Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2701) Symbi


Symbi
tag

Üdvözlet Kedves Fórumozok!

A Nvidia PhysX rendszerrel kapcsolatban fordulnék hozzátok. Mért van az, hogy egy 5970es atin i7-930 4 giga rammal akad a mafia 2 ha bekapcsolom az nvidia physx-et akár mediumon vagy hardon. Ezek nélkül semmi gond, de azért valahol furdal, hogy ennyi pénzért mi nem jó a kártyámon. Előre is köszönöm :).

(#2702) milanovics válasza Symbi (#2701) üzenetére


milanovics
tag

Megválaszoltad magadnak a kérdést. Nvidia PhysX. Mivel ati kártyád van ezért a CPU fogja számolni a PhysX-et. Ezért szaggat.

(#2703) Drisahun


Drisahun
csendes tag

A kérdésem az lenne ami korábban is hogy 2 percenként elmúlik a kaja kávé hatása, ez a miatt van hogy nem eredeti a játékom de ezt nem lehet valahogy megkerülni?

(#2704) Lauda válasza Drisahun (#2703) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinuleg az miatt van, de segitseget erre nem fogsz kapni, tilos a nyilvanos warezolas.

(#2705) Ti Bo válasza Drisahun (#2703) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Már többször leírták, hogy ez egy "védelem" a warezolás ellen. Ha jól tudom csak hard fokozaton. Vedd meg a game-et! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#2706) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Üdv!

Kicsit elakadtam az elején. Vagy egy olyan küldetés, hogy ki kell fosztani x benzinkutat, de egyszerűen nem tudok odaérni időben a bal oldal lévő 3 kúthoz. Volt már olyan hogy már csak 2 maradt, pedig ami bír a kocsi maxon nyomom neki. Van valami tipp erre?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2707) presbazsi válasza Ti Bo (#2705) üzenetére


presbazsi
tag

Azt hiszem mindegy milyen nehézségi fokozaton próbálja, ez egy warez verzió hiba... Így van: meg kell venni. ;)

(#2708) presbazsi válasza Speeedfire (#2706) üzenetére


presbazsi
tag

Ha jól emlékszem 6 benzinkút van a városban szétszórva a térképen, elég ha 5-öt teljesítesz. De nem kifosztani kell őket hanem az ellopott benzinjegyekkel kell bizniszelni. Induláskor nézz a térképre, és válaszd a legközelebbit, és így tovább...hogy könnyebb legyen kattints oda az egérrel a soron következőre, és mint a gps mutatja a legrövidebb utat jobb alul, a kis térképen kövesd a zöld útvonalat...ja és elég ha csak odaállsz a kúthoz, nem kell bemenni.

(#2709) Speeedfire válasza presbazsi (#2708) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor itt lesz a gond, mert én bementem, meglöktem mindegyiket majd elvettem a kasszából a zsetont. :)
Üzletelni hogy lehet velük?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2710) presbazsi válasza Speeedfire (#2709) üzenetére


presbazsi
tag

Egyszerűen odaállsz a kúthoz, a bódéjuk közelébe, és akkor megjelenik hogy nyomd meg "ezt" a gombot...én átkonfiguráltam a kiosztást... asszem enter, vagy talán shift..akkor elhangzik egy pár mondatos párbeszéd, és kapsz egy pár dolcsit te is...és irány a következő kút...így már lesz időd :) de azért nyomd a gázt ahol tudod :D

(#2711) Speeedfire válasza presbazsi (#2710) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez bevált köszi a segítséget. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2712) presbazsi válasza Speeedfire (#2711) üzenetére


presbazsi
tag

Grat :C nm.

(#2713) KisRod


KisRod
tag

Sziasztok!
Egy technikai problémám lenne. A játék indításánál azt az üzenetet kapom, hogy: PC OUT OF FREQUENCY 91.3 KHz.(A képernyő fekete, de a háttérben hallom h megy az intro, meg a menü) Ez nem windows ablakban van, szóval szerintem a monitorom írja.
Találkozott valaki már ilyen problémával?? Korábban az új Worms-szel is ugyan ez volt, de oda jöttek frissítések, és azokkal együt telepítve elmúlt ez a gond.
Olvasgattam a hibára rákeresve, de sok okosságot nemtudtak mondani sehol. Hátha itt!
Mivel ennél a játéknál csinálja ide írok, remélem nem nagy OFF, és azt is hogy, valakinek van ötlete, amit előre is köszönök (PÜ-ben is jó).

