Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) fero02 válasza Kalandor (#22445) üzenetére


fero02
veterán

Azt ne feledd, hogy nem egyedül vagy mod ezen a fórumon, tehát ne sírd el bánatnak, hogy a Te kontrollod alatt van mind a 400e user, meg a csillió hirdetés. Ha pedig ennyire "nehezedre" esik elvégezni a feladatot, akkor add át másnak a helyed, alkalmazz még több moderátort.
Nem kezdek bele megint, mert falra hányt borsó eredmény nélkül. Pedig nem mondvacsinált bizonyítékokkal jöttem többször is, de mindig csak el lett maszatolva a dolog.

Nem, egy szóval sem mondtam ilyet, de még csak nem is utaltam rá. Nem tudom minek írtad le egyáltalán azt a 3 sort.

Az viszont hót ziher, hogy most normális, emberi hangnemben és nem támadóan beszélgetsz velünk. Ez több esetben nem így történt a múltban.

(#22452) poffsoft válasza Kalandor (#22445) üzenetére


poffsoft
addikt

Nem, csak rosszak a prioritásaitok.
És nagyon korlátosak az emberi erőforrások.
És igen, eszerint kezelhetetlenül sok a feladat.
(és sajnos egyre alacsonyabbak a kerítések, de ez már tényleg nem a közösségépítőkön múlik)

De a prioritásaitok akkor is rosszak...

Uff. ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#22453) daninet válasza george11 (#22450) üzenetére


daninet
veterán

u bazzeg, akkor nálad valami gond van :D

E --> Most képzeljétek el, ha erre az E betűre kattintanál, előjön egy szőke csaj, formás alakkal, amint éppen leönti magát egy kancsó vízzel amiben jégkockák vannak és szépen rátapad a fehér vékony szövésű pólója :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22454) bsh válasza george11 (#22450) üzenetére


bsh
őstag

fogadjunk újabban a vécéülőkét is lehajtod magad után? :Y

(#22455) george11 válasza bsh (#22454) üzenetére


george11
senior tag

Valóban így van. Nincsenek ez ügyben előítéleteim.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22456) fero02 válasza george11 (#22455) üzenetére


fero02
veterán

Akkor most már az udvaron is guggolva pisilsz? :U ;] :DDD

(#22457) poffsoft válasza bsh (#22454) üzenetére


poffsoft
addikt

magad ELŐTT, nem így kell???? :Y

[ Szerkesztve ]

(#22458) daninet válasza george11 (#22455) üzenetére


daninet
veterán

Kedves György, ismertebb nevén Gyuri Úr!
Mérhetetlen ütemben szofisztikálódott hozzászólásai, és páratlan ütemű helyesírási javulása arra enged következtetni, hogy ön:
a, állandó női felügyelet alá került
b, Fiat márkájú gépkocsiját lízingelt hitelre 345 év törlesztőrészletben egy Lamborghini Gallardora cserélte és most modoroskodik
c, részeg

Kérem amennyiben bármely fenti kritériumnak megfelel, térjen vissza régi önmagához.

Köszönettel,
a Prohardver®©™ Fórum®©™ Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek topikjának rendszeres tagjai.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22459) alázógyík válasza fero02 (#22456) üzenetére


alázógyík
őstag

A pisilés szót le lehet írni? :Y

Mint az óvodában, bammeg..... :W

(#22460) george11 válasza daninet (#22458) üzenetére


george11
senior tag

Kedves Dániel !

Bizton állíthatom, hogy a szobában jelenleg egyedül tartózkodom, és nem állok semminemű felügyelet alatt.
A személygépjárművem megvan, és meg is tartom, mert sajnos a piaci ára nem tükrözi az értékét.
Az italozással kapcsolatos észrevételt meg inkább meg sem hallottam, mert aki ismer az tudja, hogy az alkohol közelébe sem megyek, amióta megnyílt minden csakrám.

A régi önmagam egy zsákutca volt, és sok negatív kisugárzást tartalmazott, ami az új nézeteimmel összeegyeztethetetlen.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22461) aXXon válasza WunderKinder (#22443) üzenetére


aXXon
senior tag

Jajj :O :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22462) bsh válasza george11 (#22460) üzenetére


bsh
őstag

e

(#22463) daninet válasza george11 (#22460) üzenetére


daninet
veterán

Akkor már csak egy elegáns megjegyzés kell minden poszt végére, mondjuk:
üdv, George
;] :P

bsh:

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22464) D@ni88 válasza Kalandor (#22433) üzenetére


D@ni88
addikt

Ha jól tudom a fórumokban hirdetés is szabályokba ütközik, minden topikban van olyan ember, aki bárki hsz-be képes belekötni, személyeskedni, de természetesen ez 1-1 óra kitiltással mindig orvosolható, ban után pedig minden ott folytatódik ahol előtte.
Az apró teli van csalókkal, de persze ennek a színvonalának emelésére nincs törekvés azon kívül, hogy tegyük fizetőssé.
Pedig egy egyszerű módosítással sokkal jobbá tehetnétek, xy ranghoz kötnétek a hirdetés feladását.

