Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) daninet


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17052) bsh válasza george11 (#17050) üzenetére


bsh
őstag

e

(#17053) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e e e e e e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#17054) ekrisztian válasza chipi-85 (#17028) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Adok érte egy hüvely s7et:)

(#17055) bsh


bsh
őstag

e e

[ Szerkesztve ]

(#17056) faragojof


faragojof
senior tag

Bringára nem rakunk sárvédőt, mert fogja a szelet. Pont! :W Eső ruha, és kész. Ha hazaértél kiakasztod a szárítóra, és slaggal lecsapatod. Volt sár, nincs sár. Csak hobbikerékpárosok tudnak ennyit beszélgetni a semmiről! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#17057) bsh válasza faragojof (#17056) üzenetére


bsh
őstag

:C
e e e

[ Szerkesztve ]

(#17058) faragojof válasza bsh (#17057) üzenetére


faragojof
senior tag

Na ezektől Gyík is sikítani fog! :Y Az az első! :C

Ez meg itt egy V8-as!

"Formicate Under Command of the King,,

(#17059) GrandeP válasza faragojof (#17056) üzenetére


GrandeP
őstag

Ennél már csak az lett volna a jobb ha hozzáteszed h cipőre meg teszkós zacskót húzunk, bokánál megkötve... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17060) M_o_g_y_i válasza faragojof (#17056) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A hobbikerékpáros esőben nem teker szvsz... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17061) GrandeP


GrandeP
őstag

Húúúú, de összevissza tudnám verni szívlapáttal.. [link] :W

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17062) DeltaPower válasza GrandeP (#17061) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem tetszik, hogy feldolgozta a kedvenc számodat? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17063) GrandeP válasza DeltaPower (#17062) üzenetére


GrandeP
őstag

Inkább a bu.i fej, ratyi hanggal, és kotsog mozgással...
Az már csak a hab a tortán h a kedvenc számomat énekli! :DDD :W

Nem tudom, mostanában ingerelnek az ilyen gyerekek, meg ha véletlen xfasomra vagy másik retardártságra kapcsolok és hasonló gyökerek vannak.... :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17064) daninet válasza GrandeP (#17061) üzenetére


daninet
veterán

és az a vicc, hogy ennyi feliratkozónál már elég keményen jattol ezért a szarért nekik a google a hirdetések miatt..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17065) GrandeP


GrandeP
őstag

Nagy getzi ám a telenor ..a honlapon a wapos 2,5g-s internet elérés beállításait adja meg, az androidos internet eléréshez...

Nehogy, még csak véletlenül se tudd használni a pár éve "átadott" szélessávot... :U ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17066) alázógyík válasza bsh (#17057) üzenetére


alázógyík
őstag

Stipistop az elsőőő! :Y :R

(#17067) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#17068) M_o_g_y_i válasza chipi-85 (#17067) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Gyerekek még, na... :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17069) WunderKinder válasza GrandeP (#17059) üzenetére


WunderKinder
tag

És ha elfáradunk, felveszzük a döglöttbogár pózt és szakszerűen betakarózunk a bringával az árokparton. Vagy ezt csak a profik csinálják? :DDD

(#17070) daninet válasza chipi-85 (#17067) üzenetére


daninet
veterán

Ezen most jót röhögtem de amúgy a csigának van igaza :D

jó telefon ez. én most vettem 2 napja, i9000 már lassú volt.. :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17071) GrandeP válasza daninet (#17070) üzenetére


GrandeP
őstag

Baaaz, én meg 768 mhz-en dolgoztatom a 600-as procit h legalább a névjegyzék megnyitása lagg mentes legyen.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17072) KTU válasza GrandeP (#17071) üzenetére


KTU
addikt

samu? :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#17073) GrandeP válasza KTU (#17072) üzenetére


GrandeP
őstag

Ne tegezzed, mond ki rendesen a Nevét...

