Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2451) Silent77 válasza Pityu89 (#2445) üzenetére


Silent77
veterán

Gratula! :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2452) Lauda válasza boogie84 (#2449) üzenetére


Lauda
félisten

Komoly verda komoly csokaval! :C

Tegnap ezzel gyorsulgattam kicsit, sajnos nalam nem mukodnek a sriptek, ezert egyedi festes kizarva: :F

(#2453) agemate


agemate
addikt

Az miért van, hogy a játék általában 40-60 fps-sel megy, de néha leugrik 22-25-re, olyan helyeken, ahol nem is történik semmi, pl vezetés közben :F

(#2454) Lauda válasza agemate (#2453) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudjuk mitol van, de mindenkinel ilyen. Az alagutakban szokott es meg nehany helyen a varosban.

(#2455) agemate válasza Lauda (#2454) üzenetére


agemate
addikt

Akkor jó. Majd biztos lesz patch :U

(#2456) Lauda válasza agemate (#2455) üzenetére


Lauda
félisten

Elkepzelheto, hogy lesz, de en nem tartom valoszinunek. Foleg ilyen hozzaallassal, amit mutatnak a mafia2-vel kapcsolatban.

(#2457) Johnny Cage válasza agemate (#2453) üzenetére


Johnny Cage
addikt

memory leak. ismert probléma ennél a játéknál

[ Szerkesztve ]

(#2458) agemate válasza Lauda (#2456) üzenetére


agemate
addikt

Nevetséges, felháborító! A játék 13 ezer forintba került, kaptam érte egy baromi rövid játékmenetet és még a freeride-ot is moddal tudom csak előhívni és még a 30 akárhány megás DLC-kért is képesek pénzt kérni.. A GTA IV DLC-je is pénzbe került, nade két tök független játékmenetet kaptunk érte, ráadásul mindkettő kielégítően hosszú! :(((

(#2459) Lauda válasza agemate (#2458) üzenetére


Lauda
félisten

Az bizony. Nezd meg miket vagtak meg ki a jatekbol [link], fegyverektol elkezdve az autovasarlasig etc. Ezeket majd dlc-k formajaban csopogtetik jo penzekert. Gusztustalan.

(#2460) Johnny Cage válasza Lauda (#2459) üzenetére


Johnny Cage
addikt

és nem véletlenül hagyta ott a céget az első játék kulcsfigurája...

(#2461) agemate válasza Lauda (#2459) üzenetére


agemate
addikt

Biztos nem veszek meg egy DLC-t sem, akkor már inkább játszom az 1-el, sokkal jobb.. Ráadásul a 2. fel sem ismeri a kormányomat..

[ Szerkesztve ]

(#2462) CoolBoy323 válasza SzlobiG (#2424) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

én nem találok olyan mappát, amit írtatok, ergó nem tudom törölni...

(#2463) Lauda válasza Johnny Cage (#2460) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom mar sok volt neki. Ha kiadjak egyben a jatekot, szvsz hatalmasat durrantottak volna megint, kar erte nagyon.

agemate Nem is csodalkozom a donteseden, lehuzas az egesz. :(

CoolBoy323 Melyik mappat nem talalod? Demo vagy teljes jatek? Steames vagy nem?

(#2464) boogie84 válasza Lauda (#2452) üzenetére


boogie84
veterán

Próbáltam olyan képet készíteni ahol még sértetlen a kocsi, naná h a garázs előtt :D

Azért nem azt az autót válaszotttam amit te, mert nem tűnt annyira stabilnak.. Lehet kirpóbálom majd azt is. Csak elfogyott a zsé. Jópár kocsit le kell adnom a zúzdában h legyen egy kis lóvém.. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2465) CoolBoy323 válasza Lauda (#2463) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

teljes, és szerintem nem steam-es... reload-os verzió

(#2466) Lauda válasza boogie84 (#2464) üzenetére


Lauda
félisten

En is probaltam, csak nem sikerult. :DDD 2 kanyar utan utkoztem es lottek a rendorok is, latszanak a likak. ;]

CoolBoy323 ok es melyik mappa nincs meg?

(#2467) agemate válasza Lauda (#2463) üzenetére


agemate
addikt

Hát ez van, viszont a játék hangulata annyira megfogott, hogy végigtolom mégegyszer :R

(#2468) szeksziboj


szeksziboj
tag

széplelkű jimmi vok :DDD
GTA-ba legalább volt virágcsokor is nem csak géppityu :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2469) Lauda válasza szeksziboj (#2468) üzenetére


Lauda
félisten

szekszi vagy Te boj.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#2470) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

most nézem az eladási adatokat, 2 hét alatt az összes platformra együttesen kb. 650 ezer példány fogyott el, ami önmagában nem rossz, bár a GTA IV milliós példányszámához sehol sincs és már a 2. héten jelentős visszaesés tapasztalható (átlagosan 40-50%-al kevesebb fogyott az előző héthez képest)...

majd a DLC-ékből megszedik magukat. vagy nem

(#2471) Ice!?


