Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29801) Zsubi


Zsubi
őstag

Srácok olyan problémám van hogy amikor megterhelem a gépet akkor újraindul vagy ritkán lefagy, legyen az játék vagy bármi más pl. Prime95 v. Furemark. Igaz először tuningolva volt a procim és vissza vettem alapra és akkor is ezt csinálja a vid. kari nincs húzva :)
Az adat lapomon megtaláljátok a konfigomat de nem a Corsair táp van benne hanem 420W-os LC Power :D Elképzelhető hogy nem bírja ez a táp :F :R

(#29802) Dyno válasza belsodavid (#29800) üzenetére


Dyno
veterán

Villám ellen nem véd meg, semelyik táp, fogod és kihúzod ha vihar van, de a villám ellen a túlfeszültség védő elosztó sem véd, még mielőtt azt vennél mellé.

Zsubi:Igen elképzelhető, de azt nem értem, hogy egy olyan gépet miért egy ilyen fos táppal hajtod :F

(#29803) belsodavid válasza Zsubi (#29801) üzenetére


belsodavid
aktív tag

elég új a kártyád most vetted (elötte mid volt és azóta észlelled?)? Amugy elképzelhető, mert nekem is 420-as lc power-em van és fagyogatnak a játékok az alábbi konfigon (adatlap). Pénteken jön a giga superb 460, azzal is meglessük :)

[ Szerkesztve ]

(#29804) Gyuri27 válasza Dyno (#29802) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondjuk a villám ellen semmi nem véd, ha közvetlen a házba csap a ménykü.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29805) Májsztró válasza belsodavid (#29803) üzenetére


Májsztró
addikt

Érdekes , nekem 550-es HCK-m van amit sz@rrá gyaláztak itt a tápos topikban. Mégis gond nélkül viszi az adatlapomon lévő konfigot. Egyszer nem fagyott , nem indult újra ... Lehet ,hogy mégsem olyan rossz az a HKC?! :F :)

(#29806) Zsubi válasza belsodavid (#29803) üzenetére


Zsubi
őstag

Előtte 96GT-vel ment és egy E5200-as procival+tuning és semmi gond sem volt vele vagy legalábbis nem vettem észre semmi különöset :U
Most proc. csere+jött egy HD4770 és ezt csinálja folyamatosan fagy és újraindul ahogy megterhelem a cpu v. a vga-t :W

Dyno: Sajnos most egyenlőre erre telet de hamarosan HX450 jön majd csak még nem igazán van pénzem :B

[ Szerkesztve ]

(#29807) Chaser válasza Májsztró (#29805) üzenetére


Chaser
titán

Lehet, hogy eddig mákod volt vele? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29808) Zsubi válasza Chaser (#29807) üzenetére


Zsubi
őstag

Ez helyett nekem is lehet ideglenesen HKC-m lesz :U :B

(#29809) Májsztró válasza Chaser (#29807) üzenetére


Májsztró
addikt

Lehetséges ... le is kopogom :) De semmi gondja nincs , amikor néztem ,hogy a proci stabil -e 3,4Ghz-en , akkor néztem a feszültségeket , igaz ,hogy nem lehet adni rá , mert nem biztos ,hogy valós értéket mutat. De az összes ingadozás 0,05V volt a 12V-os , az 5V-os és a 3,3V-os ágon. Szóval nem mintha rossz lenne.

Ofkórsz a táp a ház tetején van , minden felfelé fűt neki , és ott fújja ki :D De hál Isten megbirkózik vele, 12 vagy 14 cm-es venti van benne , halk is , stabilan is megy. Ennyit tudok mondani róla :) Ja meg ha holnap megjön az FSP tápom akkor eladó lesz :DDD

Zsubi: Nem ötletként mondtam , nehogy utána engem szidj :D Csak írtam ,hogy halálra fikázták a tápot , és lám mégis egész jól bírja. :)

(#29810) Acor válasza Dyno (#29795) üzenetére


Acor
aktív tag

Találtam egy 700W-os Hipro tápot arról tudsz tudtok valamit?

