Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2501) vepe


vepe
senior tag

skacok kellene egy kis segítség.....

van egy üldözéses rész (telepről az alagút-ig) elméletileg egy sport autót kell utolérni!?...nem tudok átmenni ezen a pályán...leírná valaki, mi a teendő?

(#2502) presbazsi válasza vepe (#2501) üzenetére


presbazsi
tag

Ha arra gondolsz ami az alap gémben van (dlc-m nincs szal ottani küldiket nem ismerem) akkor a platóról való cigaretta árulás után vagy...nem kell utolérni a hot-rod-ot, csak maradj látótávolságon belül, az alagút felé menekül, az alagút környékén elveszíted szem elől...akkor kell keresned egy telefonfülkét a környéken, ha meg van telefonálj egyet...és folytatódik a küldetés (térkép jelzi).

(#2503) TomiLi


TomiLi
addikt

Most csöppentem bele a fórumba, mert eddig nem nagyon játszottam a Mafia2-vel. Most is még csak a demot nyomom, mert nincs még kész a gép, és elég fos graf. beállítással játszom...

Nem semmi amit itt olvasgatok, hogy tulajdonképpen az eredeti (vagyis tervezett) Mafia 2 játék több, mint a fele kimaradt a 13k- ért kiadott verzióból.....
Ennek fényében kell a francnak... Ki az aki majd állandóan azt lesi mikor jelenik meg valami dlc, és még egyszer kicsengesse összeségében azt az árat, amit már egyszer kifizetett a játékért... Elszomorító....
Remélem hamar lemegy a láz, és egyszer lesz egy végleges verzió, ami már egy egész játékként lesz megvásárolható......

Bogyorisz

(#2504) boogie84 válasza vepe (#2501) üzenetére


boogie84
veterán

Egy fehér piros sport autót?? Hát én az utcán eléálltam az autómmal, fejbelőttem és elvittem az autót :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2505) Źşë' válasza TomiLi (#2503) üzenetére


Źşë'
addikt

végleges verzió sztem 100% h nem lesz (mert már van - csak el kell adni a többi kivágott darabot :DDD ---> őrültek, és így is szépen teljesít... egyetlen mákjuk h az 1 rész szinte mindenki számára feledhetetlen volt, és ez a többség hitt bennük, h tudnak még maradandót alkotni.... de nem, helyette kiszúrják a rajongók szemét egy agyonvagdalt óriás DLC-vel, mert nem más!), nem érdekük megcsinálni, őket csak egy dolog érdekli, a pénz, misem bizonyítja jobban mint h ilyen meg olyan icipici dlck jönnek ki hozzá, jó pénzért ugye!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2506) TomiLi válasza Źşë' (#2505) üzenetére


TomiLi
addikt

Hát ez elszomorító, mert ha bejön nekik (és bejön), akkor ez egy "divatirányzat" kezdete.
Így tényleg ki fogják nyírni a pc vonalat (játék), hiába nyújt többet grafikailag, mint a konzol.
Kezd ez az egész nagyon undorító lenni..

Hosszútávon szerintem ez a taktika nem lesz jövedelmező, mert már most esik az eladása a játéknak... Sokan előrendelték, megvették a megjelenés után, aztán - joggal - háborogtak, hogy ez mi? Ennyiért? Ennek híre is megy hamar, és már nincs az a nagy vásárló kedv...

Aztán lehet, hogy külföldön ez nem fáj annyira, mert ott jobban van miből vásárolgatni a játékokat, meg a hozzá tartozó dlc-ket...

Nekem csalódás..... :O

Bogyorisz

(#2507) GReddy válasza vepe (#2501) üzenetére


GReddy
tag

Ha az átépített verdára gondolsz, amit egy átépített piros fekete gépsárkánnyal üldözöl, akkor sehogy, el fog menni. Akkor is, ha nagyon jól indulsz. Egyszerűen mindenképpen el KELL mennie, az alagútnál rákapcsol és eltűnik, semmiképpen nem éred utol. Semmi gáz, mész a pötty után, átrakja máshova. (Talán go home?) Ha arra gondolsz, amikor a fekete-fehér-piros belsős '56 Corvette Cabriolet-t kell követni, azt nem kell utolérni, sőt, vesztesz, ha utoléred. Az alagútnál megy tovább a vágóhídra. (Hasonló a két küldetés, a hsz-edből nem derül ki melyik.)

