Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2801) .:Kristian:. válasza sagesz93 (#2799) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Azt én se, sajnálom, hogy nem derült ki mi lesz Joe-val. Hisz az alapjáték végére nincs utalás. Kicsit csalódott vagyok ez miatt.

Esetleg lesz olyan dlc ami az alapjáték végével fog folytatódni?

[ Szerkesztve ]

(#2802) sagesz93 válasza .:Kristian:. (#2801) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát szerintem lesz, meg mindenféle dlc-ből is lesz még pár gondolom.
legalábbis jó lenne, mert érdekel hogy alakítják a sztorit :))

[ Szerkesztve ]

(#2803) Gampa válasza picur220 (#2748) üzenetére


Gampa
aktív tag

Nekem is ez volt.Cracket cseréltem és ennyi!!!!

(#2804) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Ennek a játéknak nem kéne futnia DX11-ben? Vagy csak 9c-ben fut?

Alister from Hell

(#2805) sagesz93 válasza Alastair' (#2804) üzenetére


sagesz93
addikt

nem tud 11-et szerintem.

-

most fejeztem be a betrayal of jimmy dlc-t, na, ennek legalább volt valami története.. De a lényeg ugyanaz, ide oda kell menni és csinálni a küldetéseket.

(#2806) Silenzio


Silenzio
addikt

Gyerekek ez a Jimmy's Vendetta egy okádék. Nem elég, hogy piszkosul nehéz, hogy rettenetesen az árkád pontgyűjtésre mentek rá (egy ilyen, végső soron a realizmusra épülő játékrendszerben!), de az utolsó pálya valami kriminális. Két órája szopok vele, mindig agyonlőnek. Még azt is meg merték csinálni, amit a Rockstar sem, hogy minden küldetés időre megy. Látszik, hogy nem tudja a 2K, milyen stílus felé mozduljon. Idióták. :W

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2807) Gampa válasza Silenzio (#2806) üzenetére


Gampa
aktív tag

Azzal én is szivtam,de végül megcsináltam!

(#2808) Silenzio válasza Gampa (#2807) üzenetére


Silenzio
addikt

Sikerült. Remélem a Joe's... jobb lesz.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2809) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tuti nem tud dx11-et, bár így is nagyon jól néz ki a játék :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2810) Sonja


Sonja
veterán

Van már The Betrayal of Jimmy DLC is. :K ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2811) Sonja


Sonja
veterán

Az új DLC-ben, 4 óra alatt 16% teljesítve. Szokásos missziós DLC egyébként! :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2812) sagesz93 válasza Sonja (#2811) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát akkor nem kapkodtad el, én 4 óra 39 perc alatt pörgettem ki 100-ra... :DD

(#2813) Sonja válasza sagesz93 (#2812) üzenetére


Sonja
veterán

Nem, persze. :D Viszont itt abba is hagytam, ugyanis mentés után nem hajlandó betölteni (Load Failed). :W Inkább hagyom. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2814) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Gyerekek, engem kiakaszt ez a játék.

-Miért nem tudok kihajolva lőni az autóból?
-Miért sík hülyék a járókelők (megijesztem, elejti az ernyőjét/táskáját, aztán ott hagyja)..
-Miért sík hülyék a rendőrök? (Minden nehézségi fokozatban)
-Miért van ilyen kevés autó?
-Miért csillog shaderáradatban az úttest napszaktól és időjárástól függetlenül?
-Miért lehet egy nap alatt végigjátszani?
-Miért nincs Free Ride?
-Miért nem működnek az újságos standok?
-Miért nem lehet mozgó autóból kiugrani?
-Miért nincs az egész játék alatt egy autóversenyes küldetés se? (Autós játék autóverseny nélkül? Viccnek is rossz.. Tekintve, hogy a fizika szimulátor módban nagyon jó...)
-Miért tarthatok magamnál 54273012 darab mordályt?
-Miért leírhatatlan F*S mind a kettő DLC?
-Miért kell egy utolsó, gatya GTA-klónná alacsonyítani azt, amit első rész felépített? Megyek, és a forgó jeleknél jelentkezem teljesen érdektelen küldetésekre, és pontokat kapok a céltalan robbantgatásért? Ez komoly? :U
A Joe's Adventure-s pl. marha jól indul, átvezető, havas autós üldözés a fagyott tavon, épp kezdek örülni, hogy talán megtoldják a játékidőt SZTORIVAL, ehelyett ugyanaz mint az előző...
-Miért nem lehet a városon kívül furikázni?
-Miért nincs manuális váltó?
-Miért nem büntetnek meg, ha áthajtok a piroson?