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#29811) Chaser válasza Zsubi (#29808) üzenetére


Chaser
titán

Az LC pówa helyett? Cseberből vederbe:D

#29809 Májsztró : Számolj utána, ha minden tápjuk az eslő fél - 1évben megmurdelna, a piacon lennének-e még? Nem valószínű. Lehet egyes darabok 5 évet is mennek gond nélkül, de a többségük nem. Ha a hálózat felöl meg kap egy kis + naftát, akkor megnézheted utána a gépet.

#29810 Acor: Ez egy szervertáp, ha nem tévedek. A 600-asából vettek már néhányan, rosszat nem mondtak róla, de sok mindent nem találni róla neten. Egy HKC és tsa-inál egész biztosan jobb.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29812) Zsubi válasza Chaser (#29811) üzenetére


Zsubi
őstag

Sajnos nem tudok mást csinálni :(

(#29813) breed30


breed30
tag

Hello a táp menyire befolyásolhatja a vidkarit?
Elöre is köszi. :R

(#29814) Májsztró válasza Chaser (#29811) üzenetére


Májsztró
addikt

Ez az fikázzuk tovább a HKC-t , sztem teljesen alaptalanul ... :(

(#29815) Dyno válasza Májsztró (#29809) üzenetére


Dyno
veterán

NEm eszik olyan sokat a géped, hogy megfeküdjön alatta, de majd idővel, biztos, az hogy nálad nem volt baja még nem azt jelenti hogy a HKC táp ;]

(#29813) breed30:Kábé semmennyire, bár ha kevés a táp, akkor bizony igen.

(#29816) Májsztró válasza Dyno (#29815) üzenetére


Májsztró
addikt

Nem tom ,hogy mennyit eszik ez a gép , de valszeg 250-300 körül azért biztosan.

(#29817) Qru válasza breed30 (#29813) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Okozhat insatiblitást pl...

#nincsbennetarcsi

(#29818) hackeeeee válasza Dyno (#29797) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De ha 2 egyforma proci, és egyik ciripel, egyik nem? :)

Nem akarok kötözködni, csak kíváncsi vagyok mostmár :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29819) Dyno válasza Májsztró (#29816) üzenetére


Dyno
veterán

De konnektor felől, magyarán a tápnak a hatásfokból való veszteséggel számítva kábé 200W-t kell leadni, húúú 550-es létére le is adja, oda ne rohanjak emg vissza háromszor.

Ez az fikázzuk tovább a HKC-t , sztem teljesen alaptalanul ...

Ha neked alaptalanok, az itteni műszerészek véleményei, műterhelésekben szerzett tapasztalatai ezzel afos hákácéval kapcsolatban, akkor várom, hogy alapozd meg hogy igen is jó táp......nekem is ment 300W-os Codegen 3,5évet p4 2,0GHZ@3,2GHz(Northwood) 3x256mega ram, Radeon 9600pro, 3vinyó, na és még sem istenítem......pedig semmi abjt nem okozott nekem, még is tudom, hogy nem egy biztos táp.

(#29818) hackeeeee :Én ilyenről nem halottam még, továbbra is fenntartom hogy egy proci nem ciripel, ez a véleményem, szerintem alaplap....tudniillik minden HW elem kihatással van egymásra, nem hiába ciripelnek nekem se a Seasonic tápjaim, mellesleg az 550-es deltás csifim nem ciripelt......

[ Szerkesztve ]

(#29820) Májsztró válasza Dyno (#29819) üzenetére


Májsztró
addikt

mert az itteni műszerészeknek milyen méréseik vannak ? Mutatsz 1-2t ? Még sajna egyet sem láttam közülük.

Apropó , nem istenítem a tápot , csak azt mondom ,hogy ennyire elásni talán nem kéne. Vannak sokkal gányabb tápok is. sztem :)

(#29821) Chaser válasza Zsubi (#29812) üzenetére


Chaser
titán

Részvétem...

#29814 Májsztró: Nem bántom többet a tápodat, elnézésedet kérem :R bocs hogy beleokoskodtam a dolgodba :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29822) venember83 válasza Májsztró (#29820) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]
[link]

Elolvashatod a hozzászólásokat is, tanulságosak.

