Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) KB.Pifu


KB.Pifu
tag

Tudna esetleg nekem valaki segíteni edzéstervben?
A dolgok technikai része kielégítően megy, vannak szép eredmények, de most így fél év koncepciómentes edzés után rendet akarnék rakni, aki segíteni szeretne ide írhat
pifu4@freemail.hu

(#852) papsszi válasza Banderas100 (#848) üzenetére


papsszi
csendes tag

Nekem kicsit olyan fura a füle... Vékonynak tűnik és elég magasnak...
Sztem is inkább itthon vegyél.. lehet drágább de ha itt elbukod a pénzt vagy nm tetszik akkor már jobban is jártál a hazaival...
Elitte széria sztem kényelmesebb nekem Millitary Grade van. Nagyon vagányul néz ki és imádom is, de leszedi a bőrt a kezemről a rücskös felület...

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#853) papsszi válasza KB.Pifu (#851) üzenetére


papsszi
csendes tag

[link]
Edzésterv....

[ Szerkesztve ]

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#854) germanh válasza KB.Pifu (#851) üzenetére


germanh
senior tag

Itt van elég sok edzésterv. Nem csak kettlebell-hez, hanem kb mindenhez, ami funkcionális. A "Plan" részlegben pedig egész programok vannak összerakva, ahhoz mondjuk regisztrálni kell, de az ingyenes. Minden gyakorlathoz/edzéstervhez van videó és leírások is. Profi munka :R

Enjoy the pain!

(#855) szamovar


szamovar
tag

Tavaly ilyenkor írtam a topikba, hogy elkezdtem a kezdő, majd a középhaladó edzéseket. Azóta sajnos nem volt alkalmam golyózni. :( Egy hete viszont változás lépett fel, beszereztem két 16-os giryát és folytatom itthon. Heti 4 van betervezve, amit egyelőre tartok.
Hogy visszarázódjak a kettlebelledzés.huról a teljesen kezdő + kezdő gyakorlatsorokat csinálom szerintem még egy hétig. Szép fokozatosan emelem majd az ismétlésszámot, illetve megpróbálom színesebbé tenné, minél változatosabb gyakorlatsorokkal. A dupla kezes gyakorlatokat szerintem majd április környékén vonom be a programba. :DDD
Szeretnék ledolgozni 5-6 kilót, de nem fogok diétázni, csak számolom a napi kalóriákat és ennyi. Azt szeretném kérdezni, hogy mire érdemes odafigyelni edzés előtt illetve után? Nem vagyok otthon a témában, de mintha korábban olvastam volna, hogy nagyban előtudom segíteni a különböző tápanyagok felszívódását, ha odafigyelek az edzés körüli bevitelre. Ez ügyben ha tudtok tanácsot adni. Ja és este 7-8 körül szoktam mozogni.

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#856) harry válasza szamovar (#855) üzenetére


harry
veterán

Edzés közben több energiát égetsz, amit leginkább megfelelő ch-ból (szénhidrátból) fedezhetsz. Magyarul edzés előtt és után érdemes lehet enni krumplis, rizses, zabpelyhes dolgokat, máskor nem fontos / elég kis mennyiség (ha a fogyás a cél - edzés előtt/után alatt pedig 1-2 órát értek, nyilván ne egyből előtte). Hogy a jelenleginél többet egyél, arra egyáltalán nincs szükség (mert fogynál), viszont ha amúgy eszel, akkor azt ekkor. Tésztát hanyagolnám.
Fehérje bevitelt folyamatosan tarthatod magasan (sovány hús, túró, esetleg tojás).
Cukros, lisztes, tésztás dolgokat kiveszed, nagyjából rendben lesz. Zöldség meg víz mehet sok.
Ezzel amúgy kb. definiáltunk is egy diétát. Nem varázs dolog az, nincs abban semmi különös, csak értelmesen kell kajálni, meg sportolni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#857) harry válasza szamovar (#855) üzenetére


