Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) harry válasza Panther (#1150) üzenetére


harry
veterán

mindkét posztod száma megegyezik (#1148), talán azért :F
amúgy régebben is sikerült ilyet csinálnod :D (#1131)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1152) Panther válasza harry (#1151) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jaja, de akkor még véletlenül is lehetett, most meg már csak direkt.
(A hsz ID egyébként nem azonos a # számával.)

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1153) Parci válasza Panther (#1152) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a dupla post és az azonos szám két különböző dolog. az azonos számot nem igazán tudom kivédeni úgy, hogy meg is érje.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1154) anaqer


anaqer
veterán

Rúgjátok ki az Integrityt. :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1155) Parci válasza anaqer (#1154) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha a lassú ph!-ra gondolsz, nem miattuk van, a szerver szoftvereit nehéz jól belőni..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1156) V.ki válasza anaqer (#1154) üzenetére


V.ki
aktív tag

Ú,de drágák a serverek náluk:Y

(#1157) Panther válasza Parci (#1153) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem egészen értem ezt a hsz-t, de mindenesetre a #1148 egy dupla post, nem?
(Persze mint mondtam, csak azért sikerült, mert ez volt a célom.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1158) Pópa válasza Parci (#1155) üzenetére


Pópa
senior tag

Ez bizony baj :(

Trust is good, control is better!

(#1159) Don_


Don_
tag

Hali,

Csak egy javaslat. Lehet, hogy át kellene rakni a ''Kivel érdemes üzletelni...'' topicot a Fáradt Gőzből a Hardware piacra. Sok hasznot merítene belőle az, aki éppen vásárolni szeretne és nem ismeri még az adott személyt. Vagyis ha valaki vásárolni szeretne az úgyis a HW piacra megy és ha ott lenne ez a topik, akkor egy idő után mindenkiről lenne valamilyen szinten infó, amit könnyen el lehet érni és mindenki látná. Meg mostanában kezdik a HW piacra nyitogatni a tanulságos vásárlásokról szóló topikokat, gondolom azért pont ide, hogy a lehető legtöbben okuljanak belőle és elolvassák. Ha a piacon lenne egyetlen darab ilyen gyüjtő topic (pl kivel érdemes üzletelni), akkor a jó és egyben a negatív tapasztalatokat is beírhatná ide mindenki és biztos jóval többen olvasnák, mint most a fáradt gőzben.

''Minden este gondolkozz el azon, hogy a holnap amitől tegnap féltél, az ma volt''

(#1160) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

NEm tudom, írta-e már valaki, de észrevételeim szerint, nem elsősorban a PH tehet a sebességéről. Pl. ma is tragikus.
Minden postnál, lekérdezésnél vlamely statisztikai cég (median, webinform) visszajelzésére várok. Vagy rossz az észrevétel?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1161) Parci válasza Jim Tonic (#1160) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az egy külső szerver, attól még le kéne jönnie az oldalnak -- sajnos ''nálunk'' a hiba. az még nem világos, hogy a vas kevés, vagy mi magunk. de félek kicsit, hogy az utóbbi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1162) Bencom válasza Parci (#1161) üzenetére


Bencom
senior tag

nem tom, mér' ilyen lassú mindenhol, de most nem is ezt akarom: ritka vendég vagy erre, úgyhogy egyből mondom: Tildy is felvetette már, hogy az avatar közelébe kéne rakni egy kis ikn-szerű valamit, ami jelzi, ohgy a gyerek éppen onlájn e vagy nem e...

Mod: milyen szervert, és hányat használtok?:F
kb. 5000 felhasználóra kéne hogy jusson egy...
bár annyira nem értek hozzá, de számolni kell az ilyen napokkal...

MOD2: most hogy megnéztem... kellene vagy 7...:DDD

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1163) TrollBalint válasza Bencom (#1162) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ott van az aktív tagok link. Az mutatja, hogy ki az aki bent van vagy nem...
De a belassulás engem is nagyon zavar :(

szerk: meg kellene tanulnom elsőre helyesen írni :)



[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1164) DigitXT


DigitXT
félisten

Vmi gond lehet(ett) (nemtom, hogy nálam-e:D), mert beleszaladtam egy ilyenbe:

Warning: pg_exec(): Query failed: FATAL: terminating connection due to administrator command server closed the connection unexpectedly This probably means the server terminated abnormally before or while processing the request. in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 153

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 210


Ja és ezekután szét volt dobva az oldal, további hibaüzenetekkel. Két ilyen IE ablakom is lett sajnos... Hm.:B Lelövöm őket, csak gondoltam megemlítem.:)

Mod, bár valszeg nem ment el, mert: Adatbázis kapcsolódási hiba, stb. Asszem túl vagyunk terhelve, akkor egyelőre inkább csak estefelé olvasgatok.:))

(#1165) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Hú, de vezér most a fórum! woow. Gratula Parci!