Sámsung! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17074) chipi-85 válasza daninet (#17070) üzenetére


chipi-85
aktív tag

S2-est?
Vélemény? Most akarok én is venni egyet, csak nem tudom, hogy kell-e az S3 vagy elég az S2

(#17075) GrandeP


GrandeP
őstag

NINdzddsssááááá

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17076) daninet válasza chipi-85 (#17074) üzenetére


daninet
veterán

GrandeP: Hát, ez az android ilyen.. Én 1,4Ghz-en hajtottam az 1Ghz-es procit hogy lagmentes legyen a Jelly Bean, de ez a rendszer már meghaladta kicsit a korát. Persze a fanok fényezték az i9000-et hogy super smooth meg apjafasza de nem lagmentes, csak elképzelik :)

Chip: S3 szép meg nagy, de perpill nem látom mi az, ami ér 50-60ezer forint különbséget. Egy jó rommal az S2 is szépen muzsikál, lagmentes, pörög forog, kicsillogja a szemed a retina hd amoled super plus plus extra kijelző amit negyed fényerőn használsz megvételtől számított 2 óra múlva míg el nem adod.
Jó, oké. Ha ubuntut akarsz rajta futtatni USB OTG cuccokkal korrekt sebességen akkor kell az S3 de egyébként még csak hype.
Szeretem nagyon az i9xxx szériáját a samunak, és ezt az S2-t is szeretni fogom nagyon, az i9000-et fájó szívvel adtam el :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17077) GrandeP válasza daninet (#17076) üzenetére


GrandeP
őstag

Egyébként tök fura h minden milyen proci meg oprendszer...

Ha gyári beállítások vannak, lassú / buta / laggolósnak érzem...

Akkor is ha ez egy 2százezres HTC, 5 magos procival meg sok giga rammal...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17078) daninet válasza GrandeP (#17077) üzenetére


daninet
veterán

igen, de nincs Fc, random újraindulás, nem működő funkció stb :)
és azt el kell ismerned, minden romnak van valami apró hülyesége amitől nem 100%-os. nincs olyan ami hibátlan

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17079) D@ni88 válasza GrandeP (#17077) üzenetére


D@ni88
addikt

Nekem S II van, és gyors a gyári rommal. Viszont kóstolgatja szépen az akkut... :U

(#17080) GrandeP válasza D@ni88 (#17079) üzenetére


GrandeP
őstag

Biztos h volt már olyan h 2-3 appot nyitottál meg (mondjuk facebbok, mellé egy böngésző meg a háttérben egy időjárás widget), és közben rádcsörögtek... na az nálam az elfogadhatatlan...
És ezt erősebb telóknál is, 4.0 alatt is éreztem / láttam, h itt neki ilyenkor vége, hirtelen nem tudja h háttérba rakja a progikat, induljon a tárcsázó, vagy csörögjön egyáltalán vagy ne!?!

Egyébként aksi kalibrációt csinálj, ha rootolva vagy.... 100%-os feltöltés után lehúzod majd.

data/system/batterystats.bin törlése...
Ennek főként akkor van jelentősége, ha rengeteg az 5-10 perces töltés... tehát kevés a full le majd full feltöltés.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17081) bsh válasza GrandeP (#17080) üzenetére


bsh
őstag

homárhamár itt tartunk, egy kérdés, ami engem régóta foglalkoztat: létezik-e olyan okostelefon, amin ha minden létező "okosságot" kikapcsolok és nem nagyon használom a telefont (átlag napi 5 perc hívás, de még sokat mondtam), akkor kibír készenlétben mondjuk legalább 4 napot? (24/7 bekapcsolva)

(#17082) alázógyík válasza bsh (#17081) üzenetére


alázógyík
őstag

Az enyém kibír annyit, ha nem használom. Mondjuk okosnak is csak miattam nevezhetjük. ;] :DDD

(#17083) GrandeP válasza bsh (#17081) üzenetére


GrandeP
őstag

Esélytelen.... annyira nem fejlődött a technika ezen része h az valami borzalmas...

Olyan mintha lézerágyús / fotontorpedós űrhajóink lennének, de benzinnel megy és 45 literes a tankja... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17084) chipi-85 válasza bsh (#17081) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ha csak telefonálsz, ne vegyél okostelefont!
Nekem most van egy E52-es nokiám, arról telefonálgatok, az elvan 1 hétig "étlen-szomjan"
De kell egy Okostelefon, mert sok mindenre kell a net, naptár, e-mailok, stb.

