Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43901) kristof123 válasza kemotox (#43900) üzenetére


kristof123
őstag

"Még szerintem sokkal több dologra is képes az AH"
Ha ez tényleg így van, akkor az elég pozitív lenne. Meg tudná ezt valaki erősíteni?

(#43902) kemotox válasza kristof123 (#43901) üzenetére


kemotox
addikt

Command list
Doksi
Még a CD/DCD genyót, alias pohártartót is ki lehet nyitni vele :D
POE-hez meg létezik olyan makró, hogy lenyomja az escet, és bizonyos koordinátán meg kattint egyet. (a kilépésen méghozá, pánikgomb HC-ra)

[ Szerkesztve ]

(#43903) kristof123 válasza kemotox (#43902) üzenetére


kristof123
őstag

Használtam Én is logout- , és iteminfo scriptet. : D

Engem kifejezetten az a rész érdekelne, ha pl.: egy 3-4 sec hosszúságú makrót írok, azt meg tudom-e szakítani a gomb elengedésével, vagy még a visszamaradt parancsokat befejezi...

Szerk.: Most már jók a linkek. Megpróbálom megkeresni a válaszom ott. : )

[ Szerkesztve ]

(#43904) kemotox válasza kristof123 (#43903) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem meg lehet oldani, de nem vagyok benne biztos, ilyet nem csináltam még. Loop-pal meg lehet csinálni, hogy amíg nyomva van a gomb addig ismételje a cuccot de akkor ugyebár egy adott parancsot hajt végre többször... Ha meg lehet adni külön megszakító genyót akkor azt szerintem meg lehet csinálni gombfelengedésnek. Szóval érted. Megpróbálom én is kikeresni.

Szerk.: Talán ha egy if-fel minden sor után megvizsgálja az ember, hogy nyomva van-e a gomb.. és ha nincs visszaugrik a makró elé.

Basszus ez tiszta programozás. Fúj, remélem idén már meglesz a rohadt Prog II. tárgy ;]

[ Szerkesztve ]

(#43905) #19617792 válasza kemotox (#43904) üzenetére


#19617792
törölt tag

Prog II, hova tetszik járni suliba? :DDD

(#43906) dobragab válasza kemotox (#43904) üzenetére


dobragab
addikt

Prog2-ből nem átmenni? Akkor hogyan lesz belőled valaha is programozó? ;]

BME VIK másodéves mérnök informatikus jelen. Ti?

Összefoglalóban Makrózható szóra keresve találsz még némi infót. Ja és a parasztvakítás szó alatt van némi magyarázat is.

Ezek zöme esetleg járhat némi előnnyel, de elhanyagolható.

Az hát. AHK és AutoIT szintaktikáját gyűlölöm, előbbivel nem is voltam hajlandó foglalkozni.

AutoIT-ben emlékeim szerint tudsz külön event functiont beállítani up és down eventre. Down-ra kezdi el futtatni, Up-ra valami megszakítást találsz ki.

Egyszer csináltam egy ilyet, ahol szöveges fájlban kódoltam le az elemi mozdulatokat. Egyszer beolvasod, utána ciklusban hajtod végre. C-ben valahogy így csinálnám: (írd át alkalmas nyelvre ;] bool-t használtam, hogy jobban tudd olvasni. #include <stdbool.h> )

void process_element(element e)
{
...
}

bool started = false;

void x_button_down_event()
{
started = true;
int i;
for (i = 0; i < events_count; ++i)
if(!started)
process_element(elements[i]);
}

void x_button_up_event()
{
started = false;
}

Az ilyen szkriptnyelvek az event-ek aszinkron lekezelését alapból tudják, AutoIT tuti. Azaz az up_event a down_event közben is simán lefuthat. Többszálas / megszakításos rendszer.

Hogy miért van lehurrogva a makrózhatóság mint feature, nemsokára kifejtem bővebben.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43907) dobragab válasza dobragab (#43906) üzenetére


dobragab
addikt

Elég hanyag és hibás a kód, bocsi. Thx 5 perc limit.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43908) elektrotank


elektrotank
tag

Sziasztok!

