Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) TESCO-Zsömle válasza Neil Watts (#10400) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kezdem megunni a jelenlegi wireless egér+billentyűzet szettemben az elemcserélgetést (az egész egy pénztemető)

Akkumulátor? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10402) F34R válasza Neil Watts (#10400) üzenetére


F34R
nagyúr

g400 egy qck mass pro-val

(#10403) Neil Watts válasza TESCO-Zsömle (#10401) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ennél? Ez kettő darab elemmel megy. Normál használat mellett egy hómapig bírja, ha FPS-ezek akkor 2 hét. Na ezt tovább nem csinálom. Neves "longlájf" Duracellel is annyit bír mint a kínaipiacon vehető cuccal. Az előbbi egyszer szétrobbant benne, azóta még működik mondjuk. Az sem volt gyenge. Netezek, egyszer csak hallom: Pukk, es utana szorcsoges. na mondom "hinnye ezzel meg mi lett?" Nézem: hát az egész elem szét volt folyva benne.

F34R:

Kössz! :) Akkor biztos ez legyen? A Roccat-nél csak a nevet fizetné meg az ember? :)

Üdv. core2

(#10404) TESCO-Zsömle válasza Neil Watts (#10403) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annál.

Gondolom ceruza megy bele, azokból meg van akku is.

Veszel két garnitúrát, mikor az első lemerül, dobod bele a másikat...

Nincs ráfizetés.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10405) F34R válasza Neil Watts (#10403) üzenetére


F34R
nagyúr

A Roccat bizonytalan szenzor , a g400 biztosabb mivel mx518 utód 3600dpi meg mindenre elég bőven!!

(#10406) F34R válasza TESCO-Zsömle (#10404) üzenetére


F34R
nagyúr

fps-hez wireless ? ;] akkor is 4k lenne töltővel a 4 aksi , legalább akkor meg van a normális pad , az egér meg évekig jó lesz főleg a g400.

(#10407) Neil Watts válasza TESCO-Zsömle (#10404) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ilyenre gondoltál?
Köszi az ötletet, de hiányoznak a gombok is az egeremről. :B A másiknál már úgy megszoktam, hogy van minimum 2. :)

Akkor ebbol hogy meglegyen a ket garnitura kene 4, az 2,6k, plusz hozzá töltőt legolcsóbban 6-ért láttam. Na neeem, nem játszunk ilyet, de köszi amúgy. :R

F34R: Erre gondoltam en is. Majd 12k-er bizonyzalan szenzor? :D Na az nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#10408) need válasza Neil Watts (#10400) üzenetére


need
addikt

Nekem G400 egerem van Steelseries QcK mini paddal és jó párosítás..
ha váltok padot akkor hajlok én is a qck mass pro-ra..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10409) TESCO-Zsömle válasza Neil Watts (#10407) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rendben, nem erőszak a disznótor.

Nekem is úton van már a Mamba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10410) pete_21 válasza need (#10361) üzenetére


pete_21
addikt

Ha jelentetted, akkor tudnak róla. Lehet, hogy már készül is a javított software.
Reméljük, nekem sem fog csalódást okozni. ;)

Erre a hsz-emre majd [oWn]f4te kolléga vessen egy pillantást, ha van ideje.

[ Szerkesztve ]

(#10411) need válasza pete_21 (#10410) üzenetére


need
addikt

az enyém most így van beállítva..
igazán nem tudom még hogy mit lehetne vagy hogy jó-e ez így..!?!??
nekem jól müxik ezzel a beállítással...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10412) F34R válasza need (#10411) üzenetére


F34R
nagyúr

gyorsítás pontosság javítását kivenném , és az 1000 hz fölösleges 500-ra én levenném.

(#10413) superecneB válasza Neil Watts (#10400) üzenetére


superecneB
őstag

Ezek közül egyértelműen a G400 és egy megfelelő méretű QCK bőven megteszi. Esetleg az MX518-at is nézegetheted, de sok helyen már drágább mint a G400.

F34R:

Miért vennéd le 500-ra? :F

[ Szerkesztve ]

(#10414) need válasza F34R (#10412) üzenetére


need
addikt

ok...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10415) F34R válasza superecneB (#10413) üzenetére


F34R
nagyúr

mert 1000 fölösleges , nekem most is 500-on van és teljesen jó.