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#2714) Enton válasza KisRod (#2713) üzenetére


Enton
addikt

Próbáld meg a monitorod frissítési frekvenciáját lejebb venni. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2715) KisRod válasza Enton (#2714) üzenetére


KisRod
tag

Persze hogy próbáltam, de nem segít

[ Szerkesztve ]

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#2716) voodoo98 válasza KisRod (#2713) üzenetére


voodoo98
addikt

itt nézegess. Az első találat megoldást is nyújt, nem tudom, h neked működni fog-e.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2717) Kiskokó válasza Speeedfire (#2709) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát igen... ha játszani akarunk még az is követel egy minimális angol tudást.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2718) KisRod válasza voodoo98 (#2716) üzenetére


KisRod
tag

Nyilván a gúgöl az első, de semmire nem jutottam ezekkel a megoldásokkal. Nameg kicsit más is gondom. Azért kösz :R

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#2719) presbazsi


presbazsi
tag

A Steam a mai napon hivatalosan frissítette a játékot... Nekem azóta exe hibával kilép. A játék menüjébe beenged, de amikor betölteném valamelyik chaptert, loading, és mafia2.exe hibát észlelt bla bla bla....
Valakinek valami ötlet?

(#2720) presbazsi válasza presbazsi (#2719) üzenetére


presbazsi
tag

Nah ma hajnalra meg is oldódott a dolog... Steam indít, " 1 elem automatikus letöltése" és láss csodát, működik minden mint régen... no comment.

(#2721) jericho69


jericho69
tag

Akik nvidia kártyával rendelkeznek, azoktól kérdezném, hogy az új 260.89-es driver felrakása után nem észleltek lassulást a játékban? Nálam előző driverrel átlag 103.2 fps-t mért a benchmark, ezzel a 260-assal pedig 52-t :W Nem értem mi lehet a probléma...

(#2722) Ice!?


Ice!?
őstag

magyarítás mikorra várható?

(#2726) E1even válasza Symbi (#2701) üzenetére


E1even
senior tag

Próbáld ki az ATI-PhysX hybrid graphics-ot, azzal biztosan fog menni normálisan.
Vegyél mondjuk egy GT 240-et, az biztos elég a PhysX kihajtásához. :K

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#2727) looser


looser
addikt

Sziasztok! Továbbmentem egy küldetésen, amit szeretnék újrajátszani, létezik valahol-valakinek mentése arról a szituról, amikor el kell passzolni éjfélig az üzemanyag-jegyeket? Sajnos továbbmentem és már csak a 4. sztorit tölti vissza. Azt hittem pedig, hogy megvan, mivel már ketyegett az óra, amikor az utolsó benzinkutassal beszéltem.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2728) Ilsyde válasza looser (#2727) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ujra lehet jatszani minden kuldetest a menubol. Vagy az neked ugy nem jo?

(#2729) presbazsi válasza looser (#2727) üzenetére


presbazsi
tag

Ha jól értelmezem a kérdést: csak magát a feladatot nem tudod újra megcsinálni, vissza kell töltened hozzá az aktuális chapter-t. Üzemanyag jegyek esetében, újra el kell lopni őket...

(#2730) looser


looser
addikt

Köszi a választ srácok, újrapróbáltam és egyszer csak sikerült. Akkor is másodpercekre voltam az éjféltől, de kiderült, hogy az igazából csak nekem bevétel, de a sztorira nincs hatással. Elképesztően jó játék, nagyon hangulatos.

Ja igen, egyébként vissza kellett tölteni és a jegyek elrablásától kezdve újra megpróbálni, nem csak onnan, hogy a pubból indulva szórom szét a jegyeket, ezt akartam csak újraindítani. De már nem gond :)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2732) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Valaki aktivált már be játékot ilyen kupon segítségével?

(#2733) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok!

Ki lehet valahogy kapcsolni a GPS-t, az útvonaltervezőt, vagy mit? :)

Vagy az is jó, ha el lehetne valahogy tüntetni a HUD-ot, de a legjobb, ha csak a piros vonalat...

Nem tudom, engem zavar, hogy megmondja merre menjek, jobb szeretem magam felfedezni a dolgokat, viszont nem odanézni meg nem tudok... :B

Köszi Szépen! :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#2734) Celithrandi válasza Lauda (#2704) üzenetére


Celithrandi
addikt

jah a warezolás. viszont a filemegosztás nem, tehát nincs itt semmi gond, a srác is fizetett jogdíjat az üres adatárolói után, tehát kifizette a gemét, nincs ezen mit vitatkozni

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2735) Celithrandi


Celithrandi
addikt

és arra mit mndanátok, hogy phisyx off on van és minden a lehető legkisebben a felbontás 1680x1050 és nem folamatos az autókázás. ha mindent maxra rakok akkor meg rohadtúl szaggat.
3,4ghzn megy az i5 ös proci 8mega kessel. ati 5770 1 gigával és van 2x2giga 2000mhz en dolgozó ram. gondolom szar a játék átportolása, de esetleg tudok valamit tenni, hogy játszani is tudjak vele? ha fejleszteni kellene a gépet akkor gondolom vga cardból kéne valami ütősebb. bár ahogy néztem a drágábbak annyiban másak, hogy hogy dupla a ramjainak a bitszáma

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2736) Lauda válasza Celithrandi (#2734) üzenetére


Lauda
félisten

Nem vitatkozik itt senki, azt viszont vegkepp nem ertem mirol beszelsz. Ez nem warezforum, azzal az ures adattaroloval meg nem fizetett ki semmilyen jatekot.

