Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) djtoomi válasza Zolexx (#10550) üzenetére


djtoomi
addikt

De az a szép, hogy kb 2 hete kérdezgetett gépet hogy 200k-ja van rá, mit vegyen, én vx450-es tápot és 9600gt-t tettem volna bele ennyiért, ő meg hd3850 és 500-as codegent vett bele, mert egy boltos meggyőzte hogy az 500-as codegen jobb mint a 450-es corsair.... :DDD De nem hogy megkérdezne.... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#10552) Zolexx válasza djtoomi (#10551) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Jujj. na igen. Kocsog boltos-vagy csak hülye :D -Nem értem pedig a corsair még drágább is. A boltos felfogását naon nem értem...

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#10553) djtoomi válasza Zolexx (#10552) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem úgy, hanem boltban vette, így minden drágább, és pl azért lett 9600gt-ből hd3850 meg vx450-ből 500-as codegen, 13k-ért. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#10554) adam84


adam84
csendes tag

Sziasztok. Ehhez a konfighoz kéne táp, segitsetek(max 13k-ig): amd x2 4200+ 2GB A-Data 800Mhz ram, 120GB Maxtor HDD, EVGA 9600GT 512MB SC, +3 ventilátor.

(#10555) venember83 válasza adam84 (#10554) üzenetére


venember83
nagyúr

Szia,

FSP PNF vagy PNR, 300as bőven jó, de erősebb is okés, Chieftec GPS 350 vagy 400. Esetleg halkabb tápok közül 350es BluestormII ajánlott, az talán belefér ebbe az árba.

(#10556) Zolexx válasza djtoomi (#10553) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Értem. Gyorsan rákerestem egy 500w-os Codegenre 8 rugó. Gondolom valami újabb kiadás lehet.

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#10557) debut12


debut12
aktív tag

Sziasztok!
Egy Corsair 520HXes tápot igazgatok a gépembe.
Mi a jobb, ha minden cucc külön ágról (4) kapja, vagy inkább csökkentsem, osztozzanak közös kábelen?
Gyanítom, hogy az X2-höz nem árt 2 direktbe.

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#10558) shteer válasza debut12 (#10557) üzenetére


shteer
titán

pakold ahogy könnyebb elrendezni.. nem lesz igazán különbség

..szerintem jónak tűnik

(#10559) kukulec válasza shteer (#10558) üzenetére


kukulec
őstag

blue storm II-m van és ciripel mint állat, továbbá ugyanolyan hangos, mint az előző codegenem...

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#10560) Szten Márs válasza kukulec (#10559) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És ezt milyen megfontolásból írtad válaszul sheeter hozzászólására? :F
Ellenőrizd, hogy nem más ventitől jön e a zaj (a többi venti lefogásával, leállításával), valamint azt, hogy nem a házat rezonáltatja-e be (a táp házból való kivételével pl).

(#10561) kukulec válasza Szten Márs (#10560) üzenetére


kukulec
őstag

á bocsi, nem neki akartam válaszolni :(

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#10562) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

hi! mi a különbség az FSP PNR és PNF tápjai közt? Venni szeretnék egy
FSP ATX-350PNF-et a köv: konfighoz: Intel E2140, 4GB DDR2, GF7300LE, 1*160GB Seagate ez így jó lenne?

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#10563) venember83 válasza dy_nmq (#10562) üzenetére


venember83
nagyúr

A kettő közül bármelyik jó, a PNR kicsit gyengébb, de cserébe olcsóbb. Szerintem nem éri meg annyira spórolni, de nem akarok más pénztárcájában kotorászni.

(#10564) dy_nmq válasza venember83 (#10563) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Akkor a PNF jobb/jó/elég ehhez a konfighoz?