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1166) plömplöm


plömplöm
őstag

Ide beszóltam Bővebben: link, erre eltűntek az addigi hozzászólásaim innen jobbról. Asszem ismert a jelenség, de velem most fordult először...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1167) V.ki válasza plömplöm (#1166) üzenetére


V.ki
aktív tag

Ha speciális karakterek vannak a címben,az befolyásolja a cookie-t.pl.:<>;
ÉN éppen ezért folyamatosan savelem a cookiekat,és elkerülöm az ilyen topicokat;):D

[Szerkesztve]

(#1168) gLes válasza V.ki (#1167) üzenetére


gLes
őstag

Ki kéne tiltani őket a topikcímekből :U Vagy egyszerűbb lenne korlátozni, hogy mi lehet benne :DDD Pl. A..Z, a..z, magyar ékezetes betűk, egy-két nemproblémás írásjel, mert ezek a kacsacsőrök meg minden nem szeressék a cookie-kat télleg :))

(#1169) V.ki válasza gLes (#1168) üzenetére


V.ki
aktív tag

Egyszerűbb lenne,ha mindenki naponta legalább 1x csinálna cookie biztonsági másolatot(1x-2x már szívatott rendesen a cookie),mint pl. Én is.:DDD:)):D

(#1170) gLes válasza V.ki (#1169) üzenetére


gLes
őstag

Háde az bonyolult :DDD

(#1171) V.ki válasza gLes (#1170) üzenetére


V.ki
aktív tag

Én írtam magamnak egy programot,ami automatikusan másol,és ha valami gáz van,akkor visszatölti az eredeti cookie-kat.;)

(#1172) gLes válasza V.ki (#1171) üzenetére


gLes
őstag

És akkor mindenki írhat magának egy programot, külön IE-hez, Mozillához, Operához... :DD

(#1173) V.ki válasza gLes (#1172) üzenetére


V.ki
aktív tag

Nem egészen,beraktam idítópultba,és amikor indul a Windows,automatikusan csinál 1 mentést.
A Cookies könyvtárt figyeli.
Jut eszembe:freeware:DDD

[Szerkesztve]

(#1174) gLes válasza V.ki (#1173) üzenetére


gLes
őstag

Mozilla, Opera, Netscape...:U

(#1175) Bash válasza V.ki (#1173) üzenetére


Bash
őstag

Akkor nekem kb. kéthetente lenne mentésem, nem hiszem, hogy sokat érnék vele. Egyébként meg szerintem akinek eltűnik a cookie-ja, annak először a böngésző beállításaiban kellene kicsit szétnézni. Én Opera-t használok, de amióta Parci javított az idézőjeles dolgon (jópár hónappal ezelőtt), azóta egyetlen problémám sem volt a cookie-kkal, pedig higgyétek el elég sok ''veszélyes címűnek tartott'' topic-ban megfordultam.

http://bashtravel.com/

(#1176) gLes válasza Bash (#1175) üzenetére


gLes
őstag

A cookie-k egyszerűen kiakadnak néhány karakteren, nem hiszem hogy IE-ben lehetne bármit is kezdeni vele :U

Amúgy meg lehet ütemezni Task Schedulerrel ;)

(#1177) plömplöm válasza Bash (#1175) üzenetére


plömplöm
őstag

hihi, megint... pedig ez egy másik gép, húsz kilométerre az előzőtől :) csak most nem lepődtem meg...

nem beállítás lesz ez... tök alapon (difolton) van minden, direkt csekkoltam előtte. meg lehetne nézni ezt a konkrét totyikcímet, mi lehet a baj vele, a tripla felk.jel, vagy mifene, dehát ehhez én kevés vagyok...

a kuki lehet hogy nem eltűnik, hanem beleírodik egy nemtommi, az ie meg inkább csinál egy másikat a ''sérült'' helyett, nemlehet? nem akarok kísérletezni :))

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1178) Flashy


Flashy
veterán

adatoknál az msn cím mező nagyon hiányzik már

(#1179) V.ki


V.ki
aktív tag

Bennem most fogalmazódott + az 5let:
Nem lehetne-e azt,hogy a topic indítóknak a ''saját'' topicjainál az ÚJ HOZZÁSZÓLÁS link mellett lenne 1 db UP gomb,amit ha megnyomok,akkor nem szólok hozzá a témához,de a top10-ben feljönne?Sztetek jó ötlet?

(#1180) tildy válasza plömplöm (#1177) üzenetére


tildy
nagyúr

Használjatok operát:UNem lesz ilyen gond.
Vagy firefoxot...
De inkább operát.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1181) Flashy válasza V.ki (#1179) üzenetére


Flashy
veterán

semmiképpen. eleve már az upolás is egy kiskapu a fórum kerítésén, de ha még lenne büntetlen up gomb is, mi akadályozna meg egyes erőszakos embereket hogy egyfolytában nyomják?

(#1182) V.ki válasza Flashy (#1181) üzenetére


V.ki
aktív tag

1 órában 1x lehetne megnyomni?

