Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107501) alázógyík válasza tocsek18 (#107499) üzenetére


alázógyík
őstag

Jaja, minden dolgozónak S Merga járna, hiszen, valahogy ki kellett bírniuk, hogy legalább 6 hónap munkamentes napot ellébecoljanak valahogy. :K

(#107502) tocsek18 válasza alázógyík (#107501) üzenetére


tocsek18
senior tag

nem :N , minden dolgozónak Hamilton fizetése járna, 2x

(#107503) alázógyík válasza tocsek18 (#107502) üzenetére


alázógyík
őstag

Lajost ne bántsad, mert rögtön elkezd térdepelni.
Különben is, ő a ti haverotok. ;]

(#107504) tibibi válasza tocsek18 (#107499) üzenetére


tibibi
őstag

Nem kötelező, amíg lószar van veréb is akad :))

(#107505) bsh


bsh
őstag

(#107506) tibibi válasza bsh (#107505) üzenetére


tibibi
őstag

Amikor működik az interneted akkor is feleslegesen :U

:DDD

(#107507) daninet válasza bsh (#107505) üzenetére


daninet
veterán

örök kedvenc. Jó látni, hogy túllépett a metálzenekar felbomlásán :DDD
Van amugy több videójuk és igazából felnőtteknek zenélnek.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107508) bsh válasza tibibi (#107506) üzenetére


bsh
őstag

baszki :U eddig jó volt a net, erre most megint nem érem el a szerveremet :W biztos figyelik a topikot és ha beszósz akkor lekapcsolnak :DDD

(#107509) tocsek18 válasza tibibi (#107504) üzenetére


tocsek18
senior tag

https://www.reuters.com/business/autos-transportation/mercedes-benz-reports-127-adjusted-sales-return-preliminary-2021-results-2022-02-11/

14 milliárd euró (5100 milliárd forint) üzemi eredményt (EBIT) ért el. Ez az egy évvel korábbi 6,8 milliárd euró bő kétszerese. Az árbevétel-arányos nyereségmutató minden korábbinál nagyobb, 12,7 százalék volt, szemben a vállalat előrejelzésében szereplő 10-12 százalékkal.

ennyit róluk

ráadásul csicskulnak tovább mert szombatokat ki se fizetik csak év végén ha nem lesz -óra elmaradás,
szakszervezet ennyit ér, aztán csodálkoznak, hogy a második üzemi tanács választás megint sikertelen lesz mert, megint senki nem fog szavazni ;] :C

(#107510) tibibi válasza tocsek18 (#107509) üzenetére


tibibi
őstag

(#107511) alázógyík válasza tibibi (#107510) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#107512) daninet


daninet
veterán

:U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107513) Chaser válasza daninet (#107512) üzenetére


Chaser
titán

zárható

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107514) tibibi


tibibi
őstag

:U

(#107515) NoLF válasza tibibi (#107514) üzenetére


NoLF
addikt

továbbra is zárható

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#107516) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

:U

(#107517) daninet


daninet
veterán

mi a f@sz az OTP is a számlázz.hu-t használja :DDD biztos katával nyomják :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107518) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Holnap mennék át Kecskemétre autót nézni. van olyan kereskedő akit érdemes felkeresni, de legfőképpen az érdekelne, hogy melyiket kell nagy ívben elkerülni?

(#107519) tibibi válasza smiti (#107518) üzenetére


tibibi
őstag

Mindet kerülném :)) esetleg a Joker mobilt vagy az autopont az izsáki úton érdemes megnézni...

(#107520) yohnsee


yohnsee
tag

Sziasztok, egész véletlenül nincs valamelyikőtöknek 1db, a képen látható nyomógombból, vagy 2db hasonló, de egyforma? Vagy tudnátok tippet adni, olyan boltra Kecskeméten, ami ma nyitva van, és kapható ilyesmi? Eljöttünk Csabáról dolgozni hozzátok, de otthon maradt ez az egy alkatrész. A gomb 19mm-es lukba megy, ha nagyobb, az nem baj, felfúrjuk, de szűkíteni nem tudjuk.

AVR

(#107521) daninet válasza yohnsee (#107520) üzenetére


daninet
veterán

délig vágó utcán a Forrás elektronika

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107522) yohnsee válasza daninet (#107521) üzenetére


yohnsee
tag

Thx

AVR

(#107523) yohnsee válasza daninet (#107521) üzenetére


yohnsee
tag

Sajnos szombaton zárva, de megoldottuk máshogy.