Qck heavy pro-t badarság venni ?

(#10416) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

üdv
elakadtam,nem tudom normálisan belőni a konfigot,nem tud magyarul a beállítás és nem értem mit ír.

egy MX 518-as menü lenne
ui: ehez elég sötét vagyok :W
még az lenne honnan látom melyik fokozatban vagyok ha nem látom vissza jelezve.
azt látom hogy 5 fokozat állitható ,de az egeren van a + - jel de ha többet nyomok 5-nél akkor mennyi lesz?

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#10417) nyunyu válasza TESCO-Zsömle (#10404) üzenetére


nyunyu
félisten

Gondolom ceruza megy bele, azokból meg van akku is.

Ceruzaakkuk altalaban joval nehezebbek, mint a markas elemek...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10418) nyunyu válasza PofaJenö (#10416) üzenetére


nyunyu
félisten

elakadtam,nem tudom normálisan belőni a konfigot,nem tud magyarul a beállítás és nem értem mit ír.

Meg jo, hogy a SetPoint a telepito elso oldalan felkinal 16 vilagnyelvet, amibol szabadon valaszthatsz, hogyan szeretned hasznalni.

Mondjuk a 4.70 es 4.72 verzio vicces volt, mert azokban angol helyett kinai volt a default nyelv. :DD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10419) WolfheartGR válasza PofaJenö (#10416) üzenetére


WolfheartGR
őstag

még az lenne honnan látom melyik fokozatban vagyok ha nem látom vissza jelezve.
Fejből. Teszem azt kezded legalul és nyomsz kettőt akkor a harmadikban vagy.

azt látom hogy 5 fokozat állitható ,de az egeren van a + - jel de ha többet nyomok 5-nél akkor mennyi lesz?
5. Mivel feljebb nem tud menni.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10420) ImpersonatoR

Volt belinkelve ide egy webshop de nem találom meg tudná mondani valaki a nevét ?(nem speedshop) Lényeg hogy ilyen tipikus gamer cuccok voltak az oldalon (egér egérpad gamer füles ilyesmi) és magyar oldalról van szó jó áron talán 1500 ft os házhoz szállítással.

Közben meglett előzményekben megvolt : supergamer.hu :))

[ Szerkesztve ]

(#10421) need válasza F34R (#10412) üzenetére


need
addikt

gyorsítás pontosság javítás pipa kivétele után nagyon drasztikusan vissza kellett venni a dpi értéket.. mert nagyon gyorssá vált.. most 1300 dpi bőven elég lett..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10422) F34R válasza need (#10421) üzenetére


F34R
nagyúr

én 800dpi-n használom de ownf4te is írta hogy hasonló sebességen megy vele, ezért parasztvakítás még a 3600dpi-s. én iknkább low senses játékos vagyok azért nekem ez megfelelő.

(#10423) superecneB válasza F34R (#10415) üzenetére


superecneB
őstag

Nem törvényszerű, hogy jobb. Sőt... Az lehetséges, hogy 500hz-n stabilabb, de ha stabil 1000hzn miért ne? 1ms az csak kisebb válaszidő... Én a 3.0a-t is használtam egy jó ideig 1000hzn.

A QCK Heavy jó kis pad, vastagabb mint a sima QCK+. Bár én a helyedben ha a minta nem zavar, valamelyik csapat QCK+ át venném, sok helyen olcsóbb és az 4mm vastag, ami szerintem sokkal jobb mint a 2mm-es sima QCK+.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10424) F34R válasza superecneB (#10423) üzenetére


F34R
nagyúr

Fnatic az nem is rossz :)

viszont erre már lehet megköveztek , razer armadillo 2

az árát én sokallom nincs valami olcsóbb ami hasonlóan jó ? (nem a cellux :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#10425) superecneB válasza F34R (#10424) üzenetére


superecneB
őstag

Akkor már inkább ez:
Mousebungee: [link]

A cellux olcsóbb, vagy, én simán a laptopom dokkolójába beakasztottam a zsinórt így nem lóg le az asztalról teljesen jó.
Ha nincs ilyen lehetőséged, a cellux célravezetőbb / olcsóbb megoldás, én anno egy csipeszt celluxoztam az asztalhoz és a kisebbik lyukán vezettem át az egér vezetékét, utálom ha a cellux összeragacsolja, és ha épp mentem LAN-ra akkor könnyedén ki tudtam oldani csak lenyomod a csipeszt és kihúzod oldalra, ha hazaértél visszarakod.