harry
veterán

Edzés közben több energiát égetsz, amit leginkább megfelelő ch-ból (szénhidrátból) fedezhetsz. Magyarul edzés előtt és után érdemes lehet enni krumplis, rizses, zabpelyhes dolgokat, máskor nem fontos / elég kis mennyiség (ha a fogyás a cél - edzés előtt/után alatt pedig 1-2 órát értek, nyilván ne egyből előtte). Hogy a jelenleginél többet egyél, arra egyáltalán nincs szükség (mert fogynál), viszont ha amúgy eszel, akkor azt ekkor. Tésztát hanyagolnám.
Fehérje bevitelt folyamatosan tarthatod magasan (sovány hús, túró, esetleg tojás).
Cukros, lisztes, tésztás dolgokat kiveszed, nagyjából rendben lesz. Zöldség meg víz mehet sok.
Ezzel amúgy kb. definiáltunk is egy diétát. Nem varázs dolog az, nincs abban semmi különös, csak értelmesen kell kajálni, meg sportolni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#858) papsszi


papsszi
csendes tag

Teljesen egyet értek az előttem íróval...
Kicsit tudományosabban...
A szervezet fő energia forrása a glikogén. Ez az izomzatban illetve a májban tárolódik.. Gyakorlatilag cukor, és szénhidrátból alakul át egyzserű cukorrá glikogénné... Ezt a funkciót a máj végzi és az inzulin szállítja.
Ha maximálisan fel van töltve e glikogén raktárunk, akkor a fölösleges CH-ból a máj zsírt állít elő, és a kötőszövetek közte eltárolja:) Úszógumi stb :) Amikor a glikogén raktár kiürül: kb 40 perces intenzív edzés, akkor a máj a zsírhoz fordul, jó esetben (mindjárt mondom miért jó esetben) és elkezd glikogént termelni, hogy az izmokat ellássa energiával.
Az energia szükséglet szabályozza, hogy a szervezet honnét merítsen energiát. Nagyjából egy 25-30 év közötti férfi max pulzusszáma 180- körül mozoghat. Ha 125-140 között dolgozunk akkor a szervezet miután elfogyasztotta a glikogénraktárát, a zsírhoz nyúl. Ha e fölé megy akkor gyorsabb energia forrás kell neki, és fehérjét(izmot) kezd bontani , mert azt hamarabb tudja aminosavakra bontani. Tehát erre figyelni kell... Ha nem akarunk izmot is veszíteni...

A glikogén raktár kiüritésének 2 módja van...
1. 40 perces intenzív edzés- és utána egy kis kb 20 perc kardió a fent leírt pulzusszámmal. It kb a 20 kardiónál történik a tényleges fogyás.
2. Minimálisra csökkented a napi ch mennyiséged. Semmi tészta, péksüti, cukor, torta,...
De azért minőségi ch mehet ( rizs, zabpehely) a minőségi ch- azért jobb a cukornál mert nagyobb az inzulin toleranciája. Lassabban szívódik fel, fokozatosan ad energiát, és a máj lassan küldi a véráramba a glikogént. Ha tulcsórdul ez a folyamat cukrok esetében, olyan mértékben terhelődik a máj, hogy nem tud mit kezdeni a sok cukorral, és hát ki nem dobjuk a jó kis tápanyagot ezért elküldi zsír formályában a kötöszövetekhez...
Én ajánlanám azt reggel zabpehely, ne csokápik. Frankó natúr lidlibe 200 ft fél kiló.
Mézzel tejjel ehető. Vagy fehérje turmixal.
Tízórai bármi ami elnyomja az éhséget pl, zabos keksz, banán joghurt.
Ebéd hal, csirke, marha, mindegy csak hús legyen és nem pöri, risz főt burgonya, zöldségek.
Edzés ha este van akkor még jöhet valami hasonló mint tízoraira, edzés elött BCAA aminósav (ez megvéd attól, hogy ne égesd az izmod) katabolizmustól. Edzés után rögtön fehérje turmix.
Este mehet a zabpehely, túró, vagy még egy kis rizs hússal.
Ha lement a fölösleg jöhet a több CH csak legyen melette mozgás és sok fehérje...

Én is úszógumis voltam 92 kiló 24% testzsír melette 4 hónap alatt, nem spártai éhezéssel lettem 80% 11% testzsírral, most lájtosan tömegelek. 85 vagyok 13% al.

