Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#1) Gyusz


Gyusz
őstag

Gépigény:

Minimum:
- Operating System: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
- Processor: Pentium D 3.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 3600 + (Dual Core) or better
- RAM: 1.5 GiByte
- Video Card: Nvidia Geforce 8600 / ATI HD 2600 Pro or better
- Hard disk: 8 GB
- Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
- Peripherals: Windows compatible keyboard and mouse or gamepad

Ajánlott:
- Operating System: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
- Processor: 2.4 GHz Quad Core Processor
- RAM: 2 GiByte
- Video Card: Nvidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon 3870
- Hard drive: 10 GB
- Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
- Peripherals: Windows compatible keyboard and mouse or gamepad

A PhysX kiterjesztést az APEX modulon keresztül lehet aktiválni. Két opció lesz, de kellően erős processzorra is szükség van 2GB rendszermemória mellett:
Minimum - 2.4 GHz Quad Core
Ajánlott - 2.66 GHz Core i7-920

Közepes APEX szinthez GPU gyorsítás kell:
Minimum - Nvidia Geforce GTX 260 + GeForce 9800GTX dedikált gyorsításra
Ajánlott - Nvidia Geforce GTX 470

Magas APEX szinthez dedikált GPU gyorsítás kell:
Minimum - Nvidia Geforce GTX 470 + GeForce 9800GTX dedikált gyorsításra
Ajánlott - Nvidia Geforce GTX 480 + GeForce GTX 285 dedikált gyorsításra

Demó:

Egyelőre STEAM szükséges hozzá, innen elérhető:
http://store.steampowered.com/app/50130/

Hasznos oldalak:

mafia2game.com
mafia2.hu
GameTrailers
Hardwired
Gamepod

Megjelenés időpontja (PC, X360, PS3):

2010. augusztus 24. - Észak-Amerika
2010. augusztus 27. - Európa

Nyereményjáték VictorHun jóvoltából.

[ Módosította: philoxenia ]

(#2) South Velen válasza Gyusz (#1) üzenetére


South Velen
addikt

Reméljük, meg tudja ismételni az 1. rész sikerét (és nagyszerű hangulatát).
A gameplay videókban vannak bíztató és kevésbé bíztató jelek, ami bíztató, az a szép grafika, hangulatos atmoszféra, ami kevésbé, az pl. az autók fizikája, és az előzetes infók alapján az, hogy elveszítjük a lineáris játékmenetet.

(#3) Gyusz válasza South Velen (#2) üzenetére


Gyusz
őstag

Igazából az autók irányítását ne rontsák el szerintem, ha nem is lesz egészen élethű a fizika, de legalább jó legyen vezetni. Az első rész elég komoly volt ebből a szempontból, kár lenne most elrontani. Szerintem kötöttebb lesz a játékmenet, mint pl.: a GTA-ban, legalábbis ebben reménykedem. Az elődben fix idő alatt kellett mindig kocsikázni, nem nagyon volt idő nézelődni, az már talán túlzás volt.

(#4) South Velen válasza Gyusz (#3) üzenetére


South Velen
addikt

Igen, a fizikába beleértettem az irányítást is.

Az elődben fix idő alatt kellett mindig kocsikázni, nem nagyon volt idő nézelődni, az már talán túlzás volt.

Nekem tetszett úgy is, ha ugyanilyen lenne ebben is, azt sem bánnám (persze, nem ilyen lesz.)

Eleve az, hogy 3 családnak dolgozhatunk, teljesen ellentmond a linearitásnak (ezt még önmagában lineárisan meg lehetne oldani, de állítólag majd szabadon választhatunk a 3 család között, így már sajnos nem) Valami fejes úgy gondolta, a GTA játékmenet sokkal izgalmasabb.. :( Meg edzőterem, stb.. ez is a szabad játékmenetet erősíti..

Lesznek sztoribeli összefüggések az első Mafia játékkal.

Ez nekem új, de örülnék, ha így lenne.