(#10426) F34R válasza superecneB (#10425) üzenetére


F34R
nagyúr

azért mondom nem akarok 5k még ilyenre is kiadni :D kössz

(#10427) TESCO-Zsömle válasza F34R (#10426) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van 20-ért is, ha kevesled az 5-öt. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10428) Stunts666 válasza TESCO-Zsömle (#10427) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez se rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#10429) F34R válasza TESCO-Zsömle (#10427) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor veszek egy öntapadós dildót és körültekerem rajta bazz :(((

[ Szerkesztve ]

(#10430) 159


159
tag

Sziasztok!
Kezdő multis vagyok (eddig csak COD2 :B ), de a BF3 miatt beruháznék sokmindenre :DD
Naszóval, egér is kéne...., de most, hogy visszaolvastam néhány hozzászólást, rájöttem, hogy egyáltalán nem értek hozzá, így inkább kér(dez)nék tőletek. Ami fontos, hogy 5-6000 HUF-nál többet nem költenék, a többihez meg nem értek :O
Alapvető fogalmak sem mennek... dpi? optikai vs. lézer? érdemes-e bajlódnom a driverrel? (eddig úgy voltam vele, hogy bedugom, oszt mennnnyen...) Szóval elkéne némi segítség és magyarázat, hogy mire figyeljek, és mire ruházzak be. (Ilyen árkategóriában nem lesznek nagy igényeim.) Esetleg írhatnátok webshopokat, üzleteket (a gépem, vsz., hogy az iponból lesz), honnan érdemes beszereznem.
Most ilyet használok, de érzem, hogy ez még a COD2-ben is kevés.

(#10431) Neil Watts válasza 159 (#10430) üzenetére


Neil Watts
veterán

(#10432) Synthwave válasza pete_21 (#10410) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondom, nem láttam még G400 software-t.

"Egyébként a G500-nak meg még szabályozni is lehet a gyorsítás mértékét"

Azt nem szabályozni akarom, hanem kilőni teljesen. Fölösleges opció. Ha kell accel, azt játékban külön beállítom.

"És egyébként ez a gyorsítás más, mint a rámutatás pontosságának javítása, ugye?"

Majdnem. Csak az a baj, hogy ha Windows-ban kikapcsolod a rámutatás pontosságának javítását, akkor nem kapcsolódik ki teljesen, hanem csak 1 lesz.
Ezért kell a mousefix.reg (Vagy a driver-es kikapcsolás - bár ezt csak a Razer-nál tudom 100-ra, hogy működik. Abban, hogy a Logitech drivere is 0-ra állítja (1 helyett), abban nem vagyok biztos, bár szerintem igen (Razer-eken kívül soha nem használtam drivert) hogy teljesen ki tudjuk kapcsolni

F34R:

"én 800dpi-n használom de ownf4te is írta hogy hasonló sebességen megy vele, ezért parasztvakítás még a 3600dpi-s. én iknkább low senses játékos vagyok azért nekem ez megfelelő."

High-senshez is simán elég a 800 dpi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10433) Synthwave válasza 159 (#10430) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egerek.

Egy kis háttérinfo ehhez.

Jó egérhez jó pad is kell:
Padok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10434) 159 válasza Synthwave (#10433) üzenetére


159
tag

Köszi Neked is és Core2-nek is!
Nem tudom... ennyit (az iponban mindkettő 10e körül van) azért nem költenék egérre. Mint látjátok, koca gamer vagyok, és eddig 5000 alat maradt mindig a bill + egér kombóm, szóval meg kell gondolnom, + kell még bill. is (mondjuk 2-3000-ért) Szóval a kettőt együtt szeretném megúszni 8-9000-ből. Ami viszont szimpi, hogy az mx 518-nak van két gomb a hüvelykujjnál.... Ilyesmi egér van kicit occobban :B

(#10435) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megjött a Mambám.