Ice!?
őstag

nálatok is volt olyan h egymás után két küldetésen csak 70 $ -t kaptok jimmy's vendetta cuccosban?
ill ez csak esőben játszódik? mert nálam egy ideje csak az van.:D

amúgy olyasmi van h végtelen pénz v vmi hasonló, nem?:D

(#2472) Lauda válasza Ice!? (#2471) üzenetére


Lauda
félisten

Elobb probaltam a bevalt trainerem es tokeletesen mukodik vele. ;]

Netene [link] :P

[ Szerkesztve ]

(#2473) Ice!? válasza Lauda (#2472) üzenetére


Ice!?
őstag

ha te nem lennél..:DDD

(#2474) Paladin1492

Üdvözlet mindenkinek!
Tud valaki arról valamit, hogy mit fog tartalmazni a következő DLC? Ha igaz szeptember 21-én jelenik meg. Lehet valahol olvasni róla valamit?

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#2475) CoolBoy323 válasza Lauda (#2466) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

EZ

(#2476) Lauda válasza CoolBoy323 (#2475) üzenetére


Lauda
félisten

Felso: mafia2/3rd

Also: mafia2/edit/APEX

Ice!? Nyomassad csak! :DDD

(#2477) CoolBoy323 válasza Lauda (#2476) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:R

(#2478) sunny84 válasza Darth_Revan (#2194) üzenetére


sunny84
senior tag

ez kemény.. :W mekkora ganék ezek.. ezért simán adtam volna a pénzem de amit kaptam a boltban azon szétb@sz az ideg.. :W

100 küldi kivágása ..ez már több a pofátlanságnál.. :((

ezek szerint ez lesz a divat vagy mi ? és később csurgatják vissza apránként pénzért a dolgokat :O ...

köszönjük ezt az infot.. :R

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#2479) agemate


agemate
addikt

Kormányt sikerült már valakinek beüzemelnie? Kaptam egy linket, hogy hogy kell, de nem bolgogulok.. :(

(#2480) Ice!? válasza Ice!? (#2471) üzenetére


Ice!?
őstag

aahahhahahaahh elállt az esőőő!:DDDD

de nem vágom. én lennék hülye ehhez?:F
nem menti el a cuccokat. tuningolok, megyek kéccázötvenet', elmentem a házában, kilépek, belépek és mindent kezdhetek előröl. :(((

(#2481) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

kivágott küldetés: [link]

anyám, mennyi mindent kiszedtek ebből a programból...

(#2482) presbazsi válasza Johnny Cage (#2481) üzenetére


presbazsi
tag

:(((

Megkockáztatom még 5-7 hasonló küldetés az alap gémbe és év játéka...

(#2483) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

...és 0:54-nél befigyel a baseball ütő: [link]

hogy lehet ezt kivágni egy gengszterjátékból?

(#2484) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

újabb remek poénvideó a mafia 2 kiheréléséről - ezúttal Don Salieri mondja meg nekünk a tutit, az első részből: [link]

(#2485) agemate válasza Johnny Cage (#2484) üzenetére


agemate
addikt

Nagyon jóó! Bár ettől még nem lesznek sajnos ingyenesek a DLC-kt, viszont hátha modderek nekiállnak egy-két kimaradt jelenetnek! Persze átvezető nélkül.. :(

(#2487) pszichiater


pszichiater
senior tag

Nálam van egy kis probléma. Fekete csík tíz másodpercenként felvillan vízszintesen szinte... Másnál is? Vagy megint egyéni szoc.problémám lesz? :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2488) Johnny Cage válasza agemate (#2485) üzenetére


Johnny Cage
addikt

én most már kb. órák óta a 2K fórumait bújom és elképesztően szomorú, ami ezzel a játékkal történt...

a 2K hivatalos fórumán is megy a lázongás ezerrel

emlékeztek rá, amikor Joe bemutat Bruskinak a roncstelepen és azt mondja, hogy "Vito, this is going to be your FIRST MISSION" és utána az egész játék során azt mondogatják, hogy "sorry vito, there is no mission for you"... kutya legyek, ha nem ezek lettek volna a mellékküldetések... hova lettek?

egy rakás dolog nem stimmel, a sztori inkoherens, túl sok az elvarratlan szál. miért van minden sarkon telefonfülke, ha összesen 1x használod a játék során? miért van minden sarkon újságos stand, ha soha semmire nem használható? miért vannak a játékban kidolgozott kézifegyverek (boxer, baseball ütő stb.) ha le vannak tiltva? miért van annyi kihasználatlan, de teljesen kidolgozott terület a térképen? ... ecetera, ecetera...

