Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) Chaser válasza akom (#43942) üzenetére


Chaser
titán

Chipset függő, van olyan gép ami nem kezel csak 3GB-ot 32 bites memvezérlő miatt, de van olyan is ami max 2.5-et kezel. Nem csak papíron láttam, találkoztam is vele.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43952) akom válasza Chaser (#43951) üzenetére


akom
senior tag

Akkor most nekem mákom van? :DDD

(#43953) Outlander válasza Chaser (#43951) üzenetére


Outlander
őstag

Föl kell rá rakni a 64 bites win7-et mer az gyors meg jó...

A 768 meg az 512 mb ram mellé is ajánlott.... meee sokkal gyorsabb mint a ikspé... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43954) bsh válasza daninet (#43948) üzenetére


bsh
őstag

van hőálló kandallótisztító kefe, meg van a jó öreg kislapát, vagy mi a vér az. olyan, mint egy kis kapa. ilyen hamu kikaparó baszás.
majd jön teebee és memgondja, mer ő ért a kazánokhoz. ezért vesz mindig áemdét. :K ;]

(#43955) aXXon válasza daninet (#43948) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha a pénz nem számít :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43956) george11 válasza aXXon (#43955) üzenetére


george11
senior tag

topikkiller :O

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43957) bartucc válasza aXXon (#43955) üzenetére


bartucc
addikt

Majdnem éltem egy lovas hasonlattal a topikkillerkedésért, de nekem még lehet tetszene is. :O :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#43958) OTee


OTee
tag

Hali!

Dell Mini 1018 szép állapotban Vodás 3G modemmel (beépített) fekete színben, vodás hordtáskával, töltővel eladó.
Ha érdekel itt valakit ... :C

valami ilyesmi :K

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#43959) WunderKinder válasza OTee (#43958) üzenetére


WunderKinder
tag

(#43960) M_o_g_y_i válasza WunderKinder (#43959) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

BAN!!! :W

Első Másodick! :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#43961) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Utolso!

...

(#43962) csaszi72 válasza WunderKinder (#43959) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Fajin olaszos neve van: Undorítóó

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#43963) alázógyík válasza WunderKinder (#43959) üzenetére


alázógyík
őstag

Aztaqrva! :DDD

(#43964) Outlander


Outlander
őstag

EEELLLSSSŐŐŐŐ!!!

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43965) george11


george11
senior tag

énmármindegy :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43966) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Utolso, zarhato!

...

(#43967) Outlander


Outlander
őstag

LOOL

A péhá meg megint 404 meg 503-azni fog... [link] ;] :P
És avg-t használnak... tehát majd hozzá kell adnom kivételekhez a vírusirtómban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43968) DeltaPower válasza Outlander (#43967) üzenetére


DeltaPower
őstag

Érdekes döntés volt bejelenteni a win8 tesztrendszert pár nappal az után a cikk után, amiben leírták hogy a win8 gyakorlatilag alkalmatlan bármilyen benchmarkra.... :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43969) alázógyík válasza Outlander (#43967) üzenetére


alázógyík
őstag

Tökéletes páros. ;]

Delta: Most az hogy csal egy kicsit a win8, miért lenne gond?!? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43970) Outlander válasza DeltaPower (#43968) üzenetére


Outlander
őstag

Mert akkor meglátta a win hungary, adott nekik egy licencet h "na de fiúk?!", oszt majd pár nap múlva átírják a cikket...

Te mióta vagy péhás? ;] :P ;] :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43971) Devid_81 válasza DeltaPower (#43968) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bztos volt az a penz, amiert ez jo dontesnek tunt.
Kezd az egesz atmenni Blikkbe amugy...mar mondhatnam tobb eve nem foglalkozom a folapon az irasokkal, csak par engem erdeklo cikket vagyok hajlando elolvasni, semmi tobb.
99% a PH-n tolott idonek a veletek es a csabai huliganokkal valo forumozasbol van nalam.

...

(#43972) Outlander válasza Devid_81 (#43971) üzenetére


Outlander
őstag

Hát spammeled is rendesen a topikot... óránként beírsz vagy 40szer... ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43973) Devid_81 válasza Outlander (#43972) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah jo de en egy PH-altal jol fizetett kulfoldon elo tudosito-spammer gyerek vagyok.
Aszontak orankent egy p.nat kell linkelnem ahhoz, hogy a helyem biztos legyen...de sajnos nincs mindig idom erre... :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#43974) Devid_81


Devid_81
nagyúr

amugy meg volt valamelyikotok olyan bator, hogy kiprobalja a window 8-at annyira idore, hogy akar mar-mar konfiguralva volt?
En annyit lattam belole, egy ASUS notebookon, hogy "ez egy fos, toroljuk le" ez ido a bebootolastol szamitott 5-percen belul volt... ;]
Anno pont igy ruhelltem a Vistat is...mikor mar meglattam a hajam kette allt...

