Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Integra válasza Vandit. (#199) üzenetére


Integra
titán

ezért kérdem:)
meg azért ez jóval drágább mint ugyanekkora kiszerelésben az ultimate nutrition muscle juice vagy massive whey gainer-e
asszem amúgy a muscle juice-ból is 3x fél kanállal ettem naponta és teljesen jó volt, úgyhogy azért nálam tovább tartanak ezek, vagy 2x annyi ideig mint rá van írva:D
majd azért számolgatok, most meg inkább pakolnom kéne, mert hajnalban repülök, de az istennek se akarózik pakolni... :DDD
hamburgban ha már kiköltöztem, akkor majd ott beszerválok egy vödört, meg kreaát kb-hez. néznek majd a szállodában mikor cigölöm be a cuccost, meg a karton tejet az apartmanomba:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#202) Palkó


Palkó
tag

Köszönöm Péter és Integra tanácsait.
A javasoltak szerint fogok eljárni...

[ Szerkesztve ]

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#203) End


End
csendes tag

Köszi mindenkinek.

Ucsó kérdés ez ügyben:
Bár ezek már más árkategóriák, de ami tetszik, hogy nem okoznak puffadtság érzést, folyadékvisszatartást. No-Xploed és az általatok is írott Cellmass. Érdemes befektetni vagy bőven elég lesz nekem a Storm?

(#204) bandus válasza End (#203) üzenetére


bandus
veterán

azért a kettő kicsit más. a no-explode-ban ugyan van kreatin, de edzés előtti, bedurranást fokozó szer. kitágítja az ereket, fokozza a nitrogén-monoxid szintet. a cellmass meg kreatinso cucc, má három éve az év kreatinja amerikában :) szóval kurvajó elvileg, de én stormot vennék. az ok, hogy nem szimpatikus az a piros doboz :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#205) End válasza bandus (#204) üzenetére


End
csendes tag

Hú, igen, ez nyomós érv :D

Szóval, ha a storm nem puffaszt, vizesít túlságosan, akkor maradnék nála, ha igen, inkább cellmass. szerinted?

(#206) End


End
csendes tag

Cellmass hány adagos?

(#207) Vandit. válasza End (#205) üzenetére


Vandit.
addikt

Storm az több adag és van olyan jó szerintem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#208) Vandit. válasza End (#206) üzenetére


Vandit.
addikt

40.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#209) End


End
csendes tag

köszönöm

(#210) nemi válasza KBELL (#104) üzenetére


nemi
tag

A blogodban pont forditva olvastam. Ott este snatcheztel :)

De amugy van értelme egynap szétszorni a gyakorlatok ? Mert elvileg ha 2-3-4 óranként edzenék mas gyakorlatokat, akkor többet tudnék csinalni belole :)

[ Szerkesztve ]

(#211) nemi válasza nemi (#210) üzenetére


nemi
tag

snatch=swing

(#212) L|zsidoboz válasza Vandit. (#197) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

vagy SERIOUS MASS

Good to be good, but better to be lucky.

(#213) nemi válasza nemi (#210) üzenetére


nemi
tag

Ugyértem mondjuk napi 3 edzés 4-5órás eltéréssel, pl ilyen parositasban:

Snatch
Halo

Under the leng pass
katonai nyomas

Swing
Elbow Raise

(#214) KBELL válasza nemi (#213) üzenetére


KBELL
csendes tag

nemi,

Nem sok ertelme van. En hetente egyszer edzek ket alkalommal, de az oka egyszeru, szeretem csinalni. Egyebkent inkabb napi egy, max 45 perces nagyon intenziv edzes. De van, hogy csak 10 perc...

(#215) nemi válasza KBELL (#214) üzenetére


nemi
tag

Kosz, erre voltam kivancsi. Szoval nem kell hogy hosszu legyen, hanem tömör :)

(#216) nemi válasza KBELL (#214) üzenetére


nemi
tag

Alatalaban az ember amit nem szeret csinalni azt nem is csinalja "szabadidejeben".

Amugy en a dietam miatt kezdtem el kbellzni, de mostanaban csak swing ill. snatchet csinalok, ez hasznal a legjobban hetkoznap ket edzes(snatch,swing) hetvegen egy(inkabb erogyakorlatok).

