Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60884) NoLF válasza stingy2 (#60875) üzenetére


NoLF
addikt

azért az embereket kutyához hasonlítani végtelenül meggondolatlan húzás véleményem szerint...

én igen sokat vezetek/vezettem már a világban, és relatíve elég sokat is kerékpározok a fővárosban és az ország más részein, mindenesetre ahhoz nekem elég súlyos munkaórákat kellene valakinek belefeccölni, hogy beleverje a fejembe, hogy neked igazad van ti. egy idő után efelejtem a szabályokat mert pár autós átengedett a zebrán biciklivel, és ezért valamikor ki fogom magam nyírni.

egész egyszerűen az emberek nagy része balfasz vagy tudatlan, de aki írástudónak számít, azt szinte teljesen biztos, hogy pár előzékeny autós nem fogja öngyilkossá nevelni...

hogy a kerékpárosok nagy számban figyelmetlen, kreszt nem ismerő, ön- és közveszélyes őrültek, az vitathatatlan.

hogy az autóvezetők nagy számban figyelmetlen, kreszt alig/nem ismerő vagy szándékosan leszaró, ön- és közveszélyes őrültek, az vitathatatlan.

ennek eredményeképpen természetesen mindkét oldal szerint a másik a rohadék barom állat, és dögöljön meg, miközben csak egy kis odafigyelés, szabályismeret, bicajos oldalról egyértelműen az öngyilkossági hajlam csökkentése, autós oldalról "ez csak egy bicajos" szemlélet elhanyagolása kellene ahhoz, hogy mindenki biztonságosabban tudjon közlekedni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.