Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) sunnymarcell válasza kexksz (#7350) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

"saying bg at the end of the game" :DDDDD
:DDDDDDD

ezen besírtam. mindenki hozzáférhet ehhez a tribunalhoz?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7352) superecneB válasza sunnymarcell (#7351) üzenetére


superecneB
őstag

Nem.

(#7353) kexksz válasza sunnymarcell (#7351) üzenetére


kexksz
addikt

Lv 20-tól bárki.

(#7354) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

rámegyek egy új lapra, és folyamatosan átvált eune-re euw-ről, holott már 800szor átállítottam fent euw-re. kurva idegesítő. hogy lehet permanensen beállítani?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7355) ChromeX


ChromeX
addikt

tegyük fel hogy normál draftban vagyok és 5. pick azt szeretném kiprobálni hogy nem viszek supportot hanem egy counterjungelert mondjuk egy exhaust, meg egy igninte és igy szinte biztos eltudom kapni az enemy jungelert, most csak gondolkodom ezen. melyik lenne erre a legjobb champion, talan leesin nem?
mer mondjuk az enemy biztos nem gondolná hogy én akkor megyek be az ö jungelükbe kontárkodni max hogy nincs supportjuk, tehát meglepő lenne nem nagyon számitanának rá ezért nem akarok smiteot

persze tudm hogy ez nem igazán muködne de ki akarom probálni valami erős solo bot melett, lehetséges hogy levadásznának egyedül az enemy jungelban :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7356) ClydeBeka2 válasza sunnymarcell (#7340) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem csak ő gondolja így. Erről biztosíthatlak.

Amúgy szerintem nagyon könnyű lehozni ha kis lvl-es haverokkal játszol, mert akkor balanszolja a csapatot és magad ellen lvl14-15ösöket kapsz. Persze ha nagyon balfaszok a társaid akkor nincs esélyed, de ez minden game-ben igy van.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#7357) sunnymarcell válasza ClydeBeka2 (#7356) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát ha én kis lvl-es haverokkal játszok, akkor tényleg foglalkozok velük, és nem elfeedeltetem vele az egész ellenfél teamet.

amúgy malphite helyett ki jó backup hős, akinek ugyanazok a rúnák kellenek, és solo topos vagy erdőzős? (most magic pen mark/armor seal/res per lvl glyph/AP quintekkel megyek.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7358) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Nah tegnap kiprobaltam Teemo-t (ha mar vegigragtam magam a guide-jan gondoltam egy probat meger, annak ellenere hogy kexksz nem ajanlotta gyenge late game miatt :) ) es eleg fun vele nyomulni, a gomba csapdak nagyon bejottek. ;]

3 meccset toltam botok ellen kozepes szinten, mind3 megvolt, aztan mentem szinten 3 pvp normal blind pickre, killjeim szama meg overall teljesitmenyem ott is eleg szep volt de sajnos a vegen mindig bedaraltak a teamet es vesztettunk, szoval vegulis igazad volt kexksz. :D

Kar erte a csapdak es a 3 aktiv miatt, elvezet volt vele jatszani. Ha esetleg tudtok hasonlo karit aki csapdakkal operal es hasznalhato hosszu tavon is megkoszonnem a javaslatot. :)

Ma egyebkent Tristana van teriteken, rola azt olvastam hogy mid game-ben gyenge de early-ben es a vegen is ott van a toppon, csak ossze kell farmolni az itemre valot mert anelkul elverzik. Bar gondolom nem erdekel senkit, majd holnap beszamolok a tapasztalataimrol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#7359) sasa311 válasza 1NST1G8R (#7358) üzenetére


sasa311
veterán

Teemo sajnos nem viable magas szinten, de topon pl. gyakorlatilag minden bruisert counterel, ezáltal szuper erős.

Amúgy teemovan szerintem nagyon nehéz jól játszani, de irtó erős ha jól csinálod. Én imádom.

BUNNY TEEMO FOR PRESIDENT!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7360) reflxx válasza sasa311 (#7359) üzenetére


reflxx
aktív tag

Reddit mellett állok : Who is your most hated champ, and why is it teemo?
:DD

(#7361) kexksz válasza 1NST1G8R (#7358) üzenetére


kexksz
addikt

"Ha esetleg tudtok hasonlo karit aki csapdakkal operal es hasznalhato hosszu tavon is megkoszonnem a javaslatot."

Nidalee.

(#7362) sasa311 válasza kexksz (#7361) üzenetére


sasa311
veterán

Nidalee for da pussys!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7363) kexksz válasza sasa311 (#7362) üzenetére


kexksz
addikt

Hallod ez biztos kell ide? :D

(#7364) 1NST1G8R válasza kexksz (#7361) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Koszonom. :)

Megsasoltam, hat igy elso blikkre nem egy konnyen jatszhato kari, parduc alak meg egy rakas skill, de majd raprobalok.

Fortune doesn't favor fools.