És még bírnám sorolni, de hirtelen ennyi jutott eszembe..
A hangulat nagyon jó (az alapjátékban, és a téli vezetgetés külön rátesz még), de elképesztő hibák és hiányosságok vannak a játékban sajnos.
Én úgy érzem, hogy ezzel a Mafia meghalt. :(

(#2815) mcmike válasza Goatman (#2800) üzenetére


mcmike
őstag

Hát én simán legyaktam a 3 fickót hamar, és utána vittem az autót a helyére. A bunyónál ne várj hogy ő kezdeményezzen, ahogy megszédül menj rá egyből, és üsd aztán jöhet a kivégzéses rész hamarabb. ;)

jutyubon is van fent videó pl. :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2816) icons válasza FoxiestFox (#2814) üzenetére


icons
addikt

Engem a hangulata nagyon elkapott... Talán a legjobban az eddigi összes játék közül... de valóban vannak benne hiányosságok...

A rendőrök tényleg gyengék, és kb semmiért nem büntetnek. A Mafia I-ben nem mertem áthágni a szabályokat, nehogy elkapjanak. Ebben nyugodtan megyek 80-nal, átmegyek bármelyik piroson, semmi sem történik... (előző esetben persze megpróbálnak elkapni, de tényleg ügyetlenek, nagyon egyszerűen el lehet menekülni)
Az, hogy nem lehet autóból lőni, én sem értem... alap lenne, és sokat dobna a hangulaton (GTAIVben ez a kedvencem. Menekülök a rendőrök elől, és amikor egy beéri a kocsim, egyszerűen kilövöm a sofőrét).
Az is zavar engem is, hogy egy tomit, meg egy sotit simán elrakok, és befér mindkettő a kis kabátom alá :S.
A manuális váltó is gáz, de nekem a grafikával nincsen semmi bajom, és a fizikai szimlutátor isteni :D. Főleg télen, amikor alig lehet kanyarodni az autókkal :). Illetve az öltözködés terén is vannak szerintem hiányosságok, illetve ha autót vezetek, és a ruhámat kőrözik, miért nem szúrnak ki egy cabrióban? :)

Viszont a játék hangulata óriási, én mindig nagyon várom a következő fejezetet a sztoriban :)!!

(#2817) FoxiestFox válasza icons (#2816) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hangulatra tényleg rendben van, meg a folyton csillogó úttesttől eltekintve a grafika megadja a hangulatot neki, a hangok is elég jók.
Látszik, hogy tényleg nagyon sok dolgot kiemeltek a játékból, vagy nem tettek be olyanokat, amiket be akartak.
Az alapjátékot én is nagyon élveztem a kisebb bosszantó apróságoktól eltekintve, de a két DLC szégyen gyalázat, a másodiknak viszont az első fél órája korrekt.

Lesz még DLC hozzá egyébként, vagy ennyi volt?

(#2818) zH.


zH.
senior tag

Nagyon rég nem követem a játékot , topicot ,szóval lenne egy kérdésem?
Kiderült már mi történt Vido-val?

just be

(#2819) mcmike válasza icons (#2816) üzenetére


mcmike
őstag

"ha autót vezetek, és a ruhámat kőrözik, miért nem szúrnak ki egy cabrióban?"

Kiszúrnak bizonyos idő alatt, és ez az idő kevesebb egy kabriónál mint egy zárt kocsinál... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2820) icons válasza mcmike (#2819) üzenetére


icons
addikt

Igenigen, azóta tapasztaltam, hogy mégis észrevesznek :K .