(#1183) plömplöm válasza tildy (#1180) üzenetére


plömplöm
őstag

Tippet köszi, de 24x napja és 49x hozzászólás óta most csinálta először, csak ezért nem fogok sem operázni, sem firefoxolni, sem mást, az tuti. Meglepett, ennyi az egész. Ha nem lehet rátalálni a lehetséges hibaforrásokra, és automatice javítani az ilyen topic-címeket a motorral, akkor ez van, sebaj.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1184) Parci válasza gLes (#1176) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tekertem most kicsit a mocin, talán most nem akad el... de nem biztos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1185) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Hali!

Nem tudom, meg lehetne-e valósítani, de a következőre gondoltam: minden felhasználó a profiljában beállíthatná, h az OFF-topic hsz.-ek és hsz.-részletek megjelenjenek-e a böngészőben. Ha ezek nem lennének engedélyezve, akkor talán hatékonyabban és gyorsabban lehetne az építő hsz.-eket olvasni - esetleg még a keresést is megkönnyítené.

(#1186) Viktor77


Viktor77
titán

Most jutott eszembe, amikor linkeltem egy rossz helyen lévő topicot.

Nem lehet azt megoldani, hogy tuti megbízható embereknek megadni azt a jogot (és csak azt), hogy rossz helyen lévő topicokat helyezhessenek át?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1187) Cathfaern válasza Viktor77 (#1186) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tapasztalataim szerint a topicáthelyezés teszi ki a legkisebb (és legkönnyebb) részét a moderátori feladatkörnek :) Szóval biztos meg lehetne oldani, de szvsz nincs értelme.

(#1188) Viktor77 válasza Cathfaern (#1187) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy érzed (érzitek).

Egy kósza ötlet volt. (Halkan jegyzem meg, hogy perpill is több olyan topicot tudnék mutatni, ami rossz helyen van. De nem várható el Tőletek, hogy mindig mindent átnézzetek ezek után kutatva, ezért gondoltam.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1189) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Miért nem számlálódnak a hozzászólásaim????
Már jó ideje 1334en áll.
Hogy leszek így őstag:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1190) Bash válasza rup1u5 (#1189) üzenetére


Bash
őstag

Már egy jó ideje a Hardver Piac-on született hozzászólásokat nem számlálja a RI/OS R3. :)

http://bashtravel.com/

(#1191) rup1u5 válasza Bash (#1190) üzenetére


rup1u5
nagyúr

aha

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1192) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Ha lenne egy kibővített kereső a ph-n akkor sokkal megkönnyítenék a userek dolgát, mert ha valaki csak a proci részbe akar keresni, akkor felesleges hogy a hardverpiacos részt is kiadja neki.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1193) Viktor77 válasza [HUN]Zolee (#1192) üzenetére


Viktor77
titán

Ilyen van már, VladimiR jóvoltából. Bővebben: link

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1194) V.ki válasza [HUN]Zolee (#1192) üzenetére


V.ki
aktív tag

(#1195) khalox


khalox
őstag

Egyszer már kérdeztem, de nem kaptam rá választ:

Nem tudom, hogy halucináltam-e, de mintha itt-ott működött volna olyan feature, hogy a hosszú topic-oknál a középső hozzászólások sáv scrollozódik, és a szélek (témák a bal oldalon, utolsó hozzászólások a jobb oldalon) meg egyhelyben maradnak.

Ez most nekem nem műxik.

Hogyan lehet előcsiholni?

Vagy ez böngészőspecifikus? me use icewolf vagy firefox, vagy mi :))

(#1196) Bash válasza khalox (#1195) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem ezt álmodtad. :DDD

http://bashtravel.com/

(#1197) khalox válasza Bash (#1196) üzenetére


khalox
őstag

NEM álmodtam. Éppen 5 perce sikerült előcsiholnom a fotós topicban. (Meg korábban már többször is).
A középső görgőre szépen másztak le és fel a hozzászólások, a széle meg maradt egyhelyben. Tök jó volt...

(#1198) Bash válasza khalox (#1197) üzenetére


Bash
őstag

Nekem ez így elég lehetetlennek hangzik. Nem tudom, hogy csináltad, de nem tudok róla, hogy lenne ilyen feature.

http://bashtravel.com/

(#1199) khalox válasza Bash (#1198) üzenetére


khalox
őstag

Na akkor majd legközelebb jól lescreenshotolom...
Az a baj, hogy nem tudom reprodukálni... ha elklikkelek az ablakból, visszatéréskor már az egészet görgeti :( pedig milyen jó kis feature lenne...

Ja igen.. és explorer is csinálja... és azzal sem tudtam reprodukálni.

[Szerkesztve]

(#1200) VladimirR válasza khalox (#1199) üzenetére


VladimirR
nagyúr

imho ez egy bongeszo/ph motor bug lesz - mit hasznalsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.