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#10565) venember83 válasza dy_nmq (#10564) üzenetére


venember83
nagyúr

:K

(#10566) 21-G


21-G
csendes tag

sziasztok.még uj vagyok erre felé de van egy kérdésem és ide irányitotak!!a kérdésem az ha segitenétek hogy mijen tápot érdemes veni ehezz a video karrihoz::::::AGP Nvidia 7600 gs ,256 Mb gddr2 es válaszottok elöre is kösz :R

(#10567) Szten Márs válasza 21-G (#10566) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Attól függ milyen gép van a videókari alatt. De így ránézésre FSP PNF 350W, FSP Bluestorm2 350W, Zalman ZM360B-APS, Seasonic S12 380W, vagy ha moduláris kell, mivel nincs kisebb Enermax Liberty 400W.
Hopp, most látom, AGP... akkor tényleg érdekes, hogy milyen gép van alatta, lehet az kicsit megváltoztatja az ajánlást.

[ Szerkesztve ]

(#10568) shteer válasza Szten Márs (#10567) üzenetére


shteer
titán

meg valóban. kezdjük a 300-as PNF-fel ;)

..szerintem jónak tűnik

(#10569) Sk8erPeter válasza Csaba_20_ (#10466) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Csaba_20_: köszönöm a választ, megértettem, nem cserélek ventit a Codegen-tápomban, inkább cserélek... :P
Igen, láttam az "okos tuningos" esetét, de szerintem nem összehasonlítható a két helyzet, mert én mielőtt baromságot csináltam volna, inkább hozzátok fordultam, nehogy hasonló eset előforduljon nálam is.

04ahgy: Nem igazán értem, miért vagy ennyire felháborodva, és miért használsz ilyen stílust. :U Nem olyan kérdést tettem fel, amire a válasz simán csak "Google a barátod" lehetett volna, mert kellő utánajárás után sem találtam normális választ a kérdésemre - és azt hiszem, nem bűn, hogy segítségért fordultam hozzátok, akik nálam jobban értenek a témához.
Azért "értetlenkedem" (hadd éljek a Te szavaiddal), mert nem hiszem el, hogy arra a kérdésre, hogy "milyen ventit érdemes tenni a tápomba?", csak simán az lenne az egyetlen válasz, hogy "ne cserélj ventit, cserélj tápot". Megértem a Codegen tápokkal szembeni ellenszenvet, azt viszont nem hiszem, hogy ha tételezzük fel, FSP márkájú lenne a tápom, akkor esélytelen lenne a venticsere. Bizonyára léteznek olyan ventillátorok, amelyek kellőképpen hűtik az elektronikát, és alig hallhatóan üzemelnek (lásd Csaba is erről beszélt, 3 ezer Ft érték körül).
Ha feltételezzük, hogy van egy X éves FSP-tápom, melyben ventit szeretnék cserélni, lévén, hogy nem tetszik a zaja, akkor pl. nem jönnék ki olcsóbban, ha inkább új tápegységre költenék: ha egy igazán CSENDES, új tápot szeretnék venni, akkor kb. 12-13 ezer Ft-ot kellene költenem. Ennél azt hiszem, még mindig olcsóbb az új venti mondjuk 3-4 ezer Ft-ért is...
Persze itt más a helyzet, hisz' egy Codegen-tápról van szó... :B
A CFM-értékkel kapcsolatos hihetetlen humoros megjegyzésed azért nem értékelhető, mert ez a topic a tápegységekről szól, aminek igencsak szerves része a ventillátor... És elvárható lenne, hogy legalább egyvalakinek legyen sejtése arról, hogy milyen légszállítási érték az, ami egy jónak nevezhető ventinél szükséges. De ha nem, hát nem, ez van.
A "régi konfig, új konfig" problémádat meg végképp nem értem: nem teljesen mindegy a lényeg szempontjából, hogy milyen egyéb alkatrészek vannak a gépemben? Itt csak a táp volt kérdéses, és a többi a fő kérdésen nem változtat. :U
Azért köszönöm, hogy legalább foglalkoztál a problémámmal, ez értékelendő! :R Csak elég rosszul érint az, ha valaki azért utál ki a topicból, mert sokat kérdezek...