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#2508) vepe válasza GReddy (#2507) üzenetére


vepe
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ.... :R ....igen az a rész, ahol az alagútnál eltűnik az autó (próbáltam már mindent, azt hittem el kell kapni...)

magamtól nem igazán jöttem rá mi is a teendő, na de ezért jó a ph-s közösség, itt szinte mindenre választ lehet kapni.....még egyszer köszi mindenkinek...

(#2509) Źşë' válasza TomiLi (#2506) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek, sajnos tényleg abba az irányba halad, h a külföldieknek mire telik, azt nem tudom csak saccolni tudok, egy biztos a magyar helyzet nem valami rózsás... :S

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2510) voodoo98


voodoo98
addikt

Probalta valaki mar az uj drivert : 260.63?
Van valami valtozas?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2511) Johnny Cage válasza voodoo98 (#2510) üzenetére


Johnny Cage
addikt

mivel kapcsolatban? nálam eddig is flottul ment

(#2512) voodoo98 válasza Johnny Cage (#2511) üzenetére


voodoo98
addikt

Lassul, gyorsulas?
Nekem gtx480-nal is vannak kisebb nagyobb fps dropok.
Pl.: erre erkezhetett most javulas...bar nem lattam a release notes-ban.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2513) Johnny Cage válasza voodoo98 (#2512) üzenetére


Johnny Cage
addikt

memory leak okozza, már volt róla szó a topikban. nem VGA-probléma

(#2514) voodoo98 válasza Johnny Cage (#2513) üzenetére


voodoo98
addikt

En masrol beszelek, fps dropokrol, hirtelen leesik az fps stabil 60rol 30-40-re.
Ami te irsz az az, h kb 1-2 ora utan (gondolom memoria merettol fuggoen) elkezd szaggatni a jatek. Ki kell lepni es ujra belepni, nekem is csinalja.
Ellenben az fps drop (akar stuttering) sokszor driver problema (bar inkabb szoftver, kellene ra egy patch)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2515) Johnny Cage válasza voodoo98 (#2514) üzenetére


Johnny Cage
addikt

valószínűleg összefügg a kettő, mert Radeonnal ugyanezt csinálja. főleg az alagutaknál látványos a belassulás

(#2516) misx válasza voodoo98 (#2514) üzenetére


misx
senior tag

Ilyen leesést én is észrevettem, de csak az elmúlt napokban, előtte nem. Nem vészes, de észre lehet venni. 4GB RAM + 512MB VGA, 1440x900-ban azért ez kicsit furcsa. Igaz most a DLC-t tolom. Driver nálam is a legújabb, de még mindig nem javították ki a képernyő elsötétülést kilépés után. Igaz a release notes szerint tervben van. ;)

(#2517) TomiLi


TomiLi
addikt

Valakinek sikerült már a játékhoz kormányt használnia?
Nekem egy Logitech Formula Force EX van, de sehogy nem tudom beállítani a játékhoz.

Még azt vettem észre, hogy nincs is lehetőség a váltót beállítani? (automata, manuális....
ha nincs, akkor értem a logikát, hogy ezek java részt automata váltós kocsik... de azért jó lett volna ha én választhatok)

Bogyorisz

(#2518) Uncle Ben


Uncle Ben
csendes tag

Találkozott valaki olyan dologgal hogy elindítom hard fokozaton a játékot, és az életerőm egyfolytában csökken?:O

[ Szerkesztve ]

AMD Athlon X2 4600+, 2 giga DDR2 RAM(Kingmax), Gigabyte 9800 GT 1 GB, Jetway alaplap

(#2519) Johnny Cage válasza Uncle Ben (#2518) üzenetére


Johnny Cage
addikt

(#2520) agemate válasza Uncle Ben (#2518) üzenetére


agemate
addikt

Húzd újra a játékot és kezd újra, nekem ez segített eredeti játéknál. Állítólag történél ez nem oldja meg a problémát. :U

(#2521) Uncle Ben válasza agemate (#2520) üzenetére


Uncle Ben
csendes tag

Eléggé szégyenletes hogy törttel játszom, de megpróbálom azért köszi :B.

