenetére


FID
őstag

Nekem a Reacon 3di re van kötve az 5.1 Yamaha jacken szerencsére semmi zajt nem szed össze teljesen megvagyok elégedve vele.

És egy usb asus u1 re van kötve szintén yamaha erősítő ami stereo, amin ugyanúgy alapon van minden.

Volt szerencsém olyan cuccokat találni amik egy kategóriából származnak így az összkép is megfelelő.

A stereot előtte Creative playel használtam és szerintem szebb is volt a hangja, de sok volt a mély. A xonar u1 igényesebb kivitelezés és dinamikusabb is. Próbálok szerezni még usb hangkeltőket a normálisabb kategóriából, hogy legyen egy viszonyítási alapom melyik miben jó és megtartani azt ami a legjobban jó mindenben.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16361) pietrrr válasza Tails111 (#16353) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Ez a Behringer jobb minőségben meg tudná szólaltatni a fejhallgatóm/hangfalaim, mint egy integrált hangkártya?

(#16362) Tails111 válasza pietrrr (#16361) üzenetére


Tails111
aktív tag

Mennyibe fáj egy ilyen?

(#16363) Tails111 válasza FID (#16360) üzenetére


Tails111
aktív tag

Jó kis cuccos szerencsés ember. :K

(#16364) pietrrr válasza Tails111 (#16362) üzenetére


pietrrr
aktív tag

(#16365) FID válasza pietrrr (#16364) üzenetére


FID
őstag

Pont hajnalban nézegettem ezeket. Ha jól emlékszem itthon 9-12k körül vannak boltban.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16366) Tails111 válasza pietrrr (#16364) üzenetére


Tails111
aktív tag

Azt elfelejtettem milyen alaplapi hangkártyát váltanál vele?

(#16367) pietrrr válasza Tails111 (#16366) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Ha jól böngésztem, akkor ilyet.

(#16368) HANDO88


HANDO88
senior tag

Erre valaki esetleg mondana valamit srácok?

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#16369) Tails111 válasza pietrrr (#16367) üzenetére


Tails111
aktív tag

Hát figyel 6.5K nem veszélyes összeg de szerintem ettől túl sokat ne is várj. Nagy probléma lehet hogy terméktámogatással hogyan áll. Azt látom hogy Winfos meg Mac támogatás van. De nem találok részleteket.
Ha valami normális hangfalad és fülesed van én ettől jobbat vennék.

(#16370) Tails111 válasza HANDO88 (#16349) üzenetére


Tails111
aktív tag

Ha enyém lenne én vennék hozzá egy Creative Z. Érdemi változást csak ez a szint hoz. Olcsóbb nem biztos hogy nagyon hallható lenne. Ez nem régi modell időtálló lesz egy darabig és ha később hangfal szettet váltanál akár kicsit komolyabb cuccosra akkor is kiszolgál. Persze ez csak egy vélemény részemről.

(#16371) HANDO88 válasza Tails111 (#16370) üzenetére


HANDO88
senior tag

:R :R :R :R :R :R
Ő az?

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#16372) h.kalman


h.kalman
csendes tag

Üdv srácok! Kis segítséget vagy ötletet kérnék hogy a régi audigy 2 zs t le szeretném cserélni és mi lenne az érdemi lépés mert páran gondolom végigjártátok az utat ....

(#16373) eszakas válasza h.kalman (#16372) üzenetére


eszakas
senior tag

Szia.
Én ilyet vettem ez az ami színvonalban megfelel a ZS-nek. Vagy megvárod a Windows 10-et és állítólag itt már megint kezdenek figyelni a hardveres hangképzésre és akkor egy 10-et támogató kártyát vehetsz.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16374) h.kalman válasza eszakas (#16373) üzenetére


h.kalman
csendes tag

ejjj ez a fránya win 10 lehet várok kicsit mert kiderül mi lesz a vége a dolgoknak.... mert anno nagyon nem voltam boldog amikor vista val az audigy 2zs támogatása hivatalosan budipapír szintre került...
Lehet most is ez lesz ......