Egérvásárlás előtt állnék. Néztem a piacot, van olcsóért és van elég drágáért is. Nem vagyok szakértő, épp ezért a segítségetekért folyamodnék.
Régebben láttam a Zalman ZM-GM4 és most is ezzel szemezgettem. Olvastam róla, hogy a tisztítása kissé nehézkes. Többen írták róla azt is, hogy kis kezűeknek való. Láttam róla néhány videót, nekem szerintem így is jó lenne a mérete. Szóval tetszik. Ebből kiindulva a keret az egérre olyan 15-16 ezer forint közé esne. Nem tudom mit várhatnék egy testreszabható egértől, mert sok infó nincs róla magyarul. Nézegettem további Zalman egereket, konkrétan a ZM-M401R-t , ami elég jól néz ki és elég olcsó is. De volt, aki azt írta, hogy a gombok beragadtak rajta.

Viszont inkább rátérek a lényegre, igényekre:
-Tehát a felhasználható összeg úgy 16 ezer forint
-Kézreállásról annyit, hogy jelenleg egy Genius NetScroll120-s USB egerem van, erre jól illeszkedik a kezem, legalábbis nem érzem kényelmetlennek.
-Jobb kezes vagyok. Vannak direkt jobb kezes egerek is, nem tudom mi a különbség köztük, talán a fogás.
-A kezem közepes méretű, nem nagy, de nem is kicsi, viszont kisebb egerekkel is elboldogulok, pl. volt már valamikor anno kicsi Silverline egerem is. Ugyanakkor a kezem méretéből kiindulva jobban szeretem a közepes méretű egereket.
-A festés lehetőleg ne legyen, mert úgy is lekopik, az meg nem néz ki valami jól. A forma legyen letisztult. -A világítás nem számít, engem nem izgat. De persze akadnak bizonyos csicsások, mint a fent említett GM4, amik bejönnek.
-Amire használnám: először is játékok terén fps, esetenként mobák, kaland játékok, mmorpg-k, programok terén pedig a videóvágásokra. Az állítható DPI jól jöhet ilyenkor.
-Egy Tesoro Aegis Virtus PRO X3 egérpadot néztem ki, erre kéne valami patkányt választani.

Szívesen fogadnám a tanácsokat, észrevételek, megjegyzéseket. Ha esetleg valamit változtatni kell, mint pl. az egérpadon, állok elébe. Mindent a jó ügy érdekében :)

(UI: nézegettem a Madcatz Cyborg egereket is, de max. a RAT3-ra lennék hajlandó, nem tudom az mennyire jó, de többi szörnyen drága az én bukszámnak, még úgy is, hogy ez a 16 ezres keret se kis összeg)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#43909) Vanir válasza elektrotank (#43908) üzenetére


Vanir
veterán

Azt a Tesoro padot felejtsd el, a Zalman és a RAT egérrel egyetemben. A pad helyett inkább SS QcK valamelyik neked tetsző változata, de bővebb infót itt kaphatsz. Ebből válogass kedvedre, itt vannak a normális egerek összeválogatva és igényesen elrendezve.
Illetve az összefoglalót olvasd el, ott részletesen és jól le van írva, hogy miért nem jó az az undormány Zalman illetve a RAT.

[ Szerkesztve ]

(#43910) Chal


Chal
addikt

Szeretnék én is tanácsot kérni egér ügyben. Valami jobb minőségű példányt szeretnék, aminek bírják a mikrokapcsolói a gyűrődést, és a burkolat felső rétege sem kezd el lemállani 1-2 év alatt. Évekkel ez előtt beruháztam egyszer egy MS Habu-ba, ami mindkét jelenséget tökéletesen produkálta :( Időközben meg is öregedtem, és nem is fognak már meg ezek a sok gombos világítós gamer egerek.

Szóval valami szolidat szeretnék, de jó műszaki és anyagminőségben. 70%-ban irodai munkára használnám, 30%-ban pedig játékra. A dpi meg a pontosság nem fontos annyira, koca gamer vagyok, de nyilván a jó paramétereknek azért tudok örülni én is, viszont nem prioritás, nem versenyre kell. Kényelemre amúgy a Habu-val nem volt bajom, talán nem lett volna gond, ha valamivel kisebb. Egyébként utána 5 évig egy Magic Mouset használtam (köpjetek le), de nagyon viseletes lett az is, és annyira nem tetszett meg, hogy most ugyanilyenre váltsak 20 ezerért.

Árkategória: max 15eFt, ha nagyon nagyon tetszik akkor 18 :)

Tudom, kicsit szubjektív az egész, de nehezen tudom egzaktabban megfogalmazni. Előre is köszi!

(#43911) TeebyKay válasza dobragab (#43907) üzenetére


TeebyKay
őstag

Az 5 perc limit csak mese, böngészési előzményekben kikeresed ahol írtad az üzenetet, módosítasz rajta, és elküldöd. Tádáá.

