Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#3101) Mr.Csizmás válasza haypro (#3099) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a legjobb akkoris az elso resz volt :K ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3102) presbazsi válasza Mr.Csizmás (#3101) üzenetére


presbazsi
tag

Ebben nincs vita :K

(#3103) haypro válasza Mr.Csizmás (#3101) üzenetére


haypro
senior tag

Azzal nem játszottam egyáltalán... :(

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#3104) FZsolt15 válasza haypro (#3099) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Azóta már végigjátszottam, tényleg nagyon jó játék :K .

(#3105) Mr.Csizmás válasza FZsolt15 (#3104) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

en is, vagy 9x :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3106) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Mafia II-ben lehet saját rádiót csinálni?
Ha igen, hova kell bemásolni a zenéket? :))

(#3107) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Rövid próba után annyira megtetszett, hogy épp most töltöm le steamen a játékot. :)) Mivel egész hétvégén 50% kedvezmény van minden 2K játékra, így azt hiszem beszerzésre kerül az összes DLC is.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3108) Padree


Padree
senior tag

Helló!

Ingyen Mafia II steam kulcs a www.greenmangaming.com -on! A 31. Golden Joystick Awards alkalmából.

[link]

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#3109) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

Kérdésem lenne hozzátok: Ha már pl. 11. fejezetnél tartok a játékban, de megyek a load chapter-re és az első fejezetet választom, hogy begyűjtsem a magazinokat akkor az érvényes marad akkor is, ha utána visszaugrok és folytatom a 11. fejezetben a sztorit? :B Úgy értem akkor 11.ben is megtaláltnak fogja mutatni azt a példányt?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3110) presbazsi válasza Petyyyyy (#3109) üzenetére


presbazsi
tag

Minden chapterben van 3-4 magazin. Ha összeszeded őket, akkor a menüben a magazinok között meg tudod nézni őket, de mondjuk a 11. chapterben nem fogod tudni már megtalálni a pl. 4 chapterben "ott felejtett" magazint.

(#3111) peterszky


peterszky
őstag

Én mostanában jutottam el odáig, hogy kipróbáljam a Mafia második részét. Az első rész szerintem minden idők egyik legjobb játéka. Ezért is "féltem" kicsit mindig a második résztől. A DLC-s hírek anno nálam kiverték a biztosítékot, ezért nem is vettem meg. Most a CVG szavazós akción belül végül mégis rászántam magam, károm ebből úgyse lesz alapon :)

Előtte azért elolvastam sok értékelést, érdekes, hogy teljesen megosztott volt az online sajtó.

Amit én kaptam eddig a játéktól (azt hiszem, hogy a hatodik vagy hetedik fejezetnél járok): ugyanaz a remek Mafia hangulat, mint ami az első részt jellemezte. Igaz viszont, hogy a karakterek nem lettek annyira eltalálva, mint az első részben, de azért nem rosszak. A háborús bevezető és a börtön jól eltalált. A verekedés, bár kissé bugyuta, de könnyen kezelhető. Az autók viselkedése szerencsére nem változott, hozza az elvárt szintet. A rádióra rátettek egy lapáttal, remek a soundtrack.

Kíváncsian várom a történet végét, bár arra felkészültem, hogy nem lesz tökéletes (lásd DLC-k).

Szóval nálam a Mafia 2 is az az "interaktív film", mint az elődje. Egyelőre meg vagyok vele elégedve :K

What else you gonna do on a Saturday?

(#3112) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Üdv

Megszereztem a Mafia II Special Extended Editiont. Viszont futni már nem szeretne. :)

A gép teljes mértékben megfelel hozzá. Teljesen új a Win7 x64 is. A játék probléma nélkül feltelepül, indítás után hiányol néhány dll filet (ezeket letöltöm és be a játék gyökerébe) ezt követően viszont 2-3 másodpercere elsötétül a képernyő és visszadob a winbe. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma? (nvidia driver is a legújabb)

(#3113) VIBO


VIBO
őstag

Steames verzióhoz milyen magyarítás jó?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3114) Petyyyyy válasza VIBO (#3113) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez engem is érdekelne. A kevésbé steames verzióhoz ez a változat működik - másikról nem is tudok.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3115) presbazsi válasza Hokunda (#3112) üzenetére


presbazsi
tag

Próbáld meg a legfrissebb NVIDIA PhysX-el.