Sk8erPeter

(#10570) darál0w válasza 21-G (#10566) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szerintem nem épp a táppal kéne sporolni.sőt semmivel :D
ha vmi jobb márkát veszel akkor elég a 350W,de ha nincs elég pénz akkor mondjuk egy msivagy vmi gagyi 400W legyen.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10571) 21-G válasza Szten Márs (#10567) üzenetére


21-G
csendes tag

3.0 GB proci intel celer.,1.5 ös giga byte ram a táprol gözöm sincs atöbbit meg irtam vgat...de amugy nem sok szart konyitok hozzá :F

(#10572) Kaics válasza 21-G (#10571) üzenetére


Kaics
tag

A Szten Márs által ajánlottak közül bármelyik jó neked. Még az esetleges bővítést is el fogja bírni egy 350-es FSP.

(#10573) Skizz válasza darál0w (#10570) üzenetére


Skizz
addikt

Mondj még pár ilyen hülyeséget légyszíves.

(#10574) Skizz válasza 21-G (#10571) üzenetére


Skizz
addikt

Az nem szégyen, de az írásmódoddal csupán saját magadat égeted.

(#10575) BioNiCMaN válasza djtoomi (#10544) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Két hete 2k volt a Plus-ban... Nem jutott. :(((

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#10576) 21-G válasza Skizz (#10574) üzenetére


21-G
csendes tag

:R

(#10577) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szevasztok!
Egy SAPPHIRE X1650Pro 512MB DDR2 TD Lite AGP-hoz milyen tápot ajánlotok?
A gépem többi alkatrésze ott van az adataim közt.

(#10578) Kombat válasza birozoli7800 (#10577) üzenetére


Kombat
őstag

FSP 350PNF-et!

(#10579) i are robot


i are robot
senior tag

Üdv!

Következő a dilemmám, teljesen elbizonytalanodtam, segítsetek! :)
Az alábbi konfigba keresnék tápot:
- Gigabyte P35-DQ6
- Core2 Quad 6600
- 4 GB Corsair Dominator (később lehet hogy 8 GB is menne bele)
- VGA (még bizonytalan)
- 2 HDD (később talán max 3-5 db, RAID miatt)
- 1 DVD író

A CPU-t húznám, ha bírja. Inkább munkára lenne a gép, úgyhogy fontos hogy hosszútávon bírja a táp, stabil/megbízható legyen, és egy esetleges konfig bővítés, fejlesztés se vágja hanyatt. A Corsair 520HX-et néztem ki. Azok alapján amiket visszaolvastam elég is lenne, de kicsit bizonytalan vagyok, lehet hogy hosszútávon és a stabilitás miatt a 620HX kellene? Megéri az ártöbbletet? Mint mondtam, hosszútávra tervezek, meg munkaeszköz lenne, tehát most az 5-6e Forint plusszon nem fogok kiakadni, csak ha fölösleges, akkor minek költsem a pénzt, nemde? :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10580) venember83 válasza i are robot (#10579) üzenetére


venember83
nagyúr

Szia,

HX520 bőven elég a konfignak, még egy VX450 is, de előbbi praktikusabb. 5 év garancia jár ezekre a tápokra, szerintem a Corsair (Seasonic) is hosszú távon számol velük.

(#10581) Kaics válasza BioNiCMaN (#10575) üzenetére


Kaics
tag

Nálunk szabályosan felvásárolták már sokadszor. Kiraknak 5 darabot, amit el is visz az első két vevő, ha nem vagy gyorsabb vagy nagyobb. Utána meg veheti az ember dupla annyiért itt a PH!-n. :W

(#10582) bmarko


bmarko
tag

Mekkora tápot ajánlanátok ehez a konfighoz?

Most egy 430-as Tagan-nal megy, de erősen úgy érzem kevés neki...

AMD X2 6400+
Asus M2N32-SLI Deluxe
4 GB DDR2800
8800GTS 640MB
4 winyó
2 cd

(#10583) Kombat válasza bmarko (#10582) üzenetére


Kombat
őstag

350-400W bőven elég hozzá, de a Tagan nem kifejezetten ajánlott!

(#10584) diegho válasza Kombat (#10583) üzenetére


diegho
nagyúr

az a 350 kicsit szűk lesz... 4 vinyó 2 optika G80 és a 6400+ 300W felett kér konnektorból, kb 250W valós és mindet a 12V-on ugyebár. Inkább 400W FSP PNF akkor még tuning is belefér.

