Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43801) Chaser válasza DeltaPower (#43799) üzenetére


Chaser
titán

5 ejróért vettem tavaly egy puma-t, kaszni valszeg hamisítvány, de a lencse patent :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43802) DeltaPower válasza csaszi72 (#43800) üzenetére


DeltaPower
őstag

Szerintem a hétvégén valamikor átmászok Kecskemétre, megnézem hogy áll rajtam aztán akár üzlet is lehet belőle :)

Csézer: ha a kaszni hamis akkor a lencse hogy lenne eredeti? :D Lehet hogy jó a lencse, de attól még valószínűtlen hogy eredeti lenne egy hamis keretben :)

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43803) aXXon


aXXon
senior tag

Még mindig telefon. Időközben haza értem és szemügyre vettem az elhalálozott példányt.

A kérdés: van-e itt olyan keményf@szú csávó közöttünk, aki, ha rendelek új kijelzőt, meg érintőt az X10 mini Pro-hoz, akkor azt ki tudja cserélni?

Természetesen továbbra is, ha valakinek van eladó androidos telója, ne tartsa magában ;)

Illetve ugyanitt keresek 28-as női kerékpárt is.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43804) Devid_81 válasza aXXon (#43803) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En meg 28-as not keresek (nem 1928), kerekpar nem feltetel! :DDD

...

(#43805) Outlander válasza aXXon (#43803) üzenetére


Outlander
őstag

Itt mindenki fél puha, mint a 2 perces főtt tojás.... ;] :P ;]

Kollégám nem rég vett egy jó állapotút 8k-ért...

Digitizer plusz plexi, nem tudom h mennyi, mert lusta vagyok rákeresni, de gyanítom h ebayes rendeléssel sem olcsóbb, mint 3-4k.... ehhez hozzá jön a munkadíj, 2k mert szereted a lovakat ;] ... ott vagy lassan h 1-2k-al többért veszel egy rendes telefont...szaal, ez az a típus ami akkor éri meg, ha olyan adatok vannak rajta amikről nincs másolat... minden más esetben vatera,: " teszteletlen, tegnap még jó volt, egy ezresből helyre lehet hozni, de se időm, se pénzem."

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43806) aXXon válasza Outlander (#43805) üzenetére


aXXon
senior tag

Igen, igazad lehet. Egyébként bekapcsol, megy. Érintő nélkül le lehet menteni vajon az adatokat róla? Bár azt hiszem minden lényegest a kártyára mentett. A telefonszámok, meg üzik lehetnek érdekesek inkább.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43807) Chaser válasza DeltaPower (#43802) üzenetére


Chaser
titán

Lehet eredeti, fac tudja, bazárban vettem, sós víz kicsit megmarta de bírja:D Lencse az tényleg nagyon penge. Ha replika is annyit megért:)

aXXon: Új A800-om van 30-ért szilikontokkal+fóliával. 2 mag, 4.5" IPS, 3G, GPS, stb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43808) Outlander válasza aXXon (#43806) üzenetére


Outlander
őstag

Le lehet cwm-ből, pont mint Wundernál is...
csak a végét nem fejezem be, én nem telepítek linuxot a végső cél érdekébe, és nem is értek hozzá...szaal majd megkérsz valakit h futtassa le a végső scriptet.. :)

Bár az sms-t vissza már nem biztos h lehet rakni, ha jól emlékszek az is egy xml fájlba van belehányva, gépen meglehet nézni, de másik telón vagy jól lesz, értsd úgy mint eddig, vagy pedig egy nagy sms lesz, ami nyitásánál összeomlik... teló függő...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43809) daninet válasza aXXon (#43806) üzenetére


daninet
veterán

EZ milyen teló? USB-OTG-t tudja? Mert ha igen dugj rá egy egeret és super backup nevű programmal lementesz mindent

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43810) Outlander


Outlander
őstag

Jónak tűnik... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43811) aXXon


aXXon
senior tag

SE X10 mini pro.

Valaki kicsit szájbarágósabban leírná? Légyszi!!! Mint például, hogy mire megyek egy egérrel? Satöbbi. Síkhülyetopaláma vagyok a témához....

Chaser: köszi, az túl megy a lélektani határon.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43812) Devid_81 válasza Outlander (#43810) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tegnap lattam az elozeteset a moziban...jaja jo lesz...J. Aniston meg mindig mocskosul jo :O

...