Szerintem írtózatosan jóra sikeredett a játék... még mindig élvezetes... (most volt az a küldetés, amiben Marty háza szerepel. Nem akarom lespoilrezeni :) )
Viszont nemrég elsuhantam egy rendőr mellett 50-60nal, és nem akart megbüntetni (a speed limiterből gondolom, hogy 40 a sebességhatár). Meg tényleg elég könnyű az elején elmenekülni, de amikor már több autó üldöz, akkor volt már, hogy meggyűlt velük a bajom :). Sajnos nincsen benne nehéztüzérségük (nagyobb autók, esetleg valami SWAT-féleség páncélautóban, ilyesmi). Nade elég a sírásból, tényleg együtt él az ember a sztorival.

A grafikát pedig most fraps-szal belőttem, egy picikét logikátlan (néha lemegy 15köré, de általában a fix 60megvan), de gyönyörű szép lesz. Érzésre a legszebb játék, amivel eddig játszottam.

(#2821) mcmike válasza icons (#2820) üzenetére


mcmike
őstag

Szerintem is nagyon jó lett, sőt méltó utódja a Mafia 1-nek amit háromszor játszottam végig. Csak az általatok említett hibák azok amik engem is picit zavarnak: rendőrök gyengék, sztori rövid, stbstb... :U

Szerintem túl könnyűre sikeredett az első részhez képest. Hardon nyomom, Simulation módban, és csakis szigorúan belső nézetből ahol látom a motorháztetőt, de így is könnyebb mint az első rész... :B

Én befejeztem a Joe's Adventurest, de valami 323% lett a vége, nem 303... :B
Most már csak a The Betrayal maradt, de sajnos elég unalmas már így a közepe fele. :(
A DLC-ket úgy kellett volna megcsinálni mint a Joe's Adventures első misszióját. Akkor lett volna az igazi, sztem...

Ha még nem lett volna: Joe's Adventures Playboy magazinok

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2822) Genji


Genji
őstag

Kérdés egy tök kezdőtől (valszeg láma kérdés, ne kövezzetek meg): Ha beálltam egy kocsival a garázsba hogy lehet onnan "kiszedni". Hiába hagyom el, robbantom fel mindig visszakerül?! :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2823) FoxiestFox válasza Genji (#2822) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez már bennem is megfogalmazódott, valaki nyugodtan elmondhatná.. :))

(#2824) mcmike válasza Genji (#2822) üzenetére


mcmike
őstag

Tényleg triviális kérdés, de még én sem jöttem rá... :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2825) Genji


Genji
őstag

Hm, most ugrott be, h a térképen "B" betűs palinál az összepréselést még nem próbáltam. Az lenne a megoldás?!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2826) mcmike válasza Genji (#2825) üzenetére


mcmike
őstag

Hmmm... elképzelhető hogy a Bronsky (ha jól emléxem) féle autóbontó lesz a tényleges megoldás... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2827) mcmike válasza Genji (#2825) üzenetére


mcmike
őstag

Tényleg a roncstelep a megoldás... :C

Írták még azt is hogy ha közvetlenül a garázs előtt robbantod fel, akkor is eltűnik...elméletileg... ;)

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2828) Genji válasza mcmike (#2827) üzenetére


Genji
őstag

Pont h azt írja menj messzebb és ott robbantsd fel mert ha garázs előtt csinálod az nem működik. Én elmentem vele a város másik szélére és visszakerült roncsként, szal maradt a kocsisajtolás.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2829) icons válasza Genji (#2828) üzenetére


icons
addikt

Jaja, én is mindig oda viszem, és kapok is értük pénzt :). Nem is keveset. Azt nem tudom, mi alapján jár a píz. Alap autó érték, autó tömeg, autó értéke tuningolva, vagy autó értéke - sérülések.

(#2830) zetecR


zetecR
addikt

E4300 + HD4830-on felbontástól, beállítástól függetlenül 7-8FPS-sel megy a game.

A proci 30% körül, a GPU is épp hogy használva van.

Mi lehet a gond?

(#2831) zetecR válasza zetecR (#2830) üzenetére


zetecR
addikt

Reinstall megoldotta...