(#3116) presbazsi válasza Petyyyyy (#3114) üzenetére


presbazsi
tag

Én is csak erről az egyről tudok, mint magyarítás.

(#3117) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok !
Most szereztem meg eredetiben. Feltelepítettem, utána felraktam a magyarítást is, de az átvezető animációkban nincs beszédhang :(
Csak a felirat van meg a háttérzajok.(rádió ilyesmi)
Nem tudja valaki mi lehet a gond?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#3118) Petyyyyy válasza cikasz (#3117) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hasonló volt nálam is, de csak akkor, ha a kimenet 5.1-re volt állítva vezérlőpultban, viszont fülessel játszottam.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3119) cikasz válasza Petyyyyy (#3118) üzenetére


cikasz
őstag

Igen ez volt köszi.
Sajnos az 5.1 nem tetszett neki :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#3120) Hokunda válasza presbazsi (#3115) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Köszi. Útközben megoldódott a dolog. Sima xp kompatibilitási mód volt csak a gondja.

(#3121) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hali

Nem rég vettem meg steamen a gamet, és tetszik, de van egy kis bibi. A videók alatt sokszor nincs hang.
Mi lehet a gond?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3122) Petyyyyy válasza MrPetya19 (#3121) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egy kicsivel feljebb a lehetséges válasz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3123) MrPetya19 válasza Petyyyyy (#3122) üzenetére


MrPetya19
addikt

Akkor nekem is az 5.1 a gond. Kár, pedig a Chuk Berry jól szól rajta. :C

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3124) Petyyyyy válasza MrPetya19 (#3123) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Fül vagy fejhallgatóval játszol? 5.1 fejhallgatóval pedig kellene szóljon szerintem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3125) MrPetya19 válasza Petyyyyy (#3124) üzenetére


MrPetya19
addikt

5.1-es hangfalrendszerrel játszom.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3126) Petyyyyy válasza MrPetya19 (#3125) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azzal kell szóljon minden. Én is 5.1 hangcuccal tolom és mindenhol van hang. Külföldi fórumokban is panaszkodnak rá. Van akinek szintén megy 5.1 hangrendszerrel, van akinek 10.1-e van és 4.0 kell állítson, hogy legyen hang.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3127) Ryder62


Ryder62
őstag

Hali

A PhysX-et be tudom kapcsolni majd a játékban AMD kari alatt? Ha igen mennyire gépzabáló? :U

(#3128) presbazsi válasza Ryder62 (#3127) üzenetére


presbazsi
tag

A PhysX-nek igazából nVidia kártya alatt lenne szerepe, ettől függetlenül be tudod kapcsolni AMD alatt is, csak akkor a különleges effekteket nem a videokártyára, hanem a processzorra terheli a játék.

(#3129) Ryder62 válasza presbazsi (#3128) üzenetére


Ryder62
őstag

Azt esetleg lehet tudni mennyire CPU igényes a PhysX?

(#3130) Petyyyyy válasza Ryder62 (#3129) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Most csak 1152x864 a max. felbontásom, nagyobb monitorom szervizben van. Így Physx-et Highra toltam és fix 60 fps-ről (limitált) 13 fps-re esett le. Egy 3770 számolta a Physx-szet, szóval szerintem eléggé CPU igényes.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3131) presbazsi válasza Ryder62 (#3129) üzenetére


presbazsi
tag

Nagyon... sőt! Sztem annyit nem fog dobni látvány-játékélmény szempontjából hogy megérje szenvedni a szaggatással. Ha van elég kraftod, akkor inkább told fel a látványbeállításokat, attól is gazdagon szép lesz a játék, és nem fog hiányozni a PhysX :) .

(#3132) Ryder62 válasza presbazsi (#3131) üzenetére


Ryder62
őstag

Ok, akkor nem törődök vele. :)

(#3133) MisterSmithy


MisterSmithy
újonc

Üdv! Én letöltöttem a Mafia 2-t, crackeltem valami skidrow-val de amikor rákattintok, egyszerűen nem indul el. Mit tegyek?

(#3134) Petyyyyy válasza MisterSmithy (#3133) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Első körben erősen ajánlom, hogy olvasd át a szabályzatot. Ott láthatod, hogy a warez téma tiltott a fórumon, ebből kifolyólag itt nem tudnak segíteni.

Már egy ideje akartam kérdezni: Az az egy szem fellelhető magyarosítás hatással van a DLC-kre is?