De a lényeg az az hogy ezzel még ki lehet azért bírni :D messze nem alaplapi :D

(#16375) Tomacko válasza Tails111 (#16358) üzenetére


Tomacko
senior tag

kiemeled a mélyet és a magasat, aztán lejjebb veszed a közepet. Evvel csinálsz egy igencsak V karakterű hangzást. Ami lehet, hogy neked tetszik, de ez zenehallgatásnál ahol számít a minőség is, tipikusan a kezdők tévedése. Általában még beismerni is igen nehéz elsőre, hogy aztán én nem vagyok kezdő meg tuti jó amit csinálok stb. Aztán mikor elkezd mocorogni a gondolat, hogy valószínüleg nem a többség a hülye, akkor csak csak elkezdi az ember EQ és egyéb baromságok nélkül hallgatni a zenét és rájön, hogy akkor most eddig tulajdonképpen mocskos mód átverte magát. Majd tudatosodni kezd, hogy milyen hangképpel bíró erősítőt és hangdobozokat vegyen, és belekezd a kersgélésbe próbálgatásba...... Vagy nem tesz semmit homokba dugja a fejét mert ő az ki mindent tud és határozottan ki meri jelenteni, hogy csakis jót tehet a zenével a hangszínszabályzójával :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#16376) DarthSun válasza Tomacko (#16375) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk már pld egy NAD3020i- re is minek tettek hangszínszabályzó potikat :U Be kéne ragasztani pillanatragasztóval középállásba hogy senki ne piszkálja. Ezen a MenőManón lineárban is gyönyörűen áramlik a zene, fantasztikusan kottázható a mélye és tiszta a magas, a közép meg eszméletlen....

A 3 test probléma nem megoldható.

(#16377) Tails111 válasza HANDO88 (#16371) üzenetére


Tails111
aktív tag

Igen ő!

(#16378) Tails111 válasza h.kalman (#16374) üzenetére


Tails111
aktív tag

Szerintem most nem lesz gond. Akkor a Vista nagy lépés volt az XP hez kézest sok más hardver is küszködött a diverekkel.

(#16379) Tails111 válasza Tomacko (#16375) üzenetére


Tails111
aktív tag

A hangszínszabályzó használatának mértékével tudsz javítani a zenei hangzáson és ugyanakkor ezzel tudod elbarmolni is. A túlszabályozás (hogy milyen V is építesz fel) az rajtad múlik. A te igényednek fogod beállítani ha te alapon hallgatod van aki meg szeretne kicsit több mélyet vagy magasat ő úgy állítja be.

Veszel egy minőségi hangfalat és erősítőt hozzá ha azt hazaviszed és beteszed a lakásodba mennyi esélyed van hogy alapon tudod használni. Mert az különböző hangszínen fog megszólalni tégla esetleg beton vagy gipsz falak között. Azért van rajta a hangszín szabályzó hogy korrigáld a különbséget lehet hogy sok lesz a mély ahová elhelyezted a ládát és kicsit csökkentenek kell de lehet pont az ellenkezője.

A hangszínszabályzó egy hátul ütője hogy sokan túl szabályozzák a hangot és torz hangszínt produkálnak.
Ez nem a EQ hanem a beállító személy hibája.

(#16380) AtHoS válasza Tails111 (#16379) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy látom, hogy ugyanarról beszéltek/írtok a témában csak ugye bizonyos részekre helyezitek a hangsúlyt.

Ha egy a területen járatos hozzáértő leírná hogyan törekedjünk az ideális kialakításra illetőleg ehhez hozzákapcsolná a költséghatékonyságot, akkor szvsz. az elhangzottak egyvelege kerülne ki belőle.