(#2832) Intel fan11


Intel fan11
őstag

üdv a 13-as chapternél hogy lehet továbbmernni azon a résuzen mikor a csávókat leírtom a aprkban aztán egy fekete kocsit kell üldözni de nincs vége???!!!hog lehet tovább menni?

Battletag: hojszi#2983

(#2833) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#2832) üzenetére


Intel fan11
őstag

sikerült nem szabad közel menni hozzá ez volt a baj egyébként hány chapteros játék?

Battletag: hojszi#2983

(#2834) presbazsi válasza Intel fan11 (#2833) üzenetére


presbazsi
tag

Ha az alapjátékra gondolsz, akkor az csak 15.

(#2835) Tommy7


Tommy7
tag

Üdv, valaki meg tudja nekem mondani, hogy hová rakja a mentést a játék? :F :F

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#2836) presbazsi válasza Tommy7 (#2835) üzenetére


presbazsi
tag

Ide: C:\Documents and Settings\Felhasználó név\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II\Saves
Rejtett fájlokat tedd láthatóvá!

(#2837) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ismerős valakinek az a problem, hogy a 14. chapter után nem tölt be a játék?

(#2838) Źşë'


Źşë'
addikt

annyira nem figyeltem az első rész végén levő 2 arcra, csak a 2. részből esett le h Joe és Vito volt az!

ezt a hasonlóságot!!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2839) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, végre befejeztem. Elég király volt. Egyik legjobb játék idén.

I am having fun staying poor.

(#2840) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Lenne pár problémám a játékkal kapcsolatban.:
-A videók sietnek, élvezhetetlen, a szöveg is összecsúszik, a fele lemarad, átugrik rajta :F
-Kisebb probléma: Átl fps:16
Nem tudjátok mi lehet a probléma?
Legfrisebb Catalyst fen van.
Amúgy E6300@3150Mhz és 3870@925Mhz hajtja meg.

(#2841) apollo12


apollo12
veterán

Heló a dlc ket hogy tudom elindítani a játékban?
mert berakom és újra kezdem a játékot de ugyan az kezdődik előröl

(#2842) Lauda válasza apollo12 (#2841) üzenetére


Lauda
félisten

Ha minden ok, a dlc-nek meg kell jelenni a menuben es ertelemszeruen onnan tudod elinditani.

[ Szerkesztve ]

(#2843) #41635072 válasza #41635072 (#2840) üzenetére


#41635072
törölt tag

Mostmar ahogy eszrevettem, az egesz jatek "rohan". Senkinek sincs otlete?

(#2844) Drizzt válasza #41635072 (#2843) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Esetleg ha V-Sync bekapcs? Nekem PES3-4-gyel volt az, hogy rohant, ha ki volt kapcsolva.

I am having fun staying poor.

(#2845) #41635072 válasza Drizzt (#2844) üzenetére


#41635072
törölt tag

Be van kapcsolva. :(

(#2846) Lauda válasza #41635072 (#2840) üzenetére


Lauda
félisten

Eredeti a jatek?

(#2847) #41635072 válasza Lauda (#2846) üzenetére


#41635072
törölt tag

Persze, Steam-en lett vásárolva.

(#2848) Lauda válasza #41635072 (#2847) üzenetére


Lauda
félisten

Torold ki az edit/apex/cloth konyvtarat, hatha segit, persze elotte mentsd ki. Eleg fura hiba, nem is emlekszem, hogy lett volna valakinel hasonlo.

(#2849) megint én


megint én
őstag

Halihó! Kissé rég írtam ide, mert már 2x végigvittem... Van valami újítás? +küldik, vagy valami??? Vagy valami olyasmi mint a GTA4hez az ENB series???

(#2850) Pityu89


Pityu89
senior tag

Ma végigvittem a Joe's Adventuret is. Érdekes, hogy nekem nem bolt százalékos probléma, 100% a vége, a playboy újságok is mind megvannak. Nagyon élveztem végig, az ismert hiányosságok persze zavartak. Most nekiállok a Jimmys kiegészítőknek is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.