Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61751) hiperFizikus válasza maajsz (#61746) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Ez az a megszokás okozza, hogy az USA-ában az állampolgároknak gyakran van legális pisztolyuk, ezért az USA törvényei szélsőségesen szigorúak az autós igazoltatás részére !

:((

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61752) nyikszi


nyikszi
őstag

Húúú...

[link]

Más. Kérdés, melyik az a kétüléses valami, amihez nem kell rendszám és mondjuk kismotoros jogsival vezethető? Ilyet lát a Fiam egy évfolyamtársánál és nem jövök rá mi lehet az.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#61753) mephi666 válasza nyikszi (#61752) üzenetére


mephi666
nagyúr

bármelyik mopedautó aixam-októl felfelé a renault twizy-ig? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61754) Ghoosty válasza nyikszi (#61752) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem mopedautó amit te keresel.

(#61755) nyikszi válasza Ghoosty (#61754) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz, soha nem hallottam ezekről :(

Mephi neked is kösz!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#61756) syberia válasza maajsz (#61746) üzenetére


syberia
veterán

Ha kinyiffan egy ilyen akkor egy gonddal kevesebb. Bármibe belecsapódhat, jó esetben betonfalba, rosszabb esetben megöl valakit.
A rendőr jogszerűen vetett véget az ámokfutásnak.

https://howbad.info/

(#61757) mezis válasza syberia (#61756) üzenetére


mezis
nagyúr

Kb 3 másodperce volt a quad-osnak attól kezdve, hogy a rendőrautó elkezdett keresztbe állni. Nekem úgy tűnik, hogy lassítás helyett gyorsított, talán úgy gondolta lesz helye a szökésre.

mezis

(#61758) Lauda


Lauda
félisten

Kgfb: júliustól fizetni kell a gyorsabb rollerek, és a segway-ek után is [link]

Adtak egy pofont a szarnak. Teljesen értelmetlen és betartathatatlan szabályozásnak tartom.

(#61759) szebe


szebe
őstag

M7 tele felújítási munkálatokkal (Balatontól "kifelé"), egyik oldalra átterelve, 2x1 sáv, 80-as tábla (másik oldalon meg munka).
Merci meg BMW egy darabig jöttek mögöttem, aztán benzinkút fel vagy lehajtón inkább megelőztek. Pedig részemről is volt ráhagyás.
Ugyanez a szlovén oldalon 60-as táblával, senki nem púposkodott.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#61760) nyikszi válasza Lauda (#61758) üzenetére


nyikszi
őstag

Azért én egy pici előrelépésnek tartom. Ha valakit elkapnak, akkor legalább el lehet verni rajta a port. Persze jobb lenne rendszám, meg jobban szabályozni kellene. Robogókra is!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#61762) Lauda


Lauda
félisten

Napi agyhalott: [link]

(#61763) -=RelakS=- válasza Lauda (#61762) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Gondolhatta:
Néda, a hülye kaminyon villog, én meg mennék a dógomra.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61764) hiperFizikus


hiperFizikus
aktív tag

Jó látom, az ütközés után egyik motorbiciklis sem esett el ?

https://www.youtube.com/shorts/Il3CXNDEnsU

:N

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61765) Ghoosty válasza hiperFizikus (#61764) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezek a CGI-k már csak ilyenek...

(#61766) MasterMark válasza hiperFizikus (#61764) üzenetére


MasterMark
titán

Ez egy számítógépes játék.

