Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29413) Keksz válasza madgie (#29395) üzenetére


Keksz
senior tag

Ez a JB nagyon instabil lett.
Nálam JB és pár alkalmazás után olyan dolgokat művelt a telefon (i4S, ios 6.1), amit még előtte soha.

Music app, zene közben kétszer home gomb (Auxo) és reboot.
Fényképezés, közben reboot.
Videó (Filmic Pro) felvétel 3 mp után kilép home screen-be.
Folyamatos reboot.
Nem gáz, de pont egész nap fényképezésre és videózásra használtam volna a telefont!

Mivel a 6.1-et a 6.01 iCloud backupra raktam fel és kipróbáltam 20 cydia tweaket, alkalamzást ezért tegnape este full restore volt, és újként állítottam be a telefont. Majd JB, és már az új 1.2-es verzióval, majd felment pár alap alkalmazás és Cydiából a következő három dolog
Auxo (kifizettem)
Cyncontact (kifizettem)
DataDeposit (ingyenes)
és a NoNewsIsGoodNews (ingyenes).

Fényképezés mPro-ban majd dupla home gomb = reboot.

Szóval még adok neki pár napot, ha nem megy, akkor 6.1 vissza és elfelejtem a JB-et.
4.2.1 idejében semmi ilyet nem tapasztaltam, a cucc atomstabil volt, az Ipad 1-emet 267 nap után indítottam újra, végig fel volt törve!

Más:
Remélem ez nem függ össze a jailbreakkel, hanem csak a TMobil 3G szar, de nem tudok csatlakozni a Game Centerhez (tegnap ment), nem megy az Appstore Update füle (timeout) és nem jönnek be weboldalak, pl. a szinfon.com (Gmail bejön :-D index.hu bejön)... Dropbox natív kliensben nem tudok belépni (azt mondja hogy szerinte vmi baja van a telefon internetkapcsolatának)...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.