(#43910) Chal

Roccat Kone Pure Optical, Steelseries Kana V2.

[ Szerkesztve ]

(#43912) elektrotank válasza Vanir (#43909) üzenetére


elektrotank
tag

Köszönöm szépen! :P
Olvastam az összefoglalót, de nekem ez a rész valahogy kimaradt! :O
Na mindegy. A SS Kinzu v3-ról vélemény? Az nem szerepel rajta a listán, tudom. Csak azért kérdem, mert Kana-t már nem is találtam, leginkább Kana V2 van már mindenhol. Az egy kicsit borsos árú.
Viszont Razer-be találtam egy ilyet: [link]
Jár hozzá egérpad is, de konkrétan sehol se találtam infót arról, hogy mégis mekkorát adnának. Mindenesetre ennél a Razer-nél mindkettőt ajánlják (tehát egér is ott a listába, meg az egérpad is a másik topicba). Mit gondolsz?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#43913) Vanir válasza elektrotank (#43912) üzenetére


Vanir
veterán

Eleg jo kombo, de en a helyedben rakerdeznek, hogy mekkora a pad hozza. A Kinzu v3 a vallalhato kategoriaba esik ha emlekezetem nem csal.

Mellesleg az ipont nagyon szidjak mostanaban, eleg csunya garancia intezesi problemaik vannak.

[ Szerkesztve ]

(#43914) elektrotank válasza Vanir (#43913) üzenetére


elektrotank
tag

Nem kérdeztem rá, de máshol leírták: 270x215mm
Amúgy se rendeltem még soha Ipon-ról, nem is azért küldtem a linket, hogy onnét rendelném :)

Szóval a többi egér, mint pl. az A4-tech, Genius, vagy a Trust cuccai nem nyerők, ha az ember komolyabb egeret akar?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#43915) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Az új diamondback milyen lesz, hozzáértők szerint ?
A régit imádtam, nem a 3g-set hanem az első szériásat.
Csak kicsit hámlott egy idő után a széle.

Eddig úgy fest megvárom az az egér volt a legjobbam az összes közül.(2013 DA nagy csalódás volt, fél évet nem bírt ki a görgője...)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43916) Horvi válasza ADAM1337 (#43915) üzenetére


Horvi
őstag

Ahogy láttam lézeres szenzor lesz benne. Itt elég sokan ódzkodnak tőle :) De amúgy baromi drágának tűnik.

Hello darkness, my old friend...

(#43917) kemotox válasza ADAM1337 (#43915) üzenetére


kemotox
addikt

5ezere van egy tok jo allapotu apron. Az uj nagyon durvan tul van arazva

(#43918) Vanir válasza ADAM1337 (#43915) üzenetére


Vanir
veterán

Egy tularazott undormany lesz. Kell a 16000 DPI egy atlag usernek...

(#43919) dobragab válasza ADAM1337 (#43915) üzenetére


dobragab
addikt

DA 2013 görgője párszáz forintból javítható, ha tudsz forrasztani. Ha szerencséd van, és 9 mm-es, tudok adni bele való mouse encoder-t, olyan típusút, ami a KPM-ben van. <3

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43920) ADAM1337 válasza dobragab (#43919) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szükség egér volt, nem is szerettem a kialakítását az az igazság nem ér nekem annyit se.
(tesómnak adtam ő használta el végül.)

Használt egeret nem vennék.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43921) kemotox válasza ADAM1337 (#43920) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem ne éld bele nagyon. Úgy sem lesz jobb a réginél. Jó drága, és miért? Mert tud hupilálától kezdve mindenféle hullámhosszon világítani. Yay! Ha a DA'13 csalódás volt akkor ez maga lesz a tragédia. Mert a régitől nem lesz jobb, az tuti. 1600 DPI-s full megbízható optika tökéletes volt mindenkinek. Most meg 16k DPI-s valami lézer cucc, amik a kikapcsolhatatlan gyorsításról meg ilyenekről híresek? Hát nem tudom, szerintem gondold meg jól.
Ez az új DB tökéletesen tükrözi a Razer-trendet, ami már jónéhány éve megy: Van egy bejáratott név, ami eladja magát, a termékek meg csak a csicsa felé mennek a minőség helyett. Nagyon tipikus dolog, rengeteg gyártónál megtapasztalható sajnos :(
Ha nekem végtelen sok pénzem lenne és már seggtörlésre se használnám mert kidörzsöli a popsikámat, akkor vennék egyet, csak azért, hogy megnézzem, bele megy-e a régi nyákja. Na úgy egy elég badass egér lenne.