Amatőrként meglátásom szerint első körben az anyagiak figyelembe vételével a kívánt hangszínvilághoz közelítő forrás - erősítő - hangrendszer kialakítást kell favorizálni. Ha az anyagiak úgy hozzák, hogy még nem vagyunk ott, ahol szeretnénk, akkor jöhetnek a trükkök bevetései pl. játszadozás a hangfalak elhelyezésével vagy adott esetben a hangszínszabályzással való mértékletes módosítás, hogy a hangrendszer által megjelenített hangkép közelítsen az ideálishoz/számunkra elvárthoz (na itt ugye személyi preferencia tekintetében megint lehet vitatkozni, mi is az ideális, de ezt mindenki maga fogja úgyis érezni, mivel pl. korábbi megszokások erősen befolyásolhatják)

Annak idején, mikor úgy döntöttem, hogy beruházok egy házimozira (igen, házimozi, főleg filmezéshez) melyen azért elindítgatnék zenét is (még ha nem is ez az ideális kialakítás zenéléshez) elmondták, hogy a zene területe lesz a mérvadó. Itt első körben azt kellett tisztázni milyen jellegű zenét is szeretnék majd hallgatni, mert a különböző hangfalépítések, kialakítások miatt nincs olyan, ami általánosan a legjobb lenne, ráadásul házimozis kialakításnál ez még erősebben jelentkezik ugyanis nem zenére fejlesztik ezeket. Pörgős power metal-hoz gyors működésű "driver" (elemi hangszóró) kell, mely a közép és magas tartományokat megfelelően tudja visszaadni. Szimfonikushoz megint más jellegű hangfal kialakítás az ideális. Ebből látszik, hogy már a hangrendszer kialakítása is erősen befolyásolja zene megszólalását.
Mivel jellemzően nem akarunk/tudunk annyit költeni hangrendszerre illetőleg olyan mennyiségű fizikai hellyel sem rendelkezünk, ahol a különböző területekre megfelelő hangrendszereket el tudnánk helyezni, így előbb képben kell lenni, hogy a hangrendszerünknek mi az ideális megszólalási területe (ez jó, ha jellemzően egybe esik azzal amit főként hallgatni szoktunk, így erre a kialakításra kellene törekedni a hardveres rész kiépítésénél), ahol nincs szüksége "javításra hangszínszabályzás által". A maradék területen pedig némi enyhe hangszínszabályzást be lehet vetni, bár ugye ennek elkerülésére kellene törekedni a hardver részen.

Ha valaki úgy véli, hogy általánosan szükséges a hangszínszabályzás alkalmazása, akkor ott valami nem kerek a láncban.

Kéretik nagyon amatőr felhasználóként tekinteni a gondolatmenetemre :B

Most így kicsit elgondolkodva a topik tartalmán ajánlások előtt, jellemzően egyszer sem kérdeztek rá senki esetében, hogy milyen jellegű zenéhez keres forrást. Na mondjuk az is igaz, hogy jellemzően 20k vagy alatti tartományban is keresgéltek, ahol lehet nincs is értelme ennek a kérdésnek a szűkös kínálat és elérhető minőség miatt :B

read-only mode on the forum

(#16381) Tails111 válasza AtHoS (#16380) üzenetére


Tails111
aktív tag

Teljesen jó amit írtál.
Egy jó házimozi vagy sima erősítő és a hozzá eleve kiválasztott hangfalak. Házimozinál nagyrészt hangfallal együtt veszed meg. A gyártó eleve tudta mi szólaltat meg mit. Egymáshoz igazították.
Ezeknél sokszor nem vagy csak minimális korrekció kell.Korábbi írásomba írtam ha egy ilyen cuccossal kötöd a hangkártyát össze alap beállításon érdemes a jelet továbbítani.

De mi nem túl drága hangkártyákról beszélünk amikhez hasonló árkategóriájú hangfalakat kötünk.
Hatalmas eltérések vannak hangfalak és hangfalak között amit ebbe a szegmensbe gyártanak.
Itt szükség van a korrekcióra sok esetben.