AVR

(#107524) smiti válasza tibibi (#107519) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm szépen, voltunk ma, tényleg putri az összes. :O

(#107525) Zeki válasza smiti (#107524) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pár házzal arrébb lakó szomszédom BMW-kel kereskedik, mindig van 1-2 db eladója. De nagy értékűek. Most mintha Mercit is láttam volna a háza előtt.
Kisebb értékű autókat meg facebook marketplace-n nézegess magánszemélyektől.

(#107526) 313313 válasza Zeki (#107525) üzenetére


313313
addikt

Vagy C változat, a kinézett tipusú autó facebook csoportjából...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#107527) Zeki válasza 313313 (#107526) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont!

(#107528) tibibi válasza Zeki (#107525) üzenetére


tibibi
őstag

Ez most komoly :F mert viccnek elég durva :DDD nézz már szét ott az összes kolompár ronaldó ott árulja a lerúgott szartalicskáját! Jobb esetben csak igénytelen nepperek akarnak átb@szni a tekert órás szarokkal megbízási szerződéssel. Bár a kereskedők is odaszoknak lassan az "amíg lószar van veréb is akad" mentalitással.

[ Szerkesztve ]

(#107529) Zeki válasza tibibi (#107528) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sok a kolompár. De nem mind. A tematikus csoportokban kevesebb.

(#107530) daninet


daninet
veterán

nekem nem Kolompár kellene, hanem egy jó Lakatos. :D Egyedi asztallábra lenne szükségem, ha valaki ismer egy megbízhatót osszátok meg velem, köszi :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107531) alázógyík válasza daninet (#107530) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem pedig egy jó Ács brigádra, garázstető javításra, építésre. :R

(#107532) daninet válasza alázógyík (#107531) üzenetére


daninet
veterán

Arra van emberem. Írok privátot

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107533) NoLF válasza daninet (#107532) üzenetére


NoLF
addikt

nekem viszont festő kellene, egy lakás kipucolására (hihetetlen, hogy vannak emberek akik 40 éve megvettek egy lakást, és az égvilágon semmire nem használták. nem laktak benne, nem adták ki. konkrét időutazáson vettem részt tegnap, amikor körbejártuk)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#107534) daninet válasza NoLF (#107533) üzenetére


daninet
veterán

Legutóbb Bartusékkal (költöztetősök) festettük ki a lakást ahonnan elköltöztünk. Vannak festőik is gondolom része a költöztetős biznisznek. Nem volt olcsóbb vagy sokkal drágább mint a többi festő, mikor befejezték a munkát egy hosszú email reportot írtak fotókkal minden apró problémáról amit nem tudtak megoldani. Időben jöttek, befejezték mikorra mondták. Őszintén meg voltam elégedve a dologgal.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107535) NoLF válasza daninet (#107534) üzenetére


NoLF
addikt

köszi, beajánlom muternak bár a honlap alapján ahogy ez nézem árukapcsolás, tehát költöztetés nélkül nem úgy tűnik, hogy festenének de egy telót megér.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#107536) daninet válasza NoLF (#107535) üzenetére


daninet
veterán

ezt sajnos nem tudom mert nekünk ők vitték el a cuccainkat onnan. De egy próbát megér.
Van még egy festőm de ők családi házakban utaznak, ők glettelték/festették az új házunkat.
Ő "klasszik" festő, hasitasiba fizetsz, tele van munkával csúszik stb. De szépen dolgoznak és igényesek a munkájukra. Valamit valamiért, sajnos ilyen a piac. Ha nem sürgős lehet jó opció, ti tudjátok.
Ha érdekel megadom a számát.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107537) tibibi


tibibi
őstag

Egy építkezéssel a hátam mögött,nem mernék jó szívvel ismerősnek egy szakiparit sem ajánlani :N max.Chaser-nek :DDD

(#107538) daninet válasza tibibi (#107537) üzenetére


daninet
veterán

nekem a kőművesemmel, áccsal és villanyszerelőmmel nagyon jó dolgom volt. Megbízható emberek, időben jöttek, annyit kértek amennyit mondtak, munkájukra nem volt kifogás.
Gépésznek oké volt a munkája de nem jött időben.
Ablakosok 4 hónapot csúsztak az már nem volt oké
Festők kb 1 hónapot csúsztak, de legalább szépen dolgoztak

Szóval van azért, de minddel fél évre előre szerződtem le és nem a vödör aljáról merítettem, szóval nem a legolcsóbbak voltak ár szerint.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107539) Chaser válasza tibibi (#107537) üzenetére


Chaser
titán

én is szeretlek ( :

ha már szakik, a cifra palota mellett van egy klímás cég
ahogy láttam főleg daikin a "profiljuk", ők vállalhatóak?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107540) tibibi válasza Chaser (#107539) üzenetére


tibibi
őstag

kecskeméten annyi új klímás lett,hogy fogalmam sincs :U ráadásul az árak is nevetséges kategóriát verik.Hurrá az ész nélküli támogatásoknak...