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

Rendszeres látogatója leszek a topicnak. :)

(#7) puttputt


puttputt
őstag

Azt hiszem, én is...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) puttputt


puttputt
őstag

Egy kis ma készült "előzetes": ;] [link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9) Gyusz


Gyusz
őstag

(#10) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem ez az év játéka lesz ha kijön, eszméletlen a grafikája és a játékélménye is az egekbn lesz :) Alig várom hogy kijöjjön :DD

(#11) feka007 válasza Gyusz (#9) üzenetére


feka007
nagyúr

Jónak néz ki :C

(#12) zsolt1129 válasza Gyusz (#9) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ha ez igaz lesz,akkor megvan a Gta 4 vetélytársa :D :C .

(#13) keIdor


keIdor
titán

Jó ötlet volt a külön topic, az első résszel hülyeség volt összerakni...
Várjuk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Gyusz


Gyusz
őstag

"Ezúttal a Mafia 2 vezetési modelljéről regélt a fejlesztők egyike. Ahogy az várható volt a vezetési élmény, a meghatározó fizikai rendszer sokkal valósághűbb és precízebb, mint az előd esetében. Ennek következtében könnyebb az irányítás, egyben közelít a valós járgányokéhoz. A nehézségi szint meghatározásánal belőhető, hogy milyen szimulációs modellre vágyunk. Állítólag még arcade fokozaton is egész kellemes élményben lesz részünk, de az igazán kemény maffiózók nyers módban, azaz különféle vezetési segédletek nélkül száguldozhatnak.

Az eddig megjelent videokban az arcade módban, egészen óvatosan - farolgatás nélkül - kormányozták a járgányokat és a kamerákat sem lőtték be helyesen. Ígéreteik szerint az E3-as prezentációkban megpróbálnak változtatni a helyzeten és bemutatni a különféle szimulációs modelleket." THX Hardwired

Akkor ezek szerint jobb fizikára törekszenek mint az első részben és még állítható is lesz a nehézség? Dicséretes az elgondolás, remélem a gyakorlatban is működni fog a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#15) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Késik a Mafia 2!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16) pronyó válasza Gyusz (#14) üzenetére


pronyó
tag

Vezetés tekintetében ez eddig rendben is volna...de mi lesz a km/h-val? Trailer-ben nem volt, de remélem ez csak a kezdetleges állapot miatt van és nem haggyják ki belőle. :Y

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#18) mate0217


mate0217
aktív tag

Nagyon várjuk :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#19) pronyó


pronyó
tag

Jól leült a topic. :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#20) Ice!? válasza pronyó (#19) üzenetére


Ice!?
őstag

Semmi új hír nem érkezett. :)

(#21) pronyó válasza Ice!? (#20) üzenetére


pronyó
tag

Észrevettem! :F

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#22) pronyó


pronyó
tag

Sehol semmi? :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#23) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mafia 2 - negyedórás demonstráció!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) pronyó válasza Winner_hun (#23) üzenetére


pronyó
tag

Mostmár egyre biztosabb, hogy nem lesz km/h... :O

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#25) SteeWe válasza pronyó (#24) üzenetére


SteeWe
aktív tag

Sztem ez még nem a végleges kinézet, mert pl. életerő, lőszer kijelzés sincs. Azért még reménykedjünk...

(#26) RidDiCh


RidDiCh
tag

ez lesz az én játékom ;) várjuk!

(#27) ádyz válasza pronyó (#24) üzenetére


ádyz
addikt

Lesz hud, hiszen semmi kijelzés sincs, így biztos nem adják majd ki.

(#28) pronyó válasza ádyz (#27) üzenetére


pronyó
tag

Remélem igazatok lesz. :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#29) T.Peter


T.Peter
őstag

(#30) tgabort


tgabort
csendes tag

Köszi az infót!
Valami zseniálisan nagyszerű lesz ez a játék...Ha megjelenik szerintem évekig nem lesz semmilyen vetélytársa...Már most a videók és a képek alapján nagyon ott van minden (hangulat, grafika) Remélem pc-n a gyengébb gépeken is jól fog futni és már nyertek. Ha az első részből indulunk ki a történettel sem lehet gond ... hát még így,hogy választási lehetőségeket stb. ígérnek. És a legkirályabb az lenne ha magyar felirattal jelenne meg...Nagyon sok embernek segítene...többek között nekem is mert az angolom nem a legjobb! :D
Gondolom pontos megjelenési dátumot még nem tud senki ? Én csak annyit, hogy 2010...