(#16382) #00137984 válasza Tails111 (#16381) üzenetére


#00137984
törölt tag

Egy jól átgondoltan ősszerakott audió rendszer "lineárban" is képes maradandó élményeket okozni. Ezt EQ-val csak szinezni fogod, vagy a hallgatási hely akusztikai hiányoságait javitod fel vele (hangelnyelődést kiegyenlited). A hangfal jó kiválasztására kell a legjobban figyelni. A hangszóróknak legyen magas érzékenységük és a lengőtekercsek nagy és gyors kitérése a legfontossabb követelmény, majd a hangfal minőségi megépítése és elhelyezése következik. Kábelezésre is figyelni kell, mert még ez is bele tud szólni a hangzásba és hangképbe, de néhányan kicsit azért túlzásba viszik. Több milliós hangfalakhoz érdemes lehet kicsit drágább kábeleket is kipróbálni, de inkább jobb hangfalakra költöm a pénzem, mint drága kábelezésre. Az erősitők és lejátszók hangzása és ezek megitélése személyenként nagyon eltérő, mindenki magának valót választhat. Mind esetünkben a hangkártyák szintén ez a kategória. Ezeket kell okosan ősszaválogatni és utána nyugodtan hátradölve hallgatni a végeredményt. :)

(#16383) Tails111 válasza #00137984 (#16382) üzenetére


Tails111
aktív tag

Természetesen neked is igazad van.

Csak elbeszélünk egymás mellett kicsit.
Ti drága minőségi cuccokról beszéltek.

Mi egyszerű hangkártyákról ami egy asztali erősítő közelébe sem ér és azokhoz csatolható hangfalakról.

(#16384) Julot


Julot
aktív tag

Hadd kérdezzem meg kedves olvtársak, mi ez a nagy hype a Creative Soundblaster Z körül? Ennyire jó lenne? Vagy csak szép piros és pirosan világít...? :))

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#16385) h.kalman válasza Tails111 (#16378) üzenetére


h.kalman
csendes tag

hát azért a creative elég durvát lépett....
alchemy driver éppen fizetős is lett a régi karikhoz a másik meg hogy házilag megszögelték a drivert és ment akkor meg a fejlesztőt kergették mert mi az hogy valaki megoldotta és nem veszi meg a nép az új termékeket.

(#16386) h.kalman


h.kalman
csendes tag

no és a lényeg mert említettek itt sound plaster z -t illetve xonarokat is :D no de a lényeg mit ajánlott most venni? :D

(#16387) Tails111 válasza Julot (#16384) üzenetére


Tails111
aktív tag

PCIE kártyában nagyon jó ár érték arányú. Remek a hangja.

(#16388) Tails111 válasza h.kalman (#16386) üzenetére


Tails111
aktív tag

Tudod ez csak pénz kérdés mit érdemes.

A creative SB Z jól sikerült és az alap kártya kb 23K ,ebben az árszegmensben van az ASUS Xonar DX kb 22K.
Az alatti kártyák már elmaradnak ezektől ,ami felettük van ott meg már az ár is magasabb.
Ezért is kedvelik most ez a kettőt.
Embere válogatja kinek mi tetszik jobban.
Pár hónapja xonar DX et megnéztem egy ismerősnél. Nem rossz de nyer kicsit a hangja ütős a mélye.
A Creative lágyabb és kicsit színesebb is. Van aki ezt szereti van aki nem.

(#16389) _t0Mi_


_t0Mi_
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg alaplapra integrált hangkártyát használok. Azt vettem észre, hogy magas hangerőn, mind az 5.1-es hangrendszerben, mind az előlapi kimenetre kötött hangszórón furcsa, statikus, magas, váltakozó hangszínű alaphang van.

A kérdésem az lenne, hogy ez a hiba hangkártyával kiküszöbölhető lenne-e?

Ha igen, milyen kártyát tudtok ajánlani? 10-et tudnék rászánni, illetve az alábbi elvárásaim lennének:
-5.1-et vigye gond nélkül
-előlapi kimenetet a házról rá lehessen csatlakoztatni
-az integráltnál jobb hangzás
-win 8.1 majd win 10 driver támogatás

Köszönöm előre is! :)

---

(#16390) Tails111 válasza _t0Mi_ (#16389) üzenetére


Tails111
aktív tag

Milyen alaplapod van?

