Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) Ramius


Ramius
őstag

Micsoda elcseszett egy társaság ez... :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#22402) george11 válasza moha bácsi (#22383) üzenetére


george11
senior tag

George11

blogok, lokál

12490

:B :B :B

Amúgy igazából ez így van jól. Valóban nem jó, ha egy ilyen oldalon díjazva van az, ami nem szakmai. :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22403) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

'szom kivan már ezzel a kibeb@cott önjelölt-diktátorosdiból. :W
Fizetni ne fizessünk, hogy ide írhassunk??? :F

Jöjjön már ide egy tárgyalóképes fél, és magyarázza el valaki melyik egészséges cekcuális beállítottságú egyént zavarják a csinos lányokról belinkelt (nem beillesztett) képek? :F

A nap vége felé 80-100 hsz.-t látva gondoltam ma is pörgött a topic.
Hát nem véletlenül... :O

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22404) fero02 válasza M_o_g_y_i (#22403) üzenetére


fero02
veterán

Nyugtával dicsérd a napot. Lehet annak is hamarosan eljön az ideje.

(#22405) Ramius válasza fero02 (#22404) üzenetére


Ramius
őstag

Hogy nyugtát kérnek? :F

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#22406) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Megy ez kérem!
E gyet akarok írni kettő lesz belőle.
:DDD :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22407) fero02 válasza Ramius (#22405) üzenetére


fero02
veterán

:DDD

(#22408) M_o_g_y_i válasza fero02 (#22404) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Lehet. :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22409) ekrisztian válasza OTee (#22377) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én is rápróbáltam...marad a "drágább" :O

(#22410) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Olvasnivalók az oldalvillogón:
A Belföld rovatból ajánljuk
Ittasan vezetett Szombathely alpolgármestere
Ellopták a jászberényi karácsonyi díszvilágítás izzóit
Lovas kocsival ment rotációs kapát lopni
Hoffmann: Nem teljesíthető a béremelés

hát, ennyi.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22411) chipi-85 válasza csaszi72 (#22406) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Húúúde pörög az a topic!!! :(((

(#22412) ekrisztian válasza chipi-85 (#22411) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mindenki a szép feleségek vagy milyen topicba van biztos.. :D ;]

(#22413) poffsoft válasza chipi-85 (#22411) üzenetére


poffsoft
addikt

jaja, csak kapkodom a fejemet :D :D

[ Szerkesztve ]

(#22414) csaszi72 válasza chipi-85 (#22411) üzenetére


csaszi72
aktív tag

"Eszti, 8 éves
A kurva az az, aki nem tud rendesen parkolni, apu szerint.

Zsófi, 6 éves
A kurva? Az egy csúnya szó, amit apu mond amikor nem megy a számítógé
pe.

Peti, 7 éves
A kurva az egy olyan néni aki olyan bácsikkal alszik, akik nem tudnak egyedül elaludni mert félnek a sötétben.

Bécike, 7 éves
A kurva az a Fradi, mert apa mindig azt mondja, hogy az a kurva Fradi, bár nem tudom, hogy mi az a Fradi, de biztos az is nagyon csúnya szó.

Csilla, 6 éves
Apa szokta mondani amikor nézem a barbis mesét, hogy már megint ez a rózsaszín kurva vernyákol a tévében, én ilyenkor mindig sírok és anyu megvigasztal és azt mondja, hogy a barbi nem is kurva, viszont apu egy köcsög. A köcsög az pedig az a váza amibe anyu virágot kap, de nem tudom miért mondja ezt apának, hiszen apa nem is váza.

Botond, 7 éves
A kurva az az, aki nagyon ki van festve és nincs pénze ruhára, ezért áll az út szélén és kéreget az autósoktól pénzt ruhára.

Petra, 6 éves
A kurva az egy olyan néni, aki csak este dolgozik, mert akkor jönnek haza fáradtan az apukák és ő beszélget velük. Én is szeretnék majd kurva lenni.
/ Itt anyuka hanyatt esett... /

Dénes, 4 éves.
A kurva az a szomszéd kutyus, mert hajnalban ugat és apa mérges lesz ilyenkor és azt mondja hogy megöli a kurva kutyát. Szerintem a kurva az egy kutya fajta, mint például a kuvasz, csak hangosabb.