(#43922) izee válasza kemotox (#43921) üzenetére


izee
senior tag

kikapcsolhatatlan gyorsításról meg ilyenekről híresek?

Helyett a Philips PTE sorozat inkább Z-axis problémákról híres, ami azt hiszem nem jelentkezik, ha nem emeled fel az egeret :DDD
Philips TwinEye PLN2032, jitter előfordulhat, alkalmanként hibázik gyorsabb rántásoknál, relatíve pontatlan, Z-axis problémák. Kerülendő.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#43923) dobragab válasza kemotox (#43921) üzenetére


dobragab
addikt

*1800 ;]

Zömmel egyetértek. Azért szerintem a DB 2013 elfogadható cucc lehet, de nem annyiért. Szerintem 800 DPI-n nincs benne smoothing, bár még nem tudtam megmérni. Viszont 5 grammal könnyebb, mint a 3.5G.

Elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer a PLN-szenzorok is elfogadhatóak lesznek. Nincs bennük accel (a Mambában legalábbis nem volt, a DPI-pontatlanságot néztem annak), mondjuk konstans +3 ms input lag volt G100s-hez képest. Ja és szövetpadon nem működnek jól, meg felemeléskor hülyeséget közvetít, ami a LOD trimmelésével megoldható.

OCN-ről Above8 (PLN-lover) posztolta ezt a képet. Szövetpadon alacsony sebességnél rendkívül pontatlanok, a finommozgás valóban rossz, ezzel próbálják javítani.

Na de annyiért semmi értelme a PLN szenzoroknak, egy jó optikai kb. hátrányok nélkül, feleannyiért tudja ugyanazt.

SS is elment arrafelé, hogy régi név + új fos. Zowie meg semmi újítást nem hoz ki, csak reszelget az egerein. Legalább nem csicsázza sz@rrá, és jó termékeket árul. Csak azok a Huano kapcsolók ;]

Szerintem mostanság a nagy gyártók közül egyedül Logitech tartja magát. Tűrhető áron ad nagyon jó egereket, bár egyik-másik sz@r. Mindegyik egérben van újítás, korrekten össze vannak rakva.

Régebben az ajánlott egerek listáján tudod, mi volt? 90%-ban Logitech, Razer, SS, Zowie. A többi: három ősi MS, + egy nem kapható A4Tech.

Most? Genius, CM, Roccat, Ninox, Mionix, talán EVGA, talán Rapoo... Elqrvultak a régi-nagy gyártók, az újak meg kezdik kihasználni.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43924) kemotox válasza dobragab (#43923) üzenetére


kemotox
addikt

DB-ből volt a sima, ami EZERHACCÁÁ DPI-s, meg a 3G-s ami 1800. Miféle 3.5G-ről teccikbeszéni?

"SS is elment arrafelé, hogy régi név + új fos. Zowie meg semmi újítást nem hoz ki, csak reszelget az egerein. Legalább nem csicsázza sz@rrá, és jó termékeket árul. Csak azok a Huano kapcsolók ;]

Szerintem mostanság a nagy gyártók közül egyedül Logitech tartja magát. Tűrhető áron ad nagyon jó egereket, bár egyik-másik sz@r. Mindegyik egérben van újítás, korrekten össze vannak rakva."

Én épp ezért szerettem meg a használt egereket. Jó olcsón be lehet szerezni régi nagybetűs Legendákat, olcsón felturbózni (dzsepeníz omron und teflontalp made by jaffa), és ha van kedve/türelme/pénze az embernek akkor vadászhat rá borítást ebayen vagy le is festheti, és olyan, mintha vadi új lenne. Kábelt is lehet szerezni könnyen. Szóval tök jól el lehet vele lenni. (persze csak ha szeret az ember barkácsolni, de ugyebár a fiúk mind szeretnek :D)
Nevelgeti az ember, törődik vele... a sajátjának érzi. Szerintem a nők is ezt érezhetik mikor gyereket szülnek :DD
És ezek után egy örökkévalóságig tartó egeret kap az ember, aki mindvégig a gazdája mellet áll, legyen szó bármiről, az aratástól kezdve a gyilkosságig. (pl. Farmville & CS :D)
Meg az is egy elég jó e-potencianövelő érzés, hogy olyan egérke van az ember keze alatt, ami csak keveseknek..