(#16391) F_Zolee válasza _t0Mi_ (#16389) üzenetére


F_Zolee
veterán

5.1-re kötve az alatt azt érted, hogy hátulra kötötted?
Amúgy ilyen árban nem feltétlen lesz tuti vétel ami az elkövetkező oprendszerekre is nézve jó legyen.

(#16392) Julot válasza Tails111 (#16387) üzenetére


Julot
aktív tag

Nekem nagyon rossz emlékeim vannak a Creative drivereiről. Sokáig gondolkodtam én is a SB Z.-n, de végül egy ESI Maya44e PCIe kártya lett helyette. Főleg a creative szoftveres balfogásai miatt. Igaz, nekem nem kell térhangzás dekódolás, stb csicsa, csak sztereo, de az nagyon jó minőségben!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#16393) Tails111 válasza Julot (#16392) üzenetére


Tails111
aktív tag

A negyedik creative kártyám van. SB Live, Audigy 2ZS, Xfi Extreme Audio és most egy Xfi HD USB.

Az Extreme Audio még most is a gépembe volna ha nem cseréltem volna gépet le. PCI foglalat miatt kellett megválnom tőle. Én is nagyrészt zenére használom.

Egyedül az XP Vista váltáskor volt driver gondom de elvoltam a bétával nekem megfelelt.
Ezen kívül nem volt driver gondom. Nem vagyok Asus gyűlölő eddig vagy 6 alaplapom volt Asus de a hangkártyáiból csak a drágább modellek hangja tettszett annyit viszont nem akartam áldozni rá.
Persze mint írtam is már mindenki saját füle után mennyen.

(#16394) DarthSun válasza Tails111 (#16393) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én is Creative kedvelő vagyok, az SB16 óta szinte mindegyik modell megvan. A retro gépek miatt megtartottam ill utólag is szereztem be sok SB, Awe, Live, Audigy végül egy X-Fi típust. Driverekkel volt néha kis szívás, Live nem ment fel de registry tisztítás után simán ment, meg egyéb kisebb gondok melyek megoldódtak. Az USB- s Audigy2NX az egyik kedvencem, Win98- tól Win7- ig műkszik. A kűlső X-Fi meg szép letisztult hangú. Xonarhoz viszonyítani viszont nem tudok, az nincs, egy U7- est azért meghallgatnék hogy nekem bejönne-e :U

A 3 test probléma nem megoldható.

(#16395) _t0Mi_ válasza Tails111 (#16390) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Asrock Z77 Pro 4

---

(#16396) _t0Mi_ válasza F_Zolee (#16391) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Igen, úgy.. :) És ha a fülhallgatót hátulra kötöttem, akkor is fennáll a hiba.

---

(#16397) Tails111 válasza _t0Mi_ (#16395) üzenetére


Tails111
aktív tag

A hiba mindig is megvolt vagy csak egyszer előjött?

(#16398) Tails111 válasza DarthSun (#16394) üzenetére


Tails111
aktív tag

Driver panaszok ellenére szerintem jobb kártyák az Asusnál 30K alatt mindenképpen.
Igaz olcsó szegmensben minden gyártó csinál alibi kártyákat.
Az Asus inkább 30K feletti szegmensre koncentrál szép letisztult hangjuk van. De közvetlen hangfalat rákötve nagyon meg kell nézni mit vesz hozzá az ember. Külső hifi cuccoshoz nagyon jók letisztult , színezetlen hangjuk miatt.

[ Szerkesztve ]

(#16399) DarthSun válasza Tails111 (#16398) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolkodom, lehet hogy kipróbálok majd egy Asust, aktív hangfalat is hallgatok és van egy Kenwood végfokom is analog és digit bemenettekel.

A 3 test probléma nem megoldható.

(#16400) Tails111 válasza DarthSun (#16399) üzenetére


Tails111
aktív tag

Ahhoz már jó választás is lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.