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#31) South Velen válasza tgabort (#30) üzenetére


South Velen
addikt

Elvileg még 2009 végén is megjelenhet.

(#32) tgabort válasza South Velen (#31) üzenetére


tgabort
csendes tag

:Y Hát az jó lenne :DD

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#33) T.Peter válasza South Velen (#31) üzenetére


T.Peter
őstag

Már eltolták a megjelenést 2010 elejére. Nem fog megjelenni 2009-ben.

(#34) South Velen válasza T.Peter (#33) üzenetére


South Velen
addikt

Én úgy tudtam, hogy 2009 téltől 2010 tavasszal bezárólag bármikor megjelenhet, bár nem tartom valószínűnek, hogy kijön idén, 2010 kora tavasza tűnik logikusnak..

(#35) Gyusz válasza South Velen (#34) üzenetére


Gyusz
őstag

A 2010-es pénzügyi év első feléig tolták a megjelenést, ami idén novemberben kezdődik, és 2010 áprilisig tart. Szóval jól tudtad, még tényleg jöhet idén a játék, de én sem tartom valószínűnek.

(#36) alanwake


alanwake
tag

emlékszem a mafia 1-re amikor megjelent,rögtön meg is irattam,és vagy 40 percig telepített,az akkori régi cd romommal,akkor volt nekem 500-as p3-masom és 512 sd ramom meg 1 gf2 gts kártyám,ami rohadt sokat jelentett akkoriba,és majdnem maxon futott is,a haverok nálam játszottak vele mert az ő gépük kevésnek bizonyult hozzá,aki emlékszik a menülyére az 1-nek az asztalon van 1 óra ami megy is és a valós időt mutatja,azt hittem ilyen nincs mikor megláttam,már akkoriba ilyet megcsinálni beszarás,na 1 szó mint száz fel lehet készülni a gépigényre,de azért érgen nehezebb volt beszerezni 512 ramot mint ma 4 gigát ami biztos fog kelleni a játéknak,én a procitól félek mert a 4 magos tutira alap lesz,vga meg valami erős dx10-es vagy már lehet beletesznek 1-2 dx11-es effektet is így eltudják majd adni az új vgá-kat is amik hamarosan itt lesznek,nem akarok majd senkit lebeszélni róla de ne hamarkodjátok el a vga döntést ha majd erre kerül a sor,zabálni fogja a gépet a max futtatáshoz ez bizti.remélem kijön idén de erre nem vennék mérget.

(#37) T.Peter válasza Gyusz (#35) üzenetére


T.Peter
őstag

A Gametrailers-ön 2010.2.28.-a van feltüntetve megjelenési dátumnak. Onnan rémlett.

(#36) alanwake: Ha még beletennék az újabb effect-eket, akkor sem lenne annyival szebb szerintem. Mondjuk én a laptop miatt úgyis boxon fogom kijátszani. Szerintem mindkét platformra ugyanakkor fog megjelenni, és ugyanúgy fog kinézni.

(#38) T.Peter


T.Peter
őstag

Új képek. Nagyon jók. Most már csak az infók kellenének, amit ígértek.

(#39) T.Peter válasza T.Peter (#38) üzenetére


T.Peter
őstag

Még néhány kép. Eszméletlen részletesre csinálták. A textúrák nagyon szépek. A km/h számláló pedig megint beleillik.

[ Szerkesztve ]

(#40) T.Peter válasza T.Peter (#39) üzenetére


T.Peter
őstag

Ezek az autós képek meghozták a kedvem az 50-es évek végéhez. Amikor először megtudtam, hogy a háború utáni időszak lesz a játékban, akkor örültem, de miután megláttam az 57-es járműveket, nagyon nem tetszett, mivel ez a korszak nem tetszik, főleg amiatt, hogy a mafia 1 a 30-as éveket megkedveltette velem a hangulatával, és azok a kocsik lettek a kedvenceim, viszont az 60-as évek kocsijai egyáltalán nem hasonlítanak már rájuk. Plusz a 30-as évek zenéje is a kedvencem lett, a 60-as meg nem.
Ki hogy áll ezekkel?