Még mindig olyan jó, mint amilyenre emlékeztem. :))

F34R: Az egy LanParty-n büntetne. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10436) atenza válasza Pug (#10388) üzenetére


atenza
senior tag

Uk oldalon GBP-be lehet vásárolni...az sem jó :)

(#10437) Synthwave válasza 159 (#10434) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Billentyűzetből megteszi valami 1000 Ft-os is (vagy olcsóbb használt). A lényeg, hogy 4-5 gombot le tudj egyszerre nyomni.

Ha újonan akarsz venni egeret és ~5k a max, akkor kizárólag

Microsoft WheelMouse Optical 1.1a
Microsoft Intellimouse 1.1a

Amúgy használtban minden jóval olcsóbb és lehet nagyon szépeket találni.
Újabbak közül 4-5k-ért mennek pl. az MX 518-ak, Diamondback 3G-k.
Sokszor vettem már így egeret és nem volt gond soha. A lényeg, hogy megbízható embertől vásárolj.

Valamit valamiért. Ha kockajátékos vagy, akkor egy JÓ egér és egy jó pad a minimum.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10438) 159 válasza Synthwave (#10437) üzenetére


159
tag

Köszi!
Egy apró javítás: nem kocka, hanem koca (értsd: nőstény sertés) :D

(#10439) 159


159
tag

Bocs, túlléptem az időlimitet...
Szóval akkor ilyen áron le kell mondanom a plusz gombokról? Ennyi erővel asszem, maradhatnék a jó kis TRUST-omnál is...
Namind1, majd még rágódom rajta. (Úgyis meggyőzöm magam, hogy kell rá áldoznom :) )

Szerk.: B*szki, most olvasom, hogy van + két gombja! Akkor eldőlt, ilyen lesz!!!!

[ Szerkesztve ]

(#10440) F34R válasza 159 (#10439) üzenetére


F34R
nagyúr

ne ne ne , itt ph aprón is vannak 5k körül jó egerek , padot mindenképp vegyél hozzá , hiszen a kenyér se megy vaj nélkül. így valahogy 8-9k-t érdemes rááldoznod és ezzel le is van tudva.
egy mx518 vagy diamondback 3g ki is jön belőle.

Hun ? ez egy sima 2 gomb + morgós egér de ha csak hébe-hóba tolod akkor mindegy :(((

[ Szerkesztve ]

(#10441) 159 válasza F34R (#10440) üzenetére


159
tag

Nem nagyon bízom a használt cuccokban. Inkább olcsóbb, de új (kivéve, ha autóról van szó :DDD ). Egyébként tetszik ez a diamondback 3g.... meglátjuk...

(#10442) Synthwave válasza 159 (#10441) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább veszel (vagy használsz tovább) "olcsó" új ipari szemetet (MS 1.1-ek a kivétel, csak mostanában nehéz találni újonan), mint egy használt, de megbízható, sokat bizonyított, profi cuccot?

Veszel egy MX 518/Diamondback 3G-t 4k-ért, hozzá egy SteelSeries QcK-t boltban 2,5k-ért (gondolom, egyelőre megtenné ez a méret). És 6,5 ropinál járunk. Amiért minőséget vettél.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10443) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez most félig OFF-topik lesz.

Megjött a Razer Mantis Speed-em az Allsop mellé.
A csúszását kielégítőnek tartom, a mérete kellemes, remekül párnázza az alkart.
DB 3G-vel meggyőző, MX 510-zel nem próbáltam még, de kizártnak tartom, hogy ne lenne zsír azzal is.
Azt vettem észre, hogy ha elforgatom 90°-kal (az utóbbi hónapokban úgy szoktam használni őket), akkor mintha nem csúszna annyira, mint alaphelyzetben. Persze így is korrekt. Lehet, hogy csak placebo, de gondoltam megemlítem.
Király, így (az MX 510 közreműködésével) már van egy igencsak korrektes tartalékszettem, ha összerakok egy másik gépet, netán veszek egy notit.
Meg semelyiket sem lehet kapni a sarki közértben - ez még plusz jóérzéssel tölt el. :)) Yay, yay, yippihuu. :C

Ha kiszámolom, hogy mennyibe volt a két szett, rá kell jönnöm, hogy nagyon megérte.