úgy megvágták ezt a játékot, mint a szart.

és Jimmy nem más, mint Vito, átkopírozott fejjel: [link] - még a bőrszín sem egyezik...

elképesztő, amit a 2K művelt a Mafia-val... szimplán elképesztő. annak örülnék, ha ez a játék soha nem jelent volna meg... ezt az első rész rajongójaként mondom.

(#2489) agemate válasza Johnny Cage (#2488) üzenetére


agemate
addikt

Én is nagy Mafia rajongó vagyok. Még a mai napig hetente egyszer tuti játszom vele egy órát, de ezzel nem fogok ennyit, mert végigtoltam egyszer, most másodszorra játszom, DLC-ket nem veszem meg, de még le se lopom a netről, annyira kiábrándító ez a helyzet.. Kész..
Nem tudok manuálisan váltani, nincs kuplung, nem ismeri fel a kormányt, nem tudok kilőni a kocsiból, kicsi a kliméter-óra, na mindegy.
De legalább lenyűgöző a grafika és a hangulat is csodás! :K
6ezret megért volna, nade 13-at..

(#2490) Johnny Cage válasza agemate (#2489) üzenetére


Johnny Cage
addikt

és az ebben az egészben a tragikus, hogy egy ambiciózus prodzsektről beszélünk, amelyik végül nem azért nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, mert tehetségtelen vagy nem elég tehetséges fejlesztők kezébe került, hanem mert olyan emberek bírálták felül a döntéseiket, akik a 2K részéről fel voltak hatalmazva rá, hogy egy profitorientált szemléletet szem előtt tartva a fejlesztés kreatív folyamatába is belenyúlhassanak.

ezért lépett le Daniel Vávra, az első játék egyik kulcsfigurája, helyébe pedig a két 2K-s fazon lépett (Grace Denby és Jack Scalici producerek), akiknek lényegében megköszönhetjük, hogy egy fél játékot kaptunk teljes áron.

(#2491) Lauda válasza pszichiater (#2487) üzenetére


Lauda
félisten

Itt meg nem hallottam ilyen esetrol. :)

[ Szerkesztve ]

(#2492) sunny84 válasza pszichiater (#2487) üzenetére


sunny84
senior tag

ha olyan jellegű a gondod . akkor az segít ha friss drivert raksz fel,, ha tuning is van a dologban vissza veszed a gyári órajelekre a karit.. :U

1 ismimnél voltak ilyen fekete csíkok.. és eredeti játéka volt.. nála ez segített ...
( neki húzatva is volt a kari meg nem a legfrissebb driver volt fent )

:R :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#2493) pszichiater


pszichiater
senior tag

Gondoltam hogy nem fogtok tolongani, hogy nekem is, nekem is...ez a gond. :) 258.96 van fent. A játék eredeti. Tuningot én játékok alatt nem alkalmazok. Default-ban is elég kell hogy legyen...Én valami bug félére tippeltem volna

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2494) presbazsi válasza Johnny Cage (#2488) üzenetére


presbazsi
tag

Még jobban elszomorítasz. A kivágott részek dlc-ként való értékesítésére, vagy egy összecsapott, szintén rövid Mafia 3 alapjaira gondolok, rókabőr gyanánt.

(#2495) presbazsi válasza pszichiater (#2493) üzenetére


presbazsi
tag

Szintén eredeti, de még nem találkoztam a problémával. Mondjuk én ATi-t használok...passz :F Látom tuningra nincs is szükség :) Valószínű, hogy bug.

(#2496) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

az az érdekes, hogy a 2009-es GDS-en demózott anyagban még benne vannak a mellékküldetések (1:22-nél tessék figyelni). 2:17-nél, Joseppe-nél pedig még ott figyel a választható kézifegyver: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2497) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Végigjátszottam a Jimmys Vendettat is, nem tudni mikor jön újabb DLC?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2498) Paladin1492 válasza $p@rr0w (#2497) üzenetére

Ha igaz, akkor szeptember 21.-én.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#2499) sunny84 válasza presbazsi (#2495) üzenetére


sunny84
senior tag

Sok hiba előjött a napokban embereknél.. amúgy ehhez semmi köze hogy ati vagy NVIDIA
a kari..

pszichiater : lehet más jelegű a gond.. valami egyéb szoftveres.. ( frissítsd a chipset drivert , dx - edet ) , vagy ami még szóba jöhet ezt konkrétan ma csinálta 1 haver.. kivette a mentést a játékból letörölte a gamét.. újra felrakta és a mentést vissza rakta bele..
és lám a hiba eltűnt.. furcsa dolgok ezek :U . de néha ilyen marhaság is segíthet

:R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#2500) KMT


KMT
addikt

Jött már elő másnál olyan, hogy egy rendőrautó hátrafele haladt, mintha tök normális lenne? :D

kép

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.