[ Szerkesztve ]

(#42) T.Peter válasza T.Peter (#41) üzenetére


T.Peter
őstag

Youtube-on is megtekinthető.

(#43) T.Peter


T.Peter
őstag

GamesCom 09-es infók. Itt és itt.

(#44) Gyusz válasza T.Peter (#43) üzenetére


Gyusz
őstag

Látom nagyon belelendültél, örülök, hogy valaki szorgalmasan linkelget a topikba. :R
HW-n még volt infó link, hogy nem lesz DX10/11 támogatás, viszont tényleg a PC a fő platform. (Ezt nem hittem volna.)

Nekem nincs gondom az 50-es évek Amerikájával sem, tetszenek annak a korszaknak az autói is. Zenéből meg mindig lehet jól választani, persze vannak adott időszakoknak meghatározó motívumai, de szerintem korfüggetlenül lehet jókat összeszedni.

[ Szerkesztve ]

(#45) T.Peter válasza Gyusz (#44) üzenetére


T.Peter
őstag

Én annyit várok a játéktól, hogy hozzon egy hangulatot, amivel megkedvelteti azt a kort, amiben játszódik.

Ezt a linket nem találtam meg, ha HW alatt a Hardwired-öt érted.
A linken belül van ez a link, ez a teljes interjú infóanyaga. Én is kiemelnék pár részletet belőle.

Egy 30 perces prezentáció után beszélgettek Denby Grace-szel, aki a 2k games producere.
Betekintést nyertek az xbox360-as verzióba, ami látszólag nem támogatta az élsimítást, az árnyékok pixelesek voltak, a felbontás alacsony volt, a robbanások kicsit gyengék voltak, viszont az npc-k textúrája és animálása nagyon jó volt, és a város kétszer akkor volt, mint a mafia 1-ben city of lost heaven.
Denby Grace-től megtudták, hogy a mafia 2 motorját újraírták. Az eredmény egy dx9-es motor lett, amibe nem lett beépítve a dx10 és dx11 támogatás. A mafia 2 keresztplatformos, habár a pc a vezető platform. PC-n nagyobb a felbontás, valamint vannak gpu physx effektek, mint például dinamikus, interaktív füst. A PC-s verzió szebb grafikát fog nyújtani, mint a konzolos.
Az xbox 360-as verzió 30 fps-re lesz limitálva, a pc-s verzió pedig 60 fps-re, bár ezt még nem döntötték el. A teljesítmény, ami jelenleg nem valami meggyőző, még nem végleges. Súlyos töltési lagok vannak "Seamless City" (a seamless varrat nélkülit, egy darabban szőttet jelent) betöltése közben (több mint 100 helyszín van, amiket töltés nélkül el lehet érni), és ez rossz ízt hagy, mint például az is, hogy a framerate ugrálása előfordul időről időre, pedig a motor többszálúsított. De amíg a játék meg nem jelenik 2010-ben, addig még hevesen fognak optimalizálni. Jelenleg a fejlesztők másra fókuszálnak, mint például a cinematikus sztorira.

[ Szerkesztve ]

(#46) Gyusz válasza T.Peter (#45) üzenetére


Gyusz
őstag

Igen Hardwired nálam a HW, csak a Hírek a HW team figyelmébe topikban volt linkelve. Hírként szerintem nem került ki, a pcgameshardware beszámolója pedig részletesebb, de az infók nem mondanak ellent egymásnak. Remélem sikerül megfelelően optimalizálniuk.

(#47) T.Peter válasza Gyusz (#44) üzenetére


T.Peter
őstag

Arra azért kíváncsi leszek, hogy mennyivel lesz szebb pc-n. Szerintem nem számottevően. Remélem azért a konzolos irányításra is ügyelnek.

(#48) T.Peter


T.Peter
őstag

(#50) T.Peter


T.Peter
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.