AMD Athlon X2 4600+, 2 giga DDR2 RAM(Kingmax), Gigabyte 9800 GT 1 GB, Jetway alaplap

(#2522) TomiLi


TomiLi
addikt

Még egy szelet a tortából.... booaaaa - hánynom kell.... ez az egész csak egy össze-vissza szabdalt zagyvaság lesz a végén....

Bogyorisz

(#2523) Horny256 válasza Lauda (#2452) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hol találsz ilyen jó kocsikat :F

(#2524) Johnny Cage válasza TomiLi (#2522) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"A DLC több új területet is megnyit Empire Bay-en, beleértve a vonatállomást, a bordélyházat, a hajóépítő telepet, a tópartot és néhány új épületet"

nem mondok semmit...

egyébként az alapjáték siralmasan fogy, a 3. héten összesen 75e eladott példányt tudtak felmutatni és úgy néz ki, hogy ebben sokkal több nincsen. (én nemtom honnan szerzi a gamepod az infóit, de hogy a Mafia 2 ezekkel az eladási adatokkal maximum Vatikánvárosban listavezető, az hótziher).

(#2525) Johnny Cage válasza Johnny Cage (#2524) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"nem mondok semmit..."

vagy mégis: a 2K felköpött és alá állt. ennyi

(#2526) TomiLi válasza Johnny Cage (#2524) üzenetére


TomiLi
addikt

a 2K felköpött és alá állt. ennyi ;] :C

Engem ez a játék addig nem is érdekel komolyabban, amíg "be nem fejezik"! Pontosabban, amíg meg nem jelenik a teljes verzió. Ez ilyen formában szánalmas.

De szerencsére az eladási mutatók bizonyítják, hogy van amikor a fagyi visszanyal!
Nagyon helyes! Kapjanak az agyukhoz akik kitalálták ezt a szeletelést.

Bár az is lehet, hogy ez a hozzáállás a játék kiadó részéről, csak a játék címe előtt akar tisztelegni....

Én ezért reménykedem abban, hogy annak ellenére, hogy dobálják a dlc-ket, egyszercsak valami nagy tudású rájön arra, hogy egy év múlva még egyszer ki lehet adni a játékot teljes áron, de már teljes verzióban.. Na amikor annak a verziónak amortizálódik az ára, akkor esetleg hajlandó vagyok megvenni...... :B :U

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#2527) Lauda válasza Horny256 (#2523) üzenetére


Lauda
félisten

Ezeket a kocsikat dlc-vel kapod csak meg. :)

(#2528) Źşë' válasza TomiLi (#2526) üzenetére


Źşë'
addikt

kár h nem lehet nekik megreklamálni h b***tok meg ezt jól el***tátok!! mit képzeltek?! :DDD mint mikor a főnök leosztja a beosztottját

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2529) agemate


agemate
addikt

Most játszom másodszorra a játékot, immáron nem nyomkodom le az átvezető videókat és így egész hosszúnak tűnik és egyre több dolgot kezdek megérteni a sztorival kapcsolatban és egyre többet kezdek még kevésbé érteni. Nagyon megvagdosták. :(
Amúgy van már freeride mod, egész jó lett. :)

Szerk: Őstag lettem! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2530) ricsi99


ricsi99
addikt

Üdv
Megakadtam a "Tara Bár" os küldinél ,odamegyek lehentelek mindenkit ,de semmi ,amit lehet már a bárban is szétlöttem....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2531) Johnny Cage válasza ricsi99 (#2530) üzenetére


Johnny Cage
addikt

te most a jimmy's vendetta-ról beszélsz, ugye?

lődd szét a kócerájt, jukebox-ot, civileket, poharakat, mindent, amit tudsz. kapcsold be a hint-et menüben, az kiírja, hogy mennyire kell még szétvágnod a helyet.

(#2532) ricsi99 válasza Johnny Cage (#2531) üzenetére


ricsi99
addikt

Igen a Jimmy-s sztori
Hol lehet a "hint" -et bekapcsolni??? már lassan az uttcát is szétlöttem a bár közelében :D
Jukebox meg mindig megjavul ha megyek egy kört...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2533) voodoo98


voodoo98
addikt

Szerintem a Deliziat (Ferrari 250 GT (?)) Joe's advantures-ben kapjuk meg:
link

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2534) sagesz93


sagesz93
addikt

Remélem a joe-val eljutunk az alapjáték végéig, már ha összefügg a sztori.
És akkor kiderül hogy mi fog ott történni :))

(#2535) TomiLi


TomiLi
addikt

Lehetne egy kérésem?

