Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5551) kali válasza qwertly (#5550) üzenetére


kali
legenda

Szia!

Attól függ, milyen igénylés, intézményihez 2019 PP (vagy akár régebbi évszámos), személyeshez 365 adott.
A 365 is telepíthető és használható offline módban.

[ Szerkesztve ]

(#5552) qwertly válasza kali (#5551) üzenetére


qwertly
addikt

Szia, köszönöm a válaszodat.
Intézményi igénylés esetén ki választom és letöltöm. Egyéni igénylés esetén peddig csinálni kell MS fiókot majd belépni. De hogy miként tudom letölteni ezt nem tudom?

(#5553) bon válasza qwertly (#5552) üzenetére


bon
őstag

Nem kell csinálni, a regisztráció során létrejön a fiók és el fog irányítani arra az oldalra ahonnét letudod tölteni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#5554) kali válasza qwertly (#5552) üzenetére


kali
legenda

Intézményinél Dashboard linket kapsz, onnan lehet letölteni, aztán KMS vagy MAK aktiválás attól függően, hogy melyik kivitelezhető, személyesnél pedig a regisztrációkor kapott ...edu.hu azonosítóval kell belépni az office.com oldalra és úgy letölteni, illetve aktiváláshoz is azzal kell belépni.

[ Szerkesztve ]

(#5555) bon válasza kali (#5554) üzenetére


bon
őstag

Személyesnél nem feltétlenül, ha krétás volt a regisztráció akkor krétás aktiválást kér. Éppen múlt héten csináltam ilyet.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#5556) kali válasza bon (#5555) üzenetére


kali
legenda

Akkor is először az edu-s azonosító kell és utána a KRÉTA adatok.

(#5557) Heno1974 válasza szabonagyur (#5549) üzenetére


Heno1974
csendes tag

Szia csak ez ami szerinem nem jó
Application.WorksheetFunction.CountIf(...)
Application.WorksheetFunction.Match(...)
nem tudom működik e 365ön

(#5558) szabonagyur válasza Heno1974 (#5557) üzenetére


szabonagyur
félisten

Excel téma pls. ott tényleg vannak szakik :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5559) qwertly válasza kali (#5554) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Igen köszönöm a Dashboard egyértelmű.. ott van a letöltési linkek. DE ez a pedagógus dolognál ha kréta azonosítóval igényli meg van a MS fiók és belép nem látni sehol, hogyan tudnám letölteni az office 365. Vagy hogyan tudom ellenőrizni, hogy most melyik fut végül a gépen. Mivel a most kiosztott notebookon van office 365 igaz az csak próba verzió.
Tudom rugózok rajta,de a "régi" módszer sokkal jobb volt. Nem tudom miért kellet megváltoztatni. Ott meg lett igényelve és jőt a link itt meg csak komplikálják jobban.. :F

[ Szerkesztve ]

(#5560) kali válasza qwertly (#5559) üzenetére


kali
legenda

Bejelentkezve, a jobb felső sarokban tölthető le:

Amely eszközön már telepítve van a megfelelő Office verzió, ott már csak aktiválni kell a Tisztaszoftver regisztráció során kapott azonosítóval.
Ellenőrizni úgy lehet a telepített próbaverzió milyenségét, hogy meg kell nyitni a Word, Excel...stb. alkalmazást, majd egy üres lapot és; Fájl -> Fiók, ott írja azt.
Több oka is van, hogy átalakult a regisztrációs folyamat (más szervezet, technikai, jogszabályi megfelelés...stb.).

[ Szerkesztve ]

(#5561) qwertly válasza kali (#5560) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm szépen a válaszodat... :)
További szép napot.

(#5562) 19Petya83


19Petya83
tag

Sziasztok!
Tudnátok esetleg segíteni a következő probléma megoldásában?:
Amikor az Outlookban feladóra vagy címzettre akarok keresni, akkor a közelmúltbeli leveleket nem találja meg a rendszer. Pl: a keresőbe beírom, hogy Példa Béla, akkor ugyebár felajánlja, hogy a példa.béla@valami.hu email címre akarok-e keresni úgy hogy a feladó legyen az említett cím. Na ilyenkor csak a hetekkel ezelőtti leveleket találja meg. Ha simán szövegként rákeresek Példa Bélára, akkor megtalálja a frisseket is, meg 1000 másik levelet, amiben benne van a neve.
Van erre valami megoldás?
Egyébként O365

(#5563) BigManus válasza 19Petya83 (#5562) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Fájl/Beállítások/Keresés

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5564) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok,

