Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5301) szabonagyur válasza GAbre (#5299) üzenetére


szabonagyur
félisten

Office nem szerintem. Hívd fel supportot segít, ha csak nem mennyiségi kulcsot vettél, akkor az ennyi volt ha nincs rendes számlád.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5302) BigManus válasza Lauda (#5300) üzenetére


BigManus
addikt

Azért írd majd meg melyik variáció lett a nyerő? Kíváncsi vagyok.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5303) GAbre válasza szabonagyur (#5301) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi.Cd keyes oldalról vettem neten.
De 1x már "cserélték" kulcsot,mert az a kulcs törlésre került vagy mi.
De most meg mást ír.
Akkor 1eltalán nem lehet office-t "örökösen" aktiválni?
Vagy max,ha számlával veszed?

Avatar

(#5304) Lauda válasza BigManus (#5302) üzenetére


Lauda
félisten

A windows intézőt és a total commandert próbáltam, mindkettő megtalálta amit kerestem. :K

Még egyszer köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek! :R :)

[ Szerkesztve ]

(#5305) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Nekem pont ma lenne aktuális a havi fizetés, de egyik kártyámmal sem tudok a Microsoft oldalán fizetni, mindig "Bad Request" üzenetet dob, pedig biztosan jó mindkét kártyám. (egyik sima bankkártya, másik curve)

Másoknál is akadozik esetleg a fizetés?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#5306) BigManus válasza Lauda (#5304) üzenetére


BigManus
addikt

Király :D

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5307) GAbre


GAbre
veterán

Általában ilyen "villám" a microsoft support:
Office-hoz nincs semmi chat se :D
Más supportossal meg kb 30 percet chaten voltam.
Abból írt 6 sort.kb 10%-át megértette.És hazudott is.
Nem mellesleg abból a 30-ból 20-at vártam a chaten válaszára.
Ilyen még nem volt mikor néha használtam.
Az ok,hogy 20 percet várok mire kapcsolnak valakit.De...
Ahogy most is várok 5-10 perce hátha a következő kicsit normálisabb lesz....

Avatar

(#5308) szabonagyur válasza GAbre (#5303) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor gondolom "csak egy kulcs" amid van, sajnos járhatsz vele így, lehet többször eladták, mennyiségi kulcs stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5309) BigManus válasza GAbre (#5307) üzenetére


BigManus
addikt

Megerősítem... Mostanában a support minősíthetetlen. És valóban, nem akarják megérteni a problémát.
Amikor céges ügyben kérek segítséget, akkor más a stílus, de akkor is hülyére akartak venni.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5310) GAbre válasza BigManus (#5309) üzenetére


GAbre
veterán

Én tegnap feladtam már.Végre lett hosszú idő után 1 értelmes ember.
Aki kb elmagyarázta,hogy ahogy én emlékeszek"meg papíron van".Azt én rosszul tudom.
Vitatkozni vele nem lehetett.
Most meg ezzel lehetett beszélni.Majd továbbított elvileg.15 perce várok a továbbírásra.... :D :C

Avatar

(#5311) GAbre válasza BigManus (#5309) üzenetére


GAbre
veterán

Nah írtam az oldalnak,ahol vettem office-t.
Valahogy belekerült azóta az 1x aktiválás a leírásba. :C
Ismerősnek axem 2016-ja van,az ms fiókjában van benne.
Vagy szinte az összes ilyen hackelt valami lejáró(kb 1x aktiválható) módú.
Vagy normális office,amit 1x kell megvenni(leszámítva hivatalos forrásból véve 15x annyiért)?

Avatar

(#5312) BigManus válasza GAbre (#5311) üzenetére


BigManus
addikt

Ezt most nem nagyon értem :DDD

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5313) szabonagyur válasza GAbre (#5311) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát szerintem egyértelmű... ami ilyen olcsó az mind mennyiségi stb kulcsos. Ha rendes forrásból veszed meg, esélyesen drágábban az lesz csak a tied örökre.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5314) merqree válasza GAbre (#5311) üzenetére


merqree
őstag

Vegyél egyszemélyes Office-t évente, gombokért.
Valaki linkelt is akciót nem olyan régen.