...

(#43975) Chaser válasza Devid_81 (#43974) üzenetére


Chaser
titán

Lehet moddal elviselhetőbbé tenni, talán hw igénye kevesebb mint a 7-esnek, meg ugye jól mutat touchos dolgokon. Nekem elég a 7 is bőven.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43976) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#43977) Outlander válasza Devid_81 (#43974) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem egyszer 3 napig fent volt a sajátomon, illetve egy pár céges gép azzal érkezik...

Annó ezt írtam róla...

"Igazából, teljesen jó driverek vannak, nem is bugzik, nagyon jól optimalizálták, én is feltettem (aztán meg töröltem), winyóról dolgozik javarészt, tehát ssd-re van kihegyezve , érezhetően gyorsabb is, mint a win7...
Szaal ez a része nagyon jó...

Amivel gáz van, h megpróbált felzárkózni az androidhoz... ezért telebacták ezekkel a csempékkel, kivették a widgeteket, hotmail, msn meg ilyen fasomokkal, be is lehet regisztrálni és akkor oda menti a beállításokat, meg szinkronizál, meg ilyen-olyan dolgokat.. mint egy teló vagy tablet.

Start menü nincs, vezérlőpult nincs, futtatás nincs,... megszokott dolgokat nem találod,
Így igazából azzal szoktam kezdeni, ha 2-3 programmal ezeket "visszateszem", h meg legyenek a klasszikus dolgok... és ne kelljen napokig keresni.

Ezt leszámítva nagyon jól optimalizálták, azonos konfigon sokkal gyorsabb mint a 7-es, csak mondom ez az új dizájn, ez valami kegyetlen szar..."

Van akinek be jön van akinek nem... szerintem érintőképernyő nélkül, illletve 22 col alatt, kínszenvedés...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43978) Devid_81 válasza Chaser (#43975) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Annyit lattam en is belole, hogy mintha gyors lenne, de ugye az egy elotelepitett "majdnem szuz" rendszer volt, azok sok esetben meg gyorsak, bar azert volt benne asus fjosh rendesen.
De valahogy nem fogott meg, raszantam vagy 200 kattintast, es nem talaltam semmit, igy formazassal lett biztonsagosan eltavolitva... :D

...

(#43979) Devid_81 válasza Outlander (#43977) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En ertem, hogy ujitanak, de hogy miert kell mindig elk.rni es raeroltetni az uj kinezetek az emberekre, nem vagom.
Mar nalam ott lemegy a bizti amikor ilyen olyan programokkal kell helyrehozni, hogy hasznalthato legyen.
Latom akkor itt nem lesz win 8 telepites...nem mintha annyira hianyozna a telepites mint olyan, de mar raferne a gepemre 2.5 ev utan.

...

(#43980) DeltaPower válasza Devid_81 (#43979) üzenetére


DeltaPower
őstag

Engem régebben is baromira idegesített, hogy win9x->xp, xp->win7 (igazából vista de az nálam kimaradt) váltásnál is totál át lett buzerálva az egész vezérlőpult mert mindig kitaláltak rá valami "jobb, használhatóbb, praktikusabb" elrendezést. Aztán jött a káromkodás mikor 5 perc kattintgatással se találtam meg ami az előzőben ott volt közvetlen a pofádba tolva a kezdőlapon.
Anno megfogadtam hogy win8-at is majd az első service pack után próbálom ki. Win7-nél bejött ez a módszer, talán ez a 8.1 már használható lesz.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43981) alázógyík válasza DeltaPower (#43980) üzenetére


alázógyík
őstag

"Anno megfogadtam hogy win8-at is majd az első service pack után próbálom ki. Win7-nél bejött ez a módszer, talán ez a 8.1 már használható lesz."

Szintén. :K

(#43982) george11


george11
senior tag

:C :C :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43983) Devid_81 válasza DeltaPower (#43980) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg nem jott ki a hivatalos 8.1?
Valahol olvastam, hogy pikk pakk osszeraktak, mert "kellett"

...

(#43984) Devid_81 válasza george11 (#43982) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Alan-nek lesz egy jo napja, ha mind vallalja az analt... :D ;]

...