(#7365) 1NST1G8R válasza sasa311 (#7359) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Miert nehez? Nekem eddig kb a legkonnyebb kari volt (es a legszorakoztatobb is), miutan kitapasztaltad hogy kell gombat rakni mar gyerekjatek szerintem.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#7366) sasa311 válasza 1NST1G8R (#7365) üzenetére


sasa311
veterán

Pont ezt hiszi mindenki aki keveset játszott vele és nem érzi a lényegét :)

kexksz:

Ez bárhol jól mutat :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7367) 1NST1G8R válasza sasa311 (#7366) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

S mi lenne a lenyege? :Y

Fortune doesn't favor fools.

(#7368) sasa311 válasza 1NST1G8R (#7367) üzenetére


sasa311
veterán

Pl. az, hogy azt a kevés és egyszerű képességét jókor lődd el :) Hányszor látok olyan teemot, aki a Q-t sebzésre használja a w-t meg üldözésre, aztán meglepődik, hogy visszafordul rá a brusier 1,5 sec múlva és szétveri a fejét.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7369) sunnymarcell válasza sasa311 (#7368) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

mi az a bruiser?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7370) Talisman


Talisman
csendes tag

[link] :U

Adelante tormenta!

(#7371) kexksz


kexksz
addikt

Annyiszor hallottam már a "bed jungle" kifejezést, hogy mivel nem tudtam elképzelni muszáj volt vizuálisan ábrázolnom, hátha nektek is hasznos lesz: [link]

(#7372) Honzi válasza kexksz (#7371) üzenetére


Honzi
senior tag

Hülye. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#7373) sasa311 válasza kexksz (#7371) üzenetére


sasa311
veterán

Engem ma reportoltak dominiumban, mert egyetlen egyetlen szhót írtam le a csetbe. Garennel játszottam, ki találja ki mi volt az? ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7374) ko9 válasza sasa311 (#7373) üzenetére


ko9
addikt

DEMACIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Más: Mentem egy Teemo Top-ot Shen ellen. Azzal poénkodtam, hogy meddig birom laneen, 5k gold 19-percnél volt first backem, 2 potim maradt a 3ból :))
Félelmetes EndGamebe milyen kemény ez a kis hörcsög, ellenfél AD Carry Varus full HPről még Flashel se tudott elmenekülni.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7375) Steel_Hammer válasza ko9 (#7374) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Addig amíg az ellenfél csapata nem téged focusol :)

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#7376) sasa311 válasza Steel_Hammer (#7375) üzenetére


sasa311
veterán

ügyes teemot move quick és a blind miatt nem könnyű focusolni. Meg hát pozícionálni sem árt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7377) ko9 válasza Steel_Hammer (#7375) üzenetére


ko9
addikt

Épp ez az, ha jókor kap az AD Carry egy blindot, akkor hiába focusol ki, mire lejárna a blind, akkorra alig van HPja, vagy estleg ha a teamem jól focusol, akkor nincs is. Azért, a 2.2-es AS eléggé tudja lopni a HPt :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7378) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Mindjárt sírva fakadok...

Történet a következő. Ma reggel úgy gondoltam, megyek egy rankedet, már low elon vagyok, mit veszíthetek. Természetesen mindig úgy állok hozzá a ranked meccsekhez hogy 120%-ot kell nyújtani. Second pick vagyok, így gondoltam megyek midre Mordéval, elvégre a mainem, és jól jönne kicsit feljebb menni. First pick megy topra, mindenkinek megvan a helye. Miután szépen megtörténtek a pickek, következett a third & fourth pick. Itt jött képbe "Kimkumo" nevű játékos, aki fogja, és szépen beinstalockol Annie-re. Oké, elő hell-ben vagyunk, majd megoldjuk valahogy, de már látszott hogy nem százas a gyerek. Töltőképernyő: Frostfire Annie. Na, ha skint vett rá, már csak tud játszani. És itt kezdődött minden...

Az ellenfélnél nem volt egyértelmű, a felállás. Alapból egy Malphite jött midre, aztán feljött a Shen support, majd jött Fizz. Nem baj, mert amíg szenvedtek, nem tudták ki menjen midre, addig én szépen farmoltam. Na de nem is én vagyok a lényeg, hanem az Annie. Az Annie kéremszépen, felment topra, ahol a Swain volt. Próbáltuk neki jelezni, hogy ez nem lesz jó, de nem nagyon figyelt ránk. Ha jól emlékszem a 20. percre már 0/6-ba volt, és folyamatosan cserélgette a laneket, hátráltatva minket. De az igazi problémák late game-ben jöttek...

Teamfightokat sorra buktuk el, hála a feedes enemynek, ugyanis ha az Annie meglátott valakit , arra bizony ő ráment, mert hogy ő mekkora amper gyerek, csak az volt a baj, hogy bárkit 2 hitelte. Így sikerült Annie-nek egy remek, 1/14-es statot összeszednie a végére. Természetesen a meccs elúszott, kapott 9 reportot, és valószínűleg ilyenért tényleg kibannolják.