(#29823) Májsztró válasza venember83 (#29822) üzenetére


Májsztró
addikt

Az elsőt igazándiból nem értem ,hogy miért linkelted ( valójában értem :D ). Köze nincs az 550-es HKC-hez.

A másodiknak meg örülök , mert holnap jön meg az FSP tápom :)

Chaser: Dehogynem , szólj csak be ,legalább lesz min vitatkozni :) De érted ,hogy mit mondok ? Megy rendesen , viszi amit kell , akkor miért lenne szar táp ? Egyébként a súlya sem olyan mint egy kodegánynak , nekem elhiheted. Lehet ,hogy valami eszméletlen jó szériát fogtam ki , vagy valami , de ,hogy ez a táp tuti jó az biztos.

Egyébként azon is gondolkodtam ,hogy a lentebb linkelt tápos-logoutos tesztelőnek elküldöm a tápot , had dzsumbizza szét :)

(#29824) venember83 válasza Májsztró (#29823) üzenetére


venember83
nagyúr

Méréseket akartál prohardveresektől. Megkaptad. Ja, hogy nem HKC? Az is lesz remélhetőleg. :)

(#29825) Chaser válasza Májsztró (#29823) üzenetére


Chaser
titán

Én a helyedben nem cserélném le, ha szerencsés vagy, beállhatsz azok közé akiknek tuti jó tápjuk volt évekig, és a végén annyira szerencsések voltak, mikor kilehelte a csodatáp a lelkét vitte a fél gépet, a szerencsésebbeknél az egészet. Valamennyire itt páran konyítunk a tápokhoz, ha megkérdőjelezed felesleges koptatni a billt...

szerk: Ha kicsit belemélyedsz a témába, azt is tudni fogod, hogy az adott táp kapcsolását ismerve lehet arról következtetni a súlya alapján, hogy a kritériumokból 1-2-nek eleget tesz-e, de semmi másra. A kapcsolás ismerése nélkül még erre az 1-2 dologra sem jó egy tömeg adat.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29826) breed30 válasza Qru (#29817) üzenetére


breed30
tag

Köszi a választ :R és olyat hogy a gép nem indul ha a 6 pin csati rajt van??

(#29827) hackeeeee válasza Dyno (#29819) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én sem hittem el, dehát pedig annak tűnt, én sem tudom. Na mindegy :) Nem akartam vitatkozni, csak vonz a kíváncsiság...

Nos, hogy hozzászóljak már a HKC-s témához. Pl. több ismerősömnél is van, szépen dolgoznak, hibátlanul, én most cseréltem le a 630as modulárist belőle... most van gariban, bírt 1 hetet, tápteszterrel 100%-os a táp, de zúgott....

Szóval lehet valakinek mákja van vele, és bírni fogja, nem lesz vele baja, van aki meg lehet úgy jár vele mint én is pl....

@venember83: Arra kíváncsi lennék... :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29828) Májsztró válasza Chaser (#29825) üzenetére


Májsztró
addikt

gondolom a kapcsolás ismeretéhez még szét is kell babrálni a tápot. Ami esetemben nem fog bekövetkezni , mert akkor ugrik a gar. :) Egyébként mesélhetsz 1-2 ilyen dolgot. Aztán ha megvan az FSP , akkor szétkapom a csodatápom aminek vinnie kéne magával a fél konfigot :P

(#29829) Dyno válasza Májsztró (#29820) üzenetére


Dyno
veterán

Apropó , nem istenítem a tápot , csak azt mondom ,hogy ennyire elásni talán nem kéne. Vannak sokkal gányabb tápok is. sztem

Gány és gány között mi a különbség, valaki meg vesz egy szerinte kevésbé gányat és nyugtatgatja magát hogy jó biznisz volt, ez nem codegen varáné......stb, pedig gány és gány között aztán semmi különbség nincs, mert beza rohadz veszélyes a gépre, nem a súlyábban kell keresni a hátulütőt, hanem a belsejében.

Megy rendesen , viszi amit kell , akkor miért lenne szar táp ?

Meddig és milyen hibatűréssel?És miútán megadja magát, utána félgép vagy no gép.....

Egyébként a súlya sem olyan mint egy kodegánynak , nekem elhiheted. Lehet ,hogy valami eszméletlen jó szériát fogtam ki , vagy valami , de ,hogy ez a táp tuti jó az biztos.