(#43985) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#43986) aXXon


aXXon
senior tag

Kerekparfestessel foglalkozik valaki Kecson? Vagy ha magam megprobalnam, hogy erdemes hozzakezdenem?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43987) george11 válasza aXXon (#43986) üzenetére


george11
senior tag

Homokszórás, porfestés, és lehet összerakni utána ;) Tartós, és olcsó megoldás. :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43988) Devid_81 válasza aXXon (#43986) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kar volt ellopni ha ennyi baj van vele! ;]

...

(#43989) Outlander válasza aXXon (#43986) üzenetére


Outlander
őstag

Én egyszer csináltam, egy minden mindegy cangával.... a végeredmény katasztrofális volt.

Ennyi tudok róla mondani... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43990) alázógyík válasza Outlander (#43989) üzenetére


alázógyík
őstag

Én számítógép házat próbáltam meg festeni. BOTRÁNYOS lett. :DD

(#43991) DeltaPower válasza aXXon (#43986) üzenetére


DeltaPower
őstag

Bicajnál is kb az a helyzet mint autónál, házilag nehéz normálisra megcsinálni, elsőre pedig valszeg nem lesz valami szép az eredmény.
Én eddig életemben 2x festettem vázat. Az első egy alapból sötétszürke monti volt, ami piros-fehérre lett átfújva, alapozó és lakk nélkül. Fehérből vagy 3 réteg kellett mire normálisan takart és meg is folyt pár helyen. A fő gond az volt vele, hogy a legkisebb ütődésre is pattogott le a festék, valszeg nem ártott volna alapozni festés előtt.
A második egy 40 éves körüli, alapból fekete csepel volt, ennél egyszerűbb volt a helyzet, csak a rozsdát kellett lecsiszolni róla, aztán kapott 2 réteg fújós feketét. Így egész tűrhető lett, mostanában tervezem összerakni, aztán majd meglátjuk hogy bírja.
Ha valóban szépre akarod, akkor ajánlott lelakkozni, mert anélkül marha gyorsan be tud mattulni a festés. Mondjuk ha pl. mattfeketére akarod akkor ez értelemszerűen nem gond :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43992) Outlander


Outlander
őstag

[link] :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43993) alázógyík válasza Outlander (#43992) üzenetére


alázógyík
őstag

B.zi-e vagy?

(#43994) DeltaPower válasza alázógyík (#43993) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha a kérdőjelet lehagyod megkapod a választ :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43995) WunderKinder válasza aXXon (#43986) üzenetére


WunderKinder
tag

Én festettem már, 2K-s autófestékkel. Annyira nem lett szar, de kell alá az alapozó és le is kell lakkozni is különben sérülékeny.
Amit Dzsenifer írt porfestést azzal jársz a legjobban. De a meneteket ki kell takarítani utána, hiába takarod ki. Ja és csak akkor érdemes, ha acél vázad van. Azt mondják az aluminiumnak nem tesz jót mikor ráégetik a festéket. De majd a makkpolírmesterúr megmondja a tutit.

[ Szerkesztve ]

(#43996) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Én már festettem mindent :D ;]

Figyusztok, nem láttatok Kecskeméten bontott hullám palát? :) az jobban érdekelne mint a festés :P

:R:R

(#43997) DeltaPower válasza WunderKinder (#43995) üzenetére


DeltaPower
őstag

Aluról én is azt hallottam, hogy a porfestést nem szereti, görbül vetemedik. A meneteket érdemes ledugózni vagy pl. középső agyhoz egy kibelezett szar monoblokkot, döglött csapágycsészét behajtani hogy ne menjen a festék a menetbe.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43998) OTee


OTee
tag

Hali emberkék!

Hűtőszekrényt keresek alberletbe a gyereknek, ha van kis fagyasztoja az elony.
Hatha ...

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#43999) alázógyík


alázógyík
őstag

Még mindig eladó :

Shuttle XS36V

PROCESSOR Intel Atom D2700 dual core processor
MEMORY 4GB DDR3 1066 MHz
VGA Intel GMA 3650 Graphic engine
AUDIO IDT92HD81
2.1 channel High Definition Audio
ETHERNET JMC251
Supports LAN 10/100/1000 Mb/Sec.
802.11b/g/n WLAN support
Support 1 x 2.5" SATA HDD, 5400 / 7200RPM
Support 1 x SD Memory Card
(1) D-sub port
(1) HDMI
(1) DVI-D
(4) USB 2.0 ports
(1) Line out port
(1) MIC in port
(1) Kensinton lock

30K

(#44000) bsh válasza alázógyík (#43999) üzenetére


bsh
őstag

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.