(#5315) zsoltzsolt válasza merqree (#5314) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#5316) Lacr0ix válasza merqree (#5314) üzenetére


Lacr0ix
tag

Vagy Családit =) De ssh

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#5317) merqree válasza Lacr0ix (#5316) üzenetére


merqree
őstag

Láttál jó áron?
Ne tartsd magadban ;) :R

Azért az egy személyest ajánlottam neki, mert egyedül akarta/akarja használni. ;)

(#5318) Dani0504


Dani0504
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan oldalt, ahonnan érdemes Office-t vásárolni? Vállalkozásként vásárolnám. Utána olvastam a jogszabályi háttérnek a használt szoftverekkel kapcsolatban és elég szürke zónának tűnik egyenlőre. Ugyanakkor, teljesen tiszta szoftver beszerzésének ára üti a lélektani határaimat.
Alapvetően Professional plus 2019-re gondoltam.
Az Office 365 egy érdekes kérdés, mert felhő alapú nem érdekel, viszont ha asztali verziósat szeretnék az vállalkozásnak, megint kezdenek elrugaszkodni az árak.

Ha rossz topic akkor bocsi.

"A lényeg az, hogy a kacsák előtt mindig legyen víz!"

(#5319) szabonagyur válasza merqree (#5317) üzenetére


szabonagyur
félisten

33/év fizetek MS oldalon az 5 személyesért, ha van 5 személyed jobb ajánlat mind az egy személyesek :P

Amúgy meg [link] 23/év

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5320) merqree válasza Dani0504 (#5318) üzenetére


merqree
őstag

10,5 EUR/fő/hó és teljesen jogtiszta céges megoldás.

(#5321) merqree válasza szabonagyur (#5319) üzenetére


merqree
őstag

Nem rossz ár ;) a csaladiért

(#5322) BigManus válasza Dani0504 (#5318) üzenetére


BigManus
addikt

Nem muszáj a felhő által nyújtott szolgáltatást kihasználni a 365-nél.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5323) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Remélem jó helyen kérdezek, de ha nem, kérlek igazítsatok útba.
Lazán túlélhető a problémám, csak idegesít a miértje.
Office 2019 Professional Plus verzióm van, az a változat, minek nem a WU-n keresztül érkezik a frissítése, hanem vagy magától, vagy Fiók alatt van egy Office-frissítések gomb.
Excellel problémázom. Nem tudom mikortól, megváltozott a "megjelenése" és szerintem én, tudatosan nem állítottam el semmit. Eltűnt a "Menüszalag" felett lévő "Gyorselérési eszköztár". Mellette a word, ami nem változott:

Ezután rájöttem, hogy a "Beállítások", "Gyorselérési eszköztár" alatt "Gyorselérési eszköztár megjelenítése" elől valaki kivette a pipát, én visszatettem:

A végeredmény: maradt ami volt, Excel ikon (amit nem tudok mire jó) és mentés, plusz a gyorselérés a korábbi elemekkel ilyen kis bénán jelenik meg:


Találkoztatok már ilyennel?
Végignéztem az összes Office alkalmazást, csak az excelnél jött ez a változás.
Vagy én babrálhattam el valamit, de akkor mit?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#5324) szabonagyur válasza VGYke (#5323) üzenetére


szabonagyur
félisten

Előjött mindnél, ez a legújabb Office verzió :) Úgy látszik a Word neked még a régi.

A 3 legtöbbet használt így néz ki majd (mint az Excel), az eszköztár mindél alulra kerül be de vissza tudod állítani egyből.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5325) Cold5


Cold5
senior tag

A Teams-ben (iOS) van olyan lehetőség, hogy benne vagyok egy group-ban és amikor nekem akarnak üzenni valamit a groupban azt valahogy jelezze, akár értesítésben vagy valahogy máshogy.

Tehát ha ránézek a telefonomra lássam azt, hogy ebben a group-ban jött egy nekem szóló üzenet! Ne kelljen átnéznem az egész beszélgetést, hogy valahol írtak-e nekem...?!