(#10585) bmarko


bmarko
tag

Ennyire rossz vétel volt? Pedig nem volt olcsó...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10586) Kombat válasza diegho (#10584) üzenetére


Kombat
őstag

Jó, a 350 nem bőven elég, de azért én rá merném bízni. :)

bmarko Konkrétan miből gondolod, hogy a táp a kevés?

(#10587) Traxx válasza bmarko (#10585) üzenetére


Traxx
őstag

A Tagannak csak neve van. Meg heoinhoz közeli ára :D De minőségben hátööö...nem igazán :D Mondjuk védelem nem sűrűn van benne meg ilyesmi. Szóval lenne olcsóbban sokkal jobb választás.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#10588) i are robot válasza venember83 (#10580) üzenetére


i are robot
senior tag

Köszi.

Egy kérdésem viszont lenne még. Többek közt azért ezt a típust néztem ki, mert az álmoskönyv szerint elég halk. Namármost, a venti ezekben automatikusan változtatja a sebességét a hőterhelés függvényében? Mert mondjuk ugyanakkora terhelés mellett a 620-as lehet hogy kevésbé pörögne fel? Vagy tévedek? No mindegy, ha azt mondjátok hogy elég lesz az 520-as is, elfogadom. :B

(#10589) cuko#


cuko#
tag

Helló!
Silentmaxx tápokról vélemény? (rákerestem itt is, és csak a márkáról volt valakinek véleménye, azóta hátha változott a helyzet :K )
Konkrétan egy silentmaxx 350W-os prosilence fanless tápon gondolkozom, de google-lel sem találtam valami sok információt róla. A gyártó honlapján csak egy utalás egy cikkből a 79%-os hatásfokra (ami hát nem a legjobb), plusz egy külföldi teszt a guru3d-től (ami lassan 3 éves :U :D ). A tápot használtan találtam (talán nem titok, itt, ph-n hirdetik), másfél éves, gari nélkül (talán ez sem titok, két hét garit vállal rá az eladó).
Egy minipc-be kéne egy passzív táp, szerintem egy 200as táp is sok lenne, szóval az nem gond. Hanem az sokkal inkább, hogy 300as zent már nem látok listákon (már nem forgalmazzák? :F Azért ráírtam pár kiskerre. :U ), amúgy meg nem is nagyon szeretnék 17-20k-t költeni, a 400as zen horror áráról nem is beszélve (remélem ez sem titok - a srác 17k-ért hirdeti, de szerintem olyan 12k-t érhet :F ).

Amúgy használt zenre vadásztam (, le is beszéltem egy sráccal januárban, csak elromlott neki, vitte gariztatni, és mostanra jutottak el addig [I][/I], hogy mondták, hogy választhat helyette másikat, csak már nincs 300as zen a listában! :W ), de úgy látom ez esélytelen (január óta kettőt láttam itt, abból az első volt a most említett eset, a másodikat pedig pont most tették fel, de már ketten is lecsaptak rá :( ).

Tehát a véleményeteket megköszönném a 350w-os silentmaxxról, illetve ha van valakinek valami ötlete más, kisebb teljesítményű passzív táphoz, akkor azt is szívesen fogadnám. :R :R

köszi: cuko

[ Szerkesztve ]

(#10590) Traxx válasza cuko# (#10589) üzenetére


Traxx
őstag

Hát...én szvsz nem vagyok éppen a passzív tápok pártján. Én úgy látom, hogy van nyűg velük...mivel azért hiába passzív, kell neki bizonyos mennyiségű levegő. Szal ha választanom kéne, inkább egy halk ventiset vennék...ebben az esetben legalább nem kell megtervezni a légáramot, hogy azé' kapjon már a csóringer táp is valamit :DDD
Zenre egyébként többen is panaszkodtak, egyrészt mert a készenléti köre elég szűkre lett szabva, ezért bikább konfig kell alá, hogy egyáltalán hajlandó legyen elindulni (úgy tudom, az újabbaknál már ezt orvosolták). Másrészt meg a Zen hajlamos a nyikorgásra, erről talán nyunyu tudna mesélni, akinek 2 Zen is erre a sorsra jutott, majd vett Corsair-t.
Amúgy Silentmaxx-ról sokat én se tudok...