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#859) KB.Pifu válasza papsszi (#858) üzenetére


KB.Pifu
tag

érdekes és hasznos infó thx, már csak arra lennék kíváncsi, hogy kettlebellellezéskor kb mennyi lehet a pulzus a köredzésnél?

(#860) papsszi válasza KB.Pifu (#859) üzenetére


papsszi
csendes tag

Edzettségi állapot függő....
De szerintem max közeli...
De 150 felett biztos...

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#861) szamovar


szamovar
tag

Mindkettőtöknek mély tisztelet, hogy megosztottátok velük eme hasznos információkat. Szerintem egyáltalán nem probléma, hogy ilyen jellegű plusz információkkal színesítettétek a topikot. Köszönet! :R

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#862) KB.Pifu


KB.Pifu
tag

elcserélném 24 kilós silver elit (jó állapotú, alig használt) kettlebellemet 20 kilós elitre, az se baj ha kicsit megviselt. Pécsen lehet megtekinteni

ide lehet írni

pifu4@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#863) szemtelen


szemtelen
tag

Kicsit kell magam fényeznem :D 2 hetes igen intenzív kettlebell kúrán vagyok túl H,K,CS,-kettlebell Péntek kettlebell vs trx nagyon durva volt. olyan szinten erősít..

Volt egy kis kb fél éves rutinom kettlebellben 20kg-ig jutottam a súlyokban, most egy kisebb kihagyás után vissza tértem, 2hétre alapozni és nagyon meg vagyok elégedve, mert 16ossal kezdtem és az utolsó 3 edzést már 24essel csináltam végig. A komoly RKC mellett a pszichológia számított sokat!!!!!!!!!!! Ugyanis egy fárasztó nap után gondoltam inkább szálkásítok kisebb súly több ismétléssel, mert nem éreztem magam a toppon, ezért aztán véletlenül egy felirat nélküli fekete golyót bányásztam ki és totál le voltam törve hogy nem megy az edzés, persze hajtottam mint állat de nem tudtam produkálni az elvárt ismétlés számokat. Mit ad isten másnap az edzésen kiderült h a kis golyóm 24es.... :D Ez akkor önbizalmat és sikerélményt adott hogy a következő két edzést végignyomtam 24essel. Már régen elfelejtettem hogy mennyit számít a sport pszichológia, a tudat, az akarat ereje, hihetetlen!!!

FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

(#864) Zen Master


Zen Master
csendes tag

Sziasztok!

Eladó 24-ese nincs vkinek? Köszi!

(#865) Smells


Smells
tag

Az lenne a kérdésem a tapasztalt kettlebell-arcokhoz, hogy a swingnek pontosan mi köze van az alkarhoz?

Olvastam egy RKC blogján, hogy masszív swingelésnél sokszor az alkar szokott a gyenge pont lenni.

Hogyan hat az alkarra a swing, ha a bellt csípőmozgásból kell fellendíteni, nem pedig karból felhúzni és a kar tulajdonképpen alig csinál valamit szabályos végrehajtásnál (legalábbis egy korábbi itt feltett kérdésemre kapott válasz ezt erősítette meg)?

kösz

(#866) KB.Pifu válasza Smells (#865) üzenetére


KB.Pifu
tag

ha erősen és sokáig markolsz valamit, akkor könnyen lehet hogy a végére már nem bírsz szorítani, és az erős szorítás visszahat az alkarra. Ezért kell masszívan csinálni, hogy sokáig szorítsd. aztán jönnek majd a végére a trükkök, hogy nem minden kettlebell füle egyforma vastag, Pl a 24-esen azért érezhetően más volt a szorítás
Én kezdőként szinte csak swingeltem meg presseltem és mégis az első dolog ahol meglátszott az az alkarom

(#867) papsszi válasza Smells (#865) üzenetére


papsszi
csendes tag

Hát a válasz nagyon egyszerű és logikus.
Ahoz hogy a nagy lendülettel kilökött súlyt megtartsd erősen kell szorítanod a a fület.
És ha ugye ökölbe szorítod a kezed akkor érzed hogy az alkar izmával teszed mid ezt.
Ennek ellenére én úgy swingelek hogy kapmószerűen tartom at ujjaimmal a bellt :)
Ezt azért csinálom, mert már a testépítő múltamból megtanultam húzockodásnál, hogy ha átfogom a húzóckodó rudat alul a hüvelykujammal akkor autómatikusan mikor felhúzzuk a testünket megszorítjuk a rudat és mivel az alkar izma kisebb mint a a Lat (hátizom) ezért ő a legkisebb keresztmetszet és kifárad. Érdemes tehát a az ujjainkat csak kampóként használni. Ha épp nem az alkart akarjuk edzeni.
De persze csinálhatod úgy is hogy szorítod, aztán majd felfejlődik az alkarod a végtelen swingekhez :)