Switch Tax

(#61767) NoLF válasza hiperFizikus (#61764) üzenetére


NoLF
addikt

tényleg menj el szemészetre, ha ez nem trollkodás amit csinálsz

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61768) hiperFizikus válasza MasterMark (#61766) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Igen, a Mátrixban vagyunk, és jönnek a fekete ruhás ügynökök ! - he he .
:P

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61769) hiperFizikus válasza NoLF (#61767) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

De először eldőlnek, de utána fel is állnak az eldőlésükből ♥
:U

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61770) biker válasza hiperFizikus (#61764) üzenetére


biker
nagyúr

és szavazati jogod ugyanúgy van, mint egy értelmes embernek, ez a súlyos!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61771) MasterMark válasza biker (#61770) üzenetére


MasterMark
titán

Sok ember beszáll a lefele menő liftbe, amikor felfele akar menni. Nem értik hogy működik a villamos fotocellás ajtója. Stb... Ez meg, hogy számítógépes játékokat valaki igazinak néz, azt hittem csak az ilyen youtube vicces videókban van ahol öreg néniknek mutatnak GTA jeleneteket, aki azt hiszi igazi. De ezek szerint nem...

Switch Tax

(#61772) biker válasza MasterMark (#61771) üzenetére


biker
nagyúr

akinek ilyen realitásérzékelése van, az mi mindent hisz még el? Minden filmben meghalnak akit lelőnek? Vagy mi?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61773) szebe válasza biker (#61772) üzenetére


szebe
őstag

Ha tudnád hány ilyen van...
A Barátok köztben Berényi Mikit alakító Szőke Zoltánhoz (elmondása szerint) többen odamentek a nyaralása alatt, hogy jaj hogyvan a sérülése. A sorozat nyári szünet előtti cliffhangere az volt, hogy meglőtték.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#61774) hiperFizikus válasza biker (#61770) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

https://www.youtube.com/shorts/TWkplbuz1rM
:((

remélem megbocsátasz ?

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61775) Debilon válasza NoLF (#61767) üzenetére


Debilon
addikt

nem ő volt az aki már korábban is valami hasonló játékból vett videora rácsodálkozott? hogy ez hogy lehet?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#61776) -=RelakS=- válasza Debilon (#61775) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

#61731

Lehet, hogy olyan régi gépe van, hogy nem hiszi el, hogy a mai grafika szinte teljesen élethű egérmozi méretben :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61777) kenguru99 válasza biker (#61770) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Én attól félek, hogy pár év múlva már egy normális embernek is gondot fog okozni , hogy megkülönböztesse a kamut a valóditól. Egy fotó vagy egy videó nem fog bizonyítani semmit..

(#61778) -=RelakS=- válasza kenguru99 (#61777) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A path trace-t használó engine-ek valami brutálisan élethű dolgokat produkálnak.
Ebben a Cyberpunk 2077 videóban lehet, még nem is ezt a technikát használták, mégis hübakker

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61779) biker válasza Debilon (#61775) üzenetére


biker
nagyúr

De, gta klipeket nézett igazinak,

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61780) biker válasza Debilon (#61775) üzenetére


biker
nagyúr

[link] csekkdisz bro

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61781) mephi666 válasza biker (#61780) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez még csak nem is gta, hanem terep2 fizika valami kicsit modernebb motorra ráhúzva :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61782) biker válasza mephi666 (#61781) üzenetére


biker
nagyúr

Hesstegben van gta

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61783) Debilon válasza biker (#61780) üzenetére


Debilon
addikt

Igen, erre gondoltam 😁

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#61784) biker válasza Debilon (#61783) üzenetére


biker
nagyúr

ezek a huligánok már a rendőröket sem tisztelik [link]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61785) hiperFizikus válasza -=RelakS=- (#61776) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Windows 7 operációs rendszerem van, és a legfrissebb számítógépes vírusok bezápulnak tőle, mert e vírusok már át vannak kalibrálva a Windows 10 és Windows 11 -esekre !

:O

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61786) hiperFizikus válasza biker (#61784) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Hátha ez a női sofőr a tettes , nem tudom ?

https://www.youtube.com/shorts/vAtFF0tPAgA
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61787) biker válasza hiperFizikus (#61785) üzenetére


biker
nagyúr

https://youtu.be/6uSVVCmOH5w?si=UNUvIpbrscgqBy7Qakkor ezt nézd meg

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61788) -=RelakS=- válasza hiperFizikus (#61785) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Te kis naiv :C
Még a win xp is percek alatt benyal valami malware-t frissen telepítve :(((
Keressem meg a videjót róla. Kicsit unalmas, mert elemezgeti az arc az ismeretlen cuccokat.