Razer Diamondback 3G Earth Green, kb. vatta új volt 6,5k
Logitech MX 510 Blue 2,5k
Allsop Raindrop GigaPad XL 2,4k
Razer Mantis Speed 2,0k

Cakk-pakk, postával (mind a 4 azon keresztül jött), mindennel együtt volt 13,4k. :C
Azt hozzá kell tennem, hogy mindegyiküknek előre utaltam.

Ezúton is bátorítanék mindenkit, hogy vegyenek nyugodtan használt egereket, ill. padokat, mert nagyon jó bizniszeket lehet így megcsípni.
Egyrészt egy kalap pénz maradhat a zsebünkben (amit el lehet másra is költeni - pl. egy jó Superlux füles : P vagy elmegyünk valakivel kajálni egy igazán kiadósat - esetleg szimplán csak a malacperselybe süllyesztjük), másrészt meg egyáltalán nem igaz, hogy a legújabb a legjobb. Ha csak az idegesít, hogy előtte egy vadidegen tapperolta, akkor álljon itt egy nagy igazság: mindent meg lehet szépen takarítani (és az nem kerül semmibe). ^^
Csak az a fontos, hogy nézzük meg az eladó ajánlásait/hátterét. Ha gondosan megválasztjuk, hogy kivel üzletelünk, nem fogunk mellényúlni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10444) nyunyu válasza Synthwave (#10443) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt vettem észre, hogy ha elforgatom 90°-kal (az utóbbi hónapokban úgy szoktam használni őket), akkor mintha nem csúszna annyira, mint alaphelyzetben. Persze így is korrekt. Lehet, hogy csak placebo, de gondoltam megemlítem.

Szovet padok atka, hogy nem mindegy a feluletet alkoto szalak iranya, szalakra merolegesen kevesbe csusznak.

Meg mindig nem tudom, mi a bajod a muanyag padokkal, azok minden iranyban konzisztensen csusznak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10445) F34R válasza nyunyu (#10444) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem a tezzzsskószz elátétem volt olyan akárhogy sergettem nem akart körbefordulni a karakter.

(#10446) Synthwave válasza nyunyu (#10444) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eddig minden szövetpad, amit elforgattam, ugyanolyan volt. Ez az első kivétel.
De ahogy néztem benne azokat a párhuzamos csíkokat, az lehet az oka. 90°-ban a Speed kicsit Control-osabb; nem ront a használati értékén, csak más, mint alaphelyzetben.

Műanyag padokkal a bajom:
-----------------------------------------
-kemények, nyomják a kezemet
-vékonyak, ami a csuklómnak nagyon nem jó (meg amúgy is jobb szeretem a vastagabb padokat)
-ridegek
-kicsik, nincs min. ~40x35 cm-es nagyságú felület, ami kényelmesen alátámasztja az alkaromat
-jobban eszik a teflont
-a hangjuktól a falra tudok mászni >.< '
-nagy általánosságban hamarabb elkopnak, mint a minőségi szövetpadok

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10447) nyunyu válasza Synthwave (#10446) üzenetére


nyunyu
félisten

-kemények, nyomják a kezemet

Nem kell teljes erobol belepreselni az asztalba az egeret, sokkal nehezebben siklik ugy :DD
(Plusz a pad is jobban kopik.)

-vékonyak, ami a csuklómnak nagyon nem jó (meg amúgy is jobb szeretem a vastagabb padokat)

Nalam nem oszt/szoroz a vastagsaga.

-ridegek

Nem hajtogatni kell az alatetet. :DDD

-kicsik, nincs min. ~40x35 cm-es nagyságú felület, ami kényelmesen alátámasztja az alkaromat

Izlesek es pofonok, en a 32x26 centis padbol kb. 20x15-ot hasznalok, vagy meg annyit se.
Konyokom a fotel karfajan, csuklom meg az asztal lekerekitett elen tamaszkodik egereszes kozben, nem tehenkedek ra a padra.

-jobban eszik a teflont

Felig sincs lekopva az elsodleges MX Revomon levo HyperGlide, pedig 2 eve muanyag
paddal hasznalom. (elotte meg ket evig muanyag bevonatu asztallal)

-a hangjuktól a falra tudok mászni >.<'

Nalam alig van hangja. Az asztalnak elotte sokkal durvabb volt.