A céges Microsoft admin accountunk jelenleg nem elérhető. Aki az admin volt, már nem dolgozik nálunk, viszont az email címét én örököltem. Ha egy kollégám jelszó emlékeztetőt kér, akkor erre az örökölt címre kapok egy emailt, hogy hagyjam jóvá azt mint admin. Viszont az örökölt címről se tudtok belépni jelszó hiányában. Viszont arra hiába kérek emlékeztetőt, azt is az adminnak kellene jóváhagyni.
Most teljesen ki vagyunk zárva. Van esetleg tippetek, hogy mit tudunk ilyen esetben csinálni? :F

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5565) BigManus válasza Des1gnR (#5564) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Ebben a helyzetben Microsoft ügyfélszolgálat. Kérj egy visszahívást, készségesek. Igazoljátok a jogosultságot és megoldják.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5566) BigManus válasza Des1gnR (#5564) üzenetére


BigManus
addikt

Most jut eszembe... Az Authenticator appot telefonra telepítve nem engedi felvenni az accountot? Ott a belépést utána jóvá tudnád hagyni. Elvileg, csak hangosan gondolkodok...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5567) Des1gnR válasza BigManus (#5566) üzenetére


Des1gnR
őstag

Szia,

Köszi, ezt megpróbálom. Már kértem visszahívást többször is, sajnos egyszer sem történt meg. :(

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5568) Des1gnR válasza Des1gnR (#5567) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ez az Authenticator nem volt segítség. Legalábbis amíg nem tudok belépni az admin accounttal, úgy tűnik semmi nem az.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5569) 19Petya83 válasza BigManus (#5563) üzenetére


19Petya83
tag

Köszönöm, de sajnos így sem jó.

(#5570) wwhy válasza Des1gnR (#5567) üzenetére


wwhy
veterán

Vszleg nem is fog. Anno kb. 101x kértem, 0 eredménnyel. Pedig még tisztaszoftveres intézeti adminként volt - elméletileg - elsőbbségi vonalunk is,

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5571) BigManus válasza Des1gnR (#5567) üzenetére


BigManus
addikt

Nekem mindig sikerült... Vagyis három alkalom volt, mindig vissza hívtak.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5572) hitchins


hitchins
őstag

Egy kis segitseg kellene. Az mitol lehet hogy minden egyes muvelet, formazas utan elkezd homokorazni a word es percekig nem enged szekeszteni?
Office 2021
Win 11

(#5573) BigManus válasza hitchins (#5572) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Próbáld meg a nyomtató illesztőt eltávolítani. Utána restart. Ha ez volt a gond, vagyis megoldódott, tegyél fel egyel régebbi nyomtató illesztőt.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5574) sequator


sequator
senior tag

Üdv!

Találkozott már valaki olyannal, hogy a webes Outlookban egy bizonyos levél piszkozatának szerkesztésekor a levéltörzsben gépelve az "n" betű lenyomására új email írása nyílik meg?
Más levélben, más alkalmazásban nem tapasztalható a hiba.
Kilép-belép-újraindít, másik billentyűzet nem oldotta meg, gyorsbillentyűk windowsban (Win10) és outlookban is kapcsolva.

sautia

sequator

(#5575) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok, valaki a forumon tudna nekem segíteni google sheets fkeres kérdésben? exel is más meg a google tábla is, függvény fkeres dupla vkeres stb, hogyan lehet szűrni benne hogy egy adott szám betűsor több találatot szűrjön a táblába. pl benne van LFHB1234569 több lokáción, ilyen anyag szám több helyen kéne ezt keresni S.02.14, S.02.15 ez pl lokáció a fkeresbe csak mindig a legelső találaltot listázza ki, jobban sajnos nem tudom értelmesebben leírni :) nem találok olyan fórumot ahol a google sheetsről lenne valami infó