Hányszor koptattuk a kezünket hogy a súly, az nem tényező a minőségre nézve......

Továbbá sokadik ember vagy akinek megkell ezt magyarázni, nincs ezen mit vitatkozni.....ha neked jó minek cseréled?

Többiek: Komolyan mondom dobjunk össze pénzt egy ilyen fosra aztán küldjük le Stolnak, hogy tapossa ki a lelkét és merüljön már fény az igazságra.

[ Szerkesztve ]

(#29830) Májsztró válasza Dyno (#29829) üzenetére


Májsztró
addikt

Jólvan , fogtam mindenféle jelet. Egyébként olvastam itt 50-80 hsz-el ezelőtt ,hogy sztetek a Chifi sem olyan jó. Az az most miért is nem ? :O

Összedobjátok rá a lóvét én eladom az enyémet jutányos áron :DDD

(#29831) Dyno válasza Májsztró (#29830) üzenetére


Dyno
veterán

Akkor alaposabban olvass vissza jó ;) Nagyon is jó.....csa éppen az ár/érték mutatója nevetséges, és vannak sokkal de sokkal jobb alternatívák.

Továbbá tartok tőle hogy abban a tévhittben élsz Te is hogy a Csifi valami hűű de nagyot tett le az asztalra és a legnagyobb neve lenne.....nem igazán tett le különlegeset csak nálunk az országban szinte minden boltban kapható, még olyanokba is ahol csak codegen és társai lapulnak csak a csifi a minőség, ergo ismert táp.

Szóval most mert a hkc-t nem védjük, ne keress hasonló dolgot itt a fórumon, emrt okkal nem szeretjük a hkc-t.......csifinek meg csak az áráért kapott teljesítményt, azért azt hiszem nem mindegy.

(#29832) Chaser válasza Májsztró (#29828) üzenetére


Chaser
titán

Nem kell feltétlen szétszedni a tápot hozzá, ha pl tudod hogy passzív PFC-s és normál hatásfokú, ennek ismeretében azt is tudod, hogy nem árt ha van némi súlya is, mert a PPFC-t egy vasmaggal valósítják meg, normál hatásfokú tápban meg nagy bordák kell legyenek, különben nem tudná a venti megfelelően hűteni a belsőt, vagy qrva hangos lenne, esetleg mind2... a HKC-t küldd el stolnak, lássuk mit tud ;]

A ciefekkel különösebb baj nincs, de csak matricáznak, ált delta és sirtec belsőket, előbbi a jobbik eset, pl a 360-as sirtec belsős hajlamos volt 1-2 év után elhalálozásra, ha jól emlékszem a készenléti áramköre volt zizi, ár/értékben egy chieftek nem jó táp, ennyi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29833) Májsztró válasza Dyno (#29831) üzenetére


Májsztró
addikt

Nem hiszem azt ,hogy a Chifi az isten. Tudom én ,hogy vannak jobbak. De ha valaki nem teheti meg hogy drágábbat tegyen , annak valszeg ezekhez a tápokhoz soha a büdös életbe nem lesz köze. Mit gondolsz miért vettem 5000-ért ,1 hetes 550-es FPS-t ? :DDD

(#29834) Dyno válasza Chaser (#29832) üzenetére


Dyno
veterán

410W-osnak volt hibás a készenléti köre,360/420Wos csak szimplán rohadt melegben voltak, és még mellé hangosak is, meg kihagytad a CWT-t a nagy típusokban már mind az van, meg van nekik egy super series-es asszem amiben AcBel Polytech van. :)

(#29833) Májsztró:Ne általánoságban gondolkodj az árakról hanem nézzél meg árlistákat és láthatod hogy a csifi hol helyezkedik el, továbbá nézd már meg hogy a az FSP táp amit veszel emnnyi a boltban......20K környéke és még keveet írtam.