Bár most kacerkodok egy novemberi delelotti edzessel, ami epp most indul. :)

(#217) Integra válasza Vandit. (#195) üzenetére


Integra
titán

storm meg gainfast lesz, most adok ennek egy esélyt..
már csak gyúrósbádiboltot kéne találnom majd ahol kapni is lehet.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#218) Palkó válasza Integra (#217) üzenetére


Palkó
tag

shop.builder.hu Szegeden.
Lejöhetnétek már bemutatóra, aztán legalább bevásárolnál..... :D

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#219) Integra válasza Palkó (#218) üzenetére


Integra
titán

hamburgban kéne bót most:DDD
szerintem előbb utóbb lesz ott is bemutató:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#220) Vandit. válasza Integra (#217) üzenetére


Vandit.
addikt

szerk.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#221) Vandit. válasza Integra (#217) üzenetére


Vandit.
addikt

Sportika Ők szerintem szállítanak Hamburgba is.
body.builder.hu
Jól döntöttél. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#222) Integra válasza Vandit. (#221) üzenetére


Integra
titán

na jóvan...... :)
holnap meló után kimegyek körülnézni, hogy hol van bádibilder bót errefelé!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#223) Vandit. válasza Integra (#222) üzenetére


Vandit.
addikt

Na találtál?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#224) Integra válasza Vandit. (#223) üzenetére


Integra
titán

haliho:)
megtaláltam a német importőr oldalát
innen rendelek stormot és gainfast-ot is.
de náluk nincsen 4.5 kilós, csak 2.3-as, most azért írtam nekik, hogy van e 4.5-es, de ha nincsen akkor 2.3-ast rendelek, az is egy az egyben gondolom ugyazan.
alig drágább mint mo-n és a szállodába hozzák a portára, úgyhogy még csak keresnem se kell hogy hol találnék:)
és lehet hogy holnap elintézem a sport részleg managerrel hogy beszerünk pár kettlebellt edzeni:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#225) Vandit. válasza Integra (#224) üzenetére


Vandit.
addikt

Az jó.
Kíváncsi leszek a hatásra. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#226) Integra válasza Vandit. (#225) üzenetére


Integra
titán

beszámolóra még várnod kell egy "keveset" :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#227) Vandit. válasza Integra (#226) üzenetére


Vandit.
addikt

És milyen kint az élet?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#228) Integra válasza Vandit. (#227) üzenetére


Integra
titán

másvilág.
röviden, nyugat.
de nem tudom igazán összehasonlítani a mindennapjaim, az itt lakásom.
hideg van, sokat esik, egy méter hó esett, árvíz van, olvad, még nagyobb árvíz is lehet, de ebből se érzékelek semmit, mert amerre én lakom, ott tök normális minden.
de jó, élvezem.
csak a kettlebelleim nem fogom tudni ma lerendezni asszem, mert mire visszaérek a szállodába, a fittness/spa főnökasszony már nem lesz bent.. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#229) Integra válasza Vandit. (#225) üzenetére


Integra
titán

levelezek a német universalos mukival és ajánlotta az M-Stak-et
elolvastam. nos, ez már szerintem durva azért, ezt inkább kihagynám..
vannak számomra logikusnak tűnő folyamatok amik miatt ezt megkérdőjelezem a saját szempontom miatt.
ugyanis amit ír, az vagy hókusz pókusz vagy valóban durván hatásos.
a német oldalon eléggé konkrétan leírja hogy aki olyan mint én hogy zabálhat amennyit csak akar és baromira nem hízik és hiába edz mellé és nem lesz izmosabb, annak ilyen ajánlott. hát nemtom..
ha én minden egyes kilóért megszenvedek de cserébe ez rajtam is marad, akkor ha egy ilyet szednék és valóban feljönne rám jóval több, gyanítom hogy az ugyanolyan gyorsan le is megy. na ezt meg nem akarom, mert amit eddig felszedtem az meg is maradt mindig is és soha nem ment le. szóval akkor meg minek dugjam bele az orrom ilyenbe?
mit gondolsz?
bandus?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#230) Vandit. válasza Integra (#229) üzenetére


Vandit.
addikt

Igazából szerintem jó cucc.Nemhiába erőatléták is ezt nyomják.(A cucc mellé persze,hogy legyen bennük legális szer is ;] )
Tulképp mit akarsz?Növelni a tiszta izomtömeged vagy egyáltalán csak a súlyodat szeretnéd gyarapítani?Mert akkor szerintem több ch-t kéne fogyasztanod.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#231) Integra válasza Vandit. (#230) üzenetére