[ Szerkesztve ]

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#868) Jim-Y válasza Smells (#865) üzenetére


Jim-Y
veterán

Egyszerű: ha 12-16 kilóval szwingelsz az szubijektíve még nem túl nagy súly amit meg kell tartanod, e fölötti súlyoknak már az önsúlya is akkora amihez valószínűleg nem vagy hozzászokva, swing közben szorítanod, tartanod kell a súlyt ami megterheli az alkart.

Kis ablaktörlőnél sem a hátnak nehéz a gyakorlat, hanem alkarból tartani a súlyt, legalábbis nekem.

Egyébként: dosomesnatch.blogspot.com

(#869) KB.Pifu


KB.Pifu
tag

Úgy látom vannak tapasztalt emberek, ha tudtok valamit ehhez hozzátenni ne fogjátok magatokat vissza.

Mindent igyekszem a lehető legszabályosabban csinálni, ezért nem is fáj semmim.
viszont a vállam hangosan és idegesítően ropog általában( a nap 24 órájában) és jó bemelegítés hatására sem hagyja abba. Edző szerint ha nem fáj akkor nincs gond, a most végzett gyógytornász sógornőm szerint ezzel nem is lehet mit kezdeni ez van és kész. Én csak egyet nem akarok, hogy hosszú távon ebből hátrányom legyen vagy valami maradandó károsodás érjen.
Vannak ilyesmi tapasztalatok?

(#870) Jim-Y válasza KB.Pifu (#869) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem nem volt még sérülésem/ropogásom stb. Nem is tudok konstruktívan hozzászólni, de azért attól, hogy nem fáj még nem biztos hogy tudomást sem kell venno róla, mindenképp ajánlott elmenni orvoshoz, és kikérni a véleményét, sportorvos, csontkovács ..

(#871) papsszi válasza KB.Pifu (#869) üzenetére


papsszi
csendes tag

Nem vagyok orvos csak laikus...
De...
Sztem az izületi problémák egyik fő oka, hogy nem használjuk őket, és gyengék, a másik ha használjuk akkor is rosszul.
Minden ami ezen túlmegy az betegség.
De a legtöbb ember főleg fiatalon ezekben szenved.
Nekem a térdem volt rossz...
De mióta megtanultam helyesen guggolni teljesen rendbe jött kb 1,5 év alatt.
Tehát, én úgy gondolom a szabályosan végrehajtott gyakorlatok, elősegítik, azt, hogy az izületek a legmegfelelőbb pozicióban elhelyezkedve dolgozzanak növekvő terhelés alatt.
Az szép lassan meggyógyítja az olyan izületet amit a gyenge szalagok nem tartottak a helyén és idővel olyan helyen kezdtek el mozogni ahol nem kellett volna , ezzel előidézve fájdalmat, ropogást, és csökkent mozgástartományt...

Sok ismerősöm van aki nem mozog szinte semmit és mikor mondom miért nem sportol azt mondja mert fáj a dereka, könyöke, térde... Beszélhetek én nekik , hogy talán pont azért fáj mert nem mozog.. Szarnak ráá... Vagy elmegy, és olyan intenzitással esik neki a dolgoknak amit ő 10 év mozgásszegény élet után nem bír, és hamar feladja...

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#872) Dupree


Dupree
csendes tag

Sziasztok!

használt 20kg-os 360 gears elite kettlebellt vennék..