Továbbá, ha valaki ésszel vesz tápot akkor igen is kap jobbat ugyan aon az áron Corsairból vagy Enermaxból.....elnézve azt hogy az 550-es csifi 360W-t tud a 12V ágon, ezen az árona VX450 396W-t vagy a PRO82+ enermax 408W-t, ja igen 2K-val drágábbak az utób említett tápok, de ha már valakinek 17-18K-ja van ne csifit vegyen, ha meg csak 10K-ja akkor Gigabyte Superb az altt pedig FSP-PNR/CRG/PNf/HLN......szóval ez a baj a csifivel, semelyik kategóriában nem éri megvenni, mindenhol van jobb.

[ Szerkesztve ]

(#29835) Májsztró válasza Dyno (#29834) üzenetére


Májsztró
addikt

Valóban , a boltban 20K , de én nem annyiért vettem meg . Semmi másért nem veszek ilyen tápot , csak mert 5K-ért hozzájutottam. 15K-t már nem adtam volna érte :) Tudom , sóher vagyok mint a rosseb , de hát ez van :D

Chieftec 550W tápegység APFC (GPS-550AB A Smart) 18,050,-
FSP 500W FSP500-60GLN aktív PFC tápegység 19,510,-
CoolerMaster eXtreme Power 550W tápegység 20,830,-

Miért rossz itt az ár/érték arány ? :F ---> már értem

Akkor most FSP-ből a GLN az nem olyan jó ? Bár ennyi pénzért (5K) annyira rossz sem lehet :F

Enermax Liberty tápegység 500W (ELT500AWT) 30,080,-
Itt nem 2K a difi a Chifihez , hanem 12K

[ Szerkesztve ]

(#29836) Chaser válasza Májsztró (#29833) üzenetére


Chaser
titán

Egy 350-es FSP PNF még most is olcsóbb mint egy 350-es chieftec, és volt amikor 3-4k-val olcsóbb volt, ezzel szemben kb minden tekintetben jobb nála.

#29834 Dyno: Én a 360-asra emlékszem, CWT-ről még tudok, AcBelről nem, nem követtem nyomon, mint mondtad minden szegmensben van jobb ár/értékű a chiefnél, nem éri meg az energiát..nekem.

szerk: #29835 : Odateheted még a 450vx corsairt, ami 5 év garis, 80+ hatásfokú..19-20k...a chiefnek nagyon nincs ott keresnivalója ;]

Nyugi jó a GLN:) Oemként nem nagyon lehet nálunk kapni, ezért nincs a felsorolásban, asszem a BS vagy BS2 FSP-ben is ez volt.

"Enermax Liberty tápegység 500W (ELT500AWT) 30,080,-
Itt nem 2K a difi a Chifihez , hanem 12K" A különbség sem 2k-s, hanem ég és föld... :)) már a corsairnél is, ami egy árban van a chifivel 1-2k-tól eltekintve.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29837) Májsztró válasza Chaser (#29836) üzenetére


Májsztró
addikt

Egyébként mi ez a sokféle betűjelzés az FSP tápoknál ? :O

Corsair PSU-450VX 450W tápegység 19.185,-

az 550-es Chifinek ellenfele lehet a 450-es Corsair ? Csak a teljesítményt nézzük!

[ Szerkesztve ]

(#29838) breed30 válasza Májsztró (#29837) üzenetére


breed30
tag

Bocs :R hogy közbe írok azt szeretném kérdezni az én tápom az jó kategoria az aláírásomnál ott a márkája??

(#29839) Dyno válasza Májsztró (#29837) üzenetére


Dyno
veterán

[OFF]Te végig olvasod a hsz.-ket vagy csak valami szemetszúrsz és ész nélkül írsz?

elnézve azt hogy az 550-es csifi 360W-t tud a 12V ágon, ezen az árona VX450 396W-t vagy a PRO82+ enermax 408W-t, ja igen 2K-val drágábbak az utób említett tápok, de ha már valakinek 17-18K-ja van ne csifit vegyen

Itt ebben mindent leíram az 550-es csifi nem ellenfele a 450-es Corsairnak......az számít a 12V águkon mit tudnak leadni, nem az hogy hány watt van ráírva.....

FSp mizéria meg benne van az első hsz.-ben, nagyon részletesen összehoztuk, kedves 04ahgy kollégával.