Az egészben az volt a legszomorúbb, hogy ezen a meccsen csináltam meg életem első pentakilljét, de sajnos mint fentebb is írtam, nem sokra mentünk vele... :(

Végszóként feltöltöttem a visszajátszást, arra az esetre ha valakit érdekelne ez az agyhalott... [link] Továbbá itt van Annie profilja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7379) sunnymarcell válasza m4rk_ (#7378) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem sok winje van a gyereknek...

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7380) Kanczy válasza sunnymarcell (#7379) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nekem normalon ennyi sincs, de attól még nem vagyok retard :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7381) ChromeX válasza m4rk_ (#7378) üzenetére


ChromeX
addikt

Az mér van hogy elinditom a replayt és mindenkit betölt de utána megáll, nem indul el summoning után, legujabb verzsön van fenn

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7382) Pedro78 válasza m4rk_ (#7378) üzenetére


Pedro78
senior tag

"Alapból egy Malphite jött midre, aztán feljött a Shen support"

szvsz mar ott buktatok, hogy hagytaltok pickeni ezt a kettot....

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7383) m4rk_ válasza Pedro78 (#7382) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Nem én bannoltam sajnos :/

(#7384) m4rk_ válasza ChromeX (#7381) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Passz, nekem a 0.7.9.30 van. Mennie kell.. :P

(#7385) reflxx


reflxx
aktív tag

megvertem Leb-bel egy KASSADINT(!!) amikor észrevettem hogy nmy diana 14killes :W :DDD

(#7386) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Aki akar próbálgatni championokat menjen pbe-re, mert az összeset unlockolták.

(#7387) n a x v i L válasza sunnymarcell (#7379) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

De még mindig ötször több mint neked .. :U

Szerk.: Riven vagy Rumble?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7388) reflxx válasza n a x v i L (#7387) üzenetére


reflxx
aktív tag

1 szavazat rumble-nak

(#7389) Steel_Hammer válasza ko9 (#7377) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Nem csak az AD carry tud focusolni, de ha a csapat nem figyel, akkor persze, hogy leszeded a carry jüket. Tapasztalat, hogy a support/tank nem figyel semerre, csak megy, így egy blind+posion simán kiviszi a carry-t. Tapasztalat, hogy én pl alival vagy leonával rögtön stunnolom, amint temafight van onnantól meg mehet a levesbe :) Persze elcseszett teammel ez sem megy mindig :P

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#7390) execute93


execute93
őstag

Hellotok, szeretnék ezzel elkezdeni játszani. De kb azt sem tudom mi-micsoda. Meg a játékmenetet sem ismerem. Eddig SC2-ztem csak meg D3. Valami kis leírás van?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7391) Pedro78 válasza execute93 (#7390) üzenetére


Pedro78
senior tag

Elso korben ajanlom a trainingeket, lepesrol lepesre elmond mindent. Majd utana botok ellen is jol lehet gyakorolni, megismered a hosok kepesseget. Ha a trainingel megvagy akkor menj par kort botok ellen es utana johetnek a tovabbi kerdesek.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7392) execute93 válasza Pedro78 (#7391) üzenetére


execute93
őstag

Foghíjas az angol tudásom. :F

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7393) Pedro78 válasza execute93 (#7392) üzenetére


Pedro78
senior tag

Gondolom a kepeket azert megerted, mivel nem csak mondja hanem mutatja is.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7394) Solad válasza reflxx (#7385) üzenetére


Solad
őstag

Mindig LB-t pickelek Kassa ellen, nem olyan veszes az a hos

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7395) skitzoo válasza Solad (#7394) üzenetére


skitzoo
senior tag

Csak LB-nek nemjó a late-je :(

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#7396) Pedro78 válasza Solad (#7394) üzenetére


Pedro78
senior tag

Kassa ellen Talon kell :K

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7397) Solad válasza skitzoo (#7395) üzenetére


Solad
őstag

Ez így van, viszont el lehet vele intézni hogy Kassának se legyen jó a late-je. Innentől kezdve majdhogynem 4v4 a dolog, csakhogy LB azért arra képes hogy egy AD carryt kikapjon a játékból lategame is, ami azért nem rossz dolog.

De ez szigorúan szvsz ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7398) kexksz válasza reflxx (#7385) üzenetére


kexksz
addikt

Kassadin egy elég overrated champ, lv6 előtt kb semmi, lv6 után meg inkább idegesítő, illetve mondani kell hova roamol és kséz. Meg persze 13 flat mr kék rúnákba és meg se tud csiklandozni.

(#7399) Stormcharger


Stormcharger
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakinek van tapasztalata jungel diana-val kapcsolatban, megoszthatná velem. Gondolok itt ilyenekre: build, runa, mastery, mennyire veszélyesek a gankjei, early/mid/lategame.

Válaszotok előre is köszönöm.

No pain, no gain.

(#7400) sunnymarcell válasza Kanczy (#7380) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem az össz winjére gondoltam, hanem az elmúlt game-jeire
neked is mondom naxvil, amúgy ebből is látszik hogy nem a win határozza meg a skillt.

amúgy próbáltátok már ezt a proving groundsot? szerintem nagyon zsír :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.