Integra
titán

még hízni, izmosodni, én mindig csak szálkás izomzatú leszek, nem pumpálódok fel, ez a nagy szerencsém és ezt is szeretném elérni, hogy szép szálkás kötegizom:)
de picit tartok az ilyentől, nem ismerem a működését és hogy ha ez rámjön akkor ez vajon pumpált izom e vagy fent is marad e...

meg egyáltalán hova rakható be ez a cucc?
a gainfast-ot szedem alaphangon, és akkor erre a 3 hetes kúrára meg a storm-ot kiváltja, helyette van? és ha befejeződött, akkor storm-ot megint?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#232) Vandit. válasza Integra (#231) üzenetére


Vandit.
addikt

Figy.
Mivel Te nem kondizol teremben v. legalábbis nem az izomépítés a fő szempont,így eleve nem lehetsz pumpált.Viszont a szálkás izomzat lassabban jön fel és elméletileg minimális zsírnak is kell jönni vele.10 körül vannak jobb cuccok is szerintem,mint ez.
Emellé mehetne a storm is természetesen. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#233) Integra válasza Vandit. (#232) üzenetére


Integra
titán

mint pl?
minimális zsír is biztos jön fel rám, de szinte teljesen elhanyagolható, képtelen vagyok másképp hízni és erősödni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#234) Vandit. válasza Integra (#233) üzenetére


Vandit.
addikt

Trans-X Professional

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#235) Integra válasza Vandit. (#234) üzenetére


Integra
titán

szájteket inkább nem.
de szerintem hagyom az m-stak-et is itt, baromi drága...
marad a gainfast meg a storm. elég lesz az is szerintem.
max majd otthon megnézem jövőre

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#236) Vandit. válasza Integra (#235) üzenetére


Vandit.
addikt

Szájtek miért is nem?Azt mondtad hízni akarsz,nem értem miért válogatsz. :( ;]
Ez az egyik cucc,amiben mérés szerint több volt az anyag,mint ami rá van írva. ;)
Igaz az nem a prof. volt,haenm a sima,de attól még ez jó cucc.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#237) Integra válasza Vandit. (#236) üzenetére


Integra
titán

ezt most itt nehéz lenne elmagyaráznom, így nem fogom, de személyes okom van rá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#238) Vandit. válasza Integra (#237) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát ,Te tudod.Akkor nyomasd az Universalt az jó cucc. :)
Priviben sem mondod el?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#239) Integra válasza Vandit. (#232) üzenetére


Integra
titán

megjött a válasz a palitól
jól gondoltam, nem szeded egyszerre a stormot és az mstaket
csinálsz egy kúrát ha akarsz és utána az mstak-et.
most megrendelem neten az gainfast-ot, meg a storm-ot, aztán karácsonyra hazemegyek, akkor mo-n veszek egy mstak-et és kihozom, otthon olcsóbb jóval. és akkor itt lenyomom a 3 hetet, aztán vissza stormra, mellette meg végig gainfast.
a golyóim is megrendelem, péntekre már meglesz minden:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#240) Vandit. válasza Integra (#239) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem mondta miért nem lehet egyszerre szedni?
Jól betáraztál. :) Tényleg kíváncsi leszek fogsz-e hízni valamennyit.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#241) Integra válasza Vandit. (#240) üzenetére


Integra
titán

nem, ezt nem mondta.
de én abból indulok ki, hogy egyszerűen marketing valahol. ez is tartalmaz abból és fordítva. egyszerűen kb ugyanazt szeded egymásra. a gainfast lényegesen eltér a stormtól, mint mondjuk a storm az m-staktől. már csak azért is logikusnak tűnik számomra ez az elmélet, mert gondolj bele, annyi készítményt találtak ki ugyanarra, hogy nem létezik, hogy mindegyik más és más legyen, egyszerűen nem lehet a kereket újra feltalálni.
szerintem.
szóval pénzkidobás lenne, azt meg nem engedhetem meg magamnak.
meg nem is akarok ezer dolgot egymásra tápolni, nem látom értelmét:)
majd kiderül, tegnap 69.2-t mértem, meglepődtem, ezek szerint híztam meg erősödtem megint egy picit, ha ez így megy, leszek még 75 körül is jövő tél körül:)
de akkor már illene tudnom swingen kívül mást is csinálni 32 kilóssal

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#242) Vandit. válasza Integra (#241) üzenetére