Mini pc-n HTPC-t értesz?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#10591) Blero2


Blero2
tag

Sziasztok!

Havernak mondott vmi boltos egy nagy baromságot. Szerintem legalábbis.
A lényeg az h nemtom milyen konfigja van (kb. 2-3éves), de eddig egy 350W-os noname vitte neki, csak meghalt benne a titanium xx videokari. Ezt akarja most lecserélni egy AGP-s 2600XT-re.
És a boltos azt mondta neki, hogy ehhez kb 700W-ot tápot kell vennie.
Javítsatok ki ha tévednék, de egy ilyen konfiggal egy 400-as (esetleg 500 ha bővít is) FSP-nek is el kell boldogulnia nem?
Segítsetek meggyőzni, mert nagyon nincs otthon a témában és szerintem csúnyán le karják húzni.

[ Szerkesztve ]

(#10592) Qru válasza Blero2 (#10591) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nehogy vegyen 700W-os tápot! Az általad említett 400W-os FSP is bőven sok egy olyan konfigba, sőtt még ha fejleszt akkor is jó lesz.

#nincsbennetarcsi

(#10593) Skizz válasza Blero2 (#10591) üzenetére


Skizz
addikt

Félreinformálás rulezz... 700W-os tápot ajánlott neki? Legalább Codegent? Na, akkor jó eladó volt, hozta a szintet... Már bocsánat, de ekkora ordító baromságot. Lényeg, hogy mivel AGP-s konfigról van szó, valszeg nem Quazán dübörög alatta, tehát egy 300-as, 350-es esetleg 400-as Chieftec GPS/FSP PNF táp az ajánlott.

(#10594) cuko# válasza Traxx (#10590) üzenetére


cuko#
tag

Igen, én is jó sokat olvastam a zenről, de azért optimistábban álltam hozzá a nyikorgáshoz és a minimum terheléshez (reméltem, hogy újabbat tudok szerezni, amiknél ez elvileg nem fordul elő). :K

Mini pc alatt mini pc-t értek ( :) ), netre és régebbi játékokra (coduo) "tervezve" állítottam/állítom össze (egy aerocool m40-be megy majd), és szeretném az egész konfigot "félpasszívra" - szóval amikor úgysem zavarna a(z a kevés) zaj, de jobban melegszik a gép - pl játék közbenl, akkor feltekerném a proci 80as ventijét és a gyári 120-ast, amikor viszont netezek, és 2d-ben vagyok lekapcsolnám teljesen (remélve, hogy nem fő meg :DDD ) - ehhez ugye kell egy passzív vga (his 1650xt), egy jobbféle, de ugyanakkor kicsi (és passzív) cpu-hűtő (scythe mini ninja), egy ventivezérlő, ami le is tudja kapcsolni a ventiket (xilence 3,5-ös helyre) - és ugye a táp, ami sok esetben a legfőbb zajforrás - ezért szeretnék passzív tápot (hogy legalább a passzív gép lehetősége meglegyen), mivel a házam szellőzése elvileg jó, így remélhetőleg a meleg levegő kiáramolna, ha nagyon melegedne, amúgy meg szerintem nem hajtom annyira, hogy ne bírná el passzívan (msn, ph, ilyesmi :) ).
Persze lehet, hogy nem fog beválni, ez esetben csak a passzív táp jelentett plusz kiadást, plusz elég lenne egy gyengébb hűtő is - olyan nagyot nem bukhatok. :U

Még néztem a northq 400W-os tápját (tts-nél 20k-ért, ami azért elég sok nekem :((( ), ez elvileg jó, ugye? :U :R