(#107541) Chaser válasza tibibi (#107540) üzenetére


Chaser
titán

ők elvileg régebb óta vannak és daikin partnerek
az árakat tényleg hagyjuk...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107542) bsh válasza Chaser (#107541) üzenetére


bsh
őstag

katonatelepen ott ebédelnek ahol én, tehát biztos normálisak :K ;]

(#107543) Devid_81 válasza Chaser (#107541) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Daikin az jo de rohadt draga es csereben csunyak a belterik de a kulterik is, nem mintha sokat szamitana csak hutson/futson sokaig :))

...

(#107544) daninet


daninet
veterán

ezt ma fotóztam a praktikerben

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#107545) trebrona válasza daninet (#107544) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elvileg nem lehet a műanyag bizbasztól összezárni, így nem tudod vele elvágni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#107546) Stylewars_kp válasza trebrona (#107545) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Kuki? Jaj ne.

(#107547) Raptor™


Raptor™
tag

Hátha érdekel valakit, akár donornak másik telefonhoz. Alkuképes.
[Iphone XR 64GB törött]

(#107548) Chaser válasza Devid_81 (#107543) üzenetére


Chaser
titán

van ott cép', azok tényleg drágábbak
a cég érdekel, de ha daikin partner olyan borzasztóak talán nem lehetnek
főleg hogy ott ebédelnek ahol bsh ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107549) tibibi


tibibi
őstag

Nyitható.... :U

(#107550) bsh válasza tibibi (#107549) üzenetére


bsh
őstag

na dobok egy témát amire majd ömleni fognak a hozzászólások meg a röhögős szmájlik :D
addig basztattak, hogy mééé nincs ügyfélkapum, mer az tök jó, mindent IS el lehet intézni, hogy ma regisztráltam. de biztos hogy hülye vagyok meg setét, de én esküszöm nem értem ezt. én azt hittem, ez valami portál, ahol van valami menü, hogy mittomén: egészségügyi dolgok, adó dolgok, gépjármű, izébigyó. de semmi ilyesmit nem látok. már eleve hol kell ezt a szart elérni? én csak beírtam gugliba hogy ügyfélkapu, és csupa olyan oldalt hoz, aminek a linkje úgy kezdődik, hogy "regi.akrami..." de akkor mi az új??? mér nem azt dobja a gugli? az hol van?
akkor azon az oldalon nem találok semmit amit fent én elképzeltem. sőt, ha beírom a keresőbe hogy "leletek", akkor nincs semmi találat :F gépjármű adó kifejezésre egy valami tájékoztató szöveget ad, nem azt, hogy meg tudom nézni be van-e fizetve vagy mi a státusz, stb. ha meg úgy keresek gulgiban, hogy "gépjárműadó ügyfélkapu" akkor meg egy tök más oldalt hoz. ha "leletek ügyfélkapu" keresek, akkor is. vagy most akkor ez nem egy központi oldal ahol minden egy helyen van? hanem így külön-külön oldalakat kell keresgélni? mert ez így nagyon gáz? :W
szóval hogy a francba működik ez? hogy kell ezt használni? ELI5 szinten plíz! :D
másik, pont emiatt regisztráltam: a gépjármű adót akartam befizetni, de nem jött semmi csekk. erre azt mondja a net, hogy ha ne változott a tavalyihoz képest, akkor nem küldenek csekket, csak értesítést. egyrészt ki a tököm emlékszik mennyi volt tavaly? én biztos nem. és hová küldi az értesítést? meg hogy? levélben? mert akkor már csekket is küldhetnének olyan erővel... :F az lett a vége, hogy kigugliztam, hogy kell ezt a szart csekk nélkül befizetni, kiszámolta kalkulátor, hogy 22400ft egy évre, befizettem banki átutalással, közleménybe beírtam az adószámom meg minden. ezt akartam megnézni ügyfélkapun. (persze nem találtam meg semmit SE). erre bazz most jön a levél, csekkel, a navtól :W amiről azt írták, nem fognak küldeni. ja és a csekken 11500 van (fél évre), akkor az egy évre 23000. nekem meg a kalkulátor 22400-at írt és annyit fizettem be. akkor most wtf? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.