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#5576) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Mobilon van gondom az Outlook/OneDrive stb. belépéssel.
Android 12-re frissített a telefonom, gyári visszaállítás is megvolt.
De ezekután nem enged be egy Ms alkalmazásba sem, mivel a jelszó el lett távolítva fiókban és az Authenticator-ral léptem be. De mivel az Authentitócator is újra lett telepítve, erre az Authenticatorra küld kódot, amit nem tudok aktiválni, hisz oda sem enged be, mert ugyebár nem vagyok belépve és azt mondja, hogy előtte lépjek be a fiókba, de oda meg nem tzóudok az alkalamzás nélkül. :W :W
Kértem másik módot, de akkor küld kódot sms-ben, beírom, küld kódot utána emailben is, beírom és feldob egy jelszó megváltoztatás oldalt, amit én nem akarok, hisz nincs is a fiókomhoz már jelszó.. majd utána kezdem elölről, mert ugyebár , amikor beírok egy jelszót, akkor hibát dob és jelzi, hogy próbálkozzak újból. Ezek után meg már nem dob sehova kódot, mert szerinte aznap már sokszor próbálkoztam és próbálkozzam holna. Ez megy harmadik napja.... Netes felületen egyelőre be tudok lépni, mert az otthoni laptopomon be vagyok jelentkezve.. de ha onnan is kidob, akkor szarban vagyok, hogy miként férjek hozzá az előfizetéses Ms365 fiókomhoz... munkahelyi gépen már nem is tudok a kód miatt belépni. És netes felületen sem tudok változtatni a biztonsági beállításokon, mert ugyebár akkor is kódot küld, hogy tovább tudjak lépni, az meg nem megy a fenti probléma miatt.
Ha tud valaki megoldást szívesen venném, előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5577) zsoltzsolt válasza BigManus (#5565) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Microsoft ügyfélszolgálatot milyen számon lehet utolérni?

(#5578) szabonagyur válasza zsoltzsolt (#5576) üzenetére


szabonagyur
félisten

Attól, hogy Authenticatort használsz miért ne lenne jelszó?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5579) zsoltzsolt válasza szabonagyur (#5578) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ms fiókban kikapcsoltam és jelszó nélkül használtam már egy ideje a fiókot

(#5580) szabonagyur válasza zsoltzsolt (#5579) üzenetére


szabonagyur
félisten

Authenticatort ha úgy indítod, hogy visszaállítás? SMS belépéssel is vissza kell tudnod raknod.

+36 1 267 46 36

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5581) zsoltzsolt válasza szabonagyur (#5580) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Authenticatorban nem találok helyreállítást, illetve ahhoz is be kéne lépnem az Ms fiókba.
Az Ügyfélszolgálat egész nap leérhető vagy csak munakidőben?

(#5582) szabonagyur válasza zsoltzsolt (#5581) üzenetére


szabonagyur
félisten

Passzolom.

iOS-em van, ott mielőtt a fiókot hozzáadod megjelenik, hogy viszaállítom e.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5583) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Outlookból próbálnék teams értekezletet létrehozni, de ha a naptár nézetből az Új Teams értekezlet gombra kattintok, akkor egy olyan hibaüzenet jelenik meg, hogy Az értekezlet ütemezéséhez sajnos ki kell jelentkeznie a Teamsből és újra be kell jelentkeznie. Ha a probléma továbbra is fennáll, forduljon a támogatási csoporthoz.

Teams-be újra bejelentkeztem, de ugyanez az ablak jelenik meg.
Office Home and Business 2019 Hungarian EuroZone Medialess P6 verziót használok.
Mi lehet a gond, tudtok segíteni? :R

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#5584) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kérdés. Melyik az az odf verzió, amit még támogat a 2019-es office? Annyit találtam, hogy majd a 2021-es kiadás meg fogja kapni az odf 1.3 támogatást [link]

Olyan dokumentumot kellene csinálnom Libreoffice alól, amit tud kezelni a jelenlegi MS office, de az LO már az 1.3 extended odf-et használja alapból és ennek MSO alatt széteső doksi az eredménye. Tud másik odf verzióba is menteni az LO, csak ehhez tudnom kellene az MSO képességeit, de google keresés nem vezetett eredményre.

Arról tudtok valamit, hogy a 2019-es office visszamenőleg meg fogja-e kapni az odf 1.3 támogatást?

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5585) numifugu


numifugu
friss újonc

Office 2021 ProPlus telepítési lehetetlenség nulla hibaüzenettel mit lehet tenni?
Office 2021 x64 ProPlus legális, nem warezes telepítése, iso-ból.
Hibaüzenet semmi.
Ha elindítom a setupot, ennyit látok:

[link]
És utána semmit, ez a kép marad örökre. Ha otthagyom 3 órára akkor se történik semmi.
Netkapcsolat van. Win10.
A HDD led nem villog, tehát a hdd se dolgozik, ami egy 4 GB-os ISO esetén érdekes...
Mit lehet tenni?
Az Office installation errors mind hibaüzeneti kódot kérne a megoldáshoz de én semmiféle hibaüzenetet nem kapok.

[ Szerkesztve ]

(#5586) szabonagyur válasza numifugu (#5585) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hibás lemezkép? Próbáld meg kimásolni a tartalmat bárhova.

Pluszban talán az Office mappából érdemes indítani, mert alapon nem 64-et telepített egy időben az Office (365-m van jó ideje már, így ez a része nem biztos).