Nem rakom be, biker megtette :DD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61789) biker válasza -=RelakS=- (#61788) üzenetére


biker
nagyúr

egyébként tegnapi cikk pont ez volt: https://hvg.hu/tudomany/20240522_microsoft-windows-xp-biztonsagi-resek-virusok-telepulese

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61790) -=RelakS=- válasza biker (#61789) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tudom, hogy akkor még aktuális oprendszer volt, de ugye az SP2-vel voltak valami bajok, hogy talán a játékok nem szeretik, stb.
Telepítettem újra a WinXP SP1-et, egyszer csak megkérdezte az explorer, hogy nem szeretnék-e kaszinózni. :Y
Annyira nem akartam kaszinózni, hogy telepítőből is szereztem egy SP2-est, és addig nem kapott netet, amíg virnyákirtó/tűzfal fel nem volt telepítve :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61791) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ekkora idiótát az M3 bevezetőn XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61792) mezis válasza -=RelakS=- (#61791) üzenetére


mezis
nagyúr

Műszaki problémát észlelhetett, mert a a féklámpái sokkal korábban már világítanak.

mezis

(#61793) -=RelakS=- válasza mezis (#61792) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szerintem a sebességére gondolsz, és arra, hogy az ócska aszfalt megdobta. Én legalábbis a fékezés előtt ezt is látni vélem.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#61794) NoLF válasza mezis (#61792) üzenetére


NoLF
addikt

a műszaki problémája az volr, hogy kiszakadt a kereke a picsába miután nekivágódott a szalagkorlátnak.

kollega véleményét osztom én is, miszerint látszólag megdobja a javított rész az emelkedő tetején (igen, gyönyörűen van megcsinálva, szoktam arra menni)

amint látjuk (mivel itt 80as tábla van így mindenki 90el megy) ez a dilettáns olyan 110-120 körül keni a belsőben, a remekül karbantartott corsa futóműve pedig (lengéscsillapító hány százalékos lehet? 20?) megdobja a picsába az útegyenetlenségen amitől szépen beriszál mert a barom egyből a fékbe lép, mert a hülyesége mellé rutintalanság is társul.

szép kis karma videó ez mert amint látom, másnak nem ártott. well fucking done mate, jár a keksz! :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61795) hiperFizikus válasza mezis (#61792) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

ha meg fékezett, akkor az is lehet, hogy nem egyforma nagyságú volt a bal és a jobb kerekek fékhatása, emiatt elfarolt
:)) :F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#61796) mephi666 válasza NoLF (#61794) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyenkor ha viszonylag friss a műszaki a gépen, érdemes lenne szakértők bevonásával komolyabban átvizsgálni... szükség esetén a vizsgaállomást is, ami utcára engedte :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61797) biker válasza mephi666 (#61796) üzenetére


biker
nagyúr

jó eséllyel vezetői hiba, meg eleve kitört futóművel mit vizsgálnak majd? Max a hátsókat.
Lehet ez is ilyen covidban nem vizsgált most meg lejárt bontószökevényes autó volt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61798) mephi666 válasza biker (#61797) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, de ha a vezetői hiba már csak a rossz reakció volt arra az eseményre, ami a gépkocsi rossz műszaki állapota miatt következett be, akkor megfelelő szakértők ezt meg tudják állapítani, hogy megfelelő műszaki állapotban elkerülhető lett volna-e az egész

mindenesetre ilyen esetben ki kellene számlázni a szalagkorlát teljes helyreállítási költségét a bűnösnek :) (nem tudom, hogy így van-e, de gondolom nincs)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61799) Debilon válasza mephi666 (#61798) üzenetére


Debilon
addikt

Ki is számláznak, nem szégyenlős modon

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#61800) biker válasza mephi666 (#61798) üzenetére


biker
nagyúr

mivel jelentősen gyorsabban ment a megengedettnél, nem sok kérdés fog felmerülni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.