Azt pedig már fel se merném hozni, hogy fejlesztenétek egy büntetési rendszert, amellyel követhető lenne miért mennyi büntetés jár, a büntetések természetesen egyre komolyabbak lennének ha valaki többször követi el ugyan azt. A felhasználók számára ez bármikor lekérdezhető lenne, igen másé is (hirdetéseknél ezt is figyelembe lehetne venni)
Így nem lenne az, hogy egy moderátor önkényesen tilt ki egy felhasználót -ahogy most működik-, mert nem volt neki szimpatikus.
A régi büntetések nyilvántartása idő után elavulna. Ezt a funkciót hozzákapcsolhatnátok az egyedi avatárhoz, ami egyértelművé tenné ki kaphat, és itt megint nem a modi döntene, hanem egy egységes szabályrendszer.
De természetesen egy álom, a csalók maradnak az apróban, a kultúrált csajos képek eltűnnek a fórumból, a fórum istenei pedig továbbra is élvezhetik a pofára büntetés élményét.

[ Szerkesztve ]

(#22465) alázógyík válasza george11 (#22460) üzenetére


alázógyík
őstag

Te mit szívsz? :D

(#22466) george11 válasza daninet (#22463) üzenetére


george11
senior tag

megfontolom :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22467) george11


george11
senior tag

Na én most lemegyek alfába, így ma már többet nem írok.
Jó éjt minden kedves topiclakónak. :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22468) DeltaPower válasza george11 (#22467) üzenetére


DeltaPower
őstag

Álmodd azt hogy hondát vezetsz :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22469) george11


george11
senior tag

Na jó ezt még belinkelem a sok homárnak:
[link] :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22470) george11 válasza DeltaPower (#22468) üzenetére


george11
senior tag

Volt hondám, de lerohadt a bódé rólam, így ment a levesbe ... :( :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22471) csaszi72 válasza george11 (#22467) üzenetére


csaszi72
aktív tag

(#19813)
Jof & TeeBee kezdte el ezt a változást, választékos kommunikációt.
Ti is az alábbi tréningen vettetek részt?
+ ugye az asszertív kommunikáció!

Lessön tú:
A kommunikáció típusai :
 Közvetlen
 Közvetett
A folyamat irányultsága szerint:
 Egyirányú
 Kétirányú
Személyek száma szerint:
 Intraperszonális
 interperszonális
 csoportkommunikáció
 tömegkommunikáció

Lehet szándékos és nem szándékos.

Holnap a kommunikáció zavaraival fogunk foglalkozni.

Jó éjt.
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22472) george11 válasza csaszi72 (#22471) üzenetére


george11
senior tag

végre egy értelmes hozzászólás :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22473) daninet válasza george11 (#22472) üzenetére


daninet
veterán

Muszáj, mert mától szöveg alapú kommunikációra vagyunk átkozva :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22474) george11 válasza daninet (#22473) üzenetére


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22475) csaszi72 válasza george11 (#22472) üzenetére


csaszi72
aktív tag

A kommunikáció zavarai(címszavakban)

Probléma a kommunikátornál
Probléma a közös kód használatában
Probléma a befogadónál és a felvetőnél.

Rohadtúl unalmas és száraz téma.
Az asszertív kommunikáció egy kicsit érdekesebb, mert újabb tecnika.
A lényege ott is az: komprmisszum képesség, megoldásra törekedés.

Csandben jegyezném meg, nem az ilyen írások miatt reggeltem a PH-ra. :D
Erre megvannak a "szakosodott" fórumok.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22476) csaszi72


csaszi72
aktív tag

nídd mán!
Hírdetésben mennyi e!
Jó látom már closed, de akkor is...........

ingyen egér helyben vki?

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22479) fero02


fero02
veterán

Van-é vkinek eladó tv-je? :U

(#22480) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Gyártanak még mostanában olyan autót, amiből ki lehet látni hátrafelé, vagy vegyen mindenki tolatókamerát? [link] :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22481) fero02 válasza DeltaPower (#22480) üzenetére


fero02
veterán

De ha autótról kérdezel, akkor miért Ford-ot linkelsz? :U

Amúgy meg van 2 db teljes értékű oldal visszapillantó tükröd is,tessék megtanulni használni azokat is.

(#22483) D@ni88 válasza Kalandor (#22482) üzenetére


D@ni88
addikt

"Ez nagyon rosszul esik és vagy hazugság vagy közelebbről nem tudod, hogy mi folyik."

Ezt akár mi is elmondhatnánk. Korábban linkeltük a képeket teljesen szabadon aminek az volt az eredménye, hogy 18+ képekkel volt teli a topik. Megkértetek, hogy 18+ képet (tehát a lány csúnyáját :DDD ne mutassuk). Kérdeztük mi lehet, mindent csak p*nát ne. Ok, tiszteletben tartottuk a szabályokat (persze néhány embernek segítség kellett, de aztán működött).