(#2737) Celithrandi válasza Lauda (#2736) üzenetére


Celithrandi
addikt

szóval amikor az artisjustnak fizetsz az üres tároló vételekor akkor nem fizeted ki.
logikus, akkor a saját fotóid és film, szövegállományaid után fizetsz jogdíjat ilyenkor.
a wareznak meg nemtom amúgy mi köze a filemegosztáshoz.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2738) Lauda válasza Celithrandi (#2737) üzenetére


Lauda
félisten

Nem hat, ki mondta, hogy kifizeted? Ezt en se, Te hoztad fel a filemegosztast.

(#2739) 04ahgy válasza Blaise (#2732) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én itt a PH!-n vettem egy emberkétől unokaöcsémnek ajándékba. Pont olyan volt, mint amit kérdezel.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2740) 04ahgy válasza Celithrandi (#2734) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az artisjus matrica csak az audiovizuális művek Magyarországon legális magáncélú másolása által okozott (szerintem csak vélt) kárát igyekszik az előadóknak enyhíteni.
A programoknak nem is volt sohasem legális a másolásuk, tehát az illető warezolt. Nem jogtisztán jutott a programhoz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2741) simron válasza Celithrandi (#2735) üzenetére


simron
tag

Hát nekem a konfigomban lévő gépen, 1680X1050 felbontásban, Phisx nélkül, egyébként max felbontásban (talán csak 1-2 beállítás nincs a legmagasabban) elég jól elmegy a játék. Az FPS átlag 40 körül van, nem tudom, hogy ez mennyire számít elfogadhatómak, de az autókázás, illetve az akciós részek sem szaggatnak,és az egész játék nagyon élvezhetően fut. Szerintem nálad nem hardvare probléma lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2742) Celithrandi válasza simron (#2741) üzenetére


Celithrandi
addikt

hmm, fps t mivel tudnám kiíratni?
amúgy igaz hogy az én gépem erősebb mint a tied viszont ha jól emlékszem a tesztekre a te videókártyád erősebb.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2743) Lauda válasza Celithrandi (#2742) üzenetére


Lauda
félisten

hmm, fps t mivel tudnám kiíratni?

[link]

(#2744) Celithrandi válasza Lauda (#2743) üzenetére


Celithrandi
addikt

köszi
no nekem 45fps amikor minden minimum és 36 amikor minden fullon van van.
igaz most csak 2,8 on megy a proci, meló után felhúzom picit.
az biztos hogy 45 nél ha a palival rohangálok nincs gond, viszont az autókázás élvezhetetlen.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2745) Celithrandi


Celithrandi
addikt

viszont most már nemértem, megnéztem a split second gamét, ott high on 26fps és minden tökéletes veryhigh on 15fps és élvezhetetlen :F

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2746) simron válasza Celithrandi (#2742) üzenetére


simron
tag

A fraps is jó, de a progiban is van egy benchmark, amivel le lehet tesztelni a rendszert. Érdekes, hogy 45-nél nem jó a vezetés, na hazamegyek és kipróbálom alacsonyabb beállításokkal és magasabb FPS-sel, hogy mi a különbség.

(#2747) Celithrandi válasza simron (#2746) üzenetére


Celithrandi
addikt

hát látszik hogy adagolja a képet nem iszonyatosan de pont annyira zavaró hogy ne tudjam jól irányítani. inkább az az érdekes hogy a másik gaménél 25nél hibátlan

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2748) picur220


picur220
veterán

Sziasztok!
Tudtok az ellen valamit, hogy ne menjen le az "élet" olyan hamar? Mész 100m-t gyalog, és elkezdi a szívdobogást meg fehéríti a képet, engem meg idegesít. Arról ne is beszéljünk, hogy 1 ütéstől meghalsz ekkor.

(#2749) presbazsi válasza picur220 (#2748) üzenetére


presbazsi
tag

Ez a tört verzió hibája, eredetivel nem lesz ilyen gondod. Ez a megoldás. :K

(#2750) picur220 válasza presbazsi (#2749) üzenetére


picur220
veterán

Sejtettem...:DDD :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.