(#43813) daninet válasza aXXon (#43811) üzenetére


daninet
veterán

Működik vele az USB OTG, rossz hír, hogy root és egy app kell hozzá [link]

Háát.. Így ha tök gyári a telefon akkor annyit tudsz, hogy veszel egy új digitizert, és meggyőzöd mondjuk router kollégát, hogy cserélje ki neked.
Adatvesztés nélkül CWM-et nem tudsz felrakni, xperiák-ra egy flashtool nevű cuccal lehet romot rakni, de akkor az gyalul mindent

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43814) alázógyík válasza daninet (#43813) üzenetére


alázógyík
őstag

Érdekes, én csak 100x tettem fel CWMm-t androidra, de adatot sose töröltem így. :N

(#43815) Outlander válasza daninet (#43813) üzenetére


Outlander
őstag

No meg kell hozzá otg kábel is.... :) viszont a roothoz és a program felrakáshoz kell érintgetni is. :)

A cwm felrakása soha nem jár gyalulással egyik telónál sem, nem is arra a "partícióra" dolgozik.... :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43816) daninet válasza Outlander (#43815) üzenetére


daninet
veterán

Hát én x10i-t baszogattam, ott a cwm csak flashtool-al működött, amihez viszont rakott egy romot is. Namost lehet, hogy ehhez van külön cwm, utána kell olvasni. Nekem nem ez volt a tapasztalatom

De én inkább ezt próbálnám [link]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43817) Outlander válasza daninet (#43816) üzenetére


Outlander
őstag

Ok én elhiszem, de ne általánosíts... amit te a flashtoollal feltettél az egy komplett backup lehetett vagy valakiáltal összedbott teljen firmware szintű rencccer.

A sima cwm felrakáshoz nem kell rom, mert nem része, és teljesen független a rendszertől, nem is azon a "partíción" van , és nem is kell h fusson az oprendszer.... s

Amit kipróbálnál, ahhoz kell root, busybox, és command emulátor... tegyük fel h fent vannak, bár kétlem, még akkor is be is kell pötyögni a hibás kijelzőn a karaktereket, utána meg kimásolni a kapott fájlt, amit megint csak nem tud megcsinálni, mert nem tudja lehúzni a "rolót... tehát ez egyáltalán nem fog működni, ráadásul axxonról beszélünk... a csattogós lepkét sem érti.. ;]

Mondanám h megcsinálom, de én már megjöttem az ilyenekből... már a családnak sem csinálok meg ilyeneket... ;] :P

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43818) csaszi72 válasza Outlander (#43817) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:DDD :DD :DDD :DD
Hogy is volt azzal a pengével :C
Azt is meséld már megint :DDD
Ténnyel SanaxraJéger az utókezelés?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#43819) Outlander válasza csaszi72 (#43818) üzenetére


Outlander
őstag

:) elszopok egy fél napot, ha sokat kérek nincs pénz, ha van akkor már nem is kell a teló, a másik véglet, "fizess amennyit godolsz" ad egy öccázast és utána lifetime support, illetve ha fél év múlva tönkremegy azt én csináltam és fizessem ki...

Úgy hogy most egy darabig fél halott dolgokkal nem foglalkozok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43820) george11 válasza Outlander (#43819) üzenetére


george11
senior tag

"Úgy hogy most egy darabig fél halott dolgokkal nem foglalkozok."

leálltál a recskázással ? :Y :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43821) Devid_81 válasza george11 (#43820) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:DDD ;]

...

(#43822) Outlander válasza george11 (#43820) üzenetére


Outlander
őstag

Á... azt már a JóIsten sem állítja fel.... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43823) bsh


bsh
őstag

:U

(#43824) Norb3rto válasza bsh (#43823) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:U :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43825) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Star.Trek.Into.Darkness.2013.1080p.WEB-DL.H264-PublicHD
Star.Trek.Into.Darkness.2013.720p.WEB-DL.H264-PublicHD

Meg nem hiperfasza minoseg, de mar nezheto! :K

Szerk: en kerek elnezest, hogy belefjoshtam a sormintaba...had kezdjem ujra :D :B

[ Szerkesztve ]

...

(#43826) Devid_81


Devid_81
nagyúr

:U

...

(#43827) aXXon válasza Outlander (#43817) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát ennek a pötyögéshez van fizikai billentyűzete, a nagyobbik baj az, hogy nem látod, hogy mit meg hova. Valami olyan variáció nincsen, hogy fogom, rádugom usb-re, a pc-n lehúzom a nekem kellő adatot, majd a telefon megy a kukába? Az nem feltétlen szempont, hogy ezt később vissza is tudjam tölteni, csak legyen meg....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43828) M_o_g_y_i válasza Devid_81 (#43825) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:Y
Erre várok mióta!!! :K :C
Köszönöm a hitközség nevében! :R
Laci üdv Laci (volt fedettpályás véraláfutó) ;]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#43829) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#43828) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En kerek elnezest!
Nem merek minden filmes faxsagot megosztani veletek, mert nem tudom ki mennyire filmszereto...en mocskosul az vagyok, napi 12.000x kattintok a BD szekciora a "rendelo" oldalon :) :B
Majd akkor maskor is megosztom a talalatot...ennek viszont meg kell 20 perc, mert a posta lassu... :D

...