(#43925) dobragab válasza kemotox (#43924) üzenetére


dobragab
addikt

Valóban, csak a 3G volt 1800 DPI-s. :W

DB 2013

DA 2013-ra és DA 3.5G-re gondoltam. :B

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43926) ADAM1337 válasza kemotox (#43921) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ettől félek én is.
Ezek a bazári fények full gagyi hatast keltenek nálam is. A mouse accel nem kapcsolható ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43927) dobragab válasza ADAM1337 (#43926) üzenetére


dobragab
addikt

Nincs benne lézeres accel, attól a PLN szenzorok mentesek. Viszont a finom korrekciók rettenetesek vele, különösen szövetpadon.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43928) Fricrich


Fricrich
tag

Biztos ami biztos alapon megkérdem itt is hátha:
Itt esetleg van valakinek egy eladó Diamondback-je? :DDD
Kipróbáltam haveromét (még a régebbi nem a 3g) és nagyon kézre állt. Meg is örültem, hogy újra kiadják, csak elbátortalanítottak az itten hsz-ok.

Nem vagyok szűkmarkú :))

[ Szerkesztve ]

(#43929) kemotox válasza Fricrich (#43928) üzenetére


kemotox
addikt

Van egy ötezeré, szép állapotban van, meg van egy nekem is, amit még nemtom hogy eladok-e. (Enyém 3G, a másik Acid Green vagymi a neve, sokkal szebb szerintem
Többször is próbálkoztam vele, de nem áll kézre. De még nem adom fel! :D Kapott már jó kapcsolókat meg teflontalpat. Doboza is megvan, CD-je mindene. Van hozzá tartalék kábel, meg görgő is. Csak kicsit összekarcoltam szegényt :D Valahogy meg kéne polírozni és oly gyönyörű lenne. Így nincs pofám eladni :S A gumi részét is valahogy ki kéne simítani, mert el volt deformálódva egy része és le kellet vágnom. De amúgy tökéletes lett a vágás, full szimmetrikus, csak kicsit érdes ahol levágtam, de nem jobbna, mint máshol a kopás/hámlás miatt.
Van abból a gumiból is egy tartalék, csak az ketté van törve (felrakva az egérre tökéletes az is, nem mozdul el egyáltalán), majd azon kipróbálom hogy egy felhevített pengére hogy reagál ;]
(Ja és amúgy pirosan világít, de mindenképp ki fogom cserélni zöldre a ledeket. Mert a Razer az fekete-zöld, és kész. Az badass. Az szép. )

Na majd meglátom mi lesz, majd írok egy privit ha kipofoztam és úgy döntöttem eladom. Olyan ötösé adnám én is szerintem, ha jól emlékszem 3500-3700 Ft volt meg kb egy ezrest költöttem rá. De szerintem jobban jársz, ha lecsapsz a másikra, nálam már hónapok óta megy ez a hercehurca, hogy mi legyen. Meg tartanám szívem szerint, de az eszem nem engedi, mert fölösleges lenne, nem áll kézre. Még szerencse, hogy nincs sok eszem :DD
(Olyan szépen néz ki amúgy a doboza a DA3.5G doboza mellett.. szép kis gyűjteményecske. Apropó, nincs valakinek Abyssus Mirror doboza? Megvenném)

Szerk.: Ja, nem vagy szűkmarkú. Akkor 15 ezeré a tiéd most azonnal ;]

[ Szerkesztve ]

(#43930) dobragab válasza Fricrich (#43928) üzenetére


dobragab
addikt

Én a DB-mtől hamar megszabadultam. Undorítóan nyomorék formája van.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43931) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
A beárazos tpoikból irányítottak át ide. Razor Pro Solutions Pro V1.6 egeremet szeretném beáraztatni. Ebben kérném a segítségeteket. Előre is köszönöm.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#43932) TeebyKay válasza Nerazim (#43931) üzenetére


TeebyKay
őstag

Milyen állapotban van, mennyi idős, doboza és tartozékai megvannak-e?