(#873) laolaj válasza Smells (#865) üzenetére


laolaj
aktív tag

csináltál már 1000swinget? :DDD

KB.Pifu:

a válladra tudom javasolni a lenmagolajat illetve ízületvédőt kezdjél szedni... olyan 3 hó mire valami érzés kikerekedik belőle.

a lenmag olajat napi 2* 1 evő kanál. nincs valami haj de jó íze de nem vészes. bekap lenyel :) 500-600 Ft egy kis üveggel sok helyen beszerezhető és az ízületek közötti kenést termeli vissza. Valószínű h nincs meg a megfelelő ellátás az ízületeknek azért ilyenek. Ez az első számú megítélésem!

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#874) KB.Pifu


KB.Pifu
tag

Üdv!

köszönöm a tippeket mindenkitől!

Valaki próbálta már a killer-rope-t?

(#875) laolaj válasza KB.Pifu (#874) üzenetére


laolaj
aktív tag

Hali

ha kimondottan a kötelet mondod akkor azt még nem...
de olyat igen h törölközővel swinget.. :) amit a törölközővel is csinálnak.

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#876) KB.Pifu válasza laolaj (#875) üzenetére


KB.Pifu
tag

üdv!

Köszi a tippet, kipróbáltam és mindenképp veszek majd kötelet is!

(#877) MattKirby


MattKirby
újonc

Sziasztok!

Lenne 2db kettlebell introm,az egyik 2011.04.28-tól,a másik pedig 2011.05.03-tól érvényes, 3 hónapig.Én sajnos nem tudom kihasználni,így megválnék tőle.
Ha érdekel valakit,írjon. a s_i_p_o_s@citromail.hu email címemre .

Üdv:MattKirby

(#878) Banderas100


Banderas100
csendes tag

Sziasztok!
20 kg-os 360Gears Elite kettlebell eladó! Használt, újrafestett. Érdeklődni nálam, priviben.

(#879) laolaj válasza Banderas100 (#878) üzenetére


laolaj
aktív tag

16os kellene :)

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#880) koxx válasza laolaj (#879) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont van nálam egy eladósorban :)

(#881) KB.Pifu válasza koxx (#880) üzenetére


KB.Pifu
tag

a jó öreg DD
egyszerűen imádom a festését, az fix, hogy a következőm is az lesz

(#882) vbrown válasza Banderas100 (#878) üzenetére


vbrown
csendes tag

Üdv, megvan még?

(#883) Banderas100 válasza vbrown (#882) üzenetére


Banderas100
csendes tag

Megvan még a bell, privi ment

(#884) KB.Pifu


KB.Pifu
tag

Mint az már valószínű kiderült, hogy nem vagyok profi sportoló, viszont lelkes amatőr.
Újra szeretnék ötletet/tanácsot kérni.

A mély hátizmokat hogyan tudnám nyújtani? vagy úgy egyáltalán az egész hátat?
Kettlebellezés után érzem, hogy meg kellene tenni, de az instruktornál tanul "S" mintha már nem lenne elég.

Van egy két méteres kötelem, azzal lehetne-e kezdeni valamit?
meg két szekrény közt egy vasrúd húzóckodáshoz :)) , de az vastag és nincs rögzítve (el akar gurulni a drága) meg lelóg a lábam, szóval azon lógni nem egyszerű

[ Szerkesztve ]

(#885) Jim-Y válasza KB.Pifu (#884) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, nem szoktatok SMR hengert használni edzés után? ha nem akkor itt lenne az ideje kipróbálni;) üdv

(#886) KB.Pifu válasza Jim-Y (#885) üzenetére


KB.Pifu
tag

Köszönöm a tippet!

és nem, nem használtunk ilyet az edzésen, ami azt illeti még nem is láttam.
Ez volna az egyetlen megoldás?

(#887) vorosgy válasza Banderas100 (#878) üzenetére


vorosgy
újonc

Szia!
Érdekelne a 20kg-s kettlebell, ha még meg van.
Mi az ára, és hol található?
Én Budapesten lakom.
Köszi,vorosgy

(#888) Banderas100 válasza vorosgy (#887) üzenetére


Banderas100
csendes tag

Hali!

Írtam neked is

(#889) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!

Valakinek nincs egy 16-os bellje eladósorba? (Budapestiek előnyben a héten. :))

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#890) koxx válasza Tenken (#889) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mári Tamásnál vannak jó áron 360gears bellek, pont a héten vettem tőle egyet. Nekem sokkal kényelmesebbek mint a dragondoor bellek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#891) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Kisse off topic, de megis itt kerdeznem meg.