Vandit.
addikt

Igazad lehet.
Nem egymásra tápolsz,hanem szinergiát teremtesz. ;)
Már megjött a cucc?Valami hatás a tömegedre?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#243) Integra válasza Vandit. (#242) üzenetére


Integra
titán

3 napon belül megjött.
ma kezdem csak majszolgatni, de előtte kell vennem egy tupperware (muhaha:) ) kézimixert, mert nemtom mivel összerázni, a szállodában meg nem kapok turmixgépet se, mert nincsen csak az étteremnek... :DDD
a golyóim meg szerda körül kell hogy megjöjjenek, pénteken utaltam, akkor ma megkapja a cég a pénzt és küldik azonnal.
jöhetne már, mert lassan belefulladok a medencébe annyit úszok... :)
mondjuk marha jó érzés megint úszni, évek óta nem úsztam, piszok jól átmozgatja a vállaim, meg lehet tüdőre gyúrni. meg ózon víztisztító rendszeres az uszoda, nem klóros..
úszok 1.5 km-t, aztán 3x10 perc szauna 90 fokosban, aztán nagyon lazán leúszok még 0.5 km-t és egy kör jacuzzi áztatás. kellemesen elfáradok ilyenkor:)
és még néha be befigyel egy két nagyon csinos hölgyvendég is, de sajna mikor beszélgetünk jacuzziban, mindig kiderül, hogy mindegyiknek férje van... :O :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#244) lorcsi válasza Integra (#243) üzenetére


lorcsi
veterán

úszok 1.5 km-t, aztán 3x10 perc szauna 90 fokosban, aztán nagyon lazán leúszok még 0.5 km-t és egy kör jacuzzi áztatás

ez kb. mennyi idő?

(#245) brownus válasza Integra (#243) üzenetére


brownus
veterán

a harcművészet topikban írtakra:

azt írtátok, hogy először nem ártana egy tanfolyást elvégezni, arra nincs időm. az izületeimet meg nem akarom tönkre tenni vagy ha kicsikkel kezdek, akkor érdemes elkezdeni? hogy növeli ez egyáltalán az egyensúly érzékemet? féllábon csináljam a gyakorlatokat?

(#246) Integra válasza lorcsi (#244) üzenetére


Integra
titán

úgy kb 2 óra szerintem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#247) Integra válasza brownus (#245) üzenetére


Integra
titán

pedig rákellene szánnod azt a heti 2x50 percet a tanfolyamra.
több okból is.
először azért mert ha nem tanulod meg a pontos technikákat, nem felügyelnek rád, akkor otthon nem fogod észrevenni magadon a hibákat, mikor golyózol, értsd helytelen test és fejtartás, vállak, térd etc..
aztán mondjuk elkezded magad, veszel egy 12 kilóst. 3 hónap után a fütykösöddel emelgeted, max azzal jelent kihívást. ergo maradt egy 12 kilósod amivel semmit se tudsz csinálni, de megvetted. 3 hónap végére meg azért már nagyjából betudo lőni mi az amit érdemes megvenned, jobban jársz.
úgy növeli az egyensúly érzéked, hogy mivel az egész test egyszerre, együtt dolgozik folyamatosan ellentartasz, ellensúlyozol, a kettlebell-nek nincsen fix súlypontja, mindig változik, mindig ki akar törni valamerre, ami ellen értelem szerűen ellen kell dolgoznod ugye, az egész tested állandóan terhelés alatt van, nagyon jól fejleszti a finom motorikus mozgást, a mozgás koordinációt is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#248) KBELL válasza brownus (#245) üzenetére


KBELL
csendes tag

Brownus,

ne kezdd kicsivel, ertelmetlen. Hivd fel az egyik instruktort - www.kettlebell,hu - segitenek. Hidd el, megeri.

(#249) brownus válasza Integra (#247) üzenetére


brownus
veterán

ok, akkor januárban elkezdek egy tanfolyamot.

(még egy huzódzkodót kell vennem, a helye már megvan. box zsákot is kellene. ááá, mamaszita azt már nem engedné... vagy mi lenne ha a bordás falra raknék fel egy ilyet?)

(#250) brownus válasza Integra (#246) üzenetére


brownus
veterán

én szauna után már képtelen lennék úszni. legközelebb viszek egy úszógumit:)

olvasok visszafele, és látom elköltöztél mo-ról, a km-et tudod ott csinálni? bár hamburg nagyobb város mint bp, biztos van ott is erre lehetőség:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.