-nagy általánosságban hamarabb elkopnak, mint a minőségi szövetpadok

Ket eves padomon nem latszik, hogy foleg a bal also sarkat hasznalom.
Asztalom cefetebbul nez ki, igaz azon ~8 evig egeresztem pad nelkul.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10448) Synthwave válasza nyunyu (#10447) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"kemények, nyomják a kezemet
Nem kell teljes erobol belepreselni az asztalba az egeret, sokkal nehezebben siklik ugy
"

Egyáltalán nem préselem bele az egeret a padba, könnyed claw grip-vel fogom. ;) Attól a műanyag még kemény marad.

"vékonyak, ami a csuklómnak nagyon nem jó (meg amúgy is jobb szeretem a vastagabb padokat, sokkal komfortosabb)
Nalam nem oszt/szoroz a vastagsaga.
"

Mivel te nem játszol és nincsenek tropán a kötőszöveteid és a kézidegeid, lehet, hogy NEKED nem oszt, nem szoroz...

"ridegek
Nem hajtogatni kell az alatetet.
"

Ha nem hajtogatom, akkor is rideg. Mert műanyag. A karc is szépen meglátszik rajta.

"Izlesek es pofonok, en a 32x26 centis padbol kb. 20x15-ot hasznalok, vagy meg annyit se.
Konyokom a fotel karfajan, csuklom meg az asztal lekerekitett elen tamaszkodik egereszes kozben, nem tehenkedek ra a padra.
"

Nem mindenki úgy ül, ahogy te. Széken ülök, nem fotelben. Az asztalomnak sincs lekerekített éle. Mivel szanaszét vannak a kezeim, KELL az alkarom alá a puha felület, mert ha nincs alátámasztva, 5 perc után sajog az egész és egy kínszenvedés az egeret fogni. ;)
Ha úgy próbálnám használni, ahogy leírtad (amellett, hogy nem lenne sem komfortos, sem célszerű - mert én néha játszom is, és akkor nem tingli-tangli van :U) valószínűleg 10 perc után már úgy fájna könyöktől lefelé az egész karom az ujjbegyeim hegyéig, hogy megpusztulnék.

"Felig sincs lekopva az elsodleges MX Revomon levo HyperGlide, pedig 2 eve muanyag
paddal hasznalom. (elotte meg ket evig muanyag bevonatu asztallal)
"

Ez mind szép, de attól még jobban fogy rajta. Amúgy mennyit rángatod az egeret Quake Live/CoD 4 Promod/CS 1.6 alatt? :U

"Nalam alig van hangja. Az asztalnak elotte sokkal durvabb volt."

Próbáltam sokféle egeret sokféle műanyag padon, és az összesnek idegesített a hangja. Már akkor is ölni tudnék, amikor valaki a kövön egy papucsban csoszog. Nekem ne sercegjen agyszaggató hangon az egerem alja -se halkan, se hangosan-, amikor mozgatom a padon.
Asztalon sosem használtam egeret, érthető okokból kifolyólag - egyrész pontatlan, másrészt kényelmetlen, harmadrészt olyan hangja van, hogy az gyűlöletes, negyedrészt szétcseszi a talpakat, ötödrészt igénytelen.

"Ket eves padomon nem latszik, hogy foleg a bal also sarkat hasznalom."

És hogy fog kinézni 3-4 év múlva? Meg amit mindig elfelejtesz; te nem játszol HC FPS-t. Az egy kicsit más igénybevétel mind az egér, mind a pad szempontjából...

Szóval NAGYméretű, vastag (4 mm </=) szövetpadok FTW. ^^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10449) WolfheartGR válasza nyunyu (#10447) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Bocsántam, hogy így bele vauvau, de a padom speciel nekem kicsi, holott a méretei:
40.5 cm x 28.5 cm x 0.4 cm
és folyamatosan leszaladok róla, ezzel csak azt szeretném vaúú, hogy ezt teljesen egyéni igény alapján választjuk meg. Gondolkodom is, hogy lecserélem egy asztalnyi razer padra.

Hm. Hát újkorában mennyivel szebb volt mint most... :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10450) PofaJenö válasza nyunyu (#10418) üzenetére


PofaJenö
senior tag

:( tévedsz
akár a gyári cd-röl,és frissitettem 6.30-valahányra nem volt magyar nyelv.

és ez telepitésnél van . :W

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.