Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107550) bsh válasza tibibi (#107549) üzenetére


bsh
őstag

na dobok egy témát amire majd ömleni fognak a hozzászólások meg a röhögős szmájlik :D
addig basztattak, hogy mééé nincs ügyfélkapum, mer az tök jó, mindent IS el lehet intézni, hogy ma regisztráltam. de biztos hogy hülye vagyok meg setét, de én esküszöm nem értem ezt. én azt hittem, ez valami portál, ahol van valami menü, hogy mittomén: egészségügyi dolgok, adó dolgok, gépjármű, izébigyó. de semmi ilyesmit nem látok. már eleve hol kell ezt a szart elérni? én csak beírtam gugliba hogy ügyfélkapu, és csupa olyan oldalt hoz, aminek a linkje úgy kezdődik, hogy "regi.akrami..." de akkor mi az új??? mér nem azt dobja a gugli? az hol van?
akkor azon az oldalon nem találok semmit amit fent én elképzeltem. sőt, ha beírom a keresőbe hogy "leletek", akkor nincs semmi találat :F gépjármű adó kifejezésre egy valami tájékoztató szöveget ad, nem azt, hogy meg tudom nézni be van-e fizetve vagy mi a státusz, stb. ha meg úgy keresek gulgiban, hogy "gépjárműadó ügyfélkapu" akkor meg egy tök más oldalt hoz. ha "leletek ügyfélkapu" keresek, akkor is. vagy most akkor ez nem egy központi oldal ahol minden egy helyen van? hanem így külön-külön oldalakat kell keresgélni? mert ez így nagyon gáz? :W
szóval hogy a francba működik ez? hogy kell ezt használni? ELI5 szinten plíz! :D
másik, pont emiatt regisztráltam: a gépjármű adót akartam befizetni, de nem jött semmi csekk. erre azt mondja a net, hogy ha ne változott a tavalyihoz képest, akkor nem küldenek csekket, csak értesítést. egyrészt ki a tököm emlékszik mennyi volt tavaly? én biztos nem. és hová küldi az értesítést? meg hogy? levélben? mert akkor már csekket is küldhetnének olyan erővel... :F az lett a vége, hogy kigugliztam, hogy kell ezt a szart csekk nélkül befizetni, kiszámolta kalkulátor, hogy 22400ft egy évre, befizettem banki átutalással, közleménybe beírtam az adószámom meg minden. ezt akartam megnézni ügyfélkapun. (persze nem találtam meg semmit SE). erre bazz most jön a levél, csekkel, a navtól :W amiről azt írták, nem fognak küldeni. ja és a csekken 11500 van (fél évre), akkor az egy évre 23000. nekem meg a kalkulátor 22400-at írt és annyit fizettem be. akkor most wtf? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.