[ Szerkesztve ]

(#43933) Nerazim válasza TeebyKay (#43932) üzenetére


Nerazim
őstag

Kb. 10 éves lehet nem tudom pontosan eléggé látszik rajta az idő vasfoga, a gumicsík az oldalán kirügyezett vagy mi :DDD Egyszer megakartam tisztogatni belülről és a teflont leszedtem, mert alatta van egy csavar, de nem tudtam szétszedni, nem tudom vissza lehet-e ragasztani még, mert csak úgy vissza lett téve. Nincs hozzá semmi már csak az egér magában. Maga az egér jól működik nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#43934) TeebyKay válasza Nerazim (#43933) üzenetére


TeebyKay
őstag

3-4 ezernél többért nem hiszem hogy el tudod passzolni :D "kirügyezett" - made my day :D

(#43935) dobragab válasza Nerazim (#43933) üzenetére


dobragab
addikt

Kívülről olyan, mint egy DiamondBack. Jó lenne tudni, hogy a szenzora ugyanaz-e, ha igen, akkor ér is valamit. Egyébként sose láttam ilyet. Olvasd át az összefoglaló 4. fejezetét, és teszteld le, elsősorban a MouseTester progival. Sajnos anélkül nem biztos, hogy DB-belseje van, bár az 1600 DPI azt valószínűsíti.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43936) cyber86


cyber86
őstag

Logitech G9 Lasr-hez is van/volt fw update?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#43937) Nerazim válasza dobragab (#43935) üzenetére


Nerazim
őstag

Rendben. Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek :R

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#43938) izee válasza dobragab (#43935) üzenetére


izee
senior tag

=diamondback, de más firrmware-rel

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#43939) ADAM1337 válasza dobragab (#43927) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én mindig alacsony dpi-vel játszok 800/1600-al.
Fps-eket lowsense-el, úgy se használnám ki viszont a kialakítása perfekt volt.
A collectors 120euro-s ára kicsit magas razer.com-ról kb mennyi lesz ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43940) Dapro


Dapro
senior tag

Hi, van egy g700s-em, a kábele viszont nagyon merev úgy érzem, szerintetek lehet rajta javítani valahogy?

(#43941) Dapro válasza Dapro (#43940) üzenetére


Dapro
senior tag

szerk időn kívül: én ezt a kábelt egy sima mini usb kábelnek nézem, szerintetek lehet baj abból ha bepróbálkozom egy mini usb - usb telefontöltővel? :R

(#43942) dobragab válasza Dapro (#43941) üzenetére


dobragab
addikt

Ha a csati kompatibilis, nyugodtan.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43943) Dapro válasza dobragab (#43942) üzenetére


Dapro
senior tag

igen, sikerült egy sima kínai usb - mini usb kábellel működésre bírnom és elég jó így, kár h a led villog mint atom h nincs benne elem... olvastam egy forumon egy 2010es postot h lehet majd fixelik.. azóta is.

(#43944) izee


izee
senior tag

3DConnexion Cadmouse 128mm x 80mm x 44mm. A shopban van CAD mousepad, silicon base.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#43946) izee válasza #46372352 (#43945) üzenetére


izee
senior tag

Nyilván az, hogy 8200 dpi szenzoros kaka. De azért jó lehet fogni :)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#43947) TeebyKay válasza izee (#43944) üzenetére


TeebyKay
őstag

"advanced laser sensor" - ezt a hozzáértők nem szeretik :D Rettenetesen túl is van árazva, de legalább hülyén néz ki :D A fogása ettől lehet kényelmes.

(#43948) whited


whited
addikt

Sziasztok
Logitech-nél az típushiba, hogy a harisnya 1 év után elkezd felpöndörögni aztán szépen leválik, és nem sokkal utána a kábelnek is vége, vagy csak én fogtam ki egy G9x-el? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#43949) dobragab válasza whited (#43948) üzenetére


dobragab
addikt

A harisnyázott kábel szép lassan szokott megdögleni: kibújik belőle a kábel, majd ott elkezd megtörni. Olyankor érdemes azonnal lehámozni róla a szövetet.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43950) matec7


matec7
tag

Sziasztok!

Nem lesz egy nagy extra amit kérek, de nagyon megköszönöm, ha segít valaki

1. Mennyi a keret? Max. 6000 Ft
2. Használtpiac, és / vagy eBay? Alapvetően nem, de ha megmondjátok, mire kell figyelni a sok intellimouse hirdetés között, akkor azt még bevállalom. Azt nagyon szerettem, de azon kívül is ajánljatok valamit boltból légyszíves
3. Mire használnád az egeret: FPS, netezés, munka -> minimum 4 gomb+görgő
4. Hogyan fogod az egeret, mekkora kezed van? Átlagos, Intellimouse kényelmes volt, de nem volt még olyan egér, ami zavarna
5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Passz, 1500 Ft-os egerekkel is jól mentem eddig :D
6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) minimum 4 gomb+görgő

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.