Ismét jöttetek, hogy már a bimbó sem fér bele, ezért ne linkeljünk ilyen képeket. Ismét volt 1-2 ban, de alkalmazkodtunk. Most ismét jöttök azzal, hogy már ezt sem lehet, pedig a Moderátorok kéréseit figyelembe véve linkeltük utóbbi időben a csajokat, amit a saját lokál topikunkba teszünk és nem más szakmai topikot hányunk tele, mint ahogy sokan teszik.

Egy-egy fejlesztés amit említettem, az pedig nem akkora munka, mint ahogy állítod. Van itt pár arc aki kb 2-3 de max 1 hét alatt megoldaná. Kifogások mindig lesznek, mint ahogy nálunk is a képek miatt, de mivel nem a felhasználók alakítják a fórumot, ezért ha jól sejtem már megint le vagyunk sz@rva.

(#22484) DeltaPower válasza fero02 (#22481) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ja bocs, fordom van, c-s jogsim nics.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22486) fero02 válasza DeltaPower (#22484) üzenetére


fero02
veterán

Nincs összefüggés. :N

(#22487) WunderKinder válasza DeltaPower (#22480) üzenetére


WunderKinder
tag

De mocsok ronda lett. :W

Manapság már az sem szempont, hogy előre kiláss a kocsiból. Nemhogy hátra. :)

(#22488) faragojof válasza csaszi72 (#22471) üzenetére


faragojof
senior tag

Ezt én nem elkezdtem, én ilyen vagyok! Eztet itt kérem bárki mögmondhassa! :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#22489) DeltaPower válasza fero02 (#22486) üzenetére


DeltaPower
őstag

Inkább adjál pálinkát :K
Aszem a nagy puntoval vagy a seatokkal kezdődött ez az okos design, hogy a belső tükörben csak a mögötted jövő kamion márkajelzését látod...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22490) alázógyík válasza DeltaPower (#22489) üzenetére


alázógyík
őstag

Hehe, te se láttál még akkor Grandét. :D

Az egész megyét láthatod benne akkora van.
De ha vakegér lennél, akkor 1 másodperc alatt tudod mozgatni a külső tükröket gombokkal. Persze ha működik az olasz elektronyosság szeszélyei miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22491) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#22492) akom


akom
senior tag

"egyenlőség és tisztaság lesz mindenhol"
Ugyan ezeket az igéket hirdették 1957-1989 között is.
Mindenki döntse el maga, hogy az a korszak mennyire volt jó...

Személy szerint ez a filozófia igen nagy veszélyeket rejt magában... :(((

(#22493) alázógyík válasza chipi-85 (#22491) üzenetére


alázógyík
őstag

632LE? :Y

(#22494) alázógyík válasza akom (#22492) üzenetére


alázógyík
őstag

Erre pont van most egy nagyon jó introm, szöveggel :
2084

(#22495) Chaser válasza Kalandor (#22482) üzenetére


Chaser
titán

"Mi a csalós topicban már a gyanút is ellenőrizzük és flageljük, és utánamegyünk, megpróbáljuk kideríteni."
Jah, nyilván ezért hajtottak el kb 1 éve, mikor bejelentettem egy tagot aki új biznisz gépeket "árult" piaci ár feléért, mondván a gyanú nem elég. Mint utólag kiderült ha valakinek el is adott valamit az lopott volt.
Vannak olyan nyilvánvaló csalások, hogy az embernek a szemét verik ki, de egy HA-t se zavar. SSD-k nagyker netto alatt több ezerrel ipon garral és csak előreutalás van, feladó 0 napos újonc ;] Az erőket arra kéne koncentrálni ahol szükség van rá, nem arra hogy pl engem b@szogassatok minden hülyeséggel privátban azután hogy bejelentek valami csalót modker topikban. Nem is fogok többet, ph hírneve bukik nem az én pénzem. Érdekes mód kb 2 éve bejelentettem egy tagot aki megkárosított, azóta sincs kirakva. Ha már felhoztad a vakerát, nekem el tudták intézni amit kellett, most legalább megtudod milyen érzés ha úgy bánnak veled ahogy ti bántok itt legtöbbünkkel. Jó nem?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22496) chipi-85 válasza alázógyík (#22493) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hát eleve az a V6-os olyan 280-300 LE + a turbó, a kipufogó!
Nagyon faszán meg van csinálva!
És ráadásul jól is néz ki a G35-ös :K

(#22497) fero02 válasza DeltaPower (#22489) üzenetére


fero02
veterán

Van az a pénz... ;) ;]

(#22499) george11


george11
senior tag

Jön valaki szánkózni a délután? :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22500) poffsoft válasza george11 (#22499) üzenetére


poffsoft
addikt

nem.
Seggencsúszás pont elég volt....

:DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.