A Note II-s tesztben írták: 3100 mAh akksi, 5-6 órás képernyőhasználat mellett kibír 24 órát!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17085) GrandeP válasza chipi-85 (#17084) üzenetére


GrandeP
őstag

Nekem meg van egy céges vonalas meg zte blade-m, de mindkettő át van irányítva a samsungra ami elérhetetlen mert lefagy... problem? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17086) DeltaPower válasza bsh (#17081) üzenetére


DeltaPower
őstag

Galaxy Ace :K Hetente max 2x kell tölteni és még némi zenehallgatás is belefér. Jelen állás szerint 1 nap 18 óra telt el töltés óta és 75%-on az aksi.
szerk: ez full gyári aksi, nem öccáeze miliamperes utángyártott.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17087) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Na, még a végén kiderül, hogy mindenkinek Samsungja van, azt közben meg itt köpködtök ha valaki samu telefont említ :DDD
Nagy g*cik vagytok :DDD ;]

(#17088) faragojof válasza GrandeP (#17059) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem mertem... :B :DDD Így is vártam, hogy kapok hideget-meleget. :D

Félve teszem hozzá, hogy normális bringásnak (nekem), olyan a cipője, hogy nem ázik be.

#17060 - M_o_g_y_i: Akkor végképp nincs szükségük sárvédőkre. :N Normális bringásnál meg (én), fogja a szelet. Tehát! A sárvédőket olyan emancipált nő találta ki a bringára, aki attól félt eső utáni biciklizéskor befolyik a sáros lé a kisszoknyája alá, és eláztatja a n@niját! :DDD

MOD:

#17069 WunderKinder: Igen! :))

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#17089) Hunork válasza bsh (#17081) üzenetére


Hunork
veterán

Ki, ha minden hívás után kikapcsolod...ez napi öt bekapcsolás ugye ( a matek az erősségem :D ), laza számítások szerint ez 300 másodperc. (feltéve, ha jól jár az óra, és valóban 60 másodperc egy perc...mert ugye ki tudja, lehet pl egy féreglyuk is a közelben) Persze nem mindegy, hogy térdig érő szélben, vagy hónaljig mért űrtartalomban tesszük. :DD
:P

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#17090) faragojof válasza Hunork (#17089) üzenetére


faragojof
senior tag

Hopp, egy Humor Harold! :DDD
Sunakép meg nincsen?! :Y
Ilyen E! Ezt szeretik! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#17091) bsh válasza chipi-85 (#17084) üzenetére


bsh
őstag

nekem igazából nem kell okostelefon, de az egyetlen olyan telefon, amit láttam az "aktuális" kínálatban, ami tetszik is, jó minőségnek is tűnik, mérete is jó, stb, az a sony xperia ray. (samsungot nem veszek :P )
a mostani telefonom már kezd haldoklani úgy érzem, de olyat meg nem akarok venni, amit 2 naponta töltögetni kell.

(#17092) chipi-85 válasza bsh (#17091) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hát pedig a mai okos telefonok okosak ám, de éhes egy népség!
Ha nem pakolod tele programokkal, widgetekkel, akkor úgy ahogy elevickél pár napig!

(#17093) bsh válasza chipi-85 (#17092) üzenetére


bsh
őstag

szomorú :O

e

(#17094) daninet válasza bsh (#17081) üzenetére


daninet
veterán

Veszel valami középkategóriás okostelót, veszel hozzá egy 4000mAh extended akkut ami dupla olyan vastaggá teszi a telefont, és bírja 4-5 napig is. Igaz csúnya tőle a telefon :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17095) KTU válasza bsh (#17091) üzenetére


KTU
addikt

akkor ezek biztos szájenszfiksön kategória, 1.link, link 2. :DDD

olyan telefonjaim vannak ami az USA szerint "nemzetbiztonsági kockázatot jelent" [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#17096) chipi-85 válasza bsh (#17093) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Vagy megveszed tőlem a garis, független Nokia E52 NAVI-t :DDD
Az elbírja 1,5 hétig neked!

(#17097) bsh válasza KTU (#17095) üzenetére


bsh
őstag

e

(#17098) george11 válasza bsh (#17093) üzenetére


george11
senior tag

vegyél ilyet ;] nekem bevált, és bírja egy hétig, úgy, nem keveset használom(napi 15-20 perc pofázás) ... :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#17099) akom válasza bsh (#17081) üzenetére


akom
senior tag

Ha több mint 2-3 napos uzemidot szeretnel, akkor felejsd el az okostelefonokat.
Ahogy Dzsordzsi is írta ilyen alap készülékek a legjobbak.
Haver Nokia 101-et vett a dual sim miatt, napi szinten beszel 30-40 percet, és 1-2 hetente tölti.

(#17100) Hunork válasza faragojof (#17090) üzenetére


Hunork
veterán

na jó :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.