CoolerMaster eXtreme Power 550W tápegység 20,830,-

írtad ezt a tápot, ezt ugyan csak nem szoktuk ajánlani, emrt szarok bennük a kondik hamar öregszenek továbbá ennyiért nevetségesek.....
500-as Enermax Liberty meg nem egy kategória az 550-es csifivel, főleg mert az Enermax moduláris és potom 24W-al erősebb is papír szerint, de ha meg az új ECO-ról van szó akkor meg 96W-al erősebb.[/OFF]

(#29838) breed30:TSP?Nem FSP véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#29840) breed30 válasza Dyno (#29839) üzenetére


breed30
tag

Nem TSP itt egy 350 watt-osról egy kép:

Ebböl van a gépemben egy 550 watt-os.

UT: Aranyozott csatik vannak rajt ez számit valamit?
Meg van egy vésztartalék PC WINNER 420 wattos eröl ??

[ Szerkesztve ]

(#29841) Dyno válasza breed30 (#29840) üzenetére


Dyno
veterán

Elméletileg Topower beles, hát, nem vagyok tőle elájulva, az 550W-hoz meg aztán köze sincsen.Inkább 300W, igaz az tisztán a 12V ágon is akár, remélhetőleg.

(#29842) breed30 válasza Dyno (#29841) üzenetére


breed30
tag

Köszi a választ :R holnap körülnézek a cucaim között valahol kell még pár db tápnak lennie. Abban majd még kellene a segitség hogy melyik a jobb azt teszem be a gépbe a tápokal edig nem foglalkoztam de ha minden igaz a táp miatt nem :( indul a gép amikor beteszem a nagyobb vidkarit.

(#29843) Dyno válasza breed30 (#29842) üzenetére


Dyno
veterán

Van egy olyan érzésem, hoyg amiket találsz azok között, sem lesz normális minőségű, de írd majd le hogy mi az új video kari.

(#29844) technoboy19


technoboy19
tag

Szerintetek egy gigabyte superb 460 táp elvinne egy 4 magos tuning phenom II procit phenom II 920 vagy 940
, 2 db 512 mb 4770 vga-val 4 giga kingmax irammal 2 winyóval, + 1 dvd iróval?
a választ elöre is köszi :D

[ Szerkesztve ]

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#29845) Kombat válasza technoboy19 (#29844) üzenetére


Kombat
őstag

Persze! :K

(#29846) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

@Dyno: Én bennevagyok ebbe a pénzösszedobásba. Mostmár bedugtad a bogorat a fülembe, hogy tényleg mennyire szar lehet, mostmár kíváncsi vagyok .D

Véleményem szubjektív...

(#29847) kfron válasza Dyno (#29829) üzenetére


kfron
aktív tag

"Többiek: Komolyan mondom dobjunk össze pénzt egy ilyen fosra aztán küldjük le Stolnak, hogy tapossa ki a lelkét és merüljön már fény az igazságra."

Jó, csináljuk. :C Teszteltessünk le ilyen ótvar tápokat... Van itt nekem ez a 450W-s M-tech, nem tudom mi baja, de lehet, hogy aki ért hozzá, az könnyen életre kelti, összességében mehetett vagy 20-25 órát...
Felajánlom, aztán adjatok neki.... :D

[ Szerkesztve ]

(#29848) Dyno válasza kfron (#29847) üzenetére


Dyno
veterán

hackeeeee nek is szól, oké akkor dobjuk fel a dolgot, és hogy még kiszáll be ebe a dologba? :)

(#29849) Qru válasza Dyno (#29848) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van otthon tesómnak elfekvőben egy Eurocase 400W-os tápja. Ha megtalálom a lomok között azt szívesen felajánlom egy killer tesztre. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#29850) breed30 válasza Dyno (#29843) üzenetére


breed30
tag

Hello a vidkari az egy Palit 8800GTS lenne most igy hogy nem indult el 3 k vettem meg. :D
A tápok amiket tálálgatam garázsba padláson:
Red Point 430 ez van csak rajt
PC WINNER model st-420 atx
Delux model atx-420w p4
LPK19-30 ezen csak ez van meg hogy 460watt
TSP 550 ez van a gépbe
TSP 350 erröl raktam képet.
HP 365W
Mind müködnek.
Melyik lenne jobb a gépembe?? :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.