Brigi, 7 éves
A kurva az az aki pénzért szexel. Ezt onnan tudom, hogy megkérdeztem aput. De nem tudom mi az a szexelni, mert azt már nem magyarázta el.

Viola, 5 éves
A kurva az a nagynéném, mert anyáék mindig azt mondják, hogy már megint jön kölcsönkérni az a kurva és akkor megjön a nagynéném. (szülő gyereket tékából kirángatja, saller repül...)

Zolika, 6 éves
A kurva az olyan néni, aki letolja a bugyiját és megmutatja a punciját, aztán elszalad. )

Adri, 7 éves
A kurva az az, aki ilyen nagy terepjárókból száll ki és szőke haja van és csizmája és nem tud rendesen tankolni és mobiltelefonál. (mondja ezt úgy, hogy mellette áll az anyja, aki szőke, csizmában van, mobiltelefonál és a téka előtt áll a Lexus terepjárójuk.)

Pistike, 6 éves:
A kurva az egy olyan néni, aki pénzért ad puszit. Anyu ingyen ad tehát anyu nem kurva."

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22415) tibibi válasza csaszi72 (#22414) üzenetére


tibibi
őstag

ban ;] csúnya beszéd ,személyeskedés ,rengeteg "e" stb. :DDD

(#22416) csaszi72 válasza tibibi (#22415) üzenetére


csaszi72
aktív tag

személyeskedés??
nem rólad volt szó!
vagy magadra vetted :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22417) WunderKinder válasza csaszi72 (#22416) üzenetére


WunderKinder
tag

E

Kell valakinek két 37-590 külső gumi biciklire? Nem új, de van még rajta minta. Ingyen persze. :)

[ Szerkesztve ]

(#22418) george11 válasza WunderKinder (#22417) üzenetére


george11
senior tag

Nekem hólánc kéne a biriglimre olyanod nincs? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22419) WunderKinder válasza george11 (#22418) üzenetére


WunderKinder
tag

Elkapartak a nyaligátorkörmeid a hóban? :P :DDD

(#22421) Norb3rto válasza moha bácsi (#22420) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ez egy ilyen topic :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#22423) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

:DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#22424) csaszi72 válasza Kalandor (#22422) üzenetére


csaszi72
aktív tag

netto, itt sokszor vásároltam :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22425) tibibi válasza Kalandor (#22422) üzenetére


tibibi
őstag

én nem is vagyok itt ;]

(#22426) Agyasima válasza Kalandor (#22422) üzenetére


Agyasima
senior tag

:F

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22427) tibibi válasza moha bácsi (#22420) üzenetére


tibibi
őstag

mondjuk ezért a fejért megérte ? :DDD :DDD

(#22429) D@ni88 válasza Kalandor (#22422) üzenetére


D@ni88
addikt

Kedves Kalandor!

Az alábbi kérdésre még nem kaptam választ...

Tehát ha jól értem.

Az egyik topik hsz-ét a másik topikba linkelése nem szabályellenes, így ha a csajokat az általad megjelölt topikba írjuk és a hozzátartozó hsz-t belinkeljük a lokál fórumba akkor elvileg nem sértünk szabály. Így további szankcionálást nem igényel részetekről.

Ha a fenti megoldás nem engedélyezett, akkor kérlek tiltsátok le, a hsz-ek linkelhetőségét, vagy fektessétek le a szabályzatba ;]

(#22430) fero02 válasza Kalandor (#22422) üzenetére


fero02
veterán

Ahh. És anno george11-ről hogyan is volt ez a feltételezés? Ő hogyan lett lehazugozva? :U

Elég szépen eltűntek azok a postok, de ez is biztos csak a véletlen műve.

Menten berittyentek, micsoda nagylelkűség. Kiterjesztett, megelőlegezett jogosultság az arcképre. Közben az apróban párosával szaporodnak a lehúzó arcok, mások magukat reklámozzák a fórumokban büntetlenül. Nice.

[ Szerkesztve ]

(#22435) DeltaPower válasza moha bácsi (#22428) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mea culpa, mea maxima culpa!