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3135) presbazsi válasza Petyyyyy (#3134) üzenetére


presbazsi
tag

Nekem csak az alap gémet magyarosította le, a DLC-ket nem.

[ Szerkesztve ]

(#3136) presbazsi válasza MisterSmithy (#3133) üzenetére


presbazsi
tag

Vedd meg eredetiben, azzal nem lesz ilyen gondod (persze a géped paraméterei azért feleljenek meg az alap elvárásnak) biztos jó áron hozzá lehet már jutni.

(#3137) Ryder62


Ryder62
őstag

A 11. fejezetnél járok és egyik napról a másikra nem tölti be a játék a mentéseket.

Load failed hibával visszadob a menübe. Nem történt semmi változás a gépen. Ezt hogy lehet fixálni? Egyáltalán lehet?

(#3138) FZsolt15 válasza Ryder62 (#3137) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Itt írnak ilyen hibáról, állítólag úgy oldotta meg, hogy vissza tette a Mafia2.exe egy régebbi verzióját. Lehet valami frissítés kavart be.

(#3139) Ryder62 válasza FZsolt15 (#3138) üzenetére


Ryder62
őstag

Sajna nem vált be. :(

(#3140) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hali

Megcsináltam mind a 15 fejezetet, és progress-re 70%-ot ír. És lehet olyat, hogy végigjátszás után mászkáljak, ilyenek?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3141) Petyyyyy válasza MrPetya19 (#3140) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Lehet bizony, nekem is ennyit ír steamen. Gondolom a DLC-k miatt. A szabad kószálás utolsó fejezet után nem létezik sajnos. Betöltesz egy korábbi állást és ott mehet a szasladgálás.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3142) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Végeztem Joe's Adventures DLC-vel. Nagyon hangulatos küldik vannak benne, az időjárás, napszakok váltakozása külön jó. Nagyon élvezetes volt. Még sokáig vissza-vissza térek szerintem. :K

(#3143) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Látom kihalt a topik de hátha tud valaki megoldást, a supportot még nem próbáltam mert fórumos rendszerű.

Steames Mafia 2 van meg és random időközönként a következőt vagy ehhez hasonlókat kapok. Utána újra kell indítanom a gépet mert semmi nem hajlandó menni. Lehet hogy az újabb nV drivereket nem szereti?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3144) Ti Bo válasza MrPetya19 (#3140) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Playboyokat és körözött személyek poszterét kell megkeresni és hasonlók.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#3145) Dany007


Dany007
veterán

Üdv!

Az mitől lehet, hogy nincs hóesés a játékban? Köze lehet ahhoz, hogy a Physx ki van kapcsolva? Lévén AMD-s a kártyám... Ha jól láttam eső sincsen... =/

(#3146) Petyyyyy válasza Dany007 (#3145) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Legjobb emlékeim szerint Physx nélkül is esik hó és eső is.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3147) Dany007 válasza Petyyyyy (#3146) üzenetére


Dany007
veterán

Huh köszönöm a gyors választ. :R Hát akkor nem tudom. Megnézem otthon. Lehet nem mindig esik a hó?
De legutóbb kijöttem a házból és tisztán látszott, hogy esős az út, de eső nem esett...

(#3148) Dany007 válasza Dany007 (#3147) üzenetére


Dany007
veterán

Most gondolkozom, hogy felraktam valami grafikai modot, valami hq texturákat... Esetleg ez befolyásolhatta a dolgot...
Na mindegy, most nincs előttem, majd este megnézem.

(#3149) Dany007 válasza Dany007 (#3148) üzenetére


Dany007
veterán

Na most kipróbáltam. Visszatöltöttem a 2. fejezetet, ahol kezdünk a városban és Joe furikázik minket.
Na ott szépen esik a hó. :) Akkor lehet csak kifogtam pont egy felhőtlen napot, nem tudom.
Gondolom az sem "videó" hanem rendes renderelt játékmenet volt. Tehát ha ott volt hóesés, akkor máshol máskor is kell lennie.

(#3150) Dany007


Dany007
veterán

Na, elvileg végeztem a játékkal...
És most ennyi?
Elintéztem egy fickót a planetáriumban. Okés. Aztán elhajtottunk és kb minden félbemaradt egy izgalmas rész jött volna erre csak a készítőket látom felsorolva...
Most akkor mivan? Vége, ennyi? =/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.