(#43830) ekrisztian válasza aXXon (#43827) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Háj!

Létezik ADB android full metés root nélkül..Mondjuk nekem nem sikerült ;] :P ..Talán az usb debugnak aktívan kell lenni.

Telenoros Huawei G300 fekete?root CWM ok.Akármilyen androiddal? :D 18k? :B

:R:R

(#43831) Rics22


Rics22
tag

Srácok,lesz valahol,valami eltitkolt ,extra privát vip banzáj Kecskeméten ma?
:U

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#43832) DeltaPower válasza Rics22 (#43831) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mindenki megissza a sörét oszt elmegy alunni mer holnap má munkanap! :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43833) bartucc válasza Outlander (#43819) üzenetére


bartucc
addikt

Ezzel én is itt vagyok, itthon a két laptop, egyik HP, másik Packard Bell. Egyik se a minőség teteje, és a könnyen szerelhetőség jegye alatt készült, de inkább odaadom Gyíknak, fizessék meg érte, mint hogy jófejségből két napot sz.pjak velük, mert lemarad egy kábel, és nem jövök rá, vagy esetleg félredugok valamit, és leég.... :U :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#43834) aXXon válasza bartucc (#43833) üzenetére


aXXon
senior tag

Ugyanezt szoktam csinálni.

Mindjárt kiderül, hogy azért jár oda annyi hülye, mert mindegyikünk odaküldi a sült hal ismerőseit :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43835) DeltaPower válasza bartucc (#43833) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én az ilyeneknél előre közlöm, hogy igyekszem megjavítani, de az is előfordulhat hogy szarabb lesz mint volt, ebben a tudatban hagyják nálam a cuccot :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43836) george11 válasza Outlander (#43822) üzenetére


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43837) george11


george11
senior tag

Jahh mellékesen bekaphassa mindenki. Kb 15 perccel ez előtt sikerült felélesztenem a motorom.
Jár mind a 4 henger, nem füstöl, nem dadog, nem durrog, nem csörög. Ebből most máááá motor lesz hamarjában ;] ;] ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43838) Outlander válasza aXXon (#43834) üzenetére


Outlander
őstag

Én pl direkt szoktam debileket hozzá küldeni, nehogymá unatkozzon. ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43839) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Csalik a zóra :C :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43840) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Na Bartuccot is be kellett trollolni faccbúkon :U ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43841) Chaser válasza bartucc (#43833) üzenetére


Chaser
titán

"vagy esetleg félredugok valamit, és leég..." inkább elmész gyíkhoz hogy téged húzzanak félre és dugjanak meg ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43842) bartucc válasza Chaser (#43841) üzenetére


bartucc
addikt

Kellemest a hasznossal, ahogy szokták mondani. :DDD

george11: nálam meg szombaton a szívató halt be, és az 1 hengerből 1 nem járt. Nem tudom mennyire probléma, de tolva gyorsabb volt aztán. :DDD Héten orvosolva, de ha gyors copást keres valaki, nálam talál. ;]

aXXon: sült hal? Sose volt. :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#43843) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Elado szobai kondigep, akit erdekel jelezze! :R

...

(#43844) Fantomas80


Fantomas80
tag

Apróhirdetés linkelni sajna nem tudom:(

670 MG RAM 80-AS VINCSESZTER 128-AS VIDEÓKÁRTYA 1-2 PROCI AMD DVD IRÓ OLVASÓ ÁRA 25000FT PLUSZ VEB KAMERA

:C :C :C

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#43845) alázógyík válasza aXXon (#43834) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y ;]

(#43846) Outlander


Outlander
őstag

De jó ez a kis eső. :))

eeeelllssssőőő

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43847) alázógyík válasza Outlander (#43846) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

(#43848) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Tegnap megnéztem egy 323 sedan 1.5 16v Mazdát. Apám, teljesen rendben van a gép. 4 lufi, AC, ABS, villany tükör-ablak, népítéleten senki se szidja......
Lehet Mazdát veszek :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#43849) DeltaPower válasza csaszi72 (#43848) üzenetére


DeltaPower
őstag

Kapard ki a lökhárítót és tegyél bele nagy radiátort, úgy wwwagány és raj! [link] :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43850) csaszi72 válasza DeltaPower (#43849) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Húúúúúúúúúúúúúúúú
dexar :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.