3 honapja jarok ismet bellezni reggelenkent, 7 orasi edzesre.
3 hete elkezdtem a Warrior Diet-et s elegge be is jon, csak azzal vagyok kicsit bajban, hogy mit egyek edzes utan, foleg igy, hogy reggel van.

Reggelizni nem szoktam, a konyvben azt irjak, hogy az nem is fontos azok szamara akik nem aktiv soprtolok(ulo munkat vegzek, szoval kb 0 mozgas van a bellezesen kivul), eddig edzes utan egy almat ettem, amivel nagyjabol el is voltam estig, de persze sokkal ehesebb vagyok ilyenkor mintha nincs edzes nap.

A konyvben azt javasoljak, hogy tejsavot, tejfeherjet vigyunk be edzes utan, mert az gyorsan felszivodik.
Szerintetek at kellene ternem arra vagy nekem boven jo ha valami kis gyumolcsot eszek utana?
Amennyiben az elsot javasolnatok, akkor pls irjatok par konkretumot, hogy megis melyiket erdemes hasznalni.
En pl ezt neztem.
Felreertes ne essek, testomegnovelo meg hasonlo szerek abszolut nem erdekelnek, csak az edzes es az az utani idoszak minel optimalisabb kihasznalasa.

(#892) koxx válasza birno (#891) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont ezt a fehérjét akartam írni, én is ilyet használok nekem eddig bevált. Kapható 30g-os kiszerelésben kóstold végig őket mielőtt megveszel egy nagyobb dobozzal.

(#893) Jim-Y válasza birno (#891) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, én tasakos fehérjét vettem, pont olyat amit koxx is, és te is írtál, csak 30g-os kiszerelésben, vittem edzésre a shakert, és egy fél literes ásványvizet, a lényeg, hogy edzés után egy negyed órával már vidd be a szervezetedbe ;) üdv

(#894) Integra válasza birno (#891) üzenetére


Integra
titán

omg, asszem meg is halnék 2 napon belül, ha ennyi kaján élnék... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#895) birno válasza Integra (#894) üzenetére


birno
addikt

Ok, kiraly, koszi a megerositest. :)

Integra: Gondolom te egyebkent is rendszeresen edzel, akkor meg foleg nem lehetne birni.
Amugy erdekesseg, hogy en egyik naprol a masikra at tudtam allni, pedig korabban reggeliztem, ebedeltem is mindig, de az is igaz, hogy akarmennyit ehettem napkozben, szinte mindig ehes voltam este.
Olyan mintha eddig csak megszokasbol ettem volna napkozben s igazabol nem is lenne ra szuksegem, boven kielegit az, hogy este bekajalhatok.
3 het alatt fogytam 5 kilot, szoval mukodik is a dolog. :)

(#896) KB.Pifu


KB.Pifu
tag

Smr-hengerezésnél okozhat problémát, hogy csak a netről tanultam? konkrétan innen.

http://www.kettlebelledzes.hu/smr_gyakorlatok.html

(#897) Integra válasza birno (#895) üzenetére


Integra
titán

nem, konrkétan nullát golyózok jelenleg és rengeteget dolgozom, árnyokom vagyok a régi önmagamnak, de rengeteget hajtok, meló, rohanás, és mellé még pályamotorozás ahogy időm van, szóval megy az energia igy is bőven.
de ez akkor is félelmetesen kevésnek tűnik nekem. természetesen az is igaz, hogy genetikailag nincs két azonos ember, aki azonos körülmények között él:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#898) Jim-Y válasza KB.Pifu (#896) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem, nem igazán okozhat, én a Mári Tominál edzek, edzés végén mindig van henger, amikor kezdtük akkor nagyjából úgy mutatta be mint a videón, tehát elmondható, hogy én is onnan csinálom a feladatsorokat, és még nem jelentkezett probléma, üdv

(#899) koxx válasza Jim-Y (#898) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mikor jársz edzésre? barátnőm is hozzá jár :)

(#900) Jim-Y válasza koxx (#899) üzenetére


Jim-Y
veterán

A Zrínyibe h-sz 19:30-as időpont:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.