(#10595) cuko# válasza Blero2 (#10591) üzenetére


cuko#
tag

Én is megjártam kb egy évvel ezelőtt, akkor szintén agp-s 1650pro-t vettem, és nem bírta a 300as táp, le akartam cserélni 350esre, mondták, hogy nincs, 400as és 550es van - vettem egy 400asat, az el se indult, alapból hibás volt, visszavittem az egész gépet, mondják hát ez még sose fordult elő :o :o jobban járnék egy fantasztikus lc power 550essel - megvettem (még drágábban...), de aztán felb*sztam magam, és visszacseréltem a régi tápomat a régi karival egy nappal rá.
Ezután pár hónappal gondolom eladom a felesleges 550est (a polcon ült), vinném vissza a boltba a tápot, hogy becseréljék - hát ők tápokat nem cserélnek be :o mondom ott vettem, de papírt nem adtak (az egész gépem bevittem amikor nem indult a 400assal mert azt hittem elszállt valami, és az 550est már ők tették bele) - az nem lehet, hogy nem kaptam papírt - pedig nem kaptam :U
Aztán mondtam, hogy lecserélném egy 450es corsairre az új gépembe (akkor már itt is utánajártam a tápoknak picit), azt mondja a srác, hogy "a corsair az ramokat gyárt, nem? persze ettől még csinálhattak tápot is :o de az lc-nél biztos nem jobb" - nem kissé lenézően...
[mod:] ja és még azt is mondták, hogy évek óta egyetlen egy tápot se hoztak még vissza hozzájuk, amikor mondtam, hogy az lc meg a codegen szerintem nem olyan jó minőségű - közben pont én vittem vissza hozzájuk azt a 400as (talán codegen) tápot a gépemmel, amit először adtak el nekem...
Szóval azóta elkerülöm a boltot, és legszívesebben köpnék egyet, amikor elmegyek előtte (csak hát a jó nevelés :U ). :C [éljenek a budapesti kiskerek!!4 :U ]

[ Szerkesztve ]

(#10596) maszat válasza Blero2 (#10591) üzenetére


maszat
senior tag

Általánosságban elmondható, hogy egy mai kétmagos proci (C2D, X2), egy (felső-)középkategóriás vga (9600 GT, 3870), 2 ram modul, egy vinyó és egy optikai meghajtó tápostul, mindenestül 200 watt alatt eszik teljes terhelésen. 45 nm-es négymagos procval is be lehet férni 200 alá.
Egy olcsóbb FSP (esetleg Chieftek) 350 wattos táp minden gond nélkül tud minimum 250 wattot leadni. Szóval egy átlagos géphez tökéletesen elég ekkora táp.
Noname tápból lehet, hogy kellene 700 wattos. De noname-et nem veszünk. Lásd még: 1. hsz.

(#10597) zolimaster


zolimaster
csendes tag

Hellosztok!
A következő konfighoz szerintetek milyen táp kell ?
Asus P5kc
Intel 8400 3,00 GHz
2 Gb memória
Samsung 500 Gbyte vinyó
Gigabyte Geforce 8800GT
DVD-író és kb ennyi
Köszi a választ előre csao

Hogy hívják a villamosszék kistesóját??? Elektromos kisülés :)

(#10598) Blero2


Blero2
tag

Nem tudom mit ajánlottak neki, de 28-30-ra mondta a srác. A boltot ismerve tápból nem a minőségit rakják a gépekbe.
Na de ezek után akkor már nem csak az én véleményemre tud támaszkodni és remélem sikerül lebeszélnem a 700W-os tápról.

maszat: Nonamet tényleg nem veszünk. 500W-os Bluestorm II-ről véleménye valakinek? Ez nekem lenne egy általad sorolt konfighoz hasonló alá.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

[ Szerkesztve ]

(#10599) Gyuri27 válasza zolimaster (#10597) üzenetére


Gyuri27
félisten

400-450w-t elég. Már csak azt kéne tudni mennyit szánsz rá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10600) zolimaster válasza Gyuri27 (#10599) üzenetére


zolimaster
csendes tag

hello 10 ezer körül
néztem egy 400 as FPSt az korrekt ?
köszi

Hogy hívják a villamosszék kistesóját??? Elektromos kisülés :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.