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5587) numifugu válasza szabonagyur (#5586) üzenetére


numifugu
friss újonc

"Hibás lemezkép?"

Azóta már 3 másik forrásból is leszedtem a lemezképet mindnél ez van, és a manuális x65 telepítőt is próbáltam. Semmi.

(#5588) szabonagyur válasza numifugu (#5587) üzenetére


szabonagyur
félisten

WU futtatva? Lehet ott hiányzik neki valami.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5589) labeda válasza numifugu (#5585) üzenetére


labeda
aktív tag

Lehet rosszul tudom (akkor valaki kijavít), de szerintem ez (Office 2021) csak WIn 11-el működik!

(#5590) szabonagyur válasza labeda (#5589) üzenetére


szabonagyur
félisten

Win10 a minimum :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5591) labeda válasza szabonagyur (#5590) üzenetére


labeda
aktív tag

:R

(#5592) almos94


almos94
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem:

Barátnőm szakdolgozatában az oldalszámozást nem tudjuk megcsinálni. Én már megírtam 2 szakdolgozatot, mindkettőben meg tudtam csinálni a számozást. Nyilván asszony nem engedte az elején, hogy segítsek, így próbálkozott mindennel. Ezek után össze-vissza tudjuk csak bekapcsolni az oldalszámozást.
Feltöltöm ide szívesen a dokumentumot, ha valaki tudna ebben segíteni.
Nagyon-nagy segítség lenne!
Előre is köszönöm, ha valaki veszi a fáradságot! :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#5593) BigManus válasza almos94 (#5592) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Mi nem megy rajta?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5594) almos94


almos94
aktív tag

Szia!

Bekapcsolom az oldalszámozást és az első pár oldalon megjelenik, aztán meg csak a 30 valahányadikon jelenik meg újra a számozás. Neki meg úgy kellene, hogy az első két oldalon ne legyen, hanem a 3. oldaltól induljon egyessel (tartalomjegyzéktől).
[link]
Ez lenne a dokumentum, ha bele tudnál nézni, akkor hálám egész életedben üldözni fog! :) :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#5595) BigManus válasza almos94 (#5594) üzenetére


BigManus
addikt

Reggel megnézem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5596) almos94


almos94
aktív tag

Nagyon-nagyon köszönöm előre is, hogy időt szakítasz rá!
:R :R :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#5597) BigManus válasza almos94 (#5596) üzenetére


BigManus
addikt

Tessék

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5598) BigManus válasza almos94 (#5596) üzenetére


BigManus
addikt

Nem jó sajnos... Nagyon csúnyán van a dokumentum szerkesztve, agyon van szakaszolva.
Megcsinálná a számozást, de nem tudja, mert a formázás borzasztó! Időm meg nincs arra, hogy el formázzam rendesen.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5599) Fire/SOUL/CD válasza almos94 (#5594) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez a dokumentum el van baxarintva, már mint, ami egy Word doksi szerkesztését illeti, és akkor még finoman fogalmaztam. :DDD

Leírni nem tudom, hogy hány helyen (kb. minden oldalon) mit kellene csinálni, mert annyi elbaxott dolog van. Csak hevenyészett "user error list":
# szakasztörés van mindenütt (vagy nem, mert nincs) és azok sem egyformák (folyamatos, következő oldal, csatolás előzőhöz(vagy nem) stb stb)
# oldaltörésekkel kellene operálni (nem pedig szakasztöréssel ill. nem enterrel valag enterrel biztosítani az új oldalra kerülést)
# oldal közepére igazítás egy valag enterrel van
# bekezdések formázása különböző
# új oldalon enterrel kezdődnek a dolgok, van ahol meg nem
# lábjegyzeteket mikroszkóppal kell olvasni

Tovább nem sorolom, inkább iszok egy páleszt, aztán nekiugrok, gatyába rázom a doksit (már ha tudom, mert vannak olyan dolgok benne, amihez 5 pálesz kell :DDD ), aztán feltöltöm valahova.

Egyáltalán nem csodálkozom, hogy BigManus is elxart valamit (nem az Ő hibája), mert tényleg régen láttam Én is ilyen elbaxott doksit... :))

Szóval pálesz (remélem csak 1), oszt' nekifeszülök, oszt' lesz, ami lesz. :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5600) snorbi82 válasza Fire/SOUL/CD (#5599) üzenetére


snorbi82
senior tag

Mondom meg nézem már én is.
Aztán arra jutottam, hogy hagyom. Azután látom, hogy BigManus feladta, mondom erőt veszek magamon csinálok kávét és nekik fogok.
De látom, pálinka jobb ötlet, így meghagyom neked! :D

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.