Aki valamelyik combosabb Ati vga-val játszik, tudna nekem linkelni egy-két screenshot-ot?

Köszönöm! :R

Bogyorisz

(#2536) ricsi99


ricsi99
addikt

épp esik :D ,de mire lennél kiváncsi?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2537) cyberkind válasza TomiLi (#2535) üzenetére


cyberkind
félisten

Az 5970-en elég combos ? :F
Természetesen az oc-s órajeleken (735/1010) ! :K

Paranormal Cocktivity

(#2538) TomiLi válasza ricsi99 (#2536) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszönöm szépen! :R
Az élsimítás része érdekel a dolognak! Gondolom ez a kép egy fullos grafikai beállítással készült! Nagyon szép! De azt látom, hogy vannak "recés" vonalak, ami ezek szerint a játék sajátossága, és nem videókártya függő.

(#2537) cyberkind
öööö - azt hiszem ;]
Köszönöm szépen a képet! :R

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#2539) ricsi99 válasza TomiLi (#2538) üzenetére


ricsi99
addikt

Nálam nincs élsimitás ,nekem akkor elmosodottnak tünik a kép igy kikapcsolom...cyberkind-nál gondolom van felbontás pedig 1600*1200
szerintem nem vga függő hogy milyen a kép ,bármelyik dx9 -es ati vga ugyan ilyennek kell lenni .max lassab vagy gyorsabb de képnek meg kell egyezni
update: nv-n talán nem... az csak kicsit "optimizált",föleg az árnyékok terén :D

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2540) CJ3


CJ3
senior tag

Előbb a térképet csinálják meg normálisan!!!!!!! Aztán DLC-skedjenek:D
Nem elég hogy egy nevetséges valamit csináltak pedig én ritkán oltok egy játékot de ezzzz és a térképből kb 60% járható na ez a viccccc...

Crypto

(#2541) Źşë' válasza ricsi99 (#2539) üzenetére


Źşë'
addikt

nem hinném h nvn az árnyékok rosszabbul néznének ki, sőt kb uolyan a technikai háttér (dx) miatt

(#2540) CJ3 amelyik csapterben elloptuk a hot rodokat, valamilyen telepen ott északra, attól a bártól amit sz*rrá lőttünk, na oda akartam visszamászni, de a kis mocskok megcsinálták h még csak véletlen se tudjak bejutni... mondjuk kamionnal nem próbáltam, arról talán be lehet ugrani de nagyon valószínű h nem :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2542) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

ultimate unlocker: [link]

(#2543) Lauda válasza Johnny Cage (#2542) üzenetére


Lauda
félisten

Jo kis cucc! :D

(#2544) vepe


vepe
senior tag

ismét elakadtam.. :D ...mi a fenét kell csinálni azon a pályán, ahol a csarnokban (kikötő) molotov-koktélt dobál egy faszi a felső szintről...lekaszáltam mindenkit, de nem tudom a folytatást...

[ Szerkesztve ]

(#2545) Đusty válasza vepe (#2544) üzenetére


Đusty
addikt

Az irodában menj ki a kijárati ajtón, a pénzt ne felejtsd az asztalon!

(#2546) vepe válasza Đusty (#2545) üzenetére


vepe
senior tag

az megvolt..és utána?

(#2547) Đusty válasza vepe (#2546) üzenetére


Đusty
addikt

össze kell gyűjteni a pénzt azt hiszem 27500, ha megvan megjelenik a térképen hova kell menned
legegyszerűbb ha bezúzol néhány autót északon B betűvel jelöli a térképen a bontót

[ Szerkesztve ]

(#2548) vepe válasza Đusty (#2547) üzenetére


vepe
senior tag

megnézem...köszi....

(#2549) agemate


agemate
addikt

Meg akartam nézni, milyen a játék PhysX nélkül, kikapcsoltam, újraindítottam a játékot, de nem látok változást. Megpróbáltam, hogy a driverben átállítottam, hogy a cpu számolja, így sincs változás.
Hogy lehet kikapcsolni?

(#2550) Timbu válasza vepe (#2546) üzenetére


Timbu
tag

Nem mintha nem írná ki a bal felső sarokba, hogy mit kell csinálni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.