Ezt a Ghost Rider 2-ben üvöltözte a néger(?) fickó amikor a sátánistákat irtotta egy UZI-val.

chipi: ha azt szabad beírni hogy homártopic akkor homártopic, és mennyé innen az ilyen videókkal :DDD

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22436) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Ti mind cúnya rossz fiúckák vagytok!!! Itt egy dalocka cak nektek: [link] :U

Hátha így felismeritek: [link] :U :U

DeltaPower: Nem szabad beírni :N :N ;]

[ Szerkesztve ]

(#22437) fero02 válasza Kalandor (#22432) üzenetére


fero02
veterán

"Azt azt hiszem anno megbeszéltük"

Azt nevezed Te megbeszélésnek? Ne vicceskedj, az minden volt, de nem megbeszélés. Részedről duzzogás. Meg szokásos fogbeapofád ban osztogatás. Na az tényleg volt.

Sajnos nem.

Olvass vissza, nemrég itt is mi ment, hogy végre vki értékelhető lépést tegyen egy lopóssal szemben.

Én is jeleztem már többször egy adott személlyel szemben rengeteg szabályellenes dolgot és még mindig itt van. De úgy látszik neki lehet olyat is, amit másnak nem.

Látom közben szerkesztettél.

Egy szóval sem mondtam, hogy nem tesztek ellene. De ha itt tartunk, nem eleget tesztek ellenük. Tudom, hogy mindig lesz ilyen figura, ez sajnos kiküszöbölhetetlen, ezt aláírom én is. De inkább az ő likvidálásukra kellene nagyobb hangsúlyt fektetnetek, mint sem olyan szabályokat megvonni tőlünk, amit nemrégen ti hoztatok. Ez sztem fölösleges energia fecsérlés.

[ Szerkesztve ]

(#22438) Chaser


Chaser
titán

Ide már mindenkit beengednek? :F
Akinek nem inge ne vegye magára ;]
jah elsőőőőőőőő

szerk: most látom nem lehet elsőzni...utolsóóóó :K

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22439) george11 válasza moha bácsi (#22420) üzenetére


george11
senior tag

Hát a múltba vésző sötét múltamban és is tettem be ide képen, amint Orbán Viktor (nagyrabecsült államfőnk) árnyéka egy f@sz volt, és asszem tán azért egy hetet kaptam. De ma már meg sem fordulna ilyen a fejemben. Jót tett a kezelés :K megérte az a pár hónap pszichoterápia, mert azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, és magasabb szintre lépett az értékrendem.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22440) aXXon válasza george11 (#22439) üzenetére


aXXon
senior tag

Az a napi fél levél Xanax megtette a hatását, mi? :DDD ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22441) chipi-85


chipi-85
aktív tag

e

(#22442) tibibi válasza george11 (#22439) üzenetére


tibibi
őstag

meg azért ez a fej is unalmas már :DDD :DDD lecserélnéd mi ;]

(#22443) WunderKinder válasza aXXon (#22440) üzenetére


WunderKinder
tag

Te csak ne röhögjél. Ez azt jelenti, hogy neked sem linkelhetünk ezentúl pacikat. :DDD

(#22444) chipi-85 válasza WunderKinder (#22443) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Azt lehet, azt talán még nem tiltják :U

(#22446) george11 válasza aXXon (#22440) üzenetére


george11
senior tag

Most miért kell kifigurázni azt, aki meg akar gyógyulni, és olyan akar lenni, mint mindenki más ? :O

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22447) D@ni88 válasza Kalandor (#22433) üzenetére


D@ni88
addikt

Sokan teszik ezt, páran pedig önhatalmúlag döntik el ki mit csinálhat és mi a szabályos...

Szerintem amit nem tiltanak/nincs a szabályzatban az szabályos.

(#22448) WunderKinder válasza george11 (#22446) üzenetére


WunderKinder
tag

(#22449) bsh válasza george11 (#22439) üzenetére


bsh
őstag

"magasabb szintre lépett az értékrendem."
na, nem is mesélted, hogy lecserélted a fiatot. és mire? ;]

(#22450) george11 válasza bsh (#22449) üzenetére


george11
senior tag

Ezentúl a tömegközlekedést, és a kerékpáromat használom. :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.