Remélem érthető voltam :F

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#5326) szabonagyur válasza Cold5 (#5325) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha téged tagelnek név szerint kapsz, ha csak annyi van, hogy Szeva Jóska akkor nem fogsz róla

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5327) VGYke válasza szabonagyur (#5324) üzenetére


VGYke
addikt

Hát, nem tudom hová lett az előző, neked írt bejegyzésem. Mindegy is. Nekem egyelőre (lőre, lőre de előre) nem ilyen a megjelenés, csak az Excel kezd változni, de ott sincs olyan hogy AutoSave....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#5328) merqree válasza VGYke (#5327) üzenetére


merqree
őstag

Az Autosave akkor elérhető, ha felhőben, pl onedriveben szinkronizált file-t szerkesztesz, de a helyi számítógépen tárolt file-t nyitod meg.
Magyarázat: nálam a D:\ meghajtó gyökerében van a onedrive, és ott minden megvan, ami a kapcsolt felhő tárhelyen van. Ha onnan nyitok meg file-t, akkor van autosave, ha máshonnan, akkor nincs.

(#5329) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok!

Mi a legegyszerűbb módszer Office 2019-es kulcsok visszavonására? Több kulcsról lenne szó, dobozos Home/Business verziók. Gondolom telefonon, vagy e-mailen keresztül is van lehetőség?

Köszi előre is!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#5330) VGYke válasza merqree (#5328) üzenetére


VGYke
addikt

Kb. mindenem onedrive-ban van, de nincs autosave.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#5331) szabonagyur válasza VGYke (#5330) üzenetére


szabonagyur
félisten

De kapcsold be akkor:

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5332) hamikike


hamikike
tag

Sziasztok!

Már második éve használom az Office 365-öt és OneDrive-t, családi változat egyik tagjaként, és van Saját MS fiókom. A OneDrive külön is telepítve van, gond nélkül használom, laptopok, tabletek és telók között. Oprendszer Win10 Home.
Be tudok lépni a fiókomba gond nélkül.

Vagy 2 hete fura dolog jött elő, belépek, tudom kezelni a fiókomat, a profilomat, szerkeszteni, stb., DE nem tudok tovább lépni a "Saját Microsoft-fiók" menübe, ahonnan eddig láttam a gépek statisztikát, az Office előfizetésem, a család adatait, stb.
Csak darál a böngésző (Opera), a kereső mezőben ott a web cím, de 1 óra után sincs továbblépés.

DE még furcsább, hogy kipróbáltam mindezt firefox -ban és edge -ben, és ott tudom kezelni.
Opera böngészőt használok kb. 10 éve, nem mondanék le róla.
Ráadásul semmi más gondom nincs az operával.

Mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

(#5333) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,

Office Prof. Plus 2016.
Az alábbi képeken látható, hogy a "szögletes" forma" az excelben "lekerekített" lett.
Hogyan lehet visszaállítani az eredeti - szögletes formára?

[ Szerkesztve ]

(#5334) Fire/SOUL/CD válasza Frenk (#5333) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezt az OS "okozza", globálisan, nem csak az Excel-ben...
Brutál módszer: WIN+X majd Z és letiltod a VGA karid... :DDD
Nem brutál módszer: Letöltöd Ezt az EXE-t és futtatod. (Ha vissza szeretnéd állítani az eredeti állapotot, akkor futtasd le ismét)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5335) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Microsoft 365 boltban kapható előfizetésnél mi a különbség a két SKU között?
QQ2-00995 és QQ2-01426

Illetve láttam még más számúakat is, gondoltam arra, hogy esetleg valamlyik program nem jár hozzá vagy csak a doboz kiadása újabb, de a forgalmazók leírásaiból nem derül ki mivel tud többet egyik a másiknál...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#5336) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,

érdeklődöm, hogy az Office Prof Pro 2016 vagy az Office Prof Pro 2021 "beszerzése" ajánlottabb.
(Jelenleg az Office Prof Pro 2016 van az "asztali" gépen és laptopra kell vennem egy office-t - csak a 21-ről nincs semmi konkrét infóm.)

(#5337) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! 365-ben a helyesírás ellenőrzésnek azt a funkcióját, hogy ráállok a szóra és kidob lehetőségeket, hogyan lehet kikapcsolni? Milyen néven keressem? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5338) Energie X válasza Energie X (#5335) üzenetére


Energie X
őstag

Felhívtam a bluechipet, mert ott mindkettőt lehet kapni, a srácnak fingja sem volt mi a különbség a kettő között... Valakinek valami ötlete esetleg? Több darabot is akarok venni, jó lenne tudni mi a különbség a két gyári számú között. MS honlapján semmi infó nincs. Nekem az is jó, ha valakinek van ilyenje és privátban elküldi a doboz hátuljáról a fényképet, hogy lássam

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#5339) zsoltzsolt válasza Energie X (#5338) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az SKU rövidítés stock keeping unit-ot takar, ez itthon mint készletkezelő egység ismert, a termékhez rendelt számmal lehet azonosítani az árat, a termék opcióit és az áru gyártóját. Az SKU-t a készlet nyomon követésére is lehet használni. A szám, ami általában betűket is tartalmaz, mindig egyedi és eltérő, színenként és modellenként is. Az SKU kód segítségével könnyen le tudjuk ellenőrizni az interneten, hogy stimmel-e az általunk rendelt vagy vásárolt darab, csak be kell pötyögni a számot a keresőbe, és meg is kapjuk a választ.

(#5340) Energie X válasza zsoltzsolt (#5339) üzenetére


Energie X
őstag

A reklámszöveget minden forgalmazó kitette, de a tartalmat nem lehet egyértelműen megállapítani ez alapján. Talán a legegyszerűbb, ha belinkelem a bluechip oldalait és látjátok miért érzem magam kicsit elveszve. Mint írtam az MS honlapján meg aztán végképp nincs infó az SKU-król (vagy én vagyok nagyon béna). Más forgalmazók weboldalain is ugyanezek a reklámszövegek mennek, attól függően, melyiket lehet náluk megvásárolni.

QQ2-00995 vs. QQ2-01426

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#5341) zsoltzsolt válasza Energie X (#5340) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mindjárt megkeresem, kettőnek is kell lennie itthon.
Lefotózom

(#5342) Energie X válasza zsoltzsolt (#5341) üzenetére


Energie X
őstag

Köszi! 00995-ösöm nekem is van, a másik ami nagy kérdőjel

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#5343) sub71 válasza Energie X (#5340) üzenetére


sub71
aktív tag

Van jobb áron, még mindig: 9900Ft . Miért nem ott veszed? Az új kiadás( QQ2-01426 ) már nem Office365, hanem Microsoft365 néven fut. Tartalmi különbség nincs. Amit én vettem az pedig (QQ2-00012D), de ugyan az mind. Szerintem ezek csak széria számok.

[ Szerkesztve ]

(#5344) zsoltzsolt válasza sub71 (#5343) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezt aQQ-s számot hol találom?
Update, megvan :D

[ Szerkesztve ]

(#5345) zsoltzsolt válasza Energie X (#5342) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem tudom hol ez a qq-s szám rajta?

[ Szerkesztve ]

(#5346) zsoltzsolt válasza Energie X (#5342) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az enyémek is 0095-ösek.
Ott vettem, amit linkelt sub71

[ Szerkesztve ]

(#5347) zsoltzsolt válasza sub71 (#5343) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi a különbség a kettő között? A 0095 végű is mást Microsoft 365-ként fut. Én is so Istyle-nál vettem és a hirdetés szövegével ellentétben 0095-ös.

[ Szerkesztve ]

(#5348) sub71 válasza zsoltzsolt (#5347) üzenetére


sub71
aktív tag

Szerintem semmi. Én kétszer vettem az iSTYLE-nál, az egyik QQ2-01426, a másik QQ2-00012D. nem látok különbséget. lehet, csak a sorozat azonosítására szolgál. A dobozát én már kidomtam, azon is rajta van, vagy csak a rendelésnél látszik ez a számsor

[ Szerkesztve ]

(#5349) zsoltzsolt válasza sub71 (#5348) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ!
Most 2023 évvégig van előfizetésem, de ha még mindig ilyen jó áron adják, lehet kéne még venni

(#5350) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Továbbra is várom a tippeket Word 365 esetén a "